Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1623
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Uprava

Post by ogi »

KoKanidja wrote:Скупштина је легано сазвана.
Зато сада зовите све људе да присуствују и поздравимо смену старог руководства и одлуку која ће 100% бити потврђена и правним путем прво у Министарству Спорта, па онда и на Суду.

МЕТЛА МАМУ ВАМ ЈЕБЕМО !!!
To mi kazi!!!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4778
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

E, a ko je u ovoj varijanti kandidat za predsednika :?:
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Uprava

Post by Qr0nJa »

gospodinFKV wrote:E, a ko je u ovoj varijanti kandidat za predsednika :?:
To i mene zanima, svi spominju tu drugu Skupstinu a niko kandidata da spomene..
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
Stexman
Posts: 2562
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

I ja bih postavio par pitanja u vezi ovoga:

1. Koliko je clanova skupstine potrebno da bude prisutno na izbornoj skupstini da odluka bude legitimna? Da li je potrebna dvotrecinska vecina ili vise za donosenje odluka?

2. Ko je nadlezan za resavanje nekog spora, konkretno u slucaju koji mi imamo? Ko odlucuje o tome koja skupstina(od ove dve) je legitimna?
Da li je to sud u Novom Sadu?
srkins
Posts: 1432
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

http://www.fkvojvodina.rs/2014/05/deleg ... vu-sporta/" onclick="window.open(this.href);return false; i da li od ove drzave mi ocekujemo da reaguje? Mozda je slucajnost sto je sastanak bas sada bio ali vrlo je zgodan momenat.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1623
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Uprava

Post by ogi »

srkins wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2014/05/deleg ... vu-sporta/ i da li od ove drzave mi ocekujemo da reaguje? Mozda je slucajnost sto je sastanak bas sada bio ali vrlo je zgodan momenat.
Koprcaju se.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: Uprava

Post by KoKanidja »

Потребно је да се појави 28 чланова да би била легитимна.
Треба да знате да ко год да се појави да је на нашој страни, јер пичкетине лобирају на све могуће начине људе да се не појаве.
Гледајући само своје дупе и не обазирући се на Статут Клуба.
Плачу, моле, прете, уцењују, потплаћују. Зависи ко је задужен за коју причу, и ко кога зове.

Зато је веома битно да се појавите сви могући у петак у 5 на Спенсу. Зајебите школе, послове, свадбе, крштења, одморе, кишу, снег.
У петак је дан за нашу Војводину - СПЕНС НИЈЕ ДАЛЕКО.
Да је отргнемо од гамади, јер од њих гори и безвреднији људи не постоје, а то је управо оно најгоре.
Е кад се сетим само пичке једне, да је некима падало на памет да вам се сачувају дупета.
Е САД ЋЕТЕ ДА СЕ ИСЕЛИТЕ ИЗ ГРАДА.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Uprava

Post by :) »

ogi wrote:
srkins wrote:http://www.fkvojvodina.rs/2014/05/deleg ... vu-sporta/ i da li od ove drzave mi ocekujemo da reaguje? Mozda je slucajnost sto je sastanak bas sada bio ali vrlo je zgodan momenat.
Koprcaju se govnari.
Koprcaju, no moralni pigmeji na najvisim funkcijama ih podrzavaju, imam utisak da traze cestitku, makar jednu recenicu podrske da bi Capelja otkucao tekst prepun gramatickih gresaka i to objavio. Bice ovo teska borba, jedino me ne opterecuje cinjenica da ce ti isti moralni pigmeji poslati iste cestitke i novoj upravi, samo promeniti ime primaoca, to je sve po defaultu.

Verujem da se imena mandatara cuvaju u tajnosti sa razlogom, nadam se da legalna vecina za teranje ovih postoji, sta me ne raduje je to sto sam na izvestaju pre neki dan primetio par njih vec ,,teranih" a sada dobrih. Trebalo bi jednom preseci, al onda tu nema vecine izgleda...

No samo da ne gledamo vise ovog trgovca, celavog br2 i ovog u ostavci sto vozi pehar u gepeku, eh kad se setim kakav je to tandem dugogodisnji, Ridjosic Rabrenovic, jednog se otarasismo, al ,,ovaj covek je neunistiv" :) nadam se jos koji dan.

SRECNO NAM BILO! UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Dodjite 16.5. na legalnu skupstinu i predlozite ili saznajte resenje na licu mesta. To sto su pilicari isli u ministarstvo samo znaci da nemaju sanse i da pokusavaju poslednji put da zamahnu pre nego sto potonu! Vidimo se na skupstini!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Slažem se sa (skoro) svim što je napisano o ovoj sadašnjoj upravi, ako je možemo tako nazvati. Međutim, bojim se da je preteran entuzijazam u pogledu sutrašnje skupštine... Upravo je neverovatno da po svemu sudeći niko ne zna koga bi ta navodno legalna skupština trebalo sutra da izabere!? U pitanju je dakle itekakva mačka u džaku - ostaje potpuno nejasno ko je iza svega i ko treba da bude u novom rukovodstvu!? Čemu takav veo tajne, ne priprema se državni udar. Bilo bi naivno verovati da ne može da bude čak i gore nego sada. Ono što meni ostaje nejasno je zašto sve ovo nije preduzeto mnogo ranije, nego baš sada, nekako na brzinu, posle finala kupa. Sumnjam u uspeh celog poduhvata iz mnogo razloga, medju kojima su i ljudi koji izgleda celu stvar vode - daleko od toga da su u pitanju cvećke. Nesumnjivo je da treba nastaviti sa kritikama na račun sadašnjeg rukovodstva (koje je posebno mutno u pogledu tzv. dugovanja kluba, navodno 5 miliona evra a da ostaje nejasno kome se to i na osnovu čega duguje) ali mislim da je to i sve što možemo učiniti... Treba biti uporan i dosledan, pažljivo pratiti šta se radi kako bi se u pogodnom trenutku moglo pametnije reagovati, ali mislim da od sutrašnje skupštine ne treba imati velika očekivanja, jer će to samo proizvesti i velika razočaranja.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4778
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Ako su svima puna usta transparentnosti, onda bas i nije dobar prvi korak, gde se najosnovnije pitanje zaobilazi...

