Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Stexman wrote:Pa valjda i mi trebamo da dobijemo nesto iz tog ugovora? Nije ni njega klub doveo da bi ga placao da sedi na klupi ili na tribinama.
On nije bio sposoban da se izbori za svoje mesto u postavi, znaci nije ni on ispunio svoj deo ugovora.
Zasto ga je klub doveo? Znaju njegove kvalitete, dali su mu ugovor, sta on onda treba da radi? Na njemu je da trenira i pruzi maksimum,a ne da dovedemo, potpisemo ugovor na 70 000 $ mesecno, pa posle kazemo izvini mislili smo da si Ronaldo, necemo te platiti. Da je odbijao da trenira, ili prekrsio klupsku disciplinu, mozemo da se bunimo,a ovako mozemo da cutimo i platimo.
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Pa mislim da nisi u pravu! Tako moze svako da dovede neku budalu da uzima pare i ko fol trenira a nikada ne zaigra za prvi tim.
I onda mu kao duguju pare. Ali da su ljudi iz kluba krivi sto su se potpisivali takvi ugovori - krivi su.

U ugovor treba stavljati klauzule o nastupanju za prvi tim(odredjeni broj nastupa da bi zaradio bonus), onda o ponasanju, i u slucaju ostvarivanja nekih znacajnih rezultata.
Bonuse formirati na osnovu toga i to se dodaje na redovnu platu koja ne sme da bude veca od lupam sad 2000 eura. Za svaki ostali bonus mora da se nesto i zasluzi!

Naravno, zvucnija imena mogu da imaju vece bonuse od ostalih igraca, a o njima se moze pregovarati prilikom sklapanja ugovora ali opet u slucaju raskida ugovora iz kojekakvih razloga od tih bonusa nema nista!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8809
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Sve je to lepo, ali ako je ugovor vec potpisan bez takvih klauzula, ako tamo stoji da je klub duzan da placa igraca nastupao on ili ne, onda ga mozes jebati. Kriv je onaj ko je takav ugovor ponudio igracu i trebalo bi ga zaliti katranom i uvaljati u perje, ali steta je vec napravljena. Klubu je najbolje da ugovor sto pre isplati jer dodje li do medjunarodne arbitraze proci cemo ko sa onim grobarskim govnetom sto mu sada dugujemo i originalni dug od 70 i kusur hiljada i 150 hiljada kazne plus na to.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Re: Uprava

Post by West Ham »

Izlazak Kluba iz UPPR se u ovom trenutku meri satima. Ovo je preliminarna verzija našeg novog dresa:
Image
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9638
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Moze li neko da mi pomogne... ocigledno mi adblock pravi problem,pa ne mogu da vidim ovu sliku... kod mene to izgleda ovako

Image

A ne znam,pomocu koje opcije da sliku ucinim vidljivom.Hvala
Image
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1453
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Pa ako je do adblock-a imas opciju gore na njemu da ga onemogucis za ovaj sajt... Ukoliko ti ni to ne pomaze, evo link za sliku.
http://imagizer.imageshack.us/v2/640x48 ... hRcRTn.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

West Ham wrote:Izlazak Kluba iz UPPR se u ovom trenutku meri satima. Ovo je preliminarna verzija našeg novog dresa:
Image
WOWWWW :cheers:
Upravo sam svršio ljubičasto :mrgreen:


p.s:
Kad kažeš preliminarna, jel to znači da ima šanse da grb i logo budu izvezeni?
Last edited by Stexman on Tue Feb 03, 2015 3:52 am, edited 1 time in total.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4765
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

West Ham wrote:Izlazak Kluba iz UPPR se u ovom trenutku meri satima.
Da li to znaci da cemo igrati Evropu dogodine sigurno, pod uslovom da je izborimo?
srkins
Posts: 1428
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Da li to znaci da sledecih 2,3miliona evra koje udje u klub idu na skidanje Vukoviceve blokade,tj da ce on dobiti novac. Posto blokada stoji a to je obicaj da kad nesto legne na racun automatski se koristi da se islate osobe koje blokiraju racun. U svakom slucaju zeznuta situacija,nadam se samo da necemo ostati i bez para i bez Evrope
User avatar
fraxmanutd
Posts: 201
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Uprava

Post by fraxmanutd »

Дрес је лудилоооо :hurray:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

http://zurnal.rs/fudbal/partizan/13409/ ... 3-000-evra

Što se Vukovića tiče, navodno stvari idu u dobrom pravcu za klub, ali bolje da se sačeka zvanično saopštenje od uprave.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Milan
Posts: 4112
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Jako sam skeptican u vezi sa Umbrom, jer ono sto rade u poslednje vreme nije na nivou njihovog ranije stecenog renomea. Ni dizajn, ni kroj, ni kvalitet nisu sjajni... Na ovom konkretno mi se ne svidja mlohava kragna i ocajan print grba i znaka Umbro.

Naravno, sve ovo izreceno pada u vodu ako se od njih dobije najbolja ponuda...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Uprava

Post by Friend »

Slažem se sa Milanom,iskreno jako loše ovo izgleda da ne upotrebim grublju reč očajno.Deluje da je materijal dresa neka treća ili četvrta kategorija.Mora ovo mnogo bolje da bude,a ako je ovo manje više finalna verzija onda treba obnoviti ugovor sa Jomom jer po meni za tri koplja su bolji od ovoga što nam nudi Umbro,gledajući samo kvalitet dresa u ostalo neću da ulazim jer ne znam sve detalje ugovora.
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Ma koliko svako od nas voleo Umbro zbog same Engleske i njihovog nacina zivota vezanog za fudbal,na prvom mestu mora biti ugovor koji ce biti jako povoljan za klub a na drugom mestu ali takodje jako bitanom je sam izgled sportske opreme.
Zato se ne treba vezati iskljucivo za jednog proizvodjaca sportske opreme,gospodo iz uprave vidite sve moguce ponude pa vagajte.
User avatar
Stexman
Posts: 2555
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Meni sa slike deluje da je dres bas kvalitetan. To je ta nova vrsta materijala koja se tegli do besvesti i ne moze da se pocepa. Medjutim print je stvarno katastrofa i kontam da bi mu vezeni grb da profesionalan izgled.
Ne zaboravimo da je ovo slikano mobilnim telefonom pa se tesko mogu uociti detalji.
Post Reply