Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Ponoviću da bi nam dobro legao neko iz agencije koja nam je poslala Njegoša na pozajmicu. Osim naših miljenika Duće Tadića i Mijata, tu su i treneri Jokan i sasvim realno i dobitno rešenje Marko Savić:
https://www.transfermarkt.com/vpa-sport ... rater/7867
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Imam jedno jako nepopularno mišljenje, koje nije zasnovano na činjenicama, nego na nekom mom osećaju. Bandović nije loš trener, samo trebaju kockice da mu se slože.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

MiSmoFKV! wrote: Thu Mar 07, 2024 3:32 pm Imam jedno jako nepopularno mišljenje, koje nije zasnovano na činjenicama, nego na nekom mom osećaju. Bandović nije loš trener, samo trebaju kockice da mu se slože.
Za mene nije nepopularno. Napisao sam i ranije, da nemam formirano misljenje o radu trenera, a nemam ga jos ni sada.

Mislim da je bespredmetno menjati trenera, jer sezona je upropastena jos pre njegovog dolaska. Da li ce Bandovic ili neko drugi zapecatiti plasman Vose ove godine - nebitno je. Mozda nas i iznenadi sa nekim 5. mestom, jer za to mesto jos ima neke sanse?

Puno se pravi individualnih gresaka na utakmici i igraci nisu dovoljno fizicki pripremljeni, da bi trener mogao da ostvari svoje zamisli, plus sto ih jos nije ni dobro upoznao.
Moja zamerka Bandovicu je potiskivanje Mateusa iz postave i nedavanje prilike Jovanovicu i vise minuta Savicevicu, jer nam skripi u organizaciji igre.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

MiSmoFKV! wrote: Thu Mar 07, 2024 3:32 pm Imam jedno jako nepopularno mišljenje, koje nije zasnovano na činjenicama, nego na nekom mom osećaju. Bandović nije loš trener, samo trebaju kockice da mu se slože.
Trener je koji je prošao pripreme sa timom. Dobio je nekoliko pojačanja, ekipa mu nije rasprodana. Niko od poluga tima nije mu se povredio. Imao je, dobro jedino za nas je svaki meč težak, ali realno lagan raspored do sad. Imao je sve kockice u svojim rukama.
Io odio Belgrado
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

@Turija
Pa pre bih rekao da je većinsko mišljenje foruma da je spreman za smenu.
@Red Marquis
Zato i kažem, nemam činjenice, nego samo neki osećaj. Mislim da dosta dobro razume fudbal, ali da mu nedostaju "soft skills" da to znanje implementira.
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Savcic Luka »

@MismoFKV

Nezahvalno je ocenjivati nečiji rad u sportu posle mesec dana. Ali nesumnjivo je da ima grešaka i u nejgovom radu. Protiv Lučana nije bilo igre. U Kragujevcu je njegov postavka igre izgubila. Možda nije bila loša ideja i delovala je dobro prvih 15min. Onda Njegoševa direktna greška u dodavanju, a od cele odbrane jedino Mateus ispratio. I to praćenje kontre je opet nešto što može biti individualno, ali i deo njegove odgovornosti. Nakon toga smo se raspali.

Priprema igrača kako fizička, tako i psihička je njegov zadatak, njegov i njegovog tima.

U ovom momentu za rezulatate je najmanje odgovoar onaj koji je rekao “Ja sam odgovoran.” On jeste ali za druge stvari koje traju od kraja prošle sezone.
Iz sportskog ugla ovo jeste odgovornost trenera.
Ali sada nešto menjati u ekipi je samo kontraproduktivno. Izgurati što bolje i ako uprava zaista hoće to što kaže iduće sezone još utegnuti.
hvylarn
Posts: 397
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by hvylarn »

Da je neki karakter, izašao bi javno posle utakmice i rekao da su očajno igrali i da treba pod hitno nešto da se menja. Ne snosi odgovornosti, nego ćuti i priča bajke kako se igra unapređuje. Ne kapira da je igra već bila unapređena i da je trebala da se nastavi još većim tempom, a ne da se vratimo na početak sezone kad su nas isto svi kidisali.