Ako se s razlogom cuva tajna oko izbora predsednika, onda tako kazite, samo molim vas nemojte s tim 'dodjite i vidite', jer cu ja svakako 'doci i videti', a tako ne funkcionise ni klub u podrucnoj ligi. :cheers:

Ne svidja mi se ovaj nivo tajanstvenosti oko najosnovnijih pitanja, a vidim i da nisam jedini...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8825
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Ono što meni ostaje nejasno je zašto sve ovo nije preduzeto mnogo ranije, nego baš sada, nekako na brzinu, posle finala kupa.
Momenat su birali brkati & kompanija, oni su zakazali originalno sednicu Skupstine na Veterniku za posle kupa nadajuci se da ce osvojeni trofej smiriti ustalasane strasti protiv njih. Posto su videli da im nije uspelo, preslo se na plan B, cimanje "novih" podobnih skupstinara i zabranu "starima" da ucestvuju na zasedanju. Sada "stari" vuku iznudjen potez, posle ovog pravnog nasilja i uzurpacije, pa cemo videti gde ce to zavrsiti.

Ne treba se zavaravati, znamo s kim imamo posla, nisu ni "stari" cvecke, to je ista ekipa koja je dizala ruke sve ove godine da se ponistavaju Pokojnikove fingirane ostavke i da se usvajaju finansijski izvestaji po kojima je Pokojnikova uprava bila "najbolja u istoriji" a klub "najstabilniji u regionu" bez ikakvog uvida u pravo stanje stvari.

No cinjenica je da su Brka, Cabra & Co. zlo, sto rece Dule Dalton onomad cirevi FK Vojvodine i da trenutno ne moze gore od njih. Biramo manje od dva losa, ovi "stari" skupstinari makar imaju neki pravni legitimitet za razliku od "novih", a takodje deluje da imaju podrsku vecine najrelevantnijih faktora sa sve tri tribine (za razliku od "novih" koje ne podrzava skoro niko), sto nije mala stvar znajuci koliko je nas navijacki korpus planski bio razjedinjavan i ubijan u pojam u zadnje vreme. A ako su zaista spremni kao sto pise u onoj najavi za zasedanje da krenu u finansijsku reviziju poslovoanja kluba, onda definitivno nema dileme ko je bolja opcija.

Odredjena tajanstvenost u ovom trenutku je i shvatljiva, posto su ovi sto sada vode klub ocigledno spremni na svakojake pritiske i pretnje i ko zna sta jos sve ne.

A na nama je da pouceni ovim iskustvom od zadnjih par godina ubuduce dobro drzimo oci otvorene i da ne dozvolimo da nas neko opet dovede u ovakvu situaciju da nas neko godinama vodi zedne preko vode i da nam finansijsi ubija klub dok nam prica bajke o uspesima.

U svakom slucaju - videcemo.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
N13
Posts: 2017
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

http://www.fkvojvodina.rs/2014/05/vojvo ... om-narodu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Hahahaha, tacno zamisljam brkatog i Pavlovica kako na prvi poziv odlaze u Leskovac da spasavaju zaglavljene ljude u poplavljenim ulicama :mrgreen:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Pretimo im i pretimo, a sutra ce nas na spens doci 30, jer nam smeta kisa. Poznati novosadski "opusteno gari" mentalitet... Ja bih uveo pravilo da onaj ko sutra ne dodje tamo gde treba a u Novom sadu je, nema vise prava ni da pise bilo sta vezano za ovu temu!

Ne kazem da je taj koji ne dodje manji slaninar od onih koji dodju, ali ocigledno je da samo mlati praznu slamu pricajuci po forumu o upravi a od toga nema nista. Dakle, ko zeli da diskutuje u opste na ovu temu neka pod jedan dodje na konkretnu stvar sutra na spens!

PS: Gde na spensu se nalazimo?

PPS: Sad sam cuo kao da je neko navodno pretio Mijatu ovih dana, ako je to istina, taj koji je pretio neka dodje na stadion na sledecu tekmu, ovaj put mu nece proci kao prosli ako je par idiotskih osoba u pitanju od prosli put. Ne pretim nikom, samo obavestavam, da se ne shvati pogresno ovo. Popricacemo lepo sa njima...
Image
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Junior »

http://www.fkvojvodina.rs/2014/05/zvani ... vojvodina/" onclick="window.open(this.href);return false;

...
Post Reply