Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: Uprava

Post by Casual 1989 »

Ne palamudite molim vas. Dodjite na sastanak pa saznajte ko je ciji menadzer, zasto neko igra odnosno ne igra itd, a ne da nagadjate na forumu i svi pisete "nezvanicno" odjednom svi imate neke informacije. Povedite i matadora da sazna odgovore a ne da ih postavlja meni i ostalim forumasima koji nemamo pojma. Mene zanima dosta toga zato i idem sutra.
Vidimo se tamo !
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Da dodjem na sastanak i da pitam zasto vukcevic igra? I zasto su oterali malog Asketa koji je bio najbolji pojedinac u avrsetku prosle sezone. I zasto je Tumba oteran a dovedeni neki igraci na njegovo mesto koji mu nisu ni do kolena. Pa odgovor znamo svi, jbt, necu valjda pitam nesto sto vec znam. Zoko, cigane... Znas ti sta! ( Suzdrzao sam se samo zbog pravila foruma od psovke. ) Isto vazi i za sve menadzere koji su se ustolicili u klubu i vedre i oblace tamo, isto vazi i za sve koji su se na bilo koji nacin okoristili o Vosu.

Drzite sastanke za sebe same, ja znam gde mi je mesto - na tribini! Imam oci, imam mozak, nije mi potrebno da slusam zokino palamudjenje. Bio sam vec par puta na sastancima, nista pametno nije receno.
Image
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

ma sto da ne dodjes, mozda bude i posluzenje neko?! :mrgreen:
Marko93
Posts: 549
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Uprava

Post by Marko93 »

Oce biti cevapa?
User avatar
Salvador
Posts: 1065
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Uprava

Post by Salvador »

laki wrote:Da dodjem na sastanak i da pitam zasto vukcevic igra? I zasto su oterali malog Asketa koji je bio najbolji pojedinac u avrsetku prosle sezone. I zasto je Tumba oteran a dovedeni neki igraci na njegovo mesto koji mu nisu ni do kolena. Pa odgovor znamo svi, jbt, necu valjda pitam nesto sto vec znam. Zoko, cigane... Znas ti sta! ( Suzdrzao sam se samo zbog pravila foruma od psovke. ) Isto vazi i za sve menadzere koji su se ustolicili u klubu i vedre i oblace tamo, isto vazi i za sve koji su se na bilo koji nacin okoristili o Vosu.

Drzite sastanke za sebe same, ja znam gde mi je mesto - na tribini! Imam oci, imam mozak, nije mi potrebno da slusam zokino palamudjenje. Bio sam vec par puta na sastancima, nista pametno nije receno.
Razmisljamo isto. Kao da nismo videli dovoljno ove i prosle sezone.
Kao da cemo cuti nesto sto vec ne znamo o Zocevicu, Kordicu i ostalima laznjacima. Ili zasto nam najbolji igrac ne igra kada vijamo vaznu pobedu.
Ili o saradnji sa crvenima i dogorima za Comija...
Sada su se setili sastanka samo da bi smirili duhove jer dovode novog (crvenog) marka nikolica, trenera koji ce se radovati sa ciganima kada ih budu pustali i prvi se popisati na nas kada ga ponovo pozovu njegovi..
O cemu da pricamo?!
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Uprava

Post by Лампард »

Upravu ovog kluba i navijače u istoj savršeno opisuju stihovi nove pesme Beogredskog Sindikata.
"Mi predali vam baklju,ona se ugasila,
Mi pokazali vam put sa njega ste zalutali,
Mi vas izveli na pučinu,vi o stene ste se slupali,
Mi ovo radimo iz ljubavi vi bulje da bi prodali..."tužno ali istinito. :lala:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
Волем Вошу
Posts: 8
Joined: Wed Oct 22, 2014 5:27 pm

Re: Uprava

Post by Волем Вошу »

Lampard, nisi mi odgovorio. Citiraj!
User avatar
nomad
Posts: 97
Joined: Sun Sep 27, 2009 9:45 pm

Re: Uprava

Post by nomad »

Lažni Care Šćepane Mali, kupi svoju svitu i dvorske lude, pa pravac BG, u voljenu vam Zvezdanu... povedite i Zamlatovića sa sobom.
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Uprava

Post by Лампард »

Волем Вошу wrote:Lampard, nisi mi odgovorio. Citiraj!
Деране,зашто би ја теби који имаш 8 коментара за годину дана а од тога 2 коментара који су били питања за мене(што говори да си бот) нешто одговарао и правдао се? :seeya:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

@Lampard

Odgovori za nas, zanima i mene tacno. I da niko nije vredjao i pretio, ne umanjuje cinjenicu da su neki pokazali pravo lice prelaskom na zapad i pitanjima sto se proziva uprava kad igraju igraci.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Pre koji dan je bio veliki polutajni sastanak u lozi na kome je bilo i mnogo ljudi koji su deo ovog foruma! Da li sam i ja bio ili nisam nije ni vazno. Svrha svega je da ne vidim sad zbog cega se danas organizuje sastanak!? Ko je u prici vec je bio, mozda da se umanji uticaj foruma ili zadovolji neciji licni ego. Da se pokaze da su forumasi navijaci II reda!? Posebno je licemerno da se pored ovih cinjenica i pored toga da su oterali i najagrizenije postavi pitanje da li ce doci vise od 3 ljudi. Ako director kluba moze da se zakune u nesto najsvetije da niko sa vrha tribine ko je sad u i oko kluba nije dobio apsolutno nista u vidu poklona, novca i povlastica od Majamija, Vavana ili Simica ja prestajem da pisem, a pre toga cu mesec dana svaki dan svima da se izvinjavam na forumu.
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Uprava

Post by West Ham »

