Dan "D" - izabran novi Upravni odbor

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Stara Garda,da mi se ne svidja trener ne svidja mi se al nisam jedini.Za njega ce vreme pokazati ko je bio u pravu.Sto se tice nove uprave protiv njih nemam nista protiv,sve dok ne vidimo kako ce raditi.Ali kako sam danas cuo da su podmetnuli Mandovu da im resava licencu za trenera i on zove Baneta Smiljanica vec pocinju da mi se ne svidjaju.Ako mislis da zivim od Vojvodine,opet me zamenjujes sa nekim.Zivim samo od sebe i svog rada.Sto se tice igraca,svi mi se svidjaju,cim igraju za Vosu,samo ne volim da ih neko precenjuje i neosnovano pise hvalospeve o njima.S uvazavanjem,pozdrav.ps.uskoro cu napisati neka moja razmisljanja o nekim mogucim potezima.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

I nama se nije svidjao Ivica Brzic,Djoko Hadzijevski,Tosa Manojlovic,pa....to se resava na drugi nacin...

U zeljnom smo iscekivanju tvojih predloga....

p.s.Ja cu prvi dici ruku protiv novog UO,ako se za 60 dana ispostavi da nisu uspeli namaknuti koji dinar u klub.
Guest

Post by Guest »

Samo kratak odgovor Prijatelju: Ja sam samo običan radnik koji voli FK Vojvodinu i koji "visi" na tribinama stadiona više od trideset godina. Medju svojim prijateljima imam samo ljude koji jedva sastavljaju kraj s krajem, dakle radnike kao što sam i ja, poljoprivrednike ili one koji su nezaposleni (a i poslednji dinar iz džepa daju da bi gledali Vošu). Ne poznajem nikog ko ima novca i mogućnosti, pa i želju da taj novac uloži u FK. Kad sam ono rekao da se daju konstruktivni predlozi nisam mislio samo na tebe nego na sve dobronamerne ljude koji mogu da pomognu da se konačno ukaže svetlo na kraju tunela. Shvatam da i ti želiš dobro našoj Voši, ali mislim da samo kritikovanjem nećemo daleko dogurati, jer niko od "kritičara" sa ovog foruma nije predložio neku alternativu. Zato i kažem pustite navijače koji konačno čine većinu u Skupštini da pokušaju nešto da promene, a vrlo brzo ćemo videti da li su izmanipulisani ili ne. Uh, baš je kratak moj odgovor...Pozdrav
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ja bih voleo kada bi nam prijatelj javljao i za pozitivne stvari koje se desavaju u klubu a ne da nam samo govori o najcrnjim stvarima! 8)
++ns++

Post by ++ns++ »

Prvo, dugujem izvinjenje "Staroj gardi" i drugima ako sam malo preterao, nisam mislio nista lose kada sam pricao o svom utisku nakon gledanja skupstine kluba na Tv Jesenjin.
Pogodilo me sto je, bar za mene, to bilo sokantno saznanje, da tako izgleda skupstina naseg kluba. Uvek sam to smatrao za nesto uzviseno, kulturno itd. Ovo me je bogami jako razocaralo! Ne kazem ja nista za ime stadiona Karadjordje, to bar znam, ako ne bolje od tebe onda sigurno nista manje... prijateljski te molim da mi verujes na rec. I sta da su rekli OK, promenicemo ime stadiona... bili bi zadovoljni. Pa ljudi to je kap u moru, ovde pricamo o sistemu vrednosti, mi smo na dnu, sve treba rasterati od spremacice do upravnog odbora i sve nanovo.
Posto nisam od onih koji se isturaju nekim samoreklamerstvom necu da pricam nista o sebi, ni gde radim, ni sta radim, ali uvek sam se borio za FK Vojvodinu, recimo kao neko iz senke. Posle odgledane skupsine siguran sam da sebe u takvim stvarima ne vidim. Vama ne zameram , iskreno vas postujem i drago mi je sto su navijaci u skupstini kluba. Jedino me boli da ne uspevate ili ne zelite (mozda neki) da vidite sve te prljave rabote koje su rasterale sve casne ljude dalje od kluba. Posto i sebe svrstavam u ljude koji klubu mogu pomoci, a nemoraju, ili ne bi imali nikakve druge materijalne koristi, sem iskrene srece zbog uspeha voljenog kluba, ne mogu da budem deo svega toga.