Tim je formiran, šta više, unapređen kvalitetnim pojačanjima. U svakoj liniji je došao igrač. Nama rezultati nikad gori, a borimo se za Evropu.
Rakovac
Posts: 99
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rakovac »

Čovek menja mišljenje i to je normalno. Ja sam prvi sa velikom skepsom dočekao dolazak Bandovića, a i dalje sam generalno vrlo skeptičan prema ovakvom načinu kadrovanja kada su u pitanju treneri. Smatram da je pravi i ispravan put onaj da se ustanovi sistem da se trener prvog tima iznedri iz omladinskog pogona, odnosno da treneri prvog tima postaju oni najuspešniji u omladinskoj školi i da se tako napravi sistem. To je kod nas demonstrirao uspešno u prošlosti Partizan sa Tumbakovićem.
Ipak, uočio sam jednu pozitivnu osobinu Bandovića, a to je da ko ne igra dobro-bez pardona ide na klupu i priliku dobija drugi igrač. To je bilo očigledno kada sam video sastav za Voždovac kada je sve one koji su zakazali protiv Javora ostavio na klupi a u tom stilu je nastavio i juče i to mi se dopada. Na "hlađenje" je otišao i Petrović i Zukić i Radulović i golman Rosić itd... Mislim da mu treba odati priznanje na hrabrosti a mislim da je to i ispravno.
Ajd živi bili pa videli šta će biti dalje, možda ovo sa Bandovićem i ispadne dobro.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Само се ви зајебавајте, кад Божда Дунстер донесу јесен у Европи у Нови Сад (или Бачку Тополу) пошто од овог реновирања нешто видећемо ми... Човек кадровски идеалан, тахтички нисмо још видели, али видећемо, на њему је да нас разувери...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
LIMAN
Posts: 196
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by LIMAN »

Samo da nam ne prodaju trenera! :)
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Rakovac wrote: Wed Mar 13, 2024 6:18 pm Ipak, uočio sam jednu pozitivnu osobinu Bandovića, a to je da ko ne igra dobro-bez pardona ide na klupu i priliku dobija drugi igrač. To je bilo očigledno kada sam video sastav za Voždovac kada je sve one koji su zakazali protiv Javora ostavio na klupi a u tom stilu je nastavio i juče i to mi se dopada. Na "hlađenje" je otišao i Petrović i Zukić i Radulović i golman Rosić itd...
Čekam da to primeni i na Urošu Nikoliću.
Io odio Belgrado
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by rykerfcv »

Bandovic nista jos nije pokazao,ali veliki plus za njega sto ima muda da stavi na klupu bilo koga.
Sa takticke strane realno nista,nije ni on covek kriv to sto su igraci mentalno na niskim granama kad primimo gol i igracki limitirani.
Do kraja sezone pa sta bude bice.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Cini mi se da svi lagano postaju meksi ka treneru :mrgreen:
Image
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Minja »

Do juče nismo ni znali da IMT igra fudbal. Mi vec u ovom momentu imamo daleko vise i poraza i neresenih nego sto ovaj klub treba da ima na kraju sezone. Kvalitet nije ujednacen, kvaliteta nema. To je razlog zasto smo jos u igri. Jednostavno, "Evropa" prosle sezone toliko je otreznjujuce pokazala kakav se amaterski fudbal ovde igra da ti ne treba nikakva bolja referenca. Inače, 15 utakmica od 25 nismo pobedili. Ne da je previse, nego sve alarmne lampice treba da se upale. Neki pomak se vidi, poslednje dve utakmice su bile daaaaleko bolje od prethodnih, i to jeste pozitivno brojanje. Ali, dajte da ne pravimo cirkus od pobede nad malenim IMT-om. Mislim da se od Vojvodine ocekuje da pobedi IMT. Da IMT mora da odigra fenomenalnu utakmicu da bi bilo drugacije, to je "normalno" stanje, a ne da mi moramo da odigramo fenomenalno da bi pobedili njih. Tu gadno nesto nije kako treba.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Minja wrote: Wed Mar 13, 2024 11:45 pm Inače, 15 utakmica od 25 nismo pobedili. Ne da je previse, nego sve alarmne lampice treba da se upale.
Gol razlika -2 posle 25 odigranih utakmica!

OK, pre samo dva kola to je bilo -5, idemo na bolje ali ipak...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply