Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Uzivam u tim zajedljivim i glupim komentarima.
Vidi se kompleks. Neka ih...

Ako se Grujic otera i dovede neko sposobniji, eto nama povratka omladinske skole.
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Uprava

Post by Savcic Luka »

Turija wrote: Wed Mar 27, 2024 1:11 pm Mislim da Mandaric nije tek tako spomenuo Omladinsku skolu i FCVB, terene i to izneo u prvi plan, kao i profesionalizaciju Funkcija u Klubu.
Zna covek, jako dobro, gde je glavni problem i zasto Vosa nema igraca. Odatle ce da krene. Da vidi ko tu selektira i kako decu, pa nadalje, kako se sa njima radi. I ja to pozdravljam.
Pa onda, fokus na prvi tim, da upozna igrace, trenere, menadzere i ine u Klubu - zvanicne i nezvanicne.
Ako to uspe i ne odustane, ima nade.
Zna čovek!
Nemaju ga čime uceniti i ako bude mogao da radi radiće, ako ne bude mogao svima će sve biti jasno.
Ja tako nekako kontam.

Što bi rekli... Na reveru značka FK Vojvodina :D
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

rykerfcv wrote: Wed Mar 27, 2024 2:01 pm Komentari po socijalnim mrezama gde god da se objavi da je gospodin Mandaric zvanicno u nasem klubu,su krajnje smesni.
Postoji internet ljudi,istrazite on koji god klub da je uzeo on ga je stabilizovao i prodavao kasnije za veci novac.
crni i crveni ne mogu da shvate neke stvari,prosto ne razumem kako su njihovi navijaci zatupljeni.

Velika dobrodoslica gospodinu Mandaricu!
Нема потребе опетерећивати се коментарима, на вестима о Малбашићу кад је отеран се видело право лице наше "нације" и нашег "друштва" , боли свакако да је дошла опасност на наше место, поготово ови црни почели смо да им будемо већи непријатељи од цигана... Треба само посматрати, игнорисати и уживати колико су неки људи напаћени, самим тим још више се радовати њиховим неуспесима и нашим победама против истих...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Uprava

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Wed Mar 27, 2024 5:30 pm
rykerfcv wrote: Wed Mar 27, 2024 2:01 pm Komentari po socijalnim mrezama gde god da se objavi da je gospodin Mandaric zvanicno u nasem klubu,su krajnje smesni.
Postoji internet ljudi,istrazite on koji god klub da je uzeo on ga je stabilizovao i prodavao kasnije za veci novac.
crni i crveni ne mogu da shvate neke stvari,prosto ne razumem kako su njihovi navijaci zatupljeni.

Velika dobrodoslica gospodinu Mandaricu!
Нема потребе опетерећивати се коментарима, на вестима о Малбашићу кад је отеран се видело право лице наше "нације" и нашег "друштва" , боли свакако да је дошла опасност на наше место, поготово ови црни почели смо да им будемо већи непријатељи од цигана... Треба само посматрати, игнорисати и уживати колико су неки људи напаћени, самим тим још више се радовати њиховим неуспесима и нашим победама против истих...
slazem se od reci do reci sa tobom Mare,valjda krecu bolji dani za FKV dolaskom Mandarica.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
torrente
Posts: 503
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Uprava

Post by torrente »

ovoliko prostora u medijima nam je i trebao,kakvo ludilo je izazvao Mandara!!!
hahah idemo sad samo jako sa licitiranjem i paljenjem svega u medijima,Mandara je bog!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Uprava

Post by VošaNS »

torrente wrote: Wed Mar 27, 2024 5:57 pm ovoliko prostora u medijima nam je i trebao,kakvo ludilo je izazvao Mandara!!!
hahah idemo sad samo jako sa licitiranjem i paljenjem svega u medijima,Mandara je bog!!!
+1
Savcic Luka
Posts: 333
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Uprava

Post by Savcic Luka »

torrente wrote: Wed Mar 27, 2024 5:57 pm ovoliko prostora u medijima nam je i trebao,kakvo ludilo je izazvao Mandara!!!
hahah idemo sad samo jako sa licitiranjem i paljenjem svega u medijima,Mandara je bog!!!
Najbolji marketinški potez Zbiljića.
Samo da ne bude samo marketinški :D
Wild Srem
Posts: 113
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: Uprava

Post by Wild Srem »

Prvi put sam istinski srecan zbog neke vesti u FKV posle ne znam koliko godina, a znak da ce biti sve kako svi mi zamisljamo, je otpustanje gosn Grujica i Jovanovica.
Dokle god mozemo da cujemo(imam primer iz najblize okoline da ne bude da lupetam) : trazili nam pare da dete igra u prvih 11, nema nista od omladinske skole i nasih klinaca!!!
masterNS
Posts: 571
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by masterNS »

Meni ovo lici na dobro oprobani recept:
"Prvo uzmite osobu o kojoj ljudi imaju lepo misljenje, stavite ga na listu/u upravu. Onda ga sazvacite i ispljunite. Nakon toga uraditi isto sa nekom novom osobom."
User avatar
Deep Purple
Posts: 3837
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

Буди победник, навијај за Вошу!
Спортско друштво Војводина и компанија Mozzart потписали су данас уговор о генералном спонзорству.


https://www.fkvojvodina.rs/budi-pobedni ... Um_gPxEim9
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 726
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Uprava

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Fri Mar 29, 2024 12:19 pm Буди победник, навијај за Вошу!
Спортско друштво Војводина и компанија Mozzart потписали су данас уговор о генералном спонзорству.


https://www.fkvojvodina.rs/budi-pobedni ... Um_gPxEim9
Dobro ce doci drugim sportovima koji nisu profitabilni.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Milan
Posts: 4152
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Baš me zanima o kojoj cifri se radi...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

https://www.fkvojvodina.rs/finansijski- ... 23-godinu/

Pozitivno je da se ovakve stvari objavljuju i na sajtu kluba i da su dostupne svima za ocenu i komentare. Posebno na temi rada uprave.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Milan wrote: Fri Mar 29, 2024 12:32 pm Baš me zanima o kojoj cifri se radi...
Milionce.
Image
Post Reply