Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
lazarr
Posts: 814
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by lazarr »

Moram priznati da sam pomalo iznenađen time što su Belić i Leska ostali u stručnom štabu Vanića.
Neziri i Repac su istog trena otišli sa Batakom dok su ova dvojica ostali iako ih je lično Batak pozvao u svoj stručni štab....
Malo mi to bezveze.... Možda grešim....
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Karlsson »

Predstavljanje trenera i najava utakmice sa Ružomberokom.

Mijić na 8:33 i 8:51 :mrgreen:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=6QrWwiEztA4[/video]
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Krv ti je*em, ovaj vukovic prostu recenicu ne moze da sastavi. Isuse.... :frown:

Jos se okrece prema portparolu da mu ovaj sapne rec. Pa covek na tocilici je elokventniji od njega... :greenbutt:

A ovaj Mijic je takva karikatura, da je mene prosto sramota. Covek izgleda i ponasa se kao da vodi Moravac Mrstane, a ne Vojvodinu. No, mislim da imamo mnogo vecih problema od toga kako se funkcioneri ponasaju i izgledaju u javnosti.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Vanicu, hajde lepo kod veterana zvezde, a pustite nekog ko ce praviti ekipu, od ove dece sto ostanu u Vosi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

А ти си, циго, још ту? :shit:
lazarr
Posts: 814
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by lazarr »

heheheehheee. Evo ga i ovaj otišao...
CIRKUS!!!!

http://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fu ... -i/bqxn0x4" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Grof Žekula »

Grof Žekula wrote:- Александар Веселиновић, 17 дана тренер ФКВ
- Радослав Батак, 65 дана тренер ФКВ

:!: :!: :!:
- Ненад Ванић, 7 дана тренер ФКВ
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Jedina pozitivna stvar iz svega ovoga. Mrs kuci, cigansturo :!:
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

gospodinFKV wrote:Jedina pozitivna stvar iz svega ovoga. Mrs kuci, cigansturo :!:
Чергари немају куће... Углавном ако је истина, даће Бог, нека поведе и пумпаџију.... До очина више!

ПС. Мислим ко је њега и довео?!
Оно дођеш нам!
Last edited by recni galeb on Fri Jul 07, 2017 2:26 pm, edited 2 times in total.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Пумпаџију можемо да отерамо само усраном мотком!
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Karlsson »

Neće pumpadžija nigde sudeći po poslednjem intervjuu. Nema ko mu do sada nije bio kriv za slabe rezultate. treneri, kapiteni, najbolji igrači... Jedino je on pravi čovek na pravom mestu!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Ostavka trenera je dobra vest. Naopako da je ostao, prosli bi kao Metalac.
Prava drama tek sledi. Mirise na (po)nov(n)i strajk i novog Soklovackog na celu kluba.
Prevelika je blamsza bila u Slovackoj za renome Vojvodine.
Predsednik je samo malim delom u pravu, a velikim u odgovornosti. Mnogo sta tu nije stimalo, ali uz sve to postavka je najvise ubila igru Vojvodine. Branili smo se, a nemamo drugog stopera. Imamo onize bekove i niskog zadnjeg veznog. Dobrog, ali ne visokog golmana. Nemamo c-fora ni u napadu ni u odbrani od prekida. Niko nije skocan, osim Planica. Trujic je brz, ali je neefikasan. Malbasic jednom nogom u inostranstvu i ne mnogo zainteresovan. Jovacic imao tesku povredu, ali on puno znaci Vojvodini.
Olako su date izjave i zakljucak, a trener postedjen. On je bio taj koji je trebao da izvuce bar 30 minuta fudbala, dok igraci imaju snage. Pao bi bar 1 gol tamo, kad je u Ns to bilo dosta za 2, a moglo je biti i 3 -4.
Sto rekao Meleg, nije klub benzinska pumpa, pa sutra stavis drugog pumpadziju na crevo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Vanić, jedini trener Vojvodine u istoriji bez pobede :mrgreen:
Da si ostao duže, mogao si da dosegneš među velikane...ovako Jašar mi ostaje i dalje najveći seljak koji nas je trenirao. Šteta...
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Red Marquis wrote:Vanić, jedini trener Vojvodine u istoriji bez pobede :mrgreen:
Da si ostao duže, mogao si da dosegneš među velikane...ovako Jašar mi ostaje i dalje najveći seljak koji nas je trenirao. Šteta...
Ipak Pizon...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Душан »

Демантовао је да је поднео оставку, канда ћемо се гледати још мало.
Post Reply