Da sam bar deo u pravu pokazuje i izbor Cvetka Ridjosica za direktora, pa time Vam je Kole opet u klubu, na indirektan nacin, ne znam jeste li svesni toga. Momci bojim se da Vas ne izmanipulisu na neki jeftin nacin. JAsno je da su ljudi poput Cvtka u svim klubovima, i to je tuga sto toga nece da se prihvati niko drugi.

Resenje!? Pa ja ga trenutno ne vidim, bar u ovim drustvenim okolnostima, ili politickoj situaciji u gradu. Kada bi bio donet zakon bilo bi lakse, onda bi se nesto resilo i znali bi ko je vlasnik. A onda bi se mogli javiti iskreni prijatelji kluba i grada i uzeti ucesce u svemu. A takvih ljudi ima, ali veruj mi nece niko da pridje ni blizu klubu, sve dok je u njemu Cvetko ili neki Voja Gajic, nece bre niko da baca ljagu na svoje ime. Tuzno je sto je tako ali suvise je tesko naci razloge pa biti u istom kolu sa ovim manipulantima.

Jos jednom izvinjenje ako sam nekom povredio osecanja, pre svega oko imena stadiona. Jednostvano mislio sam na to da ta skupstina nije bila mesto i vreme za pricu o tome. Za 60 dana da nadju 1 milion Evra pa daj boze, ali ni to nece resti problem... A sta rece doticni "necu da me smenjuje neko, ko je niko"!? Pa i on mi je veliko ime: bivsi magacioner HTZ opreme ali zato "istaknuti" sportski radnik! Smesno... Samo da se setimo, sta je Abramovic prvo kupio kad je uzeo Celsi, pa Pitera Kenjona, doatadasnjeg direktora Manchestera... nije kupovao igrace, semafor ili menjao ime stadiona. Prvo je stvorio sistem i napravio klub od temelja. A mislim da Cvetko nije bas taj format da to uradi kod nas... Varam li se?

Pozdrav svima!!!

ps. a to sto necu da se registrujem, pa ima razloga veruj mi!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

++ns++ wrote:ps. a to sto necu da se registrujem, pa ima razloga veruj mi!!!

Kao sto je i izglasano na starom forumu i administrator ozvanicio,svako moze da ostavi svoje razmisljanje i bez registracije.Nema potrebe za potezanjem ovakvih stvari.

++ns++ pratim tvoje postove odavno i koliko sam shvatio iz tvoje price ti dolazis na istocnu tribinu stadiona.Da li sam u pravu i sme li to da se zna posto zelis da delujes iz senke,kao sto si rekao?
++ns++

Post by ++ns++ »

O tome zasto ne zelim da se registrujem necu da pricam, nadam se da ti je jasno iz prethodno nevedenog. Ali to nije ni bitno, ima nesto sto je iznad svih nas u ovom slucaju...

Nije mi jasno zasto toliko bode oci sto neki nisu registrovani, zasto to nekome smeta. Kao sto ni meni ne smetaju neki koji sede u skupstini kluba a bog zna cime su to zasluzili ili cime su doprineli klubu... ali ne bih o tome. Opet kazem, kapa dole momci za sve vas koji se trudite i pokusavate da ucinite sve sto mozete. Na zalost jasno je i vama da se puno nemoze, u ovim okolnostima i svi biramo manje zlo.

Posto vidim da je pokrenulo buru moje komentarisanje skupstine, samo vas pozivam za komentar treba li to tako da izgleda!? Po meni ne... prvi put sam to video i bio sokiran... kao pijaca!

I ne sedim na istoku, sedim na zapadu otkad znam za sebe, zadnjih vise od 15-20 godina... Svaku tekmu gledam... ali nije o tome rec... Pa neki treba da prihvate da drugacije mislim i nema problema. Zasto svako mora da sedi na istoku, severu... mase zastavom, bakljom... mislite li da ima i iskrenih navijaca i na zapadu? I zasto ne bih imao prava da komentarisem sve sto vidim, kao i svi drugi. Pa nikome deda nije ostavio Vosu... i svi se mi slazemo da je ponajmanje ostavio nekima u upravi... ali to je nasa tuga.

ps. Procitajte intervju sa Cvetkovicem ,bivsim direktorom Zvezde, koliko je tu prljavstine bilo, a o tome niko ne prica. Mi sve iznosimo... malo za nauk...
++ns++

Post by ++ns++ »

navedeni intervju je objavljen u "Politici"
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

++ns++ wrote:Zasto svako mora da sedi na istoku, severu... mase zastavom, bakljom... mislite li da ima i iskrenih navijaca i na zapadu?

Pitao sam te to jer mi je tako izgledalo iz tvojih predhodnih postova,bez ikakvog drugog razloga.
Locked