Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Odgovori
srkins
Postovi: 1422
Pridružio se: Uto Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od srkins »

slaninica napisao:Vranjes se nije pokazao da je sposoban za obavljanje posla sportskog direktora. Ali meni smeta sto je on ovde toliko puta napadnut a gospodin Ljube Dundjerski je 5x vece zlo. Ovde Ljubeta malo ko spominje. Vreme ce pokazati.
Razlog zbog kojeg se Vranjes mnogo vise spominje je prost,Micina funkcija je poznata SD posao mu je dakle dovodjenje-prodaja igraca, dok sa druge strane Ljubetova funkcija je malo maglovita,sta on uopste radi u klubu? Zvanican naziv funkcije koji sam pre nasao je savetnik predsednika za sportska pitanja. To valjda znaci da savetuje Scepanovica o tekucim transferima.malo mi je nejasna funkcija i kako meriti rezultate rada pa je zato tesko i suditi.
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djisa »

A na osnovu cega je Zagorcic dobar trener? Bio je trener 4 utakmice I mi nikada nismo igrali prazniji fudbal. To je bilo mucenje za gledanje. Mozda on moze bolje, nadam se, ali nekako mi ne uliva poverenje. Daj boze da gresim. A druga stvar, sa ovim timom ni Anceloti ne bi mogao nista da uradi. Sad ispade Maric za sve kriv. I za to sto je Scepanovic pustio cigane, I za to sto su prodali sve sto valja. A da ne zaboravim, sve sto je valjalo je napravio Kosanovic, a sve sto ne valja Maric. Humor na forumu.
Poslednja izmena od Djisa u Pon Mar 16, 2015 1:08 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Pa da se ne ljubimo!
slaninica
Postovi: 90
Pridružio se: Sre Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od slaninica »

Ljubetova funkcija je funkcija sportskog direktora bazirana na omladinski pogon,odnosno ko ce potpisati a ko nece profi ugovore.
Sto se mene tice i ja mislim da nam ne trebaju sportski direktori,bezvezno trosenje para.
Sam primer za to je sto vi kazete dovodjenje gomile losih igraca,a za vecinu tih igraca insistirali su Maric ali i sam Kosan.
milancl
Postovi: 447
Pridružio se: Uto Avg 21, 2012 2:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od milancl »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=968941" onclick="window.open(this.href);return false;
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Roki
Postovi: 73
Pridružio se: Ned Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Roki »

Realno Maric je i govorio da nije dovoljno samo prodavati,da treba nesto i kupiti,kolko mu se dalo,tolko je i pruzio,skromno u oba slucaja...tesko da bi se u takvim okolnostima i Kapelo bolje snasao....
recni galeb
Postovi: 768
Pridružio se: Čet Okt 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od recni galeb »

A Dzimi veli da ce da brani svoje interese, lepo bas, posto ce vec dobijati platu uvaliti mu kosacicu i krec da obelezava linije po VB, da ima neke kotisti i od njega na kraju... Sreca pa je nas... :frown:
Korisnikov avatar
Baltazar
Postovi: 376
Pridružio se: Pet Maj 24, 2013 9:31 pm
Lokacija: Socijalno

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Baltazar »

U utaknici sa Jagodincima je izgledalo da naš igrači bojkotuju trenera. Igrači u napadu, a posebno u sredini se nisu vraćali u odbranu. Setimo se kako smo Mijata hvalili kako se vraća u odbranu i trči za loptom. Setimo se kako smo igrali presing na protivničkoj polovini. Pa mladi igrači treba da imaju motiv više od starijih, iskusnijih. Ako Đimi nije imao svoje ja, ili nije mogao ili hteo da kažnjava igrače ne znam. Ali znam da pored DVA krila on stavi Lukovića na krilo! Kako je Đimi tvrdoglav, to nije normalno.Da je dao ostavku ostao bi mi u lepšem sećanju. Na zagrevanju pre utaknice, čulo se kako Kosan grmi na igrače:"Pa niste na rekreaciji". Čulo se na istoku i osetilo se da neće biti dobro.
P.S. Đimi, nikad više...
Vojvodina, jedna jedina!
lazarr
Postovi: 812
Pridružio se: Sre Okt 20, 2010 10:01 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od lazarr »

Ako je Ćozla (Zagorčić) novi trener, Ljube sigurno neće otići iz kluba jer su njih dvojica privatno jako dobri drugovi.
Čak me ne bi iznenadilo ako bi ga priključio stručnom štabu i radu sa igračima.
Sa Ćozlom u paketu uvek ide i Zoltan Sabo kao pomoćni trener. Cula (Boris Nađ) sigurno ostaje sa golmanima jer je i on iz te ekipe (Caffe Dojava).
Ne znam samo da li se tu uklapaju i Kosan i Šaula. Za Šaulu sam gotovo siguran da odlazi sa Dzimijem jer su oni vezani slično kao Ćozla i Sabo.

Ćozla nikada nije zaigrao za Vošu, ali je provereno veliki Vojvodinaš.

