Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Savcic Luka
Posts: 350
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Uprava

Post by Savcic Luka »

Cane wrote: Thu Apr 25, 2024 4:59 pm Samo da potvrdim da loža postoji u KG, lično sam juče tamo video Milana Mandarića.
Ako si bio tamo da li je bilo još naših i da li je bilo nekih komentara na pogrdno skandiranje nama sa obe tribine, nakon razvijanja one parole?
fcvisart
Posts: 57
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: Uprava

Post by fcvisart »

https://postimg.cc/Xr1hXpHw
I predsednik je bio u loži.
Last edited by fcvisart on Thu Apr 25, 2024 5:50 pm, edited 1 time in total.
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
Duplof
Posts: 874
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Uprava

Post by Duplof »

Red Marquis wrote: Thu Apr 25, 2024 5:14 pm @duplof
Oficijelna fb stranica kluba
Slabo koristim FB, nije mi palo na pamet da pogledam tamo.
Hvala lepo! :cheers:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
slanobarac
Posts: 3523
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Voja wrote: Thu Apr 25, 2024 3:37 pm
slanobarac wrote: Thu Apr 25, 2024 3:34 pm ali tvrdim da ni on ni skoro niko ovde nije čuo za Bandovića.
ali silno gresis sine :mrgreen:
Misliš da je zbiljić čuo za Bandovića? :D
Ja jesam kao igrača, znam da je igrao u zvezdi. A za forum sam bio jasan?
@Deeo Purple
Ja zaista nisam znao da je onaj golubarnik na zapadu čika Dače njihova loža. Mislio sam da je to za tv kamere. :o
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 993
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

ПРВИ ЧОВЕК ВОШЕ О ПЛАСМАНУ У ФИНАЛЕ КУПА Збиљић: Остварили смо план, идемо даље а играчима следи бонус, ево шта је још поручио

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/dra ... dale-25-04
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Cane
Posts: 1037
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Savcic Luka wrote: Thu Apr 25, 2024 5:19 pm
Cane wrote: Thu Apr 25, 2024 4:59 pm Samo da potvrdim da loža postoji u KG, lično sam juče tamo video Milana Mandarića.
Ako si bio tamo da li je bilo još naših i da li je bilo nekih komentara na pogrdno skandiranje nama sa obe tribine, nakon razvijanja one parole?
Ja sam bio na istočnoj tribini (zanimljivo da je njihova loža na istoku) pa sam tu i video Mandarića u poluvremenu. Na tom delu nisam primetio naše navijače, izuzev nas trojice i mislim da ih nije ni bilo, odnosno da su svi naši bili skoncentrisani na severu. Što se tiče reakcija na parolu izuzev zviždanja i poneke psovke nečeg drugog nije ni bilo. Pri tome treba znati da dobar deo prisutnih ne spada u onu klasičnu fudbalsku publiku nego je dosta njih došlo zato jer se radilo o događaju koji je podigao KG na noge, pa mi se čini da većini i nije bio jasan smisao i poruka te parole te u skladu s tim nisu ni reagovali. Bar je to bio slučaj na tom delu a koliko sam mogao primetiti više je bilo nekih reakcija i različite gestikulacije sa suprotne zapadne tribine u onom delu prema severu.
Sve u svemu bilo je prijatno tamo, ljudi su ok, lepo je bilo videti masu "običnog" naroda kako u kolonama pristiže na stadion i to mi je osim naše pobede bio utisak dana i pozavideo sam im na toj slici.
Svi sa kojima sam razgovarao su bili skroz prijatni i bez bilo kakvih negativnih emocija prema nama. Moj komentar je bio da bi zbog svega iskreno navijao za njih u svakom drugom slučaju izuzev ove utakmice s nama i koliko sam mogao zaključiti bilo im je drago.zbog toga.
lapo-lapo
Posts: 218
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Uprava

Post by lapo-lapo »

Duplof
Posts: 874
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Uprava

Post by Duplof »

Apelujem na FSS da nam da jednak tretman što se tiče navijača. Veliko interesovanje vlada za taj meč kod nas. Nadam se da će karte biti podeljene na ravne časti. Vojvodina zaslužuje to.
Pozdravljam što je Zbiljić izašao i ovo rekao, ali bitnije je kakvo će stanje biti u realnosti. Odmah treba dati do znanja šta želimo, ništa više, ništa manje.

