Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Sta to bese obraz!? A Maricu?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4766
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Nikola wrote:Marić najveća trenerska prevara i neznalica u novijoj istoriji kluba! Odlazi iz svetinje!!!
A ja sam mislio da su Sosa, Nikolic, Jasar,.... :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9639
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Ma ljudi nije do trenera,do nas je... nama ne valja golman Celzija,ne valja golman Mancestera.... pa zar cemo ocekivati da nam valja trener Proletera 8)
Image
User avatar
Milan
Posts: 4114
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Ala su se povampirili pojedinci u poslednje vreme (na forumu i van njega) protiv trenera. Sve ovo sa Maricem je ocekivano, nagovestavano, ali je progurana prica da je Vojvodinas i da je najjeftinija opcija.

Ja sam bio i te kako protiv njegovog dovodjenja, ali terati ga bez plana o nekom kvalitetnom i dugorocnom resenje (sto je malo verovatno), mislim da nema svrhe...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Toto Riina »

Milan wrote:Ala su se povampirili pojedinci u poslednje vreme (na forumu i van njega) protiv trenera. Sve ovo sa Maricem je ocekivano, nagovestavano, ali je progurana prica da je Vojvodinas i da je najjeftinija opcija.

Ja sam bio i te kako protiv njegovog dovodjenja, ali terati ga bez plana o nekom kvalitetnom i dugorocnom resenje (sto je malo verovatno), mislim da nema svrhe...
Svi su bili protiv njegovog dovođenja! Mariću odlazi.
PAUNOVIĆ :!: :!: :!: :!:
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Junior »

Milan wrote:Ja sam bio i te kako protiv njegovog dovodjenja, ali terati ga bez plana o nekom kvalitetnom i dugorocnom resenje (sto je malo verovatno), mislim da nema svrhe...
Suština.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3938
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Junior wrote:
Milan wrote:Ja sam bio i te kako protiv njegovog dovodjenja, ali terati ga bez plana o nekom kvalitetnom i dugorocnom resenje (sto je malo verovatno), mislim da nema svrhe...
Suština.
Pravo u centar.

+1
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Pitacu vas u subotu jel ima smisla! ;)
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by trelos gia fcv »

Stexman wrote:Pitacu vas u subotu jel ima smisla! ;)
Stexman-e ovaj wink na kraju ti je apsolutno nepotreban.
Sve će biti jasno u subotu posle utakmice u Kg.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Mozda je nepotreban ali mozda ga nisi shvatio kako treba.
Meni je jasno vec sad da on treba da ode a neki ce to shvatiti posle utakmice sa Radnickim. Otud wink.
BTW utakmica se igra u nedelju izgleda a ne u subotu.
ssnigd
Posts: 3350
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Odredjene utakmice u nasem prvenstvu vise zavise od uprava nego od trenera i igraca.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Nikola »

Kao dugorocno resenje vidim tandem Veljko Paunovic/Milan Kosanovic kao u omladinskoj repki.
ПУШТАМ КИШУ!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

taman da veljka razradimo za njegove partizane? :shock:
Dzimi, ostani! :mrgreen:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Владика »

Џими је НАШ, Шаула је НАШ... дајте им стабилан систем, право питања за довођење појачања па би тек онда могли да судимо о њиховим квалитетима. Пред почетак сезоне општа оцена је била да ћемо се борити за опстанак а испало је да смо били конкурентини до 10. кола у борби за титулу. Шта се догодило после, који је разлог оваквог пада у форми? Те одговоре ваља тражити не само код Џимија већ од председника клуба, УО па и до самих играча. Пуна подршка нашим људим!!Ко нам треба? Неки нови Вућићевић, Вигњевић или Марко Николић?
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Nikola »

Nisam video rezultate, reči hvale navijača, igrača, ljudi iz kluba, kao ni stabilnog sistema u okviru kog je Marić uspeo da pokaže svoje trenerske vrednosti u dosadašnjem delu njegove trenerske karijere.
U JSL teško i sa omladincima i rekrativcima(Djurić, Milko, Tumba) da bi bilo ozbiljne borbe za opstanak. Takođe me izuzetno iritira ta priča kako je Marić naš? Kakvu dodatnu vrednost to donosi za klub ili navijače. Da li onda i za dolazak pojačanja svaki igrač mora da bude NAŠ?
Svi znamo da nije legenda da bi mogao samo da sanja o Vojvodini, da nema trenerskog znanja i umeća i da je smešno razmišljati da vodi klub na duže staze i da je ovde zato što je najjeftinije rešenje.

Sadašnja uprava se polako ugleda na Batu gde su za sve primedbe postojali unapred pripremljeni odgovori.

Bilo šta oko uprave, organizacione strukture, sudskog (ne)delovanja -Svi su samo hteli da se smene Rabren i Čabra, a sad to nije dovoljno.
Bil šta oko struke- On ja naš i najjeftiniji.

Postoji ugovor sa difom, pa nadjite nekog NAŠEG studenta da volontira na klupi.

podbara ništa lično, samo reagujem na temu.
ПУШТАМ КИШУ!
Post Reply