Dan "D" - izabran novi Upravni odbor

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Dan "D" - izabran novi Upravni odbor

Post by ogi »

Sta se desilo?
Last edited by ogi on Thu Feb 24, 2005 9:18 pm, edited 1 time in total.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Na vecerasnjoj Skupstini FK izabran je novi UO,sacinjavaju ga:predsednik Jeftic ZAVOD ZA URBANIZAM,Andrejevic NOVOSADSKI SAJAM,Gajic gradjevinska firma ALEKSANDAR,Radosavljevic komercijalni direktor PIVARE CELAREVO, Devic direktor ATP Vojvodina,Djakovic direktor POSLOVNI PROSTOR i Lalosevic direktor DDOR.

Skupstini prisustvovala 43 clana
Last edited by Stara Garda on Fri Feb 25, 2005 3:03 pm, edited 2 times in total.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Moramo priznati,imena i firme koje obecavaju.Sretno.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

PRIJATELJ wrote:Moramo priznati,imena i firme koje obecavaju.Sretno.
Eto da i ti kazes nesto pozitivno. Nista licno :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
stoka
Posts: 17
Joined: Wed Jan 19, 2005 8:16 pm

Post by stoka »

ogi wrote:
PRIJATELJ wrote:Moramo priznati,imena i firme koje obecavaju.Sretno.
Eto da i ti kazes nesto pozitivno. Nista licno :wink:
Ja mislim Ogi da je PRIJATELJ bio ironican :lol: .Sve vec vidjeno :wink: .Iste firme samo drugi ljudi.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Znaci grad nije stao iz kluba. Bas lepo od njih.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Stoka,sve ti je jasno.Dok cekamo konstituisanje upravnog odbora Kurir se sprda sa nama,Dejo Govedarica placa iz svog dzepa i obezbedjuje termine u balonu jer Vojvodini niko ne veruje.Bojim se da ce u ovom vracanju dugova tim biti zapostavljen.Ne mislim samo na pare za igrace vec i na poboljsanje uslova rada fudbalera.Pa ljudi moji mi smo ekipa koja jedina na SVETU nije odigrala dve nedelje utakmicu pred prvenstvo.Molio bi trenera da ovo prokomentarise.Pozdrav.
+ns+

Post by +ns+ »

No comment!!!

Ma moram reci, pa vidite da sam bio u pravu, opet ista ekipa, ili jako slcna, niko nema love... pa vi kao da ste pali sa meseca, direktori Javnih Preduzeca (Urbanizam, Poslovni prostor, pa i Sajam...) ne mogu da daju veliku lovu na ime spozorstava, sprecavaju ih zakoni i uvek su na udaru inspekcije. Onda, privatne firme poput ATP Vojvodine i Gajica nemaju interes da daju pare za nesto sto nije njihovo. DDOR nece da da lovu i time finansira licne promocije drugih... tu su, zato sto su uvek bili uz klub i zato sto su uvek branili ovaj grad... spasavaju sto se spasti moze... Ako se bar budem prevario i bude love, u situaciju smo da nam treba velika lova, onda mislim da to znaci da je u pitanju neka OGROMNA mutljevina, i to moze da nam stavi jednog dana i katanac na klub...

Jadni mi kad ovi treba da nas vade iz govana!!!
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

+ns+,nisi bas sve u pravu.Javna preduzeca mogu da nam otpisu po koji dug,atp moze da nam daje autobuse za gostovanja,jedino mi stvarno nije jasna uloga Voje Aleksandra,ali videcemo.Problem je sto nema zivih para.A od njih se dele plate.Nemogu da se ne osvrnem na izjavu trenera na RED FIRMINOM forumu da je atmosvera medju igracima dobra.Izgleda da on i ja ne poznajemo iste igrace.Znam da je posle jucerasnjeg sastanka na Veterniku sa predsednikom atmosfera ocajna.Cak je i trener molio da se igracima da nesto para jer kako je on rekao sa tim bi i on dobio sansu za dalji rad u suprotnom i on strahuje za svoju buducnost u klubu.
++ns++

Post by ++ns++ »

