MSL 2008/09

User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Jednu drugu stvar, mnogo bitniju si prevideo ovde. Apatinska Pivara je sponzor crvenih iz beograda...To mene puno vise brine nego da li RTS prenosi Meridijan, Jelen ili kako god da se zove ova nasa StravaTeraMegaGigaLiga
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Rabba wrote:Apatinska Pivara je sponzor crvenih iz beograda...To mene puno vise brine...
Ma, nemoj da se sekiraš mlad! :wink:

Nama je, kroz istoriju, suđeno da se borimo protiv vetrenjača. Zato i znamo da cenimo svaki uspeh našeg kluba i da mu se radujemo onako, kako oni (crno-crveno-beli) nikada neće moći.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Rabba wrote:Jednu drugu stvar, mnogo bitniju si prevideo ovde. Apatinska Pivara je sponzor crvenih iz beograda...To mene puno vise brine nego da li RTS prenosi Meridijan, Jelen ili kako god da se zove ova nasa StravaTeraMegaGigaLiga
Mene ovo ne brine mnogo.Voša u Apatinu neće imati navijača još vek ili dva.
Ono što je za brigu je RTV.Osim par imena i prepoznatljivih emisija, čitava radio televizija Vojvodine je :oops: , a posebna priča je sportska redakcija :twisted: :twisted: :twisted: .
ZAŠTO RTV NE PRENOSI UTAKMICE VOJVODINE, BANATA I HAJDUKA (ili bar daje snimke sa tih utakmica), KAD IMA SVE USLOVE I OPREMU ZA PRENOSE JAVNIH MANIFESTACIJA :?:
TO IM JE ČAK I ZAKONSKA OBAVEZA, KAO JAVNOG SERVISA VOJVODINE, DA PRATE DOGAĐAJE U POKRAJINI I INFORMIŠU GRAĐANE KOJI IM UREDNO PLAĆAJU, NE MALU PRETPLATU, ZA ONO ŠTO IM ONI SERVIRAJU (stotinu puta reprize bajatih muzičkih emisija i pesama iz arhive bivše RTVNS).BRUKA.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Kako bi to extra bilo,onda vise RTS niko ne bi ni gledao 8)
Image
Locked