Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8825
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

I sad se sa ovim novim rukovodstvomi famoznim sponzorskim klubom koji je prepolovio budzet kluba taj isti Vukovic a i drugi njemu slicni Vukovici iz ranijih perioda ponovo prisljamcio klubu i ponovo ce svi oni da vuku pare. Valjda samo kod nas ima da klub finansira svoje sponzore a ne obrnuto... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4778
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Marcello wrote:
gospodinFKV wrote::pegla: :pegla: :pegla:

Jedina ''pozitivna'' stvar u ovom mulju je to sto su kanceri usli i u crno :shit: , pa nece biti odmazde prema nama kad ove teletabise skinu s vlasti. Da je patlidzan ostao opozocija u tom smislu, jaaaaaaako bismo platili za sve ove svinjarije sada. Crveno :shit: ne bi dirali (najveci rivalitet u istrazenom delu univerzuma bla bla bla), ali bismo im mi natrcali za sve ove godine rasklapanja na terenu i generalnu mrznju koju osecaju prema nama.
Slažem se sa svim, samo sa jednim ne: partizan nikad nije bio opozicija!!! Niti će biti. To je najbolesnija grupa maloumnika koja je ikada hodala ovim prostorima.
Slazem se za ovo drugo, ali sam mislio na opoziciju u politickom smislu. Ne moras biti normalan da bi bio opozicija, iako je mi cesto vezujemo za nesto pozitivno. Nekad su i ovi debosi bili opozicija :cheers:
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Uprava

Post by Brick Liman »

Andreyos wrote:Inače,zadnjih dana sam od nekoliko međusobno nepovezanih ljudi čuo da klub vodi niko drugi do Andrej Vučić,pa ako neko ko je blizak Klubu zna nešto više,neka napiše svoje mišljenje,demant...
Misliš gradonačelnik Novog Sada?
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post by Krle »

Brick Liman wrote:
Andreyos wrote:Inače,zadnjih dana sam od nekoliko međusobno nepovezanih ljudi čuo da klub vodi niko drugi do Andrej Vučić,pa ako neko ko je blizak Klubu zna nešto više,neka napiše svoje mišljenje,demant...
Misliš gradonačelnik Novog Sada?
Ne, misli na onog s ukradenim ličnjakom. Sve zbog toga što se priča da je EJB zapravo njegova firma, a da je Zbiljić samo paravan.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: Uprava

Post by Andreyos »

Krle wrote:
Brick Liman wrote:
Andreyos wrote:Inače,zadnjih dana sam od nekoliko međusobno nepovezanih ljudi čuo da klub vodi niko drugi do Andrej Vučić,pa ako neko ko je blizak Klubu zna nešto više,neka napiše svoje mišljenje,demant...
Misliš gradonačelnik Novog Sada?
Ne, misli na onog s ukradenim ličnjakom. Sve zbog toga što se priča da je EJB zapravo njegova firma, a da je Zbiljić samo paravan.
U pravu je Brick,to jest,obojica ste.Kao što je Zbiljić paravan,tako je i Vučević za dotičnog.
Srbijo Majko...
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
ssnigd
Posts: 3363
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

Vucici mi vam se kunemo!
Vucici majstori vodite nas ka tituli!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Stefke
Posts: 324
Joined: Thu Sep 12, 2013 10:50 am
Location: Клиса

Re: Uprava

Post by Stefke »

http://www.firma1989.com/forum/viewtopi ... 353e98b8ab" onclick="window.open(this.href);return false;
У свом кварту ти си херој,
И твоја улица твој је дом!
https://www.youtube.com/watch?v=sY6pBCx2cMI" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post by Marcello »

Dragi Vojvodinaši, predstoje nam, verovatno, najteži dani u istoriji našeg kluba. "Odbrana i poslednji dani"!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Uprava

Post by severozapad »

Da li može malo pojašnjenje za neupućene?
Ovako malo liči na najavljivane "državne udare".
User avatar
Stexman
Posts: 2562
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Svi vi, koji ste clanovi skupstine kluba, dobro razmislite kako cete glasati u utorak!
Od vaseg glasanja zavisi da li cemo sutra imati klub ili ne i to kako ce klub izgledati!
Ne dozvolite da drugi odlucuju umesto vas.
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Uprava

