Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by the Gari »

Turija wrote:Nadam se da je i trener Stolica dobio cvrste garancije da ce imati slobodu u radu i igracki kadar sposoban da iznese teret obaveza imena Kluba.
Vojvodina je uvek veliki izazov za svakog trenera, pa i kad je u dubokoj krizi.
Kao i obično kada su u pitanju Turijini postovi, načelno sam spreman složiti se s 9/10 tvrdnji i razmišljanja, s tim što mi je zaista teško dostići njegov stepen optimizma.
:cheers:

gospodinFKV je naprvio fantastičnu sistematizaciju dostupnih trenera, s tim što bih ja dodao jednu zajedničku crtu koja ih sve krasi. Posle nekoliko meseci na klupi Vojvodine, za sve njih (uključujući i Stolicu) možemo reći čuvenu rečenicu: "Nismo ga ni trebali dovoditi, al' kad je već tu rano je da ga teramo".

Vojvodina je groteskno predvidiva.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by exlimanac »

Stolica na klupi...bar zanimljivo zvuci...uvek smo bili avangarda.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Sad kada je sve završeno i promocija obavljena vreme je da se prestane sa licitiranjem i pominjanjem drugih mogućnosti i kandidata, nego poželeti sreću našem novom treneru, trebaće mu je poprilično u onom što ga očekuje. Dobio je najveću šansu u dosadašnjoj karijeri, a na njemu je da je iskoristi. Ilija srećno!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

А ко то лицитира и помиње друге кандидате?
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by PelezinhoFkv »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/ili ... 25-12-2017" onclick="window.open(this.href);return false;


Илија Столица: Војводина почиње битку за повратак у врх

"Поставио сам неколико приоритета: потпуна аутономија у раду, гаранција да ће се клуб финансијски стабилизовати, синергија свих структура у борби с аномалијама у српском фудбалу из које нећу да се повлачим, као и високе амбиције Војводине"

Хајде да видимо и ово :lala:

„Знам да клуб има велики потенцијал у играчком кадру, као и у омладинској школи. Тренутно смо на осмом месту на табели, што Војводина ни по чему не заслужује и добио сам чврсте гаранције да ћемо у наредној години ући у отворену битку с Црвеном звездом и Партизаном за титулу шампиона."
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Pored Ilije Stolice, u stručnom štabu prvog tima Vojvodine ubuduće će biti još pomoćni treneri Goran Sretenović i Aleksandar Linta, trener golmana Miljan Vesić i kondicioni trener Duško Korać.
Svi iz Vozdovca.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

MiSmoFKV! wrote:
Pored Ilije Stolice, u stručnom štabu prvog tima Vojvodine ubuduće će biti još pomoćni treneri Goran Sretenović i Aleksandar Linta, trener golmana Miljan Vesić i kondicioni trener Duško Korać.
Svi iz Vozdovca.
Za mene razumljivo.
Ne menjas saradnike u koje imas poverenje, dobre rezultate i prepoznatljiv stil igre.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

MiSmoFKV! wrote:
Pored Ilije Stolice, u stručnom štabu prvog tima Vojvodine ubuduće će biti još pomoćni treneri Goran Sretenović i Aleksandar Linta, trener golmana Miljan Vesić i kondicioni trener Duško Korać.
Svi iz Vozdovca.
Mozda bez namere, ali zvuci zlonamerno malo izvuci tu recenicu, ali ne i ostatak.
То, наравно, не значи да је стручни штаб затворен круг, јер сам свестан да у Војводини ради велики број изузетно квалитетних стручњака и биће ми задовољство да с њима убудуће сарађујем.
Utisak dana - pa dobro...aj da vidimo. Nije prvi koji je obecavao. Neki su to radili i recima i delima, pa je ispao corak. Ne trebaju nam titule, samo nemoj da se skidamo pred :shit: .

Fora sa nama je to da kada promenimo upravu, izuzev pumpadzije kretena, postoji neki faktor koji pored svog pesimizma i letargije budi neki (ne)osnovani optimizam. Tako je sada situacija sa ljudima koji su bili u rukometnom klubu. Niko ne podnosi Bajatovica, ali ovi opet bude neku iskricu optimizma tog bolesnog slanirnarskog, pa nekako cekam da vidim sta ce Drakulic i Stolica da urade s timom. Ako nista, ovi makar ne deluju kao da ce ga smeniti kad pobedi nekog.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

http://www.fkvojvodina.rs/2017/12/stoli ... m-fudbalu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nisam bio zlonameran, te rečenice nema na zvaničnom sajtu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

MiSmoFKV! wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2017/12/stoli ... m-fudbalu/
Nisam bio zlonameran, te rečenice nema na zvaničnom sajtu.
Sve jasno, sorry :cheers:

Ja ovo video kao izjavu bas u Dnevniku.
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by мализека »

Куп је Наш! :greenbutt:
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Душан »

Столица гостовао вечерас у новосадским разгледницама. Морам да признам доста коректан наступ. На основу онога што сам чуо нећемо јурити европу по сваку цену, циљ је побољшање игре, стабилизација клуба и стварање екипе за следећу сезону. Наравно рекао је да неће бежати од европе, и да ће покушати да се докопају пласмана за евро такмичења, али не по сваку цену.
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Karlsson »

Nek se kali pa nek se vrati.

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/nen ... 27-12-2017" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by novosadjanin »

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... u-u-srbiji" onclick="window.open(this.href);return false;
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Dobar intervju, pozitivan i optimističan pristup uz realno sagledavanje okolnosti u kojima FKV egzistira. Dopada mi se stav.
Ilija, istraj u onom što si ovde proklamovao, posebno insistiraj na toj autonomiji u radu i imaćeš sigurno punu podršku s tribina, a onda će doći i rezultati. Srećno!
Post Reply