Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
pastoreduci
Posts: 17
Joined: Thu Dec 25, 2014 7:21 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by pastoreduci »

On je jednom prilikom i dao izjavu nzm gde ne mogu da nadjem, tj objasnio kako ide to menadzerisanje, tako da msm da on ne bio bio mozda toliko zarazen poput ovih istalih.. opet sto kaze decko, sudit cemo ima vremena ako dodje..
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Ne znam da li je ijedan igrač, a kamoli trener imao potpisan ugovor na 5 godina. Izuzetno opasno za ligu gde se menjaju tri trenera godišnje. Kako god bilo, nemam predstavu kakav je trener, srećno mu (nam) bilo u svakom slučaju.
User avatar
Turija
Posts: 10762
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Posto ,,kupio,, po to ,prodao,,.
Cuo sam da ima osecaj za igru, ali za ljude nikakav i da zna sebe i sebi da namesti, sto ovaj ugovor na 5 godina to vec potvrdjuje.
Da li je neki trener u poslednjih 20ak godina, u nekom klubu bio 5 godina u kontinuitetu na klupi ozbiljnih klubova (osim engleskih legendarnih trenera)? Ja stvarno ne znam. Istina, nisam o tome ni vodio racuna.
Mozda se i desilo, ali tesko da jeste (vrlo malo vrhunskih). Dug je to period za danasnju dinamiku fudbalsku i drustvenu, pogotovo ako nisi veliko ime.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanina »

Čitao sam negde u komentarima za njega od navijača Napredka da putuje na utakmice svojim džipom a ne sa ekipom,nadam se da to nije tačno. :lala:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
nomad
Posts: 97
Joined: Sun Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by nomad »

Baš "gospodski" doček, kako i (ne)priliči navijačima jednog kluba, koji sebe naziva gospodskim...ajd što to čine ovi mlađi, novokomponovani navijači, al gre'ota je što su klevetanje i pljuvanje listom prihvatili i oni, čijim godinama to ni najmanje ne priliči.
Ivanoviću, dobro nam došao! Želim ti mnogo sreće, dobrih rezultata i uspeha u Voši, na opštu radost i zadovoljstvo sviju nas navijača i simpatizera, koji bezuslovno volimo klub... a ove druge, sujetne i ljubomorne(što bi pljuvali Gvardiolu i Murinja da kojim slučajem odluče da dođu kod nas), jednostavno ignoriši. Svaki iole mudar čovek, zna kad se podvlači crta da bi se sveo kranji bilans i račun.
User avatar
Turija
Posts: 10762
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Poverenje u ovom drustvu i nasem Klubu je davno izgubljeno.
Svako mora da ga stekne svojim radom, rezultatima i ponasanjem.
Blanko je jedino nepoverenje i sumnja, u skladu sa desavanjima, opravdano.
Lazne nade nas samo dublje vuku u propast.
Dakle, sansa je tu, zasucite rukave i na posao, pa ce se u junu podvlaciti merodavna crta.
Valjda ce biti ostvaren bar minimum ocekivanja, a za Vojvodinu se zna sta je to - Evropa.
A to ne zavisi od naseg ili bilo cijeg misljenja, vec od rada i umeca.
Neka (nam) je sa srecom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

Погледао сам видео снимак промоције. Ивановић оставља добар утисак. Иако наспрам Лалалатовића скоро да и нема играчку и тренерску биографију, оптимиста сам у вези с њим. Човек је урадио добар посао са Напретком, Новосађанин је, радио је са младима, а и на конференцији је потврдио да добро познаје и поштује нашу омладинску школу.
Оно што је све нас зачудило је уговор до 2022. године, то је збиља невероватно. Друго што ме чуди, то су шалови Фирме, које ја нешто не памтим у употреби на оваквим промоцијама. До сада су се придошлице у клуб фотографисале с симболима фудбалског клуба, а не навијачке групе. Не знам шта да мислим о овим изузецима (петогодишњи уговор и субкултурна обележја), не знам да ли је то добро или лоше, али је свакако необично. Молио бих форумаше за коментар иако су се неки већ осврнули на далеку 2022.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8883
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Moj stav prema beznacajnosti pozicije trenera u srpskom fudbalu je odavno poznat. Nazalost, ovde ti drugi odredjuje ko ce da igra i na kojoj poziciji, rasporedjuje igrace po terenu, komanduje kada i koga da menjas i ko ce umesto njega na teren, suvise je malo prostora da trener svojim radom napravi razliku. Tako da je prakticno svejedno kako se zove osoba koja na klupi glumi trenera. I to ne samo u Vosi nego generalno u domacem fudbalu.

