Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
021
Posts: 852
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by 021 »



Da neće Džimika ponovo da sedne na klupu Stare Dame? Za razliku od Lalatovića, nije se libio da pobedi zvezdu, a od Lalata je imao i bolje rezultate u prvenstvu, jer smo u njegovom drugom mandatu bili vicešampioni (jedini put u novijoj istoriji). U prvom mandatu je prekinuo desetogošinji post sa ciganima (istorijska pobeda od 1-0 golom Kizita), a sada je vreme da se isto ponovi.

P.S. Trolujem, nisam zaista za Džimijev povratak. Video sam objavu na klupskom Instagramu i pomislio da spram Bandovića i Džimi deluje kao trenerčina. Dosta je lepih uspomena iz peroda kada nas je on vodio, što se za mnoge njegove kolege ne može reći. Srećan rođendan, Džimi! :cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3496
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Srećan rođendan Džimi :cheers: Bio si izvanredan fudbaler i uvek ću pamtiti tvoj gol partizanu i kako sam uleteo u vojničku kantinu sa šalom Voše. Ima li ko jači? :D
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Pridruzujem se cestitkama. :cheers:

Dzimi je bio sjajno brzonogo desno krilo, poput Lasla Lerinca. Probijao po krilu, kao od sale. Da je imao bolju zavrsnicu ( sut i centarsut), dao bi, bar, jos toliko golova i sakupio jos toliko asistencija. Imao bi tada i veliku evropsku karijeru u najboljim klubovima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Rabba wrote: Tue Feb 20, 2024 5:57 pm Nama samo treba zdrava priča na čelu kluba. Garantujem da bi stadion bio pun, nebitno je u kojoj bismo ligi igrali.
Mnogo tražiš u jednoj nezdravoj državi
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Sad sam premotao da čujem na areni trenerovu izjavu nakon utakmice. WTF???!!! Je l' čoveku fali nešto ili...?
POŠTO OBRAZ ???!!!
hvylarn
Posts: 397
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by hvylarn »

Sve je do trenera. Imate primere Kragujevca i Kruševca, prvi deo sezone i Voždovac. Neće stvari doći na svoje mesto, jer nema ni ko da ih postavi. Trener nam je loš i verujem da ima još dve utakmice max da uradi nešto ili ćemo tražiti trećeg u sezoni. Ima sve preduslove da ova ekipa dominira nad većinom, ali očigledno da nije dorastao Vojvodini kao klubu.
Savcic Luka
Posts: 330
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Savcic Luka »

hvylarn wrote: Mon Feb 26, 2024 4:22 pm Sve je do trenera. Imate primere Kragujevca i Kruševca, prvi deo sezone i Voždovac. Neće stvari doći na svoje mesto, jer nema ni ko da ih postavi. Trener nam je loš i verujem da ima još dve utakmice max da uradi nešto ili ćemo tražiti trećeg u sezoni. Ima sve preduslove da ova ekipa dominira nad većinom, ali očigledno da nije dorastao Vojvodini kao klubu.
On jeste treći u ovoj sezoni i mislim da tu leži ključ svega.
Od ove sezone nema ništa i sa ovim timom +/-, definitivno drugim trenerom praviti ekipu za sledeću godinu. Možda nas kup usere…
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

This time next year... I tako već decenijama...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Priča o nedostatku vremena provedenog sa ekipom je alibi priča.Još je ovaj bio sa ekipom na pripremama.Da nesto zna vec bi se video pomak nabolje. I dalje nam trebaju bolji bekovi, 10ka i 9ka, ali pre svega bolji trener.
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Forza Voša »



Ranku je lepo krenulo, iz ovog kratkog pregleda se mogu uociti neke stvari koje su se videle i u nasoj igri.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Forza Voša wrote: Wed Feb 28, 2024 8:15 pm

Ranku je lepo krenulo, iz ovog kratkog pregleda se mogu uociti neke stvari koje su se videle i u nasoj igri.
Gde si nasao taj snimak, ja ga danima trazim :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

@Voja
Što ne reče čoveče… :frown:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Wed Feb 28, 2024 9:56 pm @Voja
Što ne reče čoveče… :frown:
Tako mi i treba kad ne zalazim u sve hodnike ovog foruma :roll: :mrgreen:
Image
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Forza Voša »

Imam tu neku zelju da ispratim Rankov rad pa sam otuda zapratio njegov klub na rezultati.com i tamo kada udjes da vidis rezultat imas video.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Forza Voša wrote: Wed Feb 28, 2024 10:36 pm Imam tu neku zelju da ispratim Rankov rad pa sam otuda zapratio njegov klub na rezultati.com i tamo kada udjes da vidis rezultat imas video.
Skrivena poruka je da bi trebao da pratis sve topice ovog foruma, kao npr. ovaj deo https://www.fkvojvodina.com/forum/viewt ... start=4005 :mrgreen: :cheers:
Image
Post Reply