Za moj ukus, ostatak intervjua je bezveze, sezona još nije gotova da bi se ovakvi razgovori vodili.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Mare_Liman
Posts: 993
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

Do finala, Vošu i Zvezdu čeka okršaj u Superligi. Već u nedelju su dva rivala susreću na Karađorđu.

- Biće dosta skrivanja karata, ali treba imati u vidu jednu stvar. Mi 11 godina čekamo na pobedu protiv Zvezde u Novom Sadu. Grad živi za nedelju i vreme je da pobedimo. U dobrom smo momentumu, dobroj formi. Možemo to da iskoristimo i upišemo toliko čekani trijumf. Imaćemo i veliku podršku sa tribina, do sad je prodato preko 60 odsto kapaciteta. Biće krcat Karađorđe.

Ово ми се и највише свиђа у целом интервју
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Milan
Posts: 4177
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

O ne, opet je uključio šampionski mod... :beg:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Cane
Posts: 1037
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Razumem trenutno ushićenje, kao i potrebu novinara da dobiju nešto za naslov, ali čini mi se da Zbiljić mnogo bolji posao radi kad se bavi klubom "u tišini" a ne da se oglašava na sva zvona. Mislim da je još rano za sumiranje utisaka i da treba sačekati kraj sezone za priču, a do tada probati uraditi što više.
Pri tome u ovom intervjuu je jasno i nimalo slučajno provukao priču o stadionu u Loznici kao sjajnoj ideji državnog vrha :mrgreen: i pravičnoj raspodeli karata, što pozdravljam.
User avatar
Turija
Posts: 10698
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Cane wrote: Thu Apr 25, 2024 10:55 pm Razumem trenutno ushićenje, kao i potrebu novinara da dobiju nešto za naslov, ali čini mi se da Zbiljić mnogo bolji posao radi kad se bavi klubom "u tišini" a ne da se oglašava na sva zvona. Mislim da je još rano za sumiranje utisaka i da treba sačekati kraj sezone za priču, a do tada probati uraditi što više.
Pri tome u ovom intervjuu je jasno i nimalo slučajno provukao priču o stadionu u Loznici kao sjajnoj ideji državnog vrha :mrgreen: i pravičnoj raspodeli karata, što pozdravljam.
Bas tako.

Ja ne znam kako je medijski bilo, kada smo osvojili prvu Titulu, ali znam da smo Drugu osvojili u medijskoj tisini. Tj. iz zasede. Samo tako moze, kada se oni uljuljkaju u svojoj nedodirljivosti i velicini i ne pokrecu nefudbalske mehanizme u svoju korist. Onda tkzv velika cetvorka, a sada blizanci.

1975 smo izgubili Titulu, jer smo bili prepoznati kao najbolja ekipa Lige i onda se zvezda i hajduk bratski dogovore da Vosa ne sme ponoviti 1966.

Nama sada fale jos 3 prava pojacanja, nivoa Serija, Koraca i Petrovica, da donosu egal sa blizancima. Ali se vec istrcalo ,,pred rudu", pa ce to ici mnogo teze. Jer, treba da budemo mnogo bolji od njih i svih njihovih marifetluka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3523
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Ćutimo, radimo, uzmemo kup, dobijemo pare od uefa, kupimo igrače i otmemo titulu. Tako nekako bez ovih glupih najava "petoletki" i uvlačenja vođi.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1636
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post by CRD FCV »

Као што ТСЦ ради. Њих ретко кад има у медијима и кад се појаве не причају о титулама.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8857
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Turija wrote: Fri Apr 26, 2024 7:57 am Nama sada fale jos 3 prava pojacanja, nivoa Serija, Koraca i Petrovica, da donosu egal sa blizancima. Ali se vec istrcalo ,,pred rudu", pa ce to ici mnogo teze.
Tacno tako. A sad ce ustvari biti frka zadrzati i njih trojicu jer ce "srpska Barselona" da krene po njih, ako ne zato sto im trebaju onda zato da ih mi nemamo...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply