Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Kako nisi? Ako se ne varam, Djumi je govorio o sebi.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Pošto je Omladinska škola došla na nivo na kojem se trenutno nalazi, a gotovo se može reći da je jedva šta ostalo od nje, ukoliko je gdin Đuričić spreman da se prihvati teškog i rudarskog posla njenog ponovnog podizanja i dovođenja u red svega onog što tamo ne funkcioniše već dugo, treba ga maximalno podržati.

Znači, UO je na potezu, ili nađite neko bolje rešenje ako ga imate u šta trenutno sumnjam, ili sedite s Đumijem i dogovorite šta želite od Omladinske škole i kako od nje ponovo napraviti ono što je nekada predstavljala. Jedino što je neodrživo je održavanje trenutnog stanja koje je sve samo ne dobro a da bi se to počelo prevazilaziti za početak su neophodne temeljne kadrovske promene. Ako niste u stanju ni OŠ dovesti u red onda se brate lepo povucite i priznajte da sve ovo nije za vas.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Cane wrote:Pošto je Omladinska škola došla na nivo na kojem se trenutno nalazi, a gotovo se može reći da je jedva šta ostalo od nje, ukoliko je gdin Đuričić spreman da se prihvati teškog i rudarskog posla njenog ponovnog podizanja i dovođenja u red svega onog što tamo ne funkcioniše već dugo, treba ga maximalno podržati.

Znači, UO je na potezu, ili nađite neko bolje rešenje ako ga imate u šta trenutno sumnjam, ili sedite s Đumijem i dogovorite šta želite od Omladinske škole i kako od nje ponovo napraviti ono što je nekada predstavljala. Jedino što je neodrživo je održavanje trenutnog stanja koje je sve samo ne dobro a da bi se to počelo prevazilaziti za početak su neophodne temeljne kadrovske promene. Ako niste u stanju ni OŠ dovesti u red onda se brate lepo povucite i priznajte da sve ovo nije za vas.
+1
Apsolutno podrzavam predlog.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Minja wrote:
Душан wrote:Отимамо тренере клубовима којима добро иде у првенству, онда дођу у Војводину па побегну главом без обзира после пар кола. То је само доказ да је Војводина још увек магнет за сваког, и да је сваком жеља да каријеру гради у Воши :mrgreen:
Ај сад без зезања поздрављам долазак Веселиновића, и нек у ових седам кола колико је преостало да шансу неком омладинцу па да видимо има ли квалитет за Војводину или нема, ионако сам од ове сезоне дигао руке одавно.
Samo se nadam da nece pomisliti da je "trenercina", jer nije. Trener je bez velikog iskustva i trebace mu i vremena i "mira u kuci" da postane domaci. Nije to lagan zadatak. Mislim da ovaj trener moze malo duze da se zadrzi u FKV, ali jedini ispravan sud dace vreme. Kako bilo, srecno!
Da se podsetimo ovog Minjinog posta na vreme, dok ne bude kasno.
Ne moze se u Vojvodini pogubiti toliko utakmica, bez obzira na startnu dobrodoslicu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Mi nemamo nista u klubu sto bi moglo da nas digne iznad proseka.Klub je unistavan konstantno,a ovi koji ga vode izgleda nisu u stanju da podignu stvari na visi nivo.Nema realne osnove da ce sledece godine biti bolje.Nasi omladinci osmi u ligi, ko tu moze da konkurise za prvi tim!?Kesa nema, tako da i sledece sezone bez prevelikih ocekivanja.Obrni okreni, mi od nase skole moramo opet poceti, pa kad stigne rezultat stigao je.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Ma ne zanosite se. Niko ovde nije poslat da popravlja stvari.

Klub se sistematski unistava i marginalizuje.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Trener Veselinovic stalno prica o davanju sanse mladim igracima.
Ako je sansa dati Gajicu 10 minuta, onda nista ne razumem, da ne kazem da je to sprdnja.
Vidim da se sansa daje jedino Avramovskom i Mesarovicu, a oni je stalno upropascuju i uz to i rezultate Vojvodine.
Ne znam kako ce trener steci uvid u kvalitet mladih igraca, ako ne igraju? Tu pre svih mislim na Neskovica, Mandica, mladjeg Zlicica i mozda jos nekog, za kojeg javnost malo zna.
Vidim da je lakse zameniti Rockova, nego Avramovskog i Mesarovica.
Nemam nista protiv da u poslednjem kolu brani Ilic, ali gde su ostali Omladinci?
Ne vidim ih u ovom najavljenom sastavu protiv Cukarickog.
I opet Eze centarfor, a imamo Gajica :oops:
Krila Avramovski i Mesarovic :roll:

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/fud ... 16-05-2018" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Turija wrote:...
Turija, verovatan sastav na svu sreću ne znači i siguran sastav. Iako je Predojević blizak dešavanjima u klubu(koliko mi se čini), ne mora da znači da je to sastav. Što se Avramovskog i Mesarovića tiče, u glavi su mi dve dijametralno suprotne situacije. Valjda se iz Avramovskog cedi bilo šta što bi opravdalo njegovo potencijalno potpisivanje. Dečko nam ništa nije doneo, iako je često trpan na pogrešnu poziciju. Da li ima i dalje podršku nekoga u klubu, ne znam, ali mi tako izgleda. Evo ti, igraj, pokaži bilo šta. Mesarović je na žalost ove sezone učestvovao u više džiberskih ispada, nego u akcijama za postizanje gola. Ipak, mlad je pa valjda pokušavaju da pojme ima li kapaciteta za prvi tim. Naše je dete, a znamo da budemo puno oštriji prema našim omladincima, možda ne razmišljajući da mentalno i nisu spremni za prvi tim... Kod njega mi deluje da se čeka taj neki inicijalni ispad, u fudbalskom smislu, kako bi ga to ohrabrilo i pokazalo mu "e, momak, možeš, vidiš?" Iskreno, nadam se da Avramovskog poslednji put gledamo u sastavu, a nadam se da i Saničanin broji poslednje minute. Bilo bi mi draže da su Mitrovića ugurali u rotaciju... Što se naših omladinaca tiče, ovaj Mandić je pristigao u klub ili prošlog leta, ili ove zime iz partizana, stoga se ne može baš govoriti o našem detetu. Jeličić sa druge strane vidim da je od malih nogu kod nas.

Lično, priželjkujem opet Zličića i Mesarovića u 11, Ezea na krilu, na drugom krilu Neškovića, a Gajića na špicu. Arsić je pokazao i previše ove polusezone, nema šta njemu danas da se traži. Što se mlađeg Zličića tiče, on je na pozajmici u Čelarevu, čime je ta priča objašnjena.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Meni nije jasno, ni zasto je Cebara toliko skrajnut?
Da li ja nesto pogresno vidim, ali taj momak mi unosi dinamiku u nas napad, pomaze odbrani, a ima i solidnu brzinu, cvrstinu i sut.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Možda se Avramovski forsira jer postoji u ugovoru o pozajmici obaveza koliko mečeva mora da odigra, pa da se ne bi penali plaćali.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

MiSmoFKV! wrote:Možda se Avramovski forsira jer postoji u ugovoru o pozajmici obaveza koliko mečeva mora da odigra, pa da se ne bi penali plaćali.
Да, приметио сам да га сви тренери ове сезоне уредно стављају као стартера и изводе тачно у 60. минуту, данас је изгледа добро играо па је остао до краја.
Дечко је баш лош, а и те позајмице су глупост ако не доводимо баш зверку. Сетих се М. Делача, голмана из Челзија, милина га било гледати.
Не би било лоше сада довести неког расног центарфора из Челзија на позајмицу, да се распуца код нас :mrgreen:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Nekadašnji trener Voždovca i Vojvodine Ilija Stolica biće novi šef stručnog štaba Partizana, prema pisanju beogradskih medija.

Stolica, koji je bio i selector kadetske reprezentacije Srbije, naslediće tako Miroslava Đukića, bez obzira šta ‘crno-beli’ urade u finalu Kupa Srbije.

Uprava kluba iz Humske 1 ne samo da je odlučila da se zahvali Đukiću na saradnji (godinu dana pre isteka ugovora), već se i dogovorila sa Stolicom da preuzme ekipu odmah po okončanju sezone.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Hahaha pa tek njih sto ce upropastiti. Oni imaju nekoliko uzasno lenjih igraca, tipa Suma, i to ce biti prezabavno gledati ih kako batrgaju, dok ovaj pokusava da napravi barsu od njih.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

gospodinFKV wrote:Hahaha pa tek njih sto ce upropastiti.
Још једна сјајна вест пред следећу сезону! :cheers:
Не знам о чему се ради? Помишљам да Крстајић има чланску СНС-а бр. 2, а Столица бр.3 - то је једино логично објашњење :mrgreen:
Ево банке да је већ на пола првог дела Крстајић на клупи Партизана!
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Del_Boske »

Milan Đuričić Đumi preuzeo klupu Zvijezde 09, tima koji se plasirao u Premijer ligu BiH.
Staro par dana doduše.
Post Reply