Onda bolje počni da se izvinjavaš odmah. Prema onome što znam, a znam, niko nije dobio BILO KAKVU povlasticu od Kluba, menadžera ili bilo koga. Steva Majami od svih igrača Vojvodine drži jednog, prezimenom Radović. Vavan nije menadžer, nema nijednog igrača. Sastanci koje pokušavaš da miniraš se organizuju delom zbog u poslednje vreme popularne fraze TRANSPARENTNOST, na kojoj i ti, među ostalima, insistiraš. Zašto sad, kad do barem delimičnog zadovoljenja nečega na čemu jako insistiraš dođe, odjednom ti ni to ne odgovara? Zašto ne dođeš na sastanak i imenom i prezimenom ne postavljaš pitanja koja postavljaš ovde nego se frljaš poluinformacijama dobijenim od sekundarnih ili tercijarnih izvora?

Ps. Sastanak nije bio u loži nego u pres sali.
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Uprava

Post by severozapad »

https://sh.wikipedia.org/wiki/Transparentnost_(dru%C5%A1tvo" onclick="window.open(this.href);return false;)

Ova reč ili fraza kako je sad nazvana nije nešto na čemu insistiraju samo navijači nego je ona kojom su puna usta svakom ko ulazi u upravu uvek.
Navijači se drže za reč ljudi koji ulaze u tu istu upravu jer jedino za to do nekog momenta mogu da se uhvate.
A ta fraza ili reč podrazumeva "otvorenost, odnosno spremnost da se podaci o njemu što je moguće više učine dostupnim javnosti i na taj način odgovornim prema široj zajednici".

To se ne radi tako što se organizuju sastanci posle kojih će biti postavljano pitanje - "što nisi bio na sastanku, čuo bi sve / šta sad palamudiš, gde si na sastanku".

Ovako ja organizujem more kad idem sa društvom gde to ne treba da zanima one koji se tu nisu pojavili i to nije transparentno onda.
Vojvodina je klub svih ljudi koji za nju navijaju podjednako i dok je tako, nemojte da se sramotite i organizujete sastanke na kojima vas apsolutno ne zanima mišljenje navijača jer je ovo brukanje našeg kluba da se dovodi ovakav neandertalac.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

oni nikako to da skapiraju, sta ce meni sada sastanak kada su vec usrali klub sa ovin donesenim ciganskim izmetom :shit:?
sta da necemo sada nesto kao postici time sto se mi necemo sloziti a vas ce opet boleti dupe?
vidimo se na stadionu, gospodo, mali je taj vas garant tom smradu da ce biti podrzan, malo ste se preracunali!
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Uprava

Post by West Ham »

Vidim da je moj cinizam sa radošću prihvaćen, što je dobro...
Hajdemo ovako: kada se jedan pojam, čija se suština umnogome promašuje stalnim blebetanjem o njemu, dovede u situaciju da izgubi svoje izvorno značenje, on postaje fraza. Ne bih da na ovom mestu pravim neke nepromišljene analogije; reći ću samo da takvih primera u našem javnom životu ima mnogo. Kako se to dogodilo u našem slučaju, na ovom forumu? Naprosto tako što se insistiralo na nečemu čega nema ili se do njega ne može doći na zamišljen način. Transparentnost (za koju se i sam zalažem u opštem smislu), kako su je neki ovde zamislili, naprosto nije izvodljiva. Da li stvarno verujete da jedan fudbalski klub sve dokumente, izvode, stanja na računu i finansijske transakcije treba da iznosi na neoficijelnom navijačkom forumu? Navedite primer jednog kluba koji je to uradio i pridružiću vam se u zahtevima. Do ostalih informacija koje se tiču unutrašnje organizacije Kluba, njegovog delovanja u širem smislu posetioci ovog foruma svakako mogu doći, forum time zadovoljava svoju svrhu, zato je i nastao, zato i postoji... Drugi vid dolaženja do informacija je upravo kroz sastanke koji se organizuju u nepravilnim vremenskim razmacima i koje jedan deo forumaške javnosti sada želi da izbegava. Time dolazimo do paradoksalne situacije u kojoj se poziva na jedan princip a zapravo sve čini da se taj princip negira. Ako se nedolazak na takva okupljanja pravda nekim strahom za ličnu bezbednost, s kojim se onda pravom neki konkretni ljudi (sa svojim konkretnim imenima ili nadimcima) ovde napadaju i blate ili poziva na verbalne napade na Lalatovića na prvoj narednoj domaćoj utakmici? Da se razumemo, nimalo nisam srećan zbog dolaska ciganšture u naš Klub, naročito s obzirom na trenutak (mislim na vezu sa udruženjem građana iz beograda u koju smo spletom nesrećnih okolnosti uvučeni), ali da li ste svesni da Vojvodinu u ovom trenutku niko drugi od ozbiljnih kandidata nije želeo da vodi? Sam Kosanović, na čijem je dolasku insistirano, je u nekoliko navrata glatko odbio ponudu, čak ponudivši svoj telefon da se nazove cigan. Situacija je takva (ovo navodim samo da biste najplastičnije shvatili njenu ozbiljnost) da je spomenuto čak i ime Milorada Kosanovića kao jedne od alternativa! Ko se seća, zna. Inače, Lalatoviću nikakve garancije nisu date.

Elem, uz izvinjenje zbog dužeg posta i širenja priče gde joj mesto nije, pozivam vas da dođete na sastanak večeras i pitate sve što vas interesuje. Zla krv je nešto što nikome ne treba i u interesu je svih da zbijemo redove koliko god je to moguće.

Ps. Nadam se da je ono "vi" bilo samo bespotrebno persiranje :)
oi Oi Oi! The chozen few...
Post Reply