Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Cane wrote: Fri Mar 29, 2024 1:12 pm https://www.fkvojvodina.rs/finansijski- ... 23-godinu/

Pozitivno je da se ovakve stvari objavljuju i na sajtu kluba i da su dostupne svima za ocenu i komentare. Posebno na temi rada uprave.
Onako laicki,
Mi na plate zaposlenima, trosimo 583.5 miliona dinara godisnje, tj oko 415.650 evra mesecno.
Od toga na plate igraca ide 339.4 miliona dinara godisnje, tj 313.000 evra mesecno. Ne znam koliko imamo igraca na platnom spisku, ali ako je to oko 30ak igraca, onda je prosecna plata oko 10.000 evra.
Taj iznos je porastao u odnosu na 2022. godinu, gde je na plate islo oko 239.000 evra mesecno, a na 30 igraca znaci da je prosecna plata bila oko 8.000 evra. Uvecanje plata 25% za godinu dana je jako dobra stvar. Ukoliko to bude trend i za 2024, onda ce prosecna plata biti 12.500 evra. Uz Mandarica mozda cak i vise. To je vec ozbiljan prosek zarade, sa kojim se moze sklopiti jaka ekipica.

Druga pozitivna stvar, mi smo u 2022 imali na kraju godine neto gubitak 362.6 miliona dinara (oko 3 miliona evra). U 2023, ne da nije bilo gubitka, vec je neto dobitak 86.5 miliona dinara (oko 740.000 evra). Dakle prosecna plata igraca skocila za 25%, a uz to je veliki poslovni gubitak pretvoren u dobitak.

E sad, prodaja Cumica, Kabica, Topica sigurno ima veliki uticaj na dobitak i prohode generalno. Da li cemo uvek imati kapaciteta napraviti po 3 milionska transfera?

Ako su podaci iz izvestaja tacni, onda bih rekao da smo poslovno na zdravim nogama.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

N13 wrote: Fri Mar 29, 2024 3:00 pm
Cane wrote: Fri Mar 29, 2024 1:12 pm https://www.fkvojvodina.rs/finansijski- ... 23-godinu/

Pozitivno je da se ovakve stvari objavljuju i na sajtu kluba i da su dostupne svima za ocenu i komentare. Posebno na temi rada uprave.
Onako laicki,
Mi na plate zaposlenima, trosimo 583.5 miliona dinara godisnje, tj oko 415.650 evra mesecno.
Od toga na plate igraca ide 339.4 miliona dinara godisnje, tj 313.000 evra mesecno. Ne znam koliko imamo igraca na platnom spisku, ali ako je to oko 30ak igraca, onda je prosecna plata oko 10.000 evra.
Taj iznos je porastao u odnosu na 2022. godinu, gde je na plate islo oko 239.000 evra mesecno, a na 30 igraca znaci da je prosecna plata bila oko 8.000 evra. Uvecanje plata 25% za godinu dana je jako dobra stvar. Ukoliko to bude trend i za 2024, onda ce prosecna plata biti 12.500 evra. Uz Mandarica mozda cak i vise. To je vec ozbiljan prosek zarade, sa kojim se moze sklopiti jaka ekipica.

Druga pozitivna stvar, mi smo u 2022 imali na kraju godine neto gubitak 362.6 miliona dinara (oko 3 miliona evra). U 2023, ne da nije bilo gubitka, vec je neto dobitak 86.5 miliona dinara (oko 740.000 evra). Dakle prosecna plata igraca skocila za 25%, a uz to je veliki poslovni gubitak pretvoren u dobitak.

E sad, prodaja Cumica, Kabica, Topica sigurno ima veliki uticaj na dobitak i prohode generalno. Da li cemo uvek imati kapaciteta napraviti po 3 milionska transfera?

Ako su podaci iz izvestaja tacni, onda bih rekao da smo poslovno na zdravim nogama.
Само доказ у коликом смо ку*цу били са претходним управама...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Mi jesmo Gospodski klub, ali ne bi trebalo da smo budale koje vuku za nos! Da li je uprava svesna kakvu štetu čini svom klubu konstantnim nereagovanjem na silovanje od strane saveza i sudija?! Dokle ćete ćutati i puštati da nas prave majmunima?!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Milan wrote: Wed Apr 03, 2024 12:52 pm Mi jesmo Gospodski klub, ali ne bi trebalo da smo budale koje vuku za nos! Da li je uprava svesna kakvu štetu čini svom klubu konstantnim nereagovanjem na silovanje od strane saveza i sudija?! Dokle ćete ćutati i puštati da nas prave majmunima?!
U pravu si za suđenje i štetu koju trpimo. S druge strane mislim da izdavanjem saopštenja ili drugim zvaničnim oglašavanjem ne bi suštinski dobili ništa osim kazne, koja nam povrh svega ovoga i nije neophodna. Ovim se problemom treba pozabaviti na drugi, manje javno vidljiv način, lobiranjem kroz savez da imamo ravnopravan tretman, indirektnim pritiskom kroz medije u kojima bi se aktuelizovala ova tema itd.
Na kraju će se svesti na to da nam je potrebna i politička podrška, a što je nešto što se recimo meni ne dopada. Ukratko, u ovim okolnostima i ne vidim neko dobro rešenje.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1895
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Uprava

