Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
hvylarn
Posts: 406
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by hvylarn »

Izgovori i opravdanja. Debilkoviću još nije došlo do mozga da je potpisao ugovora na 6 meseci (sa opcijom na godinu dana dodatnih) i da on nema vremena da polako postavlja stvari na svoje mesto? Stvari je postavio Ranko i ti si trebao šapke, da nastaviš istim tempom. Nismo mi kod Ranka igrali najbolji fudbal od kako postoji Voša, daleko od perfekcije ali su neke stvari počele da funkcionišu.
VošaNS
Posts: 775
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VošaNS »

Posle ovog intervjua sam samo dobio potvrdu da je retko glup čovek i da je neznalica koja neće još dugo biti ovde.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1389
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Uvek sa tobom »

Јел само мене подсећа на алиби тренера Славољуба Ђорђевића, овај умишљени тренер?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
hvylarn
Posts: 406
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by hvylarn »

Uvek sa tobom wrote: Fri Feb 16, 2024 11:46 am Јел само мене подсећа на алиби тренера Славољуба Ђорђевића, овај умишљени тренер?
Samo još da kaže uz pomoć Boga ili Bog nas pogledao.
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Bez obzira što svi imamo sličan utisak o treneru, mislim da nije u redu da se ovde vredja i naziva pogrdnim imenima. Toliko, ipak, nije ničim zaslužio. Bar ne još uvek…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Uvek sa tobom wrote: Fri Feb 16, 2024 11:46 am Јел само мене подсећа на алиби тренера Славољуба Ђорђевића, овај умишљени тренер?
Slavoljub još samo nije šamarao po Vujadinu nisu oni ni sličan tip ljudi i trenera. Slavoljub ne j**e nikog a ni sebe ni 2%, bar samo tako bio čuo. A to što je loš trener je nešto drugo.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1010
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Milan wrote: Fri Feb 16, 2024 1:50 pm Bez obzira što svi imamo sličan utisak o treneru, mislim da nije u redu da se ovde vredja i naziva pogrdnim imenima. Toliko, ipak, nije ničim zaslužio. Bar ne još uvek…
Слажем се, називати неког ретко глупим човеком, дебилковићем итд. нема смисла поготово са наше стране, то ми више личи на навијаче близанаца, ми смо увек били господа, разликовали се од њих, ни је га не подржавам нит ме одушевљава, ал нико ово није заслужио поготово не после 1 лигашке утакмице...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Savcic Luka
Posts: 356
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Savcic Luka »

Meni čovek ne uliva poverenje i nakon utakmice protiv Mladosti nemam utisak ni o nekoj stručnosti. Ali razlozi za takvu igru mogu biti razni, pa da ne mračim… K’o što pisah mi smo ih trebali pretrčati i oduvati. Kakva priča o taktici, terenu, bilo čemu…
No, još dva kola i vidiće se sve jasno.
Više od trenera me nerviraju “puna usta” priče o trećem mestu i uspesima. Instant reklama je potrebna, ali ne traje dugo i može lako dati kontraefekat.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Savcic Luka wrote: Fri Feb 16, 2024 2:41 pm K’o što pisah mi smo ih trebali pretrčati i oduvati.
Posle ovakvih priprema na Kipru, ja mislim da ovi ne bi ni dobar deo omladinskih ekipa u ligi oduvali, kamoli pretrcali, a ne ekipu premazanih superligaskih igraca, koji znaju kako da igraju na rezultat u ovakvim uslovima.
Ja sam vidjao ''Testere'' na Vencu u obdanistu koje su bile bolje organizovane od ovih priprema.

Trenera ne bih nazivao pogrdnim imenima, jer nije u redu, pod jedan, a pod dva - za ovu situaciju je najmanje kriv on.
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Minja »

Молба је да не користимо увредљиве конструкције. Нападајте проблем не људе. Нападајте или хвалите игру, стање у клубу, позицију на табели... Саме људе не.

Не мора ово да чита Зукић, директор, овај онај, небитно је. Не пишемо ми овде да би неко из клуба ово читао. Никада то није био мотив. Овде људи пишу зато што је ово једно од неколико уопте места где симпатизери ФКВ могу понешто да кажу. Ни много битно ни много важно. Да би нама овде било пријатно и да би се осећали као свој на своме потребно је да се држи неки ниво. Увредљив говор је испод те црте.
hvylarn
Posts: 406
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by hvylarn »

Pisano u afektu, iznerviran od tolko izlizanih izjava kao da im jedna te ista osoba pisala iste. 0 originalnosti, 0 realnosti, dodira sa životom i ono što se dešava. Trener nam forsira diciplinu, taktičku uigranosti, ništa od toga nije viđeno. Po meni, nema mnogo kredita, jer kao što rekoh, sve mu je predato na tacni. Ekipa koja se stabilizovala i počela da liči na nešto.I tebi ekipa izgleda očajno na prvoj utakmici posle pauze, koju igraš kod kuće, kao da su se juče skupili za termin na malom fudbalu.
VošaNS
Posts: 775
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VošaNS »

hvylarn wrote: Fri Feb 16, 2024 5:32 pm Pisano u afektu, iznerviran od tolko izlizanih izjava kao da im jedna te ista osoba pisala iste. 0 originalnosti, 0 realnosti, dodira sa životom i ono što se dešava. Trener nam forsira diciplinu, taktičku uigranosti, ništa od toga nije viđeno. Po meni, nema mnogo kredita, jer kao što rekoh, sve mu je predato na tacni. Ekipa koja se stabilizovala i počela da liči na nešto.I tebi ekipa izgleda očajno na prvoj utakmici posle pauze, koju igraš kod kuće, kao da su se juče skupili za termin na malom fudbalu.
+1
User avatar
Salvador
Posts: 1078
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

Trener je pokazao da je teška neznalica i amaterčina i nema se šta dalje čekati, otkaz odmah, pa ako nema nekog jakog trenera stranca ili domaćeg (a da nije Lalat & co) onda staviti Stepanova ili Kačara.
User avatar
Stexman
Posts: 2573
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Ili obojicu. Jos jedna propala sezona i sad se treba spremati za sledecu a ne cekati pripreme na kojoj vecinu igraca koji prodju iste prodamo.
Savcic Luka
Posts: 356
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Savcic Luka »

Tako nešto sam očekivao pred početak ove polusezone. To je vrlo logično. Ovo nije ni blizu ista ekipa koja je počela 2023/24, šta više bolja je igrački gledano, ali nije naštimovana i kako stvari stoje veliko pitanje da li je Bandović kadar da naštima.
Zato je vrlo bitno već sada razmišljati o statusima igrača i šta se dešava sa istim ako se ne izbori to neko famozno evropsko takmičenje.
Da li je Kačar adekvatno rešenje za trenera/menadžera? Moguće…

Da li bi mogao neko od upućenijih da napiše status igrača pod ugovorima/pozajmicama? Konkretno me interesuju:
Mateus, Njegoš, Zuka, Milosavljavić, Seri, Korać, i ajd Savićević i Radulović. Za Rosića znam, a naši klinci pretpostavljam da su vezani.
Iz naše škole su se na pripremama pojavili Sukačev, tu je Butraković, zatim Ivanović i Jovanović koji već igraju, Bukinac takodje u kog ja verujem itd.
Zuku bih, zbog njega pustio da ide ako nadje neki klub. Ali ako ostane to je plus za tim. Uvak kada igra ofanzivnog on pravi razliku.

Mislim da je daleko pametnije zaboraviti ovu sezonu, naravno samo da ne odemo u playout :mrgreen:
Post Reply