Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
N13
Posts: 2046
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

slanobarac wrote: Thu Apr 25, 2024 1:19 pm Ajde sad jedno pitanje za zbiljićeve poštovaoce. Hoćete li mu se diviti ako popusti i preseli finale u bg ili ne dobijemo polovinu stadiona u Loznici? I ima li opravdanja ako do toga, ne daj Bože, dođe?
PS: U Kg ne postoji loža gde bi se uprava mogla smestiti a i šta im fali da sede na betonu, valjda su poneli "informer" za pod dupe? 8)
Nece dobiti polovinu stadiona u Loznici, jer to nije po pravilima. Nikad nije ni bilo.
Oba kluba ce dobiti jednak broj karata (mizaran broj), i ostalo ide u slobodnu prodaju. i to nema veze sa upravom.

Nego da li moze i tebi pitanje? Da li ces ako finale ostane u Loznici i mi pobedimo moci reci da je uprava ipak uradila nesto dobro i pozitivno?
User avatar
slanobarac
Posts: 3523
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

N13 wrote: Thu Apr 25, 2024 1:27 pm
slanobarac wrote: Thu Apr 25, 2024 1:19 pm Ajde sad jedno pitanje za zbiljićeve poštovaoce. Hoćete li mu se diviti ako popusti i preseli finale u bg ili ne dobijemo polovinu stadiona u Loznici? I ima li opravdanja ako do toga, ne daj Bože, dođe?
PS: U Kg ne postoji loža gde bi se uprava mogla smestiti a i šta im fali da sede na betonu, valjda su poneli "informer" za pod dupe? 8)
Nece dobiti polovinu stadiona u Loznici, jer to nije po pravilima. Nikad nije ni bilo.
Oba kluba ce dobiti jednak broj karata (mizaran broj), i ostalo ide u slobodnu prodaju. i to nema veze sa upravom.

Nego da li moze i tebi pitanje? Da li ces ako finale ostane u Loznici i mi pobedimo moci reci da je uprava ipak uradila nesto dobro i pozitivno?
Pristrasan si ili površan. Ne zameram. Itekako sam pozitivne stvari pohvalio samo si to propustio.
Gde si ti ta pravila pročitao, molio bih za izvor? I gde će te ulaznice biti u slobodnoj prodaji, u Loznici, Bg, Ns?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2046
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

slanobarac wrote: Thu Apr 25, 2024 1:51 pm Pristrasan si ili površan. Ne zameram. Itekako sam pozitivne stvari pohvalio samo si to propustio.
Gde si ti ta pravila pročitao, molio bih za izvor? I gde će te ulaznice biti u slobodnoj prodaji, u Loznici, Bg, Ns?
Na osnovu cega si zakljucio da sam pristrasan ili povrsan?
Nitam niti hvalio niti napadao nikog u mojoj poruci.

Rekao sam ti kako se dele i prodaju ulaznice, i postavio pitanje isto kao sto si ti.

Ja nemam problem da pohvalim kada urade nesto dobro (dosta toga u poslednje vreme), ili da kritikujem kada je nesto lose (komentari na drustvenim mrezama, batinasi na stadionu). Ne vidim tu pristrasnost, a povrsan mozda jesam, samo to ne primecujem :)

Procitao sam svaki post na ovom forumu, siguran sam. Male su sanse da sam nesto propustio.
Hvalio jesi igru, odnos prema dresu. Upravu nikad nisi. Kada je bilo razloga da se kritikuje, najvise si kritikovao. Kad je bilo razloga da se hvali, ili si cutao, ili si, kao sada, postavio kontra pitanje u formatu 'sta bi bilo kad bi bilo'.

Da ti i odgovorim na tvoje pitanje. Ako premeste finale u BG, i to bude odluka ove uprave, kritikovacu. Ali sam siguran da to nece uraditi na nacin da se mi pitamo nesto. Ako to urade bice ili 'stadion u Loznici nije stigao dobiti sve potrebne dozvole za odigravanje utakmica visokog rizika' ili 'policija zabranila da se takva utakmica odigra u Loznici'. Cigani muljaju sa visim instancama, nece oni sigurno nas pitati nista.

I na drugo pitanje. Ako nadjem pravilnik o tome, podelicu, na poslu sam sada. Ono kako je funkcionisalo uvek:
Najveci deo ide u slobodnu prodaju - prodaje organizator takmicenja, tj FSS. Verovatno u Loznici, ali moguce i preko agencija za prodaju karata (tickets, gigstix, ticketline... itd).
Po jedan, jednak deo dobijaju klubovi finalisti.
I jedan manji deo dobijaju sponzori.
Probacu iskopati tacne brojke.
CRD FCV
Posts: 1636
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post by CRD FCV »

Које су опције на столу? Црвени кажу да су за мењање стадиона, савез каже може, ми кажемо не. Сила бога не моли, они промене стадион и шта онда ми радимо?
Да кажемо сад нећемо да играмо, будемо морални понедници и ускратимо овој екипи и навијачима борбу за трофеј и велики корак ка евро сцени?

Ми јесмо били на правој страни 2011. али нисмо профитирали од тога, морали смо да подвијемо реп. Овај пут би медији то све покрили да причом о дуплој круни и нас нико више не би споменуо.

Све ово је шта би било кад би било, ајмо прво редом да видимо хоће ли се испоштовати у недељу правила које смо донели за ту утакмицу.
User avatar
slanobarac
Posts: 3523
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

@N13
Ako je zbiljić taj koji je protiv povratka ovoga u klub onda sam apsolutno na zbiljićevoj strani. Eto mu jedan plusić za aktivnost.

Evo na ovo sam npr. mislio da si propustio. :mrgreen:
Pohvala je direktna i iskrena.
Bilo je još toga ali ne mogu se setiti a ne sporim da sam apsolutno protiv ove i ovakve uprave. Ja ove poslednje rezultate Voše vidim kao uspeh isljučivo trenera Bandovića a i igrača.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2046
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

slanobarac wrote: Thu Apr 25, 2024 2:26 pm Ja ove poslednje rezultate Voše vidim kao uspeh isljučivo trenera Bandovića a i igrača.
E vidis zapravo je ovo sustina onog sto pricam.

Ne tako davno smo imali uzas rezultate, igru i trenera, zar ne?
Tada kad su na forumu bili pljuvani trener i igraci, mislim da si bas ti vikao onu cuvene 'riba smrdi od glave' i 'kriv je onaj ko je doveo trenera i igrace'.
Ja ti se izvinjavam unapred ako nisi to ti pisao, tj ako sam te pomesao sa nekim drugim... ali mi je u glavi da je tvoje ime bile medju tim postovima.

A sad kad dobro ide, uspeh je iskljucivo trenera i igraca? Pa jebem li ga, nisu si ni ovaj trener ni igraci sami doveli. Neko je morao da obezbedi sredstva za njih. A riba i dalje ima glavu :)

Jednostavno, ako je neko odgovoran kada je lose, isti taj neko mora biti jednako zasluzan kada je dobro. Sad koji je 'procenat' te odgovornosti i zasluga... to je vec druga tema. Ali ne moze jedna strana biti odgovorna za lose rezultate, a druga zasluzna za dobre.

Edit: u temi za kup sam okacije zvanicne propozicije. Moze svasta biti oko ulaznica ove godine.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9731
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

N13 wrote: Thu Apr 25, 2024 2:42 pm
slanobarac wrote: Thu Apr 25, 2024 2:26 pm Ja ove poslednje rezultate Voše vidim kao uspeh isljučivo trenera Bandovića a i igrača.
E vidis zapravo je ovo sustina onog sto pricam.

Ne tako davno smo imali uzas rezultate, igru i trenera, zar ne?
Tada kad su na forumu bili pljuvani trener i igraci, mislim da si bas ti vikao onu cuvene 'riba smrdi od glave' i 'kriv je onaj ko je doveo trenera i igrace'.
Ja ti se izvinjavam unapred ako nisi to ti pisao, tj ako sam te pomesao sa nekim drugim... ali mi je u glavi da je tvoje ime bile medju tim postovima.

A sad kad dobro ide, uspeh je iskljucivo trenera i igraca? Pa jebem li ga, nisu si ni ovaj trener ni igraci sami doveli. Neko je morao da obezbedi sredstva za njih. A riba i dalje ima glavu :)
@slanobarac je nas Zeljko Pantic :mrgreen:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3523
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Jbg mogli smo i preko pp. Mislim da nema nikog na forumu koji nije rekao nešto loše za Bandovića. Međutim desio se neverovatan splet okolnosti koji je počeo golom Jovanovića protiv Voždovca. Već je bio viđen za bivšeg ali svi znamo šta se desilo posle toga. :cheers: E sad možemo reći da je baš taj zbiljić zaslužan za ovo što nam se dešava ali tvrdim da ni on ni skoro niko ovde nije čuo za Bandovića. Preporučio ga Popović i to ti deluje ozbiljno za jedan klub??? Tako se biraju treneri? Onda kada je shvatio da ne treba da se eksponira tada nam je krenulo i neka tako i nastavi što se mene tiče. Ja volim i navijam za naš klub a za upravu me zabole ona stvar.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9731
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

slanobarac wrote: Thu Apr 25, 2024 3:34 pm Mislim da nema nikog na forumu koji nije rekao nešto loše za Bandovića.
Gresis...
slanobarac wrote: Thu Apr 25, 2024 3:34 pm ali tvrdim da ni on ni skoro niko ovde nije čuo za Bandovića.
ali silno gresis sine :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3879
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Thu Apr 25, 2024 3:34 pm Jbg mogli smo i preko pp. Mislim da nema nikog na forumu koji nije rekao nešto loše za Bandovića. Međutim desio se neverovatan splet okolnosti koji je počeo golom Jovanovića protiv Voždovca. Već je bio viđen za bivšeg ali svi znamo šta se desilo posle toga. :cheers: E sad možemo reći da je baš taj zbiljić zaslužan za ovo što nam se dešava ali tvrdim da ni on ni skoro niko ovde nije čuo za Bandovića. Preporučio ga Popović i to ti deluje ozbiljno za jedan klub??? Tako se biraju treneri? Onda kada je shvatio da ne treba da se eksponira tada nam je krenulo i neka tako i nastavi što se mene tiče. Ja volim i navijam za naš klub a za upravu me zabole ona stvar.
Pa dobro i Ferguson je preporučio Moyesa i ostalo je istorija :mrgreen:

Inače ima loža u Kragujevcu što se može videti po slikama ali se Zbiljić izgleda samovoljno spustio među navijače jer ima slika kako sedi i u loži pa posle ide na tribinu.
User avatar
Turija
Posts: 10698
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Ja mislim da je i Popovica i Bandovica preporucila agencija, a Popovic za Bandovoca samo to rekao javno, kao licnu preporuku?
U svakom slucaju, obojica su jedni od boljih trenera u poslednje vreme u Vosi.

Ja za trenera Bandovica, na pocetku mandata, nisam rekao nista, a necu ni reci do kraja sezone. Preostalo je puno kljucnih utakmica za Vosu.
Za Bandovica sam samo rekao, na pocetku polusezone, da jos nije upoznao igrace i njihove mogucnosti.

Krucijalna stvar je dolazak Serija, Koraca i Petrovica u Vosu.
Bez njih, ovaj tim, ni blizu, ne bi izgledao ovako.

Najveca slava za Serija pripada Zoranu Kunticu, a za Koraca ne znam ko je zasluzan, kao i za Petrovica?
Postavio sam i to pitanje ovde za Koraca, ali izgleda da niko od forumasa nema to saznanje? Evo jos jedno dopunsko: ko je doveo Petrovica?
Bitno je to, kako bi imali poverenje u buduce transfera, a sada je tu i gospodin Mandaric.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 874
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Uprava

Post by Duplof »

Mare_Liman wrote: Thu Apr 25, 2024 11:48 am Image

Image

Прошле сезоне против цигана дошао и сачекао 45 минута са нама да нас пусте са стадиона, испратио цело полуфинале са нама, откупљен Његош за 800.000€ што је била незамисива сума пре пар година, веровао је Божи и ако нико од нас није, исплатило се, акције по школама, породични дани, добра акција са картама против цигана, слуша се форум, имао је доста, доста грешака, има и даље мана, али мора се одати признање кад се заслужи, даће Бог да дође све на своје кроз неки наредни период, лепа слика свакако :cheers:

Едит : коначно имамо и официјалне слике са гостовања :cheers:
Mene zanima gde vi nađete ove fotke, šta sam propustio? :D
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Cane
Posts: 1037
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Samo da potvrdim da loža postoji u KG, lično sam juče tamo video Milana Mandarića.
lapo-lapo
Posts: 218
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Uprava

Post by lapo-lapo »

Ne znam kako ide to oko dovođenja fudbalera ali ne vjerujem da se radi "na svoju ruku". Sigurno je tu ukljucen najvise sportski direktor pa po prirodi mu sleduje i najvise kritika a s obzirom na prosli prelazni rok svakako zasluzuje pohvalu. Zapravo bi se trener najvise trebao pitati, u krajnjem slucaju najbolje zna koja su mu pojacanja potrebna. Da li je neko upucen kako je igrao Seri prije dolaska u Vosu? Definitivno je igrac koji pravi razliku i sigurno ce biti izglasan ovdje za igraca sezone, ali bez obzira na kvalitet lige, je li moguce da je podigao formu kod nas, odnosno da li je bio u padu prije nego sto je dosao? Meni je i dalje nestvarno da smo doveli tako kvalitetnog fudbalera i najvece ce pojacanje biti da ga zadrzimo, i njega i Koraca. Nadam se da u klubu vec rade na pronalasku pojacanja na bekovskim pozicijama i da nece biti rasprodaje na kraju sezone.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3854
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

@duplof
Oficijelna fb stranica kluba
Io odio Belgrado
Post Reply