Ono što mi se ne sviđa je uplitanje menadžera u sastavljanje tima.
Tako će ovog puta prednost dobijati igrači Vorkape jer je i on istaknuti član ekipe iz pomenutog kafića.
Nisam upućen, da li imamo Vorkapinih igrača u ekipi i koji su, i ako neko zna, neka napiše.
Gotovo sam siguran da su oni od narednog kola starteri iako možda kod Džimija nisu bili ni u protokolu.
trelos gia fcv
Postovi: 665
Pridružio se: Uto Jan 05, 2010 4:24 pm
Lokacija: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od trelos gia fcv »

Zagorčić???
Koje bre ovde lud???
Ma bre dosta sam niskih udaraca trpeo od kluba za koji dišem!
DOSTA JE!
:seeya: :seeya: :seeya:
Eh, kako ne postoji ovaj smajli a da nije tako nasmejan...i gde je onaj sa dva podignuta srednjaka?
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Korisnikov avatar
Djisa
Postovi: 1187
Pridružio se: Ned Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Djisa »

trelos gia fcv napisao:Zagorčić???
Koje bre ovde lud???
Ma bre dosta sam niskih udaraca trpeo od kluba za koji dišem!
DOSTA JE!
:seeya: :seeya: :seeya:
Eh, kako ne postoji ovaj smajli a da nije tako nasmejan...i gde je onaj sa dva podignuta srednjaka?
+1
Pa da se ne ljubimo!
Korisnikov avatar
Salvador
Postovi: 1060
Pridružio se: Ned Maj 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Salvador »

Realno Džimi je davno trebao da leti - taktika, selekcija, pravovremenost i odabir zamena, psihološki rad sa igračima - svi aspekti i više nego slabi.
Naravno po običaju opet ima alibi.
slaninica
Postovi: 90
Pridružio se: Sre Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od slaninica »

Zato je i bilo namesteno od strane kluba da ide za selektora mladjih kategorija. Klub je hteo da ga se resi davno ali na fin nacin,nazalost je moralo ovako.
A za ljude koji disu za klub,najlakse je odustati kada je najteze. Ja recimo toliko volim klub da ga nikada ne bi ostavio i po cenu zivota,boricu se za njega pa makar samo i kupovinom sezonske ako znam da ce to bar malo pomoci.
pedjans
Postovi: 464
Pridružio se: Uto Okt 08, 2013 7:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od pedjans »

Da li postoji iko kome sada nije jasno šta se u subotu desilo? Odakle neviđeno nezalaganje i sabotiranje igrača? Najmanje pola tima je bilo uključeno u očiglednu igranku oko smene Marića, što je bilo lako prepoznati i na terenu a i ranije na ovom forumu iz nekih postova je bilo jasno šta se sprema. Nema sumnje da će novo rešenje biti gore a ne bolje od Marića i biće pravo čudo ako sačuvamo i četvrto mesto.

Jedno je sigurno: ako se ne plasiramo u Evropu, vreme je da se rastanemo sa ovom upravom. Koliko je moguće primetiti, stanje je isto kao pod Batom, samo što se igrači prodaju bržim tempom a rezultati počinju da izostaju i uskoro će potpuno izostati. Čak se ni dug ne smanjuje, nego izgleda raste. Sledeće sezone sredina tabele, a posle ako ne bude privatizacije, ko zna da li ćemo uopšte postojati ili ćemo se pretvoriti u nešto nalik na školu fudbala, kao OFK Beograd ili Rad.

P. S. Bio Džimi kakav bio, a daleko od toga da je idealan, sa dosta šarenim timom i nametnutim golmanom omladincem je jesenas postigao odlične rezultate, a sa ovom katastrofom od ekipe zaista nije jasno šta iko može da očekuje ovog proleća?

Da li iko zna da li mi uopšte imamo upravni odbor, ko ga čini, koliko ima članova...
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od Voja »

Baziramo se na nasoj skoli,a ona definitivno pravi mlake igrace i igrace koji mogu biti zvezde u timu koji se sastoji od najmanje 7-8 radilica,a imati ovoliko igraca iz nase skole koji su po nekim generalnim karakteristikama slicni je problem koji nece uspeti da rese ni treneri koji su 3-4 nivoa iznad Marica,a takav nikad nece ni doci u klub. Znaci nisam za Marica,jer mi se njegov rad nikad nije svidjao,ali isto tako smatram da je on ponajmanje kriv u ovom trenutku. Posedujemo losu selekciju igraca. Svaki iole ozbiljan tim ima iskusnog golmana,mi ga nemamo (imamo,al eto nemamo),ima bekove koji nose igru po krilima,mi ih eto nemamo,ima zadnjeg veznog,kidalicu,mi nemamo,svaka cast Tumbi,ali slabo je to za moderan fudbal,ima pleja koji se ne plasi traziti loptu i krenuti napred s njom,mi eto nemamo,i na kraju ima spica razbijaca koji je 7-8 puta u sansi na jednom mecu,mi nazalost kao tim nemamo toliko sansi. I sta onda trener tu da trazi?
Slika
Korisnikov avatar
naseljekolumbija
Postovi: 1101
Pridružio se: Čet Avg 02, 2012 12:03 pm
Lokacija: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post od naseljekolumbija »

Vreme je da se da sansa novim ljudima, da preuzmu odgovornost. Zato Kosanovic!
Odgovori