Euro 2008

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Euro 2008

Post by Radoye »

Nasi se (opet) nisu kvalifikovali, ali to ne znaci da necemo pratiti prvenstvo. U svakom slucaju bice bolji fudbal od ovoga sto imamo prilike da vidimo na domacim terenima.

'Ajde da vidimo na koga tipujete za pobednika?

Moji favoriti su Portugalci.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Moji favoriti su Francuzi.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

van der iV a.k.a Totti wrote:Moji favoriti su Francuzi.
Mnogo zajebana grupa, ako prezive slazem se da bi mogli do vrha. Isto vazi i za Italijane.
kuzma liman
Posts: 529
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

a odma se navija za favorite ... :lol: :lol:
po meni ko moze lepo da iznenadi su Rumuni i Hrvati za njih navijam na ovom ep
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

o svedskoj se ne prica puno ali imaju izuzetno kvalitetnu i zrelu ekipu

znaci moj favorit je svedska :D
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

kuzma liman wrote:a odma se navija za favorite ... :lol: :lol:
po meni ko moze lepo da iznenadi su Rumuni i Hrvati za njih navijam na ovom ep
Ma ne navijam ja za Portugalce, najvise bih voleo da uzme neko od slovenske ili pravoslavne brace ali ne verujem da ima sanse.

Ako bih isao da se kladim stavio bih pare na portugal, eto...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Brazil favorit :mrgreen:
Ja navijam za Ruse,a favoriti za osvajanje su mi Italijani!Mogli bi se tu umesati Nemci,Francuzi,Portugalci i Spanci.Favoriti iz senke Cesi
Napred Voso!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ja sam igrao onu nagradnu igru iz TIP novosti,tako da bukvalno moram da navijam za sve jednu ekipu dok se takmice po grupama.E sad,sto se daljeg toka tice,mozda nesvojstveno za mene,ali dve reprezentacije za koje ceo zivot navijam su pre svega Nemacka (nesvojstveno,jer nikad ne igraju lepo) i MEXICO!!! Posto je ovo EURO,dakle... samo Nemci :lol:

Klose mi je izrazito slaba tacka,kakav Ronaldo,kakvi bakraci...
Image
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Ceska sampion!!! 8)
UPRAVA NAPOLJE!!!
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Mislim da Holandija ima odlican tim i po meni i najvece sanse da osvoji EP. Spanci nikad nisu nista osvojili tako da im je ovo mozda odlicna prilika, oni su mi drugi favoriti, a treci neka budu Rusi.

Sve u svemu nikad teze prvenstvo za prognozu, svi osim Austrijanaca imaju odlicne timove
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
kuzma liman
Posts: 529
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

max wrote:o svedskoj se ne prica puno ali imaju izuzetno kvalitetnu i zrelu ekipu

znaci moj favorit je svedska :D
svedska ima super tim ali nisu jaki kao kolektiv fali im ono sto imaju hrvati i rumuni taj timski duh ...
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Nikad ne treba potcenjivati domaćina! Austrija ima solidan mlad tim i usuđujem se da prognoziram da će uz pomoć publike uspeti da iznenade sve i prođu grupu. Od potencijalnih iznenađenja tipujem još na Ruse, najviše zbog činjenice da je njihovo prvenstvo tek počelo i igrači su mnogo svežiji nego što je to slučaj kod ostalih ekipa.

Što se tiče favorita, mislim da Španija ima individualno ubedljivo najjači tim. Voleo bih da osvoje prvenstvo, posebno pošto se zna da uvek omanu... Jedino slabo mesto u timu im je drugi centralni odbrambeni (valjda će Marchena igrati ili Huanito?), ali i matori Aragones koji često zna da pobrljavi. Očekujem show od tandema Tores-Vilja, posebno od ovog drugog da eksplodira posle očajne sezone u Valensiji. U najužem krugu favorita su po meni još Nemačka i Holandija. Italijani ostaju u grupi 100%.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Voja wrote:ali dve reprezentacije za koje ceo zivot navijam su pre svega Nemacka (nesvojstveno,jer nikad ne igraju lepo) i MEXICO!!! Posto je ovo EURO,dakle... samo Nemci :lol:

Klose mi je izrazito slaba tacka,kakav Ronaldo,kakvi bakraci...
8) :wink:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:
Voja wrote:ali dve reprezentacije za koje ceo zivot navijam su pre svega Nemacka (nesvojstveno,jer nikad ne igraju lepo) i MEXICO!!! Posto je ovo EURO,dakle... samo Nemci :lol:

Klose mi je izrazito slaba tacka,kakav Ronaldo,kakvi bakraci...
8) :wink:
Vojo, a Voša, koja će biti juna 2009? :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:
Voja wrote:
Voja wrote:ali dve reprezentacije za koje ceo zivot navijam su pre svega Nemacka (nesvojstveno,jer nikad ne igraju lepo) i MEXICO!!! Posto je ovo EURO,dakle... samo Nemci :lol:

Klose mi je izrazito slaba tacka,kakav Ronaldo,kakvi bakraci...
8) :wink:
Vojo, a Voša, koja će biti juna 2009? :wink:
Kao sto sam jednom nasem forumasu odgovorio na pm,mi nismo ni svesni da je Vosa prvak vec tri godine za redom.... ali u onome za sta se nasa uprava svojki zalaze (prihodi) :wink:

Ajd da ne idemo dalje off....
Meni je satisfakcija ovo moje predvidjanje ( kao i mnoga na ovom forumu),jer tako testiram sam sebe i svoje fudbalsko znanje... doci cu jednom ja na tu klupu 8)
Image
Locked