Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
hvylarn
Posts: 397
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by hvylarn »

Sve prethodne utakmicu smo mogli(morali) da pobede i bez trenera na klupi.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

hvylarn wrote: Thu Mar 14, 2024 1:06 pm Sve prethodne utakmicu smo mogli(morali) da pobede i bez trenera na klupi.
Pa da.To dovoljno govori o treneru.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Ako može da se kritikuje onda mora i da se pohvali. Zadnja dva gostovanja i “10” postignhtih golova. Odnosno 7 zvaničnih. Čestitke Bandoviću i da se sad regularan deo sezone privede u ozbiljnom i pobedničkom ritmu.
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Iako se tim koji dobija ne menja, imam malu bojazan da ova smanjena rotacija može dovesti do nekih poremećaja. Recimo, iako je Carević možda treneru taličan, ja bih ga rotirao sa Rosićem. Nema razloga da obojica ne brane podjednako. Isto tako, preporođenog Bjekovića bih, na primer, menjao sa Lazarevićem. Verujem da bi Lazarević ginuo na terenu. Suštinski, radio bih nešto slično što radi i Gvardiola. Atmosfera bi se očuvala, a obzirom da imamo dosta igrača podjednakog kvaliteta, većina bi igrala i ne bi bilo nezadovoljnih.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Milan wrote: Sat Mar 30, 2024 11:50 am Iako se tim koji dobija ne menja, imam malu bojazan da ova smanjena rotacija može dovesti do nekih poremećaja. Recimo, iako je Carević možda treneru taličan, ja bih ga rotirao sa Rosićem. Nema razloga da obojica ne brane podjednako. Isto tako, preporođenog Bjekovića bih, na primer, menjao sa Lazarevićem. Verujem da bi Lazarević ginuo na terenu. Suštinski, radio bih nešto slično što radi i Gvardiola. Atmosfera bi se očuvala, a obzirom da imamo dosta igrača podjednakog kvaliteta, većina bi igrala i ne bi bilo nezadovoljnih.
Podrzavam.

Treba da ostanu svi u takmicarskom ritmu i da su svi zadovoljni. Jer time potpuno zajednicki i ravnopravno ucestvuju u utakmicama.

I pored toga, mene je juce obradovalo to sto sam video kako se i Rosic radovao golovima, kao i cela klupa. To se ne sme izgubiti na nacin da pojedini igraci stalno sede na klupi, bez minuta na terenu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanina »

Deep Purple wrote: Sat Mar 30, 2024 11:14 am Ako može da se kritikuje onda mora i da se pohvali. Zadnja dva gostovanja i “10” postignhtih golova. Odnosno 7 zvaničnih. Čestitke Bandoviću i da se sad regularan deo sezone privede u ozbiljnom i pobedničkom ritmu.
Ispašće najbolji trener,možda i skine Lalata sa trona :mrgreen:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

slanina wrote: Sat Mar 30, 2024 10:06 pm
Deep Purple wrote: Sat Mar 30, 2024 11:14 am Ako može da se kritikuje onda mora i da se pohvali. Zadnja dva gostovanja i “10” postignhtih golova. Odnosno 7 zvaničnih. Čestitke Bandoviću i da se sad regularan deo sezone privede u ozbiljnom i pobedničkom ritmu.
Ispašće najbolji trener,možda i skine Lalata sa trona :mrgreen:
"Banda majstore vodi nas do titule!" :P
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Savcic Luka
Posts: 332
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Savcic Luka »

Četiri vezane pobede su svakako za pohvalu svima, uključujući i Bandu, nema šta!
Medjutim mišljenja sam da je još rano za neki hvalospev treneru.
U ovom mementu individualni igrački kadar je najbolji u poslednjih nekoliko sezona. Rotacija je znatno veća u odnosu i na prvi deo sezone. To ne samo da olakšava posao u smislu rotiranja, već pojačana konkurencija tera same igrače da daju više.
I pored toga, naša igra i dalje nije za neku veliku pohvalu. Da uzmem poslednju utakmicu kao primer, Gledajući pregled video sam da Radnik u prvom delu nije dao go samo zbog individualnog nekvaliteta, a ne jer smo kao ekipa imali čvrstu igru i odbranu, a koja proizilazi iz igre cele ekipe.
Sećam se utakmice u Subotice prošle godine gde mi je lik pored koga smo sedeli na tribini pružio ruku i rekao bili ste bolji, ali jbg. Mi tada nismo umeli da iskoristimo dobre šanse, pre svega Ivanović i Malbašić.
Odlično je što se igrica obrnula. Za to je potreban i pobednički duh. Možda je to i Bandina zasluga, ali ja još uvek nisam uveren. I utakmica protiv Pazara je mogla otići na drugu stranu, da se ne lažemo. Najbolja šansa na utakmici je Šćepovićeva pred kraj kad je zveknuo preko gola.
Naravno, igra se gradi, treba vreme, ali ja nisam uveren u kvalitet i stručnost stručnog štaba. I nema ništa gore nego da se uljuljkamo, pre svega mislim na sportski sektor kluba, da smo dobri, a da to nije realno.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Naravno da je rano za bilo kakve hvalospeve, stvari izgleda kao da su krenule u dobrom pravcu ali jos je to daleko od cilja. Ali to smo mi, od sjaja do ocaja, od hvalospeva do psovanja svih najmilijih i teranja iz kluba. Sredina ne postoji.

Konacno smo okrenuli gol razliku u + sad jos da se dokopamo te Evrope nekako pa da sezona ne bude bas potpuna sramota, ali kao sto rekoh za nas bi sve ispod treceg mesta trebalo da predstavlja neuspeh i da se pale znaci za uzbunu. Tako da ima jos mnogo da se radi dok ovo ne bude zaista dobro.

Ali da trenutno deluje kao da postoje pomeraji prema pozitivnom, to stoji i to treba pohvaliti. A kako cemo dalje to zavisi samo od ljudi iz kluba - uprave, struke, igraca - i njihovog ucinka. Ako rade kako valja i to izrodi rezultat bice vremena i za hvalospeve, ako ne budu radili bice onog drugog...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Е колко нам је трајао онај низ без победе на гостовањима и вама сад не значе две везане победе и то једна са 4 гола у мрежи без примљеног гола, где је ложење ? Ранко прекинуо низ, препоручио Божу, пљувало се, а сад нема ложења, мислим Куп је свакако наш, али где је ложење за европу, па бар за титулу 25/26, лепо је рекао спортски директор да се од овог зимског прелазног рока склапа шампионска генерација, а ви сте смејали... :greenbutt:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
hvylarn
Posts: 397
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by hvylarn »

Pohvale za tim pre svega. Uspeli su da se uzdignu iz loše serije, samo tako neka nastave. Slažem za rotaciju, čeka nas dosta utakmice u kratkom periodu, moraju svi maksimalno da doprinesu. Da se ne oseti razlika na terenu ko god da igra.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VošaNS »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ama/478838

BANDOVIĆ: POVRATAK U OLIMPIJAKOS VELIKA ŽELJA, ALI BIH VOLEO DA OSTANEM U VOJVODINI GODINAMA
Savcic Luka
Posts: 332
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Savcic Luka »

VošaNS wrote: Sat Apr 06, 2024 10:47 am https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ama/478838

BANDOVIĆ: POVRATAK U OLIMPIJAKOS VELIKA ŽELJA, ALI BIH VOLEO DA OSTANEM U VOJVODINI GODINAMA
Legitimno je i dobro da se ambicija pojedinca poklapa s ambicijom kluba i da tim napreduje i da izadje u Evropu.
Ali ova izjava!
Gari moj, meni je ovo isto kao da je rekao da želi da se vrati u zvezdu i da će to doći kad tad.
Samo me dodatno učvrstilo u mišljenju da nama treba novi strateg, trener iduće sezone. A dodatno, kod mene je prisutna konstatna sumnja u njegove sposobnosti.
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Savcic Luka wrote: Sat Apr 06, 2024 11:35 am
VošaNS wrote: Sat Apr 06, 2024 10:47 am https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ama/478838

BANDOVIĆ: POVRATAK U OLIMPIJAKOS VELIKA ŽELJA, ALI BIH VOLEO DA OSTANEM U VOJVODINI GODINAMA
Legitimno je i dobro da se ambicija pojedinca poklapa s ambicijom kluba i da tim napreduje i da izadje u Evropu.
Ali ova izjava!
Gari moj, meni je ovo isto kao da je rekao da želi da se vrati u zvezdu i da će to doći kad tad.
Samo me dodatno učvrstilo u mišljenju da nama treba novi strateg, trener iduće sezone. A dodatno, kod mene je prisutna konstatna sumnja u njegove sposobnosti.
U tom stilu je slicno i Rastavac izjavio, po dolasku u Vosu, tj. gde bi zeleo da ode iz Vose i izazvao kod mene isto misljenje, kao sad Bandovic kod tebe.
Ne znam sta im to treba, da u startu pokvare misljenje i utisak kod navijaca o dobrim namerama, a nisu cestito ni seli na klupu Vojvodine. :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Пошто је ово изјава за грчки портал не чуди ме зашто је то рекао. Очекивано је да ће рећи неку лепу реч за бивши клуб и да би хтео да се врати.

Најбитније је да је рекао о Воши лепе ствари.
Post Reply