Šta si? Navijač ili samo simpatizer FK Vojvodina?

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Ja sebe smatram i navijacem i simpatizerom a mogu da kazem i da se nesmatram ni jednim ni drugim.Neka sredina ali ne zbog nekog kompromisa vec zbog toga sto se te dve reci shvataju preozbiljno.Kad se kaze navijac automatski se misli da je to neko ko bi sve dao za voljeni klub a kad se kaze simpatizer onda se misli da je to neko koga u sustini nije briga za klub vec se kao samo interesuje za klub iz samo njemu znanih razloga.Sa takvim kontrastima se ni najmanje ne slazem i to je moj razlog da sebe ne smatram ni jednim ni drugim ili i jednim i drugim.Kao mera ljubavi prema klubu ljudi prvenstveno kao neku meru uzimaju koliko neko prisustvuje utakmicama i sa tim se takodje ne slazem.Ja nemam mogucnost da prisustvujem utakmicama Vojvodine a takvih ima dosta.Ima ljudi koji su godinama gledali svoj voljeni klub i pruzali mu podrsku svojim prisustvom a vise ih nema na tribinama.Razlozi su mnogi,i opravdani i neopravdani,ali to automatski neznaci da su oni sad odjednom sipatizeri.Sta ako neka osoba ne dolazi na utakmice samo zbog toga sto se recimo neslaze sa nacinom rada u klubu i svojim prisustvom nece da daje legitimitet tome sta se desava?Imali smo situaciju da reprezentaciju Srbije gleda 500 navijaca u sred Beograda i onda bi to po necijoj logici trebalo da znaci da nasa reprezentacija nema navijaca vec samo sipatizere?Navijacke grupe su veoma vazne za klub i ne retko se desava da samim svojim prisustvom pomognu da klub izbori povoljniji rezultat mada se desava da i klub ispasta zbog istih.Takodje i oni navijaci na zapadu ili istoku imaju svoju ulogu i veoma su vazni.Praviti razliku tj meriti ko voli vise a ko manje klub izmedju jednih i drugih niti je lepo niti ima smisla jer svako od voli klub a ko vise a ko manje niko nemoze da zna.Ta uloga po meni ipak nije kako je neko rekao da onaj sa zapada zna ceo tim,taktiku i tako to a onaj sa severa ne razmslja na takav nacin.Ja bi voleo da mi neko objasni sta znaci navijati za neki klub a nemati pojma ni sta se desava na terenu?To sam dosta puta cuo od momaka koji su redovni i na domacim utakmicama i na gostovanjima ali da ne bi bilo nesporazuma ja navijacke grupe ne shvatam i ne smatram da su takve vec da ima pojedinaca koji su takvi.Jel se takvi nazivaju navijacima?Za mene je to jedan apsurd jer recimo neko takav mene moze da proziva da nisam navijac samo zbog toga sto nemam broj utakmica kao on.Zakljucak je da prisustvo utakmicama jeste jedna od bitnih stvari ali nikako nemoze da bude mera koliko neko voli klub.
Zbog toga mislim da je Stara Garda preterao i kad bolje razmislim u potpunosti razumem Voju.Nije moje da se mesam u to ali kao sto sam ranije rekao ima dosta ljudi koji ne posecuju redovno utakmice iz raznih razloga i svi oni mogu da se nadju u tvom komentaru koji bi ja nazvao obicnom provokacijom.Ja sebe takodje mogu da nadjem u svemu tome i to je razlog moje replike tvom komentaru upucenim Voji ali na tvoja pitanja necu odgovoriti jer ih smatram neumesnim.Naznacicu da prema tebi imam veliko postovanje iz razloga sto se potpisujes sa Stara Garda ali mislim da bi i ti trebao znati da to ime ipak nosi tezinu i da se tvoje reci tri puta citaju.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Ponekad se zapitam dal preterujem sa tom nepodnosljivoscu prema ciganima i grobarima, da bi mozda trebao to da gledam hladnije glave...No onda upalim komp, odem na net,tamo vidim da je moja Vosa izgubila od Zvezde, i onda procitam komentare o mojoj Vosi na pojedinim sajtovima od istih tih cigana i grobara i onda mi postane jasno zasto ih toliko ne podnosim...I NA KRAJU ZAHVALIM BOGU STO NISAM NAVIJAC NIJEDNOG OD TA DVA KLUBA, ZA KOJE CINI MI SE NAVIJA GOMILA MALOUMNIKA,koji jedva cekaju da nas pljuju, omalovazavaju i ismevaju!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Grba_NS wrote:Ponekad se zapitam dal preterujem sa tom nepodnosljivoscu prema ciganima i grobarima, da bi mozda trebao to da gledam hladnije glave...No onda upalim komp, odem na net,tamo vidim da je moja Vosa izgubila od Zvezde, i onda procitam komentare o mojoj Vosi na pojedinim sajtovima od istih tih cigana i grobara i onda mi postane jasno zasto ih toliko ne podnosim...I NA KRAJU ZAHVALIM BOGU STO NISAM NAVIJAC NIJEDNOG OD TA DVA KLUBA, ZA KOJE CINI MI SE NAVIJA GOMILA MALOUMNIKA,koji jedva cekaju da nas pljuju, omalovazavaju i ismevaju!
Ma dobro, treba i njih razumeti... Navijati za ta dva kluba je bas lako, a ljudi su podvodljiva bica i vole da idu linijom manjeg otpora. Ali kroz istoriju su oni pravi koji su obelezili svoje vreme uvek bili medju onima koji su isli osim sveta, da ne kazem pisali uz vetar - oni su napravili sve revolucije u nauci, drustvu, umetnosti... I danas niko ne pamti silnike, velikodostojnike i bogate plemice koji su radili to sto rade svi, terali modu i slicon, ali zato pamte Arhimede i Galileje koje su svi smatrali ludacima u svoje vreme a koji su ustvari bili ispred vremena. Treba velika hrabrost i snaga da se bude u manjini, da plivas uzvodno, da se razlikujes kada svi od tebe ocekuju da budes isti i da ne strcis i kad je biti isti ustvari mnogo lako. Za mene je Vosa i ljudi koji je vole - isto i oni koji vole druge takozvane "male" klubove, za rasliku od dva "velika" drzavna - meni su ti ljudi uvek predstavljali neku avangardu, elitu, te Arhimede i Galileje koji su isli uprkos svetu i drzali do svojega i kad je glava zbog toga bila u torbi jer nisu hteli da se pridruze rulji koja je bila ocigledno u krivu. I kad su trazili od Galileja pod pretnjom lomace da prizna da je Zemlja ravna ploca i da se ne vrti on im je rek'o "ipak se okrece"... E to je za mene Vojvodina i Vojvodinasi, i po tome smo drugaciji od "onih"...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Odlična tema!

Ja sam, po toj nekoj, "zvaničnoj" kategorizaciji - simpatizer. Ali, kao što lepo reče vladans, ja Vojvodinu "nikad nisam simpatisao, već voleo", kao što je volim danas, kao što ću je voleti do sudnjeg dana.

Ima tu jedna caka, koja je pomenuta u prethodnim postