Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
1892
Posts: 1076
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by 1892 »

gospodinFKV wrote: Mon May 06, 2024 3:57 pm Ponovicu, posto vidim da se slabo cita.
Bojkot radi bojkota je apsolutno debilna stvar, i mislim da niko na forumu to ne zagovara. Bojkot radi promene, sto podrazumeva aktivnu promociju istog i medijski pritisak koliko god je to moguce, je vec druga prica.

Zato smo tu gde jesmo, kao klub, kao drustvo, kao drzava. Zato sto se sve radi sa pola snage i nista van zone komfora.

Niko se ni ne poziva na bojkot prethodnog finala, jer je to bio jedan od gorepomenutih fejlova. Ako ces ti kao klub samo reci ''mi necemo'' i to je to, u situaciji gde ti na celu drzave i fudbala stoje ljudi koji bi te preskocili na ulici da im se srusis pred noge, ti cinis tacno 0 (nula) stvari za sebe i boljitak. S druge strane, ako im pripretis bojkotom i mazanjem go**ima preko svakog nezavisnog medija koji ce da saslusa, a kao sto rekoh, saslusace onima kojima je u interesu da ukazu na ovaj kancer prerusen u politicku strukturu, ti ces stvoriti pritisak na FSS, kojima je los press trenutno najmanje potreban. U takav bojkot bismo morali da ukljucimo i upravu, i igrace, i strucni stab. Tu bi svi bili na zadatku da stvore pritisak.

Ja sam svestan da ce deo ulaznica u slobodnoj prodaji privuci dobar deo cigana, ali klub niposto ne sme da odustane od podjednake raspodele ''navijackih'' ulaznica. Na nama je da ulaznice u slobodnoj prodaji preuzmemo.

@Radoye
Pristajanje na mrvice, po mom misljenju, je jos veci dokaz za njihovu tvrdnju da nas nema. Zamisli recimo izbojkotujemo i onda organizujemo gledanje utakmice na stadionu i pojavi se 6-7x vise ljudi od onoga sto nam je dodeljeno potencijalno u toj nepravednoj raspodeli. To je, po meni, mnogo vec uspeh nego da pognemo glavu i prihvatimo da nas neko k**a u usta.
U pravu si teorijski i slažem se u potpunosti. E sad ako zagrebemo malo u realnost, da bojkotujemo mi navijači bez podrške samog kluba ne bi bilo dovoljno efikasno. Sa druge strane, klub sigurno neće iskakati iz šina klimača glavom vladajućim strukturama i ko misli drugačije vara se. To smo videli prilikom izbora u FSS i u svakoj drugoj prilici gde je trebalo iskazati neki nezavistan stav.
Come on you Reds!
ssnigd
Posts: 3401
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

A ja sam ubedjen da svako ko se pojavi u Loznici makar i bez karte ce uci unutra.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3577
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Znači većinsko mišljenje foruma je da uzmemo šta dobijemo i ne talasamo.
Samo, to je nepravedno a mirenje sa tim je sebično i kukavičko istovremeno. I nema apsolutno nikakve šanse da ih u tom slučaju navijački oduvamo. Nikakve! Nemojte se zavaravati.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Rakovac
Posts: 124
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Uprava

Post by Rakovac »

Ja sam nekako mišljenja da je ova rasprava bespredmetna pošto sam ubeđen da ćemo dobiti isti broj karata kao i Zvezda pošto mi sve drugo deluje nemoguće.
Inače kakav crni bojkot šta vi ljudi pričate.
djoks
Posts: 93
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Uprava

Post by djoks »

Бојкот би био највећа могућа глупост поготово када екипа игра ФУДБАЛ какав ова публика и ми навијачи волимо да гледамо а то је нападачки фудбал, већински посед, висок пресинг. Момцима треба дати подршку па макар добили од савеза 200 карата треба отићи у што већем броју па макар били испред стадиона нас 2000 морамо доказати и савезу и људима у Србији да Војводина ИМА НАВИЈАЧЕ
User avatar
Deep Purple
Posts: 3937
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

djoks wrote: Mon May 06, 2024 9:26 pm Бојкот би био највећа могућа глупост поготово када екипа игра ФУДБАЛ какав ова публика и ми навијачи волимо да гледамо а то је нападачки фудбал, већински посед, висок пресинг. Момцима треба дати подршку па макар добили од савеза 200 карата треба отићи у што већем броју па макар били испред стадиона нас 2000 морамо доказати и савезу и људима у Србији да Војводина ИМА НАВИЈАЧЕ
Mislim da dobijamo 50:50 karte po nekim mojim informacijama i klub ne želi da popusti. U najgorem nekom slučaju podeliće po 2.5k nama i ciganima i ostalo nekih 2k će biti u slobodnoj prodaji ali se razgovori u vezi finala i dalje vode i ništa nije odlučeno ali kao klub težimo 50:50 varijanti.

Sa tobom se slažem od rečido reći, ne može Seid da dere kolena a da mi ako nas ponovo stave u podređeni položaj bojkotujemo, ono što je do nas treba da uradimo i ispunimo i pružimo podršku klubu.

@Slanobarac Apsolutno razumem i tvoje stavove samo mislim da i ako nas bude recimo i 2k da to ne treba bojkotovati vec da se posle x godina skupimo ponovo zajedno i mislim da nam je tako nesto potrebno, da se ponovo posalje slika da nas ima i da se vracamo !
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1074
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

@Deep

Да се враћамо??? А где смо то отишли, је л нам требају резултати да би се неки вратили? Ми треба само да покажемо колико нас је(да нас има), да мрзимо близанце, да мрзимо београд. Ми смо ту, нисмо нигде отишли па да се враћамо, поносни чувари традиције, људи који живе локал-патриотизам... Једино коме је време да се врати је клуб, тамо где му је место у врх српског фудбала где ће сваку утакмицу парирати близанцима, ми смо ту сад небитно да л деремо грла на северу, седимо под кровом запада или чекамо да пропадне трибина на истоку, небитно да л су на терену Кораћ, Сери, Дринчић или Арсић, Гојков и Цуцин ... Нови Сад навија за Војводину, увек је било и увек ће остати...
Шала на страну, разумем шта си хтео да кажеш, свакако не треба никад да се враћамо, већ да будемо ту, од Цуцина, Буснића, Стевановића, Мркаића за 2-3 године дошли до једног Серија, Кораћа, Чумића, тога да парирамо циганима и да угазимо црне на њиховом стадиону, то је и највећи проблем, у 4. немачкој, енглеској пуни стадиони капацитета 30.000 , а ми чекамо резултате да би дошли на стадион, причамо о којекаквом бојкоту док живимо у оваквој држави где су председници клубова пријатељи председника државе, криминалци који су требали давно бити иза решетака и ми ћемо се као изненадити да нешто неће ићи на њихову страну, небитно да л то била подела карата ил нешто слично... Ми треба да испунимо то што нам се да, да се људи боре да дођу до последње карте и да издеремо грла тих 90 и нешто минута ... Пустили смо момке да онако изгину у гроклу гробара у Нишу и они нам донесу куп, а сад се покреће прича о бојкоту да л ће цигани добити 500 карата више ил ће ипак бити подједнако, док бојкотујемо Финала ради разноразних глупости не можемо ни да очекујемо да ће цео стадион бити наш против близанаца и да ће по лошем времену бити па и 5000 људи на стадиону, сами себи смо највећи непријатељи у овом већ довољно усраном времену у овој већ довољно усраној држави...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8881
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote: Mon May 06, 2024 3:57 pm @Radoye
Pristajanje na mrvice, po mom misljenju, je jos veci dokaz za njihovu tvrdnju da nas nema. Zamisli recimo izbojkotujemo i onda organizujemo gledanje utakmice na stadionu i pojavi se 6-7x vise ljudi od onoga sto nam je dodeljeno potencijalno u toj nepravednoj raspodeli. To je, po meni, mnogo vec uspeh nego da pognemo glavu i prihvatimo da nas neko k**a u usta.
A sto ne bi tih 6-7x vise takodje otislo u Loznicu, napunilo svaki jebeni kafic u gradu i obojilo sve u pola belo pola crveno? To bi bilo nemoguce ignorisati ne samo nezavisnim medijima (sveukupno jedan ipo u celoj Srbiji kad se sabere stampa, TV/radio i internet portali) nego i u drzavnim, plus jos ta medijska ofanziva o kojoj pricas - "eto vidite koliko nas ima a oni nam ne daju karte i ravnopravan tretman".

Jer ako je stadion prazan oni ce u svojim medijima (99,999999% kompletnih medija u Srbiji) sve da okrecu na "nema vas". Jer za 6-7x vise ljudi na stadionu u Novom Sadu nece znati niko dalje od Novog Sada a ako se napravi invazija na Loznicu cela Srbija ce znati i videti.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Radoye wrote: Tue May 07, 2024 2:48 am
gospodinFKV wrote: Mon May 06, 2024 3:57 pm @Radoye
Pristajanje na mrvice, po mom misljenju, je jos veci dokaz za njihovu tvrdnju da nas nema. Zamisli recimo izbojkotujemo i onda organizujemo gledanje utakmice na stadionu i pojavi se 6-7x vise ljudi od onoga sto nam je dodeljeno potencijalno u toj nepravednoj raspodeli. To je, po meni, mnogo vec uspeh nego da pognemo glavu i prihvatimo da nas neko k**a u usta.
A sto ne bi tih 6-7x vise takodje otislo u Loznicu, napunilo svaki jebeni kafic u gradu i obojilo sve u pola belo pola crveno? To bi bilo nemoguce ignorisati ne samo nezavisnim medijima (sveukupno jedan ipo u celoj Srbiji kad se sabere stampa, TV/radio i internet portali) nego i u drzavnim, plus jos ta medijska ofanziva o kojoj pricas - "eto vidite koliko nas ima a oni nam ne daju karte i ravnopravan tretman".

