Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4766
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

One and only wrote:Jedino pravo resenje jeste da se ulaznice za zapad protiv sljama mogu kupiti samo uz sezonsku kartu.
Realnije bi bilo traziti da jedna osoba moze da kupi samo jednu ulaznicu, a ljudi sa sezonskim 2-3. Tako neces videti ciganiju kako 3 dana ranije kupuju po 4 karte, i gomila njih ce izvisiti za ulaznice na dan tekme. Samo jos da se naucimo da dodjemo na stadion kada treba, da oni ostanu napolju...
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Uprava

Post by nssale »

Uvesti paket karata za 4 utakmice po izboru u toku sezone, cena 300x4=1200 dinara, to je nešto između sezonske i pojedinačne karte, za sve slaninare koji dolaze samo na "veće" utakmice, a pojedinačnu kartu sa blizancima za zapad dići na 1200 dinara pa ko voli nek izvoli.
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Uprava

Post by Ken mahniti »

Ajde neka mi neko kaže gde mogu da plastificiram svoju sezonsku,pošto ovima više ne verujem ništa?
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

Otidji u bilo koju štampariju/fotokopirnicu. Neće te izaći više od 50 dinara.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2674
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Uprava

Post by Grof Žekula »

Zašto bi neko dodavao makar i 50 dinara za nešto što je trebalo da mu se uradi i što ulazi u cenu???
Da li su svake godine imaoci sezonskih karata navijači drugog reda???
Samo kod nas i nigde drugde. I to kod bilo koje Uprave (i zaposlenih u Klubu), bez imalo razlike.
Dosta je što nismo (i Ken mahniti) ušli u subotu na Zapad (još uvek očekujem izvinjenje za to, verovatno uzalud...), sad još neko (ja sam dobro prošao, dobio sam plastificiranje onomad) treba da doplati i za to...Šta je sledeće???
Da pušim(o) nekome dok plaćam(o) sezonca i čekam(o) da se isti izradi?
Gomila nesposobnjakovića i mentola, only in FCV!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Zoka ima vremena da odgovara smecu od zurnala i da prica sa prijateljima Kokezom i Terzom, a nema da odgovori na pitanja navijaca koja je sam zeleo! Sramno i bezobrazno! Mogla je sekretarica Milica Radmilovic da napise odgovore :)
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: Uprava

Post by Avangarda »

Ken mahniti wrote:Ajde neka mi neko kaže gde mogu da plastificiram svoju sezonsku,pošto ovima više ne verujem ništa?
Vidi ti njega, on bi jos i da plastificira sezonsku?! Sta bi jos hteo?! Da neces mozda i da udjes na stadion sa tom sezonskom?! :mrgreen: :roll:
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Uprava

Post by Boske87 »

Koliko je ozbiljna ova uprava bilo mi je jasno odmah nakon odustajanja predsednika da odgovori na preostala pitanja postavljena ovom forumu. Razumem ja da ima "obaveza" ali zašto si majstore uopšte pristao na takvo nešto ako nemaš vremena.
U tom stilu su svi potezi ove garniture, sve bi nešta da se j*bu a da im ne uđe. E pa to je siguran put ka gašenju kluba, nama trebaju hrabri ljudi i konkretni rezovi a ne likovi koji se popišaju po svojim navijačima za šaku dinara musavih navijača na Karađorđu.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Uprava

Post by Ken mahniti »

Avangarda wrote:
Ken mahniti wrote:Ajde neka mi neko kaže gde mogu da plastificiram svoju sezonsku,pošto ovima više ne verujem ništa?
Vidi ti njega, on bi jos i da plastificira sezonsku?! Sta bi jos hteo?! Da neces mozda i da udjes na stadion sa tom sezonskom?! :mrgreen: :roll:
Hahahaha,pa pokusao sam.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post by borrissey »

Boske87 wrote: E pa to je siguran put ka gašenju kluba, nama trebaju hrabri ljudi i konkretni rezovi a ne likovi koji se popišaju po svojim navijačima za šaku dinara musavih navijača na Karađorđu.
+1

Dodao bih, hrabri likovi koji umeju da namaknu ozbiljan keš u klub. Kao što neko ranije reče, kad prodamo i poslednjeg perspektivnog kadeta koji nije skrpio 3 utakmice u prvom timu, šta onda? Ogromno poštovanje što Slaninari sede u upravi, ali ljubav prema Voši nije dovoljna da se plati račun za struju.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4766
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Minja wrote:Pa onda sledi pitanje, sta svi ti ljudi (Dundjerski, Vranjes, Petrovic) rade u klubu? Koja je njihova funkcija? Koliko to sve kosta klub na mesecnom nivou?
Pobogu, Minja, kako ne znas?! Pa volonteri su svi :deal: :mafia:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post by borrissey »

Naša uprava bi podosta mogla naučiti odavde: http://www.sportal.rs/news.php?news=131768" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Kada ce biti podignut sudski postupak za otudjeni stan u ulici Mileve Maric? Zasto sekretarica Milica i dalje radi u klubu? Koliki je trenutni dug kluba? Koliku platu ima gosn Petrovic i ko jos sem igraca ulazi u premije? Da li ste u UO culi za organizacionu semu i strukturu?? Da li moze neko navijacima da objasni, ako je ne bas preterano agilni Mladja sportski direktor, sta u klubu rade Dundjerski Ljube i Mica Vranjes? Ko je odgovoran za ne pripremljenu zamenu za Radoju, odnosno propusta zvanog Gobeljic? Smesno je da Mojsilovic kojeg je Ljube doveo sa 22 godine predstavlja zamenu za Mijata koji ima 18-19 godina. Koju ulogu Vlaskalic obavlja u klubu? Dokle se stiglo sa obaranjem Vukoviceve menice? Zasto se ne radi doselekcija omladinskog pogona?
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Uprava

Post by andi_fkv »

Sjajan tekst na sportalu u vezi Maribor i kako od skoro bankrota su ljudi stigli do LS. Niti su imali nekakve talente, cak mislim da smo mi izbacili mnogo bolje igrace iz omladinskog pogona, ali su igrali s njima i dovodili igrace za realne cifre i plate koje mogu da obezbede. Sve pare koje su dobijali od transfere su ostajali u klubu i su korisceni za dovodjenje zamena, za plate i ostale stvari, a nisu delili medju sebe Zahovic i drustvo. Zato sada svi trljaju ruke od LS i zarada ce im biti visestostruka u odnos da su pokrali klub i samo odleteli negde. E to treba da sledi i nasa uprava. Deviza hocu sve i hocu odmah je apsolutno pogresna. Nemam toliko dugova i nije kriticna situacija, zato molim da dodje do stabilizacija kluba a posle uz dobar rad svasta se moze postici. Ako dodje do privatizacija, dodje ako ne uspostaviti sistem, koji ce omoguciti klubu da funkcionise normalno.
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
Post Reply