Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanina »

Evo jedne u njegovom stilu! :frown:

Марић после дебакла Војводине: Не може се грлом у јагоде


Јагодина је у Новом Саду очитала лекцију фудбалерима Војводине победивши је са 4:1. После доживљеног дебакла, у табору пораженог није било лако пронаћи праве речи

– Подбацили смо у свим сегментима игре, а врло добра Јагодина је то умела да казни. Наши млади играчи нису се снашли у тренуцима када је резултат био негативан. Нису имали стрпљења, кренули су грлом у јагоде, па је заслужени пораз био неизбежан – коментар је тренера Новосађана Зорана Марића за Журнал.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Eto, oglasio se trener, još samo uprava da se oglasi, pošto smo u naslovima svih bg novina (dočekasmo i to; da se nađemo u udarnim vestima tih novina i portala, pre blizanaca).
Naslada počela - lepa reklama, nema šta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

I opet su mu igraci krivi a on nije. Ovo je bezobrazluk od njega.
Predlazem administraciji da otvori temu "Antidepresiv" i da dozvoli psovanje svih i svega da ne pljujemo po ostalim temama. Svasta bih napisao o ovom smradu al me zao da ne popijem ban zbog krsenja pravila. Zavoleo sam ovaj forum pa bi bas tesko palo odsustvo.
Dajte nam neki ventil.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Jbg, ugovor je ugovor. Onaj ko mu je dao na dve godine sada neka ga isplacuje. Vosina legenda moje dupe, da nas Jagodina ovako ponizi u Novom Sadu, pa ako si Vosina legenda dao bi odmah otkaz jer ne mozes nista da promenis kod igraca niti da izvuces bolje iz njih, i jos se neki od njih i svadjaju sa navijacima, sram da vas bude sve bre :!: Bez obzira na to sto su mu doveli nula igraca u prelaznom roku, a odveli mu 4 najbitnija iz tima.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dejan »

"Nastojim da me to ne dotiče, sasvest mi je mirna. Svoj posao radim najbolje što znam i s kadrom koji imam na raspolaganju, a koji čine uglavnom mladi igrači još nespremni za superligaška iskustva. Upozoravao sam da bi ovako nešto moglo da nas snađe, ali se niko nije osvrtao na to", prebacio je Marić lopticu u polje Uprave kluba, koja je zimus prodala nekoliko važnih igrača.
http://mondo.rs/a778242/Sport/Fudbal/Vo ... cista.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8839
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Maricu, ne moze tebi savest da bude mirna kad ti nju ni nemas! Ti si samo jos jedan parazit na Vosinoj sisi kome su se osladili njeni novci. Pljunuo si na sve ono sto si nekad davno u Vosinom dresu napravio. Idi i ne vracaj se nikad vise!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9680
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Nije tu do trenera... cak bih rekao ponajmanje je do trenera
Image
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Nikola »

Minja wrote:Uz svo duzno postovanje svima ali i MICO VRANJES i LJUBISA DUNDJERSKI moraju da idu iz kluba zajedno sa Zoranom Maricem.
Ako Vranjes ostane I dalje u klubu, od mene ce biti UPRAVA NAPOLJE
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Izgleda uprava smenila Dzimija :dance2: :cheers:
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Matador »

Novi trener ce biti. Au! Zora tjera mjeseca :) Kosan ima uslovnu licencu i mora dobiti sansu, a uprava hoce Zagorcica.
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slaninica »

Maric je smenjen,nije hteo sporazumni raskid ugovora,otkaz je primio dosta hladno.
Zagorcic je 99% novi trener.
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by srkins »

Maric jeste kriv za neke stvari,ali da li je bas glavni krivac ? PO meni on i SD dele to mesto ,Maricu zameram cudne izjave,nemotivisanost ekipe,cudne izmene i padanje forme klincima. Ali opet otislo je 4-5 igraca koji su imali 50+ utakmica u JSL a dovedene su ocajne zamene ,tako da ako je Maric dobio otkaz po meni i Mica mora dobiti isto to.
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slaninica »

Vranjes se nije pokazao da je sposoban za obavljanje posla sportskog direktora. Ali meni smeta sto je on ovde toliko puta napadnut a gospodin Ljube Dundjerski je 5x vece zlo. Ovde Ljubeta malo ko spominje. Vreme ce pokazati.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Nikola »

Zaga je čovek koji ima svoje ja i koji je otišao iz Voše dok je tim bio prvi na tabeli, zato što nije dozvolio da mu Bata sastavlja tim!
Dobar čovek i trener.

Uprava mora oterati Vranješa i Dunđerskog koji ne da nisu dobro odradili prelazne, već su imali neshvatljive promašaje! Posebno Vranješ mora da leti, pošto se dosta puta ogrešio o klub.
Nije mi jasno što je jedino opravdanje za Šerifa od Rumenke što ne spominjate i ne napadate Ljubeta?? Terajte i jednog i drugog iz kluba u paketu sa Vavanom!!! Da nije Vavan čovek sa blistavim CV koji je klupski dobročinitelj?
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Ja bi to mesto SD ukinuo! Sta ce nam? Koja je njihova funkcija? Oni dobiju spisak zelja od trenera i kao dovode pojacanja. Pregovaraju kao, pa to moze svako od nas da radi.
Znas koji ti je budzet i drzis se toga, budes malo dosadan dok ne dobijes igraca ispod cene koja ti odgovara i to je to! Funkcija koju svako u klubu moze da odradi po potrebi.
Nama treba skaut koji ce da nalazi talente a posle je manje bitno ko ce da pregovara!
Mozda sam malo iskarikirao funkciju ali nisam daleko od istine.
Post Reply