Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Cane
Posts: 1041
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Radoye wrote: Fri Apr 26, 2024 2:14 pm
Turija wrote: Fri Apr 26, 2024 7:57 am Nama sada fale jos 3 prava pojacanja, nivoa Serija, Koraca i Petrovica, da donosu egal sa blizancima. Ali se vec istrcalo ,,pred rudu", pa ce to ici mnogo teze.
Tacno tako. A sad ce ustvari biti frka zadrzati i njih trojicu jer ce "srpska Barselona" da krene po njih, ako ne zato sto im trebaju onda zato da ih mi nemamo...
Koliko sam ja čuo Njegoš ima vrlo negativno iskustvo s Terzićem i mislim da bi mu to bila poslednja opcija kod traženja novog angažmana. Uz to mislim da čovek trenutno uopšte i ne razmišlja o skorom odlasku iz Voše. Korać i Seri imaju takođe čvrste ugovore i mislim da to u ovom trenutku nije tema. Na klubu je da se ovog prelaznog roka odradi barem sličan posao kod dovođenja i da se tako stvori okosnica tima za ozbiljnije rezultate. Videćemo šta će biti ali ja priželjkujem i očekujem takav razvoj događaja. Uzdam se i u Mandarića, da će u tom smislu imati i on kakvih dobrih zamisli i aktivnosti.
Znači, nastaviti ovim putem, podizati postepeno standarde u svakom pogledu i tako praviti ozbiljan klub. Ako sad konačno počnemo praviti taj toliko željeni kontinuitet i očuvamo ovu stabilnost imamo se čemu nadati za godinu dve. To je jedini put za uspeh, sve drugo su šarene laže i obmane za lakoverne.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4812
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Seri se ne uklapa u koncepciju zvezde iz prostog razloga jer kao pojacanje iz domace lige nema ''razlog'' za prenaduvan ugovor u koji mogu da se ugrade svi. Isto vazi i za Koraca.
To sto dovode ''najbolje'' mlade, to rade samo da bi ih posle preprodali za malo vise.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Kao sto sam cekao da trener Bandovic upozna igrace, i nisam iznosio ( nesto znacajnije) utiske o trenerovom radu, tako sada cekam da gospodin Mandaric upozna sve saradnike u Klubu i rascisti situaciju u sportskom sektoru.

Ili ce ga dovesti u red ili ce otici iz Vose. Ipak je on veca fudbalska figura od svih njih tamo; i od menadzera, tatinih sinova i kojekakvih grebica.
Ovako ostati ne moze - da niko ne odgovara za propuste i da muzu Klub do krajnjih granica. Brukaju Vosu, njene navijace i Novi Sad.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Pohvala klubu za akciju sa kartama, ali mi je utisak da smo je nedovoljno iskoristili (iako je odnos na tribinama bio povoljan). Očigledno je da nemamo kome da podelimo tolike karte, čak i kad ih dobijemo besplatno. Ali to je tema o kojoj sam već drvio nekoliko puta. Mora još mnogo vode proteći Dunavom da bismo, uz sve ranije navedene preduslove, uspeli da vratimo ljude na stadion.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Cane
Posts: 1041
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Milan wrote: Mon Apr 29, 2024 12:19 pm Pohvala klubu za akciju sa kartama, ali mi je utisak da smo je nedovoljno iskoristili (iako je odnos na tribinama bio povoljan). Očigledno je da nemamo kome da podelimo tolike karte, čak i kad ih dobijemo besplatno. Ali to je tema o kojoj sam već drvio nekoliko puta. Mora još mnogo vode proteći Dunavom da bismo, uz sve ranije navedene preduslove, uspeli da vratimo ljude na stadion.
Ova utakmica nam je pokazala da se stvari ipak mogu pomerati na bolje kad se počne raditi kako treba. Daleko je to još od onoga što se mora postići ali bar vidimo koji je to put kojim treba ići. Za klub ovaj put pohvale pre svega jer su uvažena mišljenja i predlozi navijača, a slažem se da smo svi mi ovo morali i bolje iskoristiti. Pri tome, hvala Bogu sad ćemo imati priliku da se iskažemo i popravimo utisak.
Znači, sad je zadatak broj jedan za klub ali isto tako i za sve nas koji ga pratimo da se pokažemo na finalu kupa. Pošto još uvek nema nikakvih promena i čini mi se da je propao pokušaj prebacivanja iz Loznice na nama je da se organizujemo bukvalno na svim nivoima da bi to izgledalo kako valja. Očekujem što skoriji jasan i konkretan impuls iz kluba u tom smeru ali ponavljam jako mnogo je i do svih nas. Mora se podizati atmosfera u gradu i gde god je moguće i to mora postati tema o kojoj se priča što više. U tom smislu bilo bi dobro da i ovde iznosimo sve ideje i predloge (barem one koji se mogu javno iznositi, a ako su neki takvi da nisu za svačije oči i uši onda ih dostavljati recimo mailom u klub ili ih razmenjivati privatnim porukama) kako bi nas bilo što više u Loznici i da tamo delujemo organizovano i ozbiljno. Početi s tim što je moguće pre, vreme će brzo proteći.
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Cane wrote: Mon Apr 29, 2024 12:38 pm
Znači, sad je zadatak broj jedan za klub ali isto tako i za sve nas koji ga pratimo da se pokažemo na finalu kupa. Pošto još uvek nema nikakvih promena i čini mi se da je propao pokušaj prebacivanja iz Loznice na nama je da se organizujemo bukvalno na svim nivoima da bi to izgledalo kako valja. Očekujem što skoriji jasan i konkretan impuls iz kluba u tom smeru ali ponavljam jako mnogo je i do svih nas. Mora se podizati atmosfera u gradu i gde god je moguće i to mora postati tema o kojoj se priča što više. U tom smislu bilo bi dobro da i ovde iznosimo sve ideje i predloge (barem one koji se mogu javno iznositi, a ako su neki takvi da nisu za svačije oči i uši onda ih dostavljati recimo mailom u klub ili ih razmenjivati privatnim porukama) kako bi nas bilo što više u Loznici i da tamo delujemo organizovano i ozbiljno. Početi s tim što je moguće pre, vreme će brzo proteći.


U potpunosti se slažem. Mislim da trenutno nemamo kapacitet da animiramo više od 1.000 ljudi za odlazak u Loznicu, te se stoga mora napraviti ozbiljan plan i krenuti sa realizacijom istog što pre.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3530
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Možemo mi mnogo voše od 1000. Moramo dobiti koliko i oni. Dve tribine nama, dve njima.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1468
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Milane bas si nas potcenio.
Ja verujem da mozda kapacitet za onih 10k+ sa Marake nemami, ali da bi u Loznicu otislo i 8000 da nam daju sve ulaznice. Ocekujem makar 3000 ljudi koji vole ovaj klub.
Cane
Posts: 1041
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Ne bih u ovom trenutku licitirao s brojkama jer je to jako nezahvalno ali baš zato treba što pre krenuti s angažovanjem. Iako su to prilično neuporedive stvari, pre svega zbog bitno drugačijih tadašnjih i sadašnjih okolnosti, ali na pamet mi pada ona cifra naših na finalu kupa s Jagodinom i ona neviđena kolona buseva. Ako je tad moglo toliko nadajmo se da sada može barem 25% od toga. Ali jasno je da samo od sebe neće sigurno nego samo uz žestoko cimanje apsolutno svih.
Na klubu je da se kod FSS izbori za što "ravnopravniji" tretman oko karata i svega a onda i da organizuje dobar marketinški nastup kao i da troškovno pokrije sve vezano za cenu karte i transporta. Ukoliko sve to odrade onda zaista nema ni grama izgovora za svakog ko se smatra navijačem i simpatizerom FKV da 23. ne bude u Loznici.
User avatar
slanobarac
Posts: 3530
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Ni u snu uprava da ne razmišlja o "ravnopravnijem" tretmanu! Dokle više taj luzerski stav da su oni nedodirljivi. Organizator je fss a ne zvezda. Ili pola ili ništa. Bolje i ništa nego da dobijemo nejednak broj ulaznica.Ja i moji prvi nećemo ići ako ne budemo imali jednak broj navijača na stadionu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3857
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

slanobarac wrote: Mon Apr 29, 2024 4:20 pm Ni u snu uprava da ne razmišlja o "ravnopravnijem" tretmanu! Dokle više taj luzerski stav da su oni nedodirljivi. Organizator je fss a ne zvezda.
A u fss sede sve same moralne gromade...Ista banda.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3530
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Red Marquis wrote: Mon Apr 29, 2024 6:46 pm
slanobarac wrote: Mon Apr 29, 2024 4:20 pm Ni u snu uprava da ne razmišlja o "ravnopravnijem" tretmanu! Dokle više taj luzerski stav da su oni nedodirljivi. Organizator je fss a ne zvezda.
A u fss sede sve same moralne gromade...Ista banda.
Jeste ista banda ali dokle da se saginjemo? Dokle??? I ne brine mene stav uprave jer znam da su i tamo iste "gromade" već što i mi pristajemo na tu priču. Gospodski?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1384
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

Верујем да ће клубови добити једнак број карата за навијаче, док ће остатак бити пуштен у слободну продају, е сад колки ће бити остатак, а свакако неко је већ рекао да клуб треба да купи одређен контигент тих карата из слободне продаје, ако не сви знамо шта ће са њима бити.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Cane
Posts: 1041
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Krajnje neozbiljno bi bilo imati tu iluziju da u zemlji Srbiji pod ovom vlašću postoji mogućnost da bilo ko u finalu ima potpuno ravnopravan tretman s ciganijom. Jasno je da je to nemoguće, posebno imajući u vidu kakvi su po prirodi oni secikese i šibicari, a skroz slični su im i njihovi ortaci u savezu koji se kao pitaju u ovom slučaju.
Baš zato sam i napisao da s naše strane očekujem aktivnu borbu za što "ravnopravniji" status, pa koliko se uspe.
Pri tome uopšte ne mislim da će se bilo ko iz kluba u ovom trenutku saginjati i biti kooperativan, nego treba biti svestan realnog odnosa snaga i prirode protivnika. U svakom slučaju nema nam druge nego boriti se do kraja na terenu, pre toga maximalno oko terena, a na nama je da ta borba bude što je moguće jača i na tribinama. Ako to postignemo onda je sve moguće i pored svih tih nefudbalskih faktora. Zato samo jakooo!
ultra komsa
Posts: 413
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Uprava

Post by ultra komsa »

Opet ovde se pise mi nemamo kapacitet. Ko nema kapacitet???Kapacitet nema onaj koji sumnja. Tu sumnju zadrzite za sebe, kontramarketing radite. Hranite bg bragru, dajete sumnju našim ljudima. Vojvodina ima kapacitet da napuni 3 Loznice buđave. Samo je poenta raditi pravi marketing. Jako me razočarate ljudi, ko god da ste. Nekada razmišljam da li sa vama i želim da delim tribinu!
Post Reply