Jer ako je stadion prazan oni ce u svojim medijima (99,999999% kompletnih medija u Srbiji) sve da okrecu na "nema vas". Jer za 6-7x vise ljudi na stadionu u Novom Sadu nece znati niko dalje od Novog Sada a ako se napravi invazija na Loznicu cela Srbija ce znati i videti.
Dolazis na finale????
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8881
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

ernesto wrote: Tue May 07, 2024 3:52 am Dolazis na finale????
Ne.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4824
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Radoye wrote: Tue May 07, 2024 2:48 am
gospodinFKV wrote: Mon May 06, 2024 3:57 pm @Radoye
Pristajanje na mrvice, po mom misljenju, je jos veci dokaz za njihovu tvrdnju da nas nema. Zamisli recimo izbojkotujemo i onda organizujemo gledanje utakmice na stadionu i pojavi se 6-7x vise ljudi od onoga sto nam je dodeljeno potencijalno u toj nepravednoj raspodeli. To je, po meni, mnogo vec uspeh nego da pognemo glavu i prihvatimo da nas neko k**a u usta.
A sto ne bi tih 6-7x vise takodje otislo u Loznicu, napunilo svaki jebeni kafic u gradu i obojilo sve u pola belo pola crveno? To bi bilo nemoguce ignorisati ne samo nezavisnim medijima (sveukupno jedan ipo u celoj Srbiji kad se sabere stampa, TV/radio i internet portali) nego i u drzavnim, plus jos ta medijska ofanziva o kojoj pricas - "eto vidite koliko nas ima a oni nam ne daju karte i ravnopravan tretman".

Jer ako je stadion prazan oni ce u svojim medijima (99,999999% kompletnih medija u Srbiji) sve da okrecu na "nema vas". Jer za 6-7x vise ljudi na stadionu u Novom Sadu nece znati niko dalje od Novog Sada a ako se napravi invazija na Loznicu cela Srbija ce znati i videti.
Ili to, jer zaista nije toliko bitno gde, samo je jako bitno ne pristajati na bilo sta manje od 50:50, pa makar to bilo i 50% od smanjenog kapaciteta. No, dobro, ako su Deepove tvrdnje tacne, onda smo na dobrom putu da to i dobijemo i klub zna sta navijaci zele, a i ono...dosta ljudi bi svakako prihvatilo mrvice, tako da i nije bitno toliko. Samo da momci istrce na teren, pometlaju ona go**a i zavrse pricu. :cheers:
User avatar
Forza Voša
Posts: 578
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Uprava

Post by Forza Voša »

Juce sam po dolasku na stadion video ljude koji kupe kartu i ne odu na stadion nego svojim putem tako da bi trebalo imati u vidu i varijantu da cigani time hoce da dodju do karte samo kako bi se ukrcali na stadion (dosta im je da udju na zapad ili istok i da odu na svoju stranu). Treba dobro osmisliti kljuc kako i sta sa pokrenutom akcijom dalje.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
slanobarac
Posts: 3577
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Za sve ranije karavane su pravljeni spiskovi. Ime, prezime, jmbg.....Eto baze podataka.
Gde su ti spiskovi?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10760
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Forza Voša wrote: Thu May 09, 2024 2:18 pm Juce sam po dolasku na stadion video ljude koji kupe kartu i ne odu na stadion nego svojim putem tako da bi trebalo imati u vidu i varijantu da cigani time hoce da dodju do karte samo kako bi se ukrcali na stadion (dosta im je da udju na zapad ili istok i da odu na svoju stranu). Treba dobro osmisliti kljuc kako i sta sa pokrenutom akcijom dalje.
I sta, nasa uprava kao nije mogla znati da ce se to desiti sa ulaznicom za utakmicu protiv Cukarickog??? Naivni k'o sobarice ( cak ni one, danas, vise nisu naivne).

Ako su hteli, nasim navijacima, dati besplatni ulaz na Finale, onda je trebalo dati propusnice samo ljudima sa nasom godisnjom kartom, kao protiv cz onomad.. Sa godisnjom su ljudi od 200% poverenja, pa cak i da se ne iskoriste te besplatne pozivnice, smanjio bi se broj navijaca zvezde u Loznici.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
LIMAN
Posts: 215
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Uprava

Post by LIMAN »

Moze se i taj problem resiti, ako hoces da zamenis jucerasnju kartu za ulaznicu za finale, izvoli u prostorije Firme, uslov da se stavi da mora da se pokaze obelezje, i da se daju podaci (ime, prezime, licna karta) za eventualni prevoz autobusom, pa izvoli, menjaj cigane... :D Ako smes, razume se.

Ko je "nas", nece imati problem ni sa jednim od ovih koraka.
Само храбро до нове победе, але...
Post Reply