Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4150
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Savcic Luka wrote: Mon Mar 25, 2024 8:04 pm

Benefiti nekog poslovnog angažmana ne moraju da budu nužno sa lošom namerom niti to mora nužno da bude direktna zarada.
Nemam ništa protiv toga da ima poslovni benefit, a lično ne verujem da neko poput njega nema u glavi više motiva i planova.
No, možda si u pravu, možda čovek u svom zenitu samo želi da da nešto svom klubu i gradu.


Mišljenja sam da on nema u glavi opciju zarade u ovom angažovanju, ali isto tako ne mislim ni da će ulagati svoj novac.


p.s. Nisam u tvom postu video negativnu konotaciju. Na druge upise se odnosilo.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post by Karlsson »

Znači li ovo da sezona 25/26 počinje već na leto?
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Ako ima nesto malo cudno u iznenadnom dolasku Mandarica u Novi Sad, to je taj veleobrt, u skoro dogovorenoj saradnji u Kragujevcu sa Radnickim, kao i dat ogroman medijski publicitet ovoj vesti o funkciji u FK Vojvodini (dok za pregovore u Kragujevau, jedva da se znalo). Samo da, vec na leto, ne dodje do razlaza Mandarica i Vose? Nadam se da su, obostrano, u pitanju samo sportski motivi? :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

A što se tiče godina gospodina Mandarića on za blizance i nije mogao da navija jer u njegovom detinjstvu nisu ni postojali.

Video sam par komentara gde se sprdaju sa njegovim godinama kako je “stariji” od kluba. E pa “drugovi” zajebali ste se.
lapo-lapo
Posts: 209
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Uprava

Post by lapo-lapo »

Ne znam zasto bi neko bio protiv njegovog dolaska u klub? Od ovoga moze biti samo nesto pozitivno, nikako negativno. Sto bi recimo on smetao a nije smetao u upravi kluba neko drugi za koga ni ne znamo da je bio tu jer nista nije uradio za klub, pa sve da Mandaric bude obican fikus tu, mislim da nece da naskodi nikome.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1267
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post by MiSmoFKV! »

Kažu mudri ljudi nemoj imati očekivanja i nećeš biti razočaran. Generalno je nemoguće ne očekivati ništa, ljudi smo, nada nas pokreće. Tako da mala očekivanja i mala razočaranja. Ja se tako i trudim da posmatram Vojvodinu. Nemam nekih velikih očekivanja oko Mandarića, sviđa mi se automatski publicitet što je doneo, što vesti o njegovom dolasku imaju stotine komentara. Moja mala očekivanja su: veći profesionalizam na svim nivoima u klubu. To je jako težak zadatak, jer mi kao država nemamo tradiciju profesionalnosti i radne etike. A rezultati, ako dođu, proslavićemo ih.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Iskreno ne znam sta bih rekao na vest o dolasku Mandarica. Prvo drago mi je jer je nekad bio "jak igrac" i drago mi je sto se uvek javno deklarisao kao nas i sa te strane bih pozdravio dolazak, jer vec sad ima odjeka. A opet, kad se setim da u duelu Dzajic vs Vidic apsolutno nisam imao dilemu, i kad se setim Vujketovih selektorskih dana nekako mi ni taj dolazak u klub ne budi nikakvu strast, posebno jer sam zaista cesto slusao Mandarica dok prica po raznim emisijama, cini mi se da je veoma nezgodan za saradnju, a i da je nekako ipak covek koji je bio uspesan u nekom drugom vremenu. Voleo bih da se iz svega izrodi jedna lepa prica, ali realno mislim da su male sanse za to. On jeste da deluje vitalno, al njegove price su uvek iste, kao kad slusamo Lalata ili recimo kad slusamo Nikolu Nikica, da se covek ne smeje onako zarazno jedan podcast bi bio dovoljan, jer on nema vise sta da kaze. Kako god, lepo je cuti da je takvo ime u klubu, pa sta bude, bice. I slazem se da klub apsolutno nista ovde nema da izgubi, samo moze da dobije. Ali ima to jos jedna caka, ako je ta funkcija samo protokolarna, onda dzaba sve pisemo i mudrujemo
Image
vdn slaninar
Posts: 1007
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post by vdn slaninar »

Ако је одбио Раднички,којим је требао да управља,а изабрао нас да буде фикус,протокуларну функцију,нема ми логике.Од Мандарића очекујем ангажовање у организовању клуба на виши ниво,надам се да ће се уклопити са Збиљићем,да ће му дозволити да спроведе неке своје идеје.Друго не залуђујем се,и Флорентино Перес да дође у управу,ми не би били први ако удба,Вучић и Терза ултракоп не дозволе.Ми ни не треба да јуримо близанце већ Европу,систем који доноси стабилност,игру и квалитет играча да можемо да се носимо са свима нивоа ЛЕ и ЛК,ако има знања и рада то не мора да буде скупо.
CRD FCV
Posts: 1602
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post by CRD FCV »

Да нам успостави сарадњу са неким од клубова којима је управљао - Ница, Стандард нпр. и да њихови играчи дођу код нас на позајмицу, са тим би урадио више него довољно.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Uprava

Post by Maki »

Mandarić potpredsednik Voše u 85. godini? Divna vest, to je ljubav, to je slaninarstvo za primer! :lala:
Nije došao da igra, aman!
Dušanu Tadiću ističe ugovor dogodine u njegovoj 37. Ako bude želeo da završi igračku karijeru ovde, kao i Mandarić životnu, biće dobrodošao pa makar bili najgori u šampionskoj generaciji, koju bi eventualno predvodili svojim slavnim imenom. :cheers:
Ovakvim potezima se vraća ugled kluba, a ugled privlači sponzore i kvalitetne igrače i trenere.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

Ако не врате Тадића (наш играч са највише наступа у репрезентацији) онда стварно треба да батале фудбал, мада није све до њих верујем, ал треба Збиља да покаже да му је збиља стало до клуба и наговори Дућу да код нас заврши каријеру. Сматрам да треба и ми навијачи да томе дамо допринос преко друштвених мрежа.

Дућа чекамо те :cheers:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Mare_Liman
Posts: 946
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

Maki wrote: Tue Mar 26, 2024 7:06 am Mandarić potpredsednik Voše u 85. godini? Divna vest, to je ljubav, to je slaninarstvo za primer! :lala:
Nije došao da igra, aman!
Dušanu Tadiću ističe ugovor dogodine u njegovoj 37. Ako bude želeo da završi igračku karijeru ovde, kao i Mandarić životnu, biće dobrodošao pa makar bili najgori u šampionskoj generaciji, koju bi eventualno predvodili svojim slavnim imenom. :cheers:
Ovakvim potezima se vraća ugled kluba, a ugled privlači sponzore i kvalitetne igrače i trenere.
+1

Ко кад би се Тадић вратио код нас са 38. година и онда би се негадовало како то није права љубав, како је излизан, нема користи од њега, требао је доћи раније итд. Види се колико нам је већ сад маркетиншки донео, пар позива, нека сарадња и урадиће више него довољно, свакако треба сад равна линија, без претерано великих очекивања, па нек нас демантује делима... Свакако подржавам и лепа вест, даће Бог да је то само почетак великих имена у наш клуб...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Uprava

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Tue Mar 26, 2024 12:24 pm
Maki wrote: Tue Mar 26, 2024 7:06 am Mandarić potpredsednik Voše u 85. godini? Divna vest, to je ljubav, to je slaninarstvo za primer! :lala:
Nije došao da igra, aman!
Dušanu Tadiću ističe ugovor dogodine u njegovoj 37. Ako bude želeo da završi igračku karijeru ovde, kao i Mandarić životnu, biće dobrodošao pa makar bili najgori u šampionskoj generaciji, koju bi eventualno predvodili svojim slavnim imenom. :cheers:
Ovakvim potezima se vraća ugled kluba, a ugled privlači sponzore i kvalitetne igrače i trenere.
+1

Ко кад би се Тадић вратио код нас са 38. година и онда би се негадовало како то није права љубав, како је излизан, нема користи од њега, требао је доћи раније итд. Види се колико нам је већ сад маркетиншки донео, пар позива, нека сарадња и урадиће више него довољно, свакако треба сад равна линија, без претерано великих очекивања, па нек нас демантује делима... Свакако подржавам и лепа вест, даће Бог да је то само почетак великих имена у наш клуб...
Medojevic :beg:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3835
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Ako se misli dobro ovom klubu Medojević bi morao da se vrati.
draganas
Posts: 193
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: Uprava

Post by draganas »

Godinama priča da navija za Vojvodinu, ostvario je verovatno sve svoje biznis ideje, došao kod nas da završi uspešnu poslovnu karijeru.

PODRŠKA.

Da li će da pomogne, ko zna videćemo - da li može da odmogne, pa realno NE. Nema on dugova nikome ovde, nema kome da se pravda i polaže račune, svoj čovek.
Ako bude želeo, možda i uloži neki novac tada je već neka druga priča.

Imaš slobodnih para, onda možeš da dovedeš i nekog od naših igrača - koje ćeš da platiš kao što je plaćen na Kipru. I onda je to sasvim neka druga priča.

U svakom slučaju, Mandarić je neko kome smo se nadali, neka je sa srećom :cheers:
Post Reply