Sa druge strane, konstantno tumbanje i menjanje pa makar i na tako unazadjenoj i devalviranoj funkciji kao sto je trenerska ne moze doneti nista dobro jer je ipak potreban kontinuitet rada, makar i u ono malo slobodnog prostora sto je ostalo trenerima za samostalno delovanje. Ako stvarno neko izgura 5 godina na nasoj klupi, makar on ne bio najbolji moguci trener, i to ce samo po sebi biti uspeh i doneti neku pozitivu.

Ali, ako se iz bilo kog razloga bude ugovor raskidao sa novopromovisanim trenerom u onom standardnom za nas ruku od 6 meseci - godina dana, ugovor na 5 godina ce nas kostati strasno mnogo! Cak i da plata nije neka basnoslovna (a ne znamo kolika je, od silne transparentnosti), u slucaju prevremenog raskida to ce biti jako velika suma.

A s obzirom ko je dosao na celo kluba, i njegove ranije finansijske "vratolomije" na stetu kluba, tesko je ne biti sumnjicav na sve ovo...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
exlimanac
Posts: 107
Joined: Wed Aug 21, 2013 1:31 pm
Location: DE-EU

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by exlimanac »

Gace kako ga u zargonu zovu oni koji ga licno poznaju, znaju da je on covek koji je izuzetan u radu sa mladjim fudbalerima jer je dugi niz godina radio upravo u pionirsko omladinskim skolama sto potpuno amaterskih ekipa sto polu profesionalnih i profesionalnih klubova.Takodje se i zna da su sa njim moguce svake vrste dogovora,sto posebno vazi za period kad je bio u Csk u bio alfa i omega. Tako da mozemo ocekivati svasta sa njim,ali u jedno sam milion posto ubedjen a to je da ce se totalno forsirati igraci iz nase omladinske skole.
User avatar
slanina
Posts: 810
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanina »

http://mondo.rs/a968492/Sport/Fudbal/Ne ... ucicu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nedostajeće mi Lalate majstore vodi nas do titule... :mrgreen:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3873
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Meni je u hrpi Lalatovićevih bisera, ipak najveći utisak ostavilo to da je Šarac jadnik ostavio tri pozitivna komentara na Mondu, a ovi mu ih navodno nisu objavili. Eto čime se bavi stručni štab :frown:
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8883
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Meni je u hrpi Lalatovićevih bisera, ipak najveći utisak ostavilo to da je Šarac jadnik ostavio tri pozitivna komentara na Mondu, a ovi mu ih navodno nisu objavili. Eto čime se bavi stručni štab :frown:
Top lista nadrealista. :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Salvador
Posts: 1084
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

Koliko je neregularna nasa liga (a mi kao klub/grad/navijaci jadni) ilustruje izjava novog trenera da cemo napasti pehar kupa, dok ligu ni ne spominje,
iako imamo samo 4.5 boda manje od prvog na polusezoni, znaci itekakve sanse da budemo prvi na kraju.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ragazzi di Neoplanta »

pa i bolje što ne priča, ja na njegovom mestu ne bi spominjao ni kup. Napašćemo svim silama drugo mesto kako su nam i odredili.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Karlsson
Posts: 2140
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Karlsson »

Nije nama namenjeno ni drugo mesto čim smo ga izgubili sudijskim krađama. A ko zna šta će nam tek sada raditi kada je otišla prethodna uprava.
Post Reply