"prijatelju" kad bi do mene bio problem, jesam li ili ne u pravu, lako bi mi... Ali mislim da sam JAKO u pravu, opet ti kazem niko ne moze da ti otpise dug, pa ni Javna preduzeca, ako kazu da mogu... lazu!!! Pogledaj malo zakone!!! ATP sto ce da da autobuse... pa i nije neka stavka, svaki seoski klub to ima. Aman ljudi ovde pricamo da treba da neko dodje i da odjah izvadi 1 milion Evra i jos minimum 0.5 do kraja sezone... alo, shvatate li. A to ce moci kada bude skroz drugi sistem.
Sinoc na Jesenjinu gladam onu skupstinu, pa to je tuga, ovi nesto pricaju, navijaci se kao javljaju, sve je to lepo i fino, ali tu niko para nema. Mislim da se slazemo kada kazemo da ju u vreme kada su Soklovacki ili Kole bili tu da smo imali najjaci upravni odbor, najbolje firme. Druga stvar je sto su ti ljudi prisiljeni da budu u upravi, na ovaj ili onaj nacin, ali nisu hteli da daju vece pare, sem sto moraju, nisu hteli da finansiraju ovu dvojicu. Budimo posteni, pa tako je bilo!
Sinoc u onoj sali... pa skenjao sam se, pa tamo nema dva normalna coveka. Ovaj se javlja prica o nazivu stadiona, onaj o semaforu... decije price... niste normalni. Tu se nevidi ni K od kluba, kakav semafor bre...

I kazes nije ti jasno sta ce Voja Gajic u upravi... pa videces vrlo brzo, iskreno se plasim!!! Koga taj nije zajebao... prosetaj malo gradom!!!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Ako nisi upoznat,Karadjordje je ime stadiona koje datira iz 1924.god i ne vidim sta je tu lose traziti stari naziv...ako si ti PAMETNIJI od nas 55 u Skupstini,rado cu ti ustupiti svoje mesto u njoj!!!

Kao prvo ovo je zvanican forum i moraju se postovati neka pravila ponasanja na njemu,te bih zamolio ucesnike da biraju reci koje ce upotrebiti na njemu :!: :!: :!:

Ako ste vec toliko hrabri,sto se ne registrujete na forumu?!
Guest

Post by Guest »

Posećujem forum gotovo svakodnevno i vidim da imamo puno "dušebrižnika" koji "kao" brinu o Voši, a u stvari preko foruma leče svoje komplekse. Gospodo, ako toliko brinete o klubu, gde ste bili kad je bio Sabor da stanete za govornicu i javno iznesete sve što vas tišti u vezi sa klubom. Tu priliku niste iskoristili, ali i dalje koristite forum da pljujete po svemu što se dešava u Klubu i oko njega. OK, svi smo svesni da je situacija više nego alarmantna, ali dajte da svi zajedno pokušamo da se FK izvuče iz ovog lavirinta. Pljuvanjem ovoga ili onoga po forumu mislim da nema svrhe, jedino neki konstruktivan predlog može pomoći. Ovo pisanje u stilu "ovaj je prevarant, ovaj neće dati pare, ovaj ne može da da pare", nema svrhe. Ako mislite da neko ima novca, želi da ga uloži u Vošu, a niko ga nije kontaktirao, a Vi možete doći u kontakt s njim, molim Vas da kažete ko je taj, pa da krenemo od nečega. U očekivanju nekih konstruktivnih predloga, pozdrav
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Nepoznati, au al nas izriba.Al bar nam je drago da se neko iz nove uprave javio ovde da nam daje prave i valjane informacije.A sada nam svojim primerom pokazi kako se to radi u praksi.Daj da cujemo od tebe,koga ti imas,da hoce da ulozi pare u Vosu.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

UPRAVNI ODBOR VOJVODINE ODLUČIO
Cvetko Riđošić, generalni direktor

Cvetko Riđošić izabran je za generalnog direktora Fudbalskog kluba Vojvodina. Tako je odlučio Upravni odbor novosadskog prvoligaša na prvoj sednici posle konstituisanja. Riđošić je na ovoj funkciji zamenio Milana Đakovića, koji je podneo ostavku, pošto je za predsednika Upravnog odbora izabran Aleksandar Jevtić.
Riđošiću je ovo drugi povratak na rukovodeće funkcije u redove crveno-belih. S istog radnog mesta smenio ga je tadašnji predsednik Upravnog odbora Srđan Mihajlović, a ostaće upamćena Riđošićeva izjava: "Neću da me smenjuje neko, ko je niko".S. S.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Pa tebi se niko u klubu ne svidja,od trenera preko pojedinih igraca pa sve do novog UO,jel imas TI nekog boljeg,ajde lako je kritikovati,daj resenja...
Pa TI zivis od te Vojvodine Prijatelju moj!!!
Locked