Post by Grbavica.021* »

РАДНИК ИЗ БИЈЕЉИНЕ И ВОЈВОДИНА ДЕФИНИШУ ЗАЈЕДНИЧКЕ ПРОЈЕКТЕ

https://www.dnevnik.rs/sport/vosin-kuta ... 04-04-2024

Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

TADIĆ ĆE ZAIGRATI ZA VOJVODINU: Mandarić ubeđen da će uspeti da nagovori kapitena Srbije!

https://hotsport.rs/2024/04/07/tadic-ce ... na-srbije/
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbi ... a-verujem/



To je isečak iz intervjua za slovenački SK, a ovde bih istakao ovaj deo, a tiče se njegove uloge:

Kako je došlo do saradnje sa Vojvodinom?

“Našao sam se da rukovodstvom Vojvodine na proslavi povodom 110 godina postojanja kluba. Ljudi iz kluba su me pozvali i lepo dočekali. Bilo je veoma lepo. Potom su mi ponudili da budem član uprave kluba. Na kraju sam se složio da ne budem predsednik, već potpredsednik i odgovoran za fudbal, kao i da budem član uprave na čelu Vojvodine. Imam veliku vremensku fleksibilnost. Moje obaveze podrazumevaju sastavljanje tima, eventualnu prodaju nekih igrača, kao i dovođenje dobih fudbalera. Želimo da napravimo pomak koji Vojvodina zaslužuje”, objašnjava 85-godišnjak rođen u Gospiću.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Kaže i da smo što se tiče finansija i organizovanosti na mnogo boljem nivou nego Olimpija kada ju je on preuzeo.
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by 1892 »

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1913001/ ... rener.html

Eto sportskog direktora koga bi vredelo dovesti.
Come on you Reds!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

1892 wrote: Thu Apr 11, 2024 4:38 pm https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1913001/ ... rener.html

Eto sportskog direktora koga bi vredelo dovesti.
Maradona je za ovog Maradona.
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by 1892 »

Pošto vidimo na fotografijama (idu izbori :mrgreen: ) gradonačelnika u loži sa Maradonom i ekipom red bi bio da se neko konačno oglasi i na temu fijaska sa rekonstrukcijom stadiona. Jurimo Evropu. Što je najinteresantnije i izborićemo je. A gde ćemo igrati to je.već drugo pitanje. TSC arena ili Lagator. Bićemo jedini u grupnoj fazi uz Izraelske klubove sa svim gostovanjima :mrgreen:
Come on you Reds!
Zakasneli
Posts: 6
Joined: Tue Apr 16, 2024 12:14 am

Re: Uprava

Post by Zakasneli »

Pozdrav svima!

Pratim forum već više od deceniju i ovo me je toliko iznerviralo da sam rešio da se konačno i registrujem.

Da li uprava (čitaj - Zbiljić) iole vode računa koga puštaju u ložu i ko sedi odmah do njih? Dotični sa bradom je sekretar u skupštini grada i osvedočeni navijač crvene zvezde. Odjednom je počeo da se pojvljuje kod nas u loži i pozira uz gradonačelnika. Na Instagramu ima lep broj slika sa njegovih poseta zvezdinim utakmicama. Imamo li bar malo dostojanstva ili može svaki izdajnik da nam se šeta ložom?

Image

Image

Image

Слике са приватног Инстаграм налога, без дозволе лица, не смеју се објављаивати на Форуму.
Да остане сачувано да је на њима видно да је именовани присуствовао утакмицама београдског црвеног близанца.
АДМИНИСТРАЦИЈА
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Uprava

Post by lapo-lapo »

S obzirom da ne navija za Vosu, mozda je tu zbog radova na stadionu? Ne znam koliko je vremena potrebno za to "renoviranje" ali stvarno ce biti glupo ako kvalifikacije ne budemo igrali na Karađorđu...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Ih, kad bismo sad isli kroz lozu i trazili ljude kojima je zaista mesto tamo, zvrjala bi prazna. Nije on tu po navijackoj liniji, vec po partijskoj.
S obzirom da je poznati preletac iz jedne partije bliske klubu u drugu, pokrio je sve uglove. Pritom je, eto, jos i cigan. Pravi covek za lozu. :mrgreen:

Da budem iskren, odavno izbegavam da vidim ko sedi tamo, jer smatram da su loze na stadionima u Srbiji leglo sljama. Na svaku pristojnu osobu u lozi mozes naci 10 krimosa, partijskih smradova i ljudi s kojima ni trotoar ne bi delio ako si iole normalan.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post by CRD FCV »

Можда планира да пређе у наш табор уз поруку "опростите ми ружну прошлост".
Post Reply