Post by Grouch »

Ne znam ko normalan moze da precuti ovu bahatu,osionu i ogoljenu pljacku nad klubom koji je drugi na tabeli prve lige jedne drzave.Ovakvu pljacku nisam video ni u beton ligi,gde ima svega i svacega.Ako ima iole samopostovanja i hrabrosti u upravi,ovo mora da dodje do UEFA.Podignite krivicne prijave protiv tri bandita i NN lica koji su nas opljackali na terenu.Trazite sastanak sa ministrom sporta.Sve ovo bar formalno i zbog reklame,makar da se sportska javnost bar malo zatalasa.Mogli bi i da isterate kadete protiv Cuke,da ne moraju da se muce da traze novu bitangu koja ce nas opljackati.Samo me zanima,ako ne bude nikakve ozbiljnije nase reakcije,sta ce djubrad spreciti da nam recimo ponove ovakav cirkus iz Ivanjice u eventualnom polufinalu ili finalu kupa?
Dokle ce ceo srpski fudbal i sport uopste biti taoc sake interesdzija u BG blizancima koje pokriva bagra koja sebe naziva novinarima?Tesko je ocekivati da cete vi bas pokrenuti nesto od gore navedenog ali minimum minimuma bi bio da se obrusite na 90% bednih medija od kojih se neki nisu udostojili ni da spomenu dva ponistena gola.Bar nesto da uradite ako nemate hrabrosti za nesto vece.
Za price sa pijace da nas iz senke vodi Vucicev brat,tu mi nesto debelo nije jasno.Kako je onda moguce da rodjeni brat najmocnijeg coveka u zemlji bude brutalno opljackan?To nema nikakve logike,moguce da nesto propustam,voleo bi da mi neko objasni tu teoriju.
Za ove sto se cude sto nas razni bolesnici pljuju po pederskim forumima,nista drugo i ne mozes ocekivati od sljama koji nemaju ni jedan jedini razlog da pljuju po nama osim svoje nenormalne bolesti jedinstvene u svetu.Samo ih istinom treba zakucavati.Meni nisu jasni neki nasi ljudi na forumu koji recimo posle svinjarije u Ivanjici nadju da kritikuju sopstvene igrace.Cak je neko uspeo da ispljuje Palocevica koji je verovatno bio najbolji igrac,kao sto je i cele sezone uostalom.O redovnim metama da ne govorim.Izgleda da mora da postoji neko ko ce se pljuvati.Zamisljam sta bi bilo da su ti recimo navijaci Mancester Sitija,verovatno bi onog njihovog golmana obesili na gradskom trgu jos u septembru,posto je covek napravio 10 puta vise gresaka od ovog naseg.
Elem,cestitke igracima i treneru na odlicnoj igri u Ivanjici po seljackom terenu,dali smo 3 gola,stvorili jos 5 zicera(od srece ni kurca naravno).U Evropi nece moci da vas kradu,ovaj tim je sa ovom igrom po meni veoma blizu grupe LE,uz malo srece na zrebu.Naravno ako svi ostanu,a svako ko eventualno ode posle ovakvih sranja koji su im priredjeni je obican drkadzija ukljucujuci i trenera.Al da ne spominjem opet sta se prica na pijaci...
User avatar
Stexman
Posts: 2562
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Grouch wrote:,a svako ko eventualno ode posle ovakvih sranja koji su im priredjeni je obican drkadzija ukljucujuci i trenera.Al da ne spominjem opet sta se prica na pijaci...
Trener ima da se pokupi do petka i zapali... :whistler: samo gledaj...
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1459
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

User avatar
slanina
Posts: 808
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Uprava

Post by slanina »

Pa ovo je komedija... :frown:
Rasulo u Vojvodini: Dug od 5,5 miliona!

Autor: mondo.rs

Na burnoj konferenciji za medije, dan pred vanrednu Skupštinu FK Vojvodina, predsednik Vojislav Gajić izneo zabrinjavajuće podatke o dugu kluba, izbegnutom bankrotu, ugovorima igrača. Novi Statut u utorak na glasanju.


/izveštava: Milutin Vujičić/

Vanrednoj Skupštini FK Vojvodina, utorak od 19 časova, na kojoj će jedna od tačaka dnevnog reda biti i predlog novog Statut, odnosno njegove izmene i dopune koje je predložio Upravni odbor kluba, prethodila je burna konferencija za medije na "Karađorđu" na kojoj su predsednik kluba Vojsilav Gajić i predsednik poslovnog tima Dragoljub Zbiljić izneli zabrinjavajuće podatke.

Povod za usvajanje novog Statuta kluba je, kako kaže Vojislav Gajić, usaglašavanje sa novim zakonom o sportu i Ustavom, pošto dosadašnji nije, ali, bitnije, to da mandat Uprave ubuduće bude četiri godine.

Aktuelnim Statutom mandat sadašnje Uprave traje još godinu ipo dana, a s obzirom na probleme u kojima se Vojvodina nalazi - oni veruju da bi potpuni legitimitet i legalitet za "ozdravljenje kluba" dobili samo njegovim produžetkom.

"Novi Statut koji predlaže UO u kratkim crtama je i zbog budućih godina kako bi FK Vojvodina išla uzlaznim putem i ozdravila. Trenutno je u velikoj bolesti. U dugu je 5,5 miliona evra, bez sudskih sporova, što znači da on može da naraste", rekao je Gajić.

On kaže da se danima pravi "budžetiranje" za naredne dve godine, ali je to premalo vremena kako bi se svi problemi rešili i da je nemoguće u tako kratkom periodu napraviti plan budžeta i ozdravljenja Vojvodine.

Legitimitet za tako nešto je nemoguće dobiti bez novog Statuta koji predlaže produžetak mandata, kaže Vojislav Gajić koji je na mesto predsednika novosadskog tima došao u septembru.

Krajem septembra u klub je ušao i "poslovni tim" od dvadesetak firmi kojim predsedava Dragoljub Zbiljić. Sponzori će do kraja ove godine, dakle period od oko šest meseci, u klub "doneti" nešto više od 700.000 evra.

"Da nije Dragoljub Zbiljić ušao sa 300,400 hiljada evra klub bi otišao u bankrot", rekao je Gajić koji je dodao da je siguran da "sponzorski pul" ne bi ni pomislio da sarađuje sa Vojvodinom da je znao koliki je dug u pitanju.

Dodao je da je i on bio iznenađen i šokiran kada je, pre nekoliko dana, saznao da od januara nije proknjižen nijedan papir u klubu i za to nije okrivljena samo prethodna Uprava, nego "nekoliko unazad".

Novim Statutom se takođe smanjuje broj članova Skupštine Vojvodine. On će biti umanjen "procentualno", jedan od razloga je i to što je "teško skupiti toliko ljudi" i retko kada se svi pojave, pa bi on sa dosadašnjih 51 bio smanjen na 31.
TITULA ILI RASPORODAJA?

"Nasledili smo situaciju da ne možemo da zaradimo i verujem da ćemo zadržati ekipu i napasti titulu. Uz njih će stasati i mladi. Idemo na titulu i ove godine, iako znamo da to nije realno do sezone 2018/19", poručio je Dragoljub Zbiljić.



Predlog novog Statuta će sutra biti pred Skupštinom, a u slučaju toga da predlog ne prođe - Vojislav Gajić i Dragoljub Zbiljić poručuju da će "pružiti ruku" onom ko ima bolju ideju, a da će nakon toga napustiti klub, kako predsednik tako i čitav "poslovni tim".

"Šta će se dalje dešavati sa klubom zavisi od sutrašnje Skupštine. Ko dobije legitimet je na čelu kluba. Ako mi dobijemo - imamo četvorogodšnji plan, ako ne - obratiće se ta druga skupštinska većina i oni će voditi klub", poručio je Zbiljić.

U slučaju da predlog novog Statuta prođe, ideja je da u roku od 30 dana budu raspisani novi izbori na kojoj će biti izglasani novo rukovodstvo, a nije ostalo jasno da li će kandidat biti i Vojislav Gajić.

Na pitanje da li veruje da će predlog novog Statuta "proći" na Skupštini, Zbiljić kaže:

"Ne očekujem da predlog prođe".

ČIJI JE OVO TIM!?

nenad lalatovic nenad lalatović vojvodina Foto: MN Press

Posebno zabrinjavajući su podaci o ugovorima igrača koje je izneo Vojislav Gajić.

On je potpuno transparentno govorio o tome kakvi su ugovori sa igračima sklapani u prethodnom periodu, kritikovao je rad Omladinske škole i poručio da ne može da veruje da klub mora da skupo plaća fudbalere na koje se ionako ne računa.

"Mnoge zanima samo teren i rezultat, a ostalo se ne vidi. Ovo su procenti koje 'neke druge strane' imaju u ugovorima sa igračima: Kordić i Perić 30%, Bureković 25%, Vladimir Kovačević, Trujić i Aksentijević 40%, Planić, Lakićević i Gavrić 50%, Ašćerić 50%, Paločević izlazna klauzula 500 hiljada evra, Trifunović slobodan da ode bilo kad, a dobija 5000 evra mesečno, naš najbolji fudbaler Dejan Meleg 50% za preko 300 hiljada evra...", izdiktirao je u dahu Vojislav Gajić i ljutito poručio:

"Čija je ovo ekipa!?".

Mnogi od njih nisu ni blizu prvog tima, a neki su već "udaljeni".

"Imaš Mićića, Gavrića, Vukasovića, Kneževića i Aksentijevića koji ne igraju, ali mesečno zarađuju ukupno oko 30 hiljada evra. Klub sa tim igračima je za dve godine sa njima zadužen milion evra, a dobar deo njih ne sedi ni na klupi".

Potom je poručio da Omladinska škola mora mnogo bolje da radi.

"Dve godine Omladinska škola nije izbacila nijednog momka, a košta 40 hiljada evra mesečno. Prvi put se dešava da klub nema nijednog igrača iz omladinske škole koji će na transferu doneti pare. Ne postoji! Taj koji nešto postoji ima klauzulu i procenat, i to se ne dešava prvi put. Kad bih to raščistio na zimu ja bih najsrećniji na svetu. Ide leto i ti mladi ne mogu ništa do jeseni naredne. Ovaj klub mora da obezbedi bar 1,5 milion evra za plate i sve ostalo i da mora da reši bar milion za komercijalne dugove".

I poručio je za kraj:

"Upravni odbor jednoglasno kaže - Ili će Statut biti usvojen ili mi u sredu više nismo tu".

Na konferenciji za novinare, predstavnici uprave Vojvodine dotakli su se i utakmice protiv Javora (1:2) i incidenta trenera Nenada Lalatovića, koga je sudija Bojan Nikolić, zbog prigovora, isključio.



"Suđenje sudije Bojana Nikolića u Ivanjici nije slučajno. Ako je neko očekivao da se mi oglasimo - to se neće desiti. Iznenađen sam što ni novinari nisu reagovali. Moramo da se borimo sa tim. Ovaj klub je oslabljen institucionalno i dozvoljeno je da predsednik Fudbalskog saveza Vojvodine bude čovek iz Spartaka i vrši pritisak na sudiju Bojana Nikolića", poručio je Dragoljub Zbiljić.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Uprava

Post by playmaker »

Meni sada nista vise nije jasno.

Zadnjih pola godine pricaju kako su stabilizovali klub, spremamo prelazni rok, nema prodaje najboljih itd.
I sada od jednom iz vedra neba se saziva konferencija i postoji dug od 5.5 miliona ???
I jos naveci sok, iznose podatke o procentima kao da do sada nisu imali uvid u to i kao da im je to sinoc neko dostavio... :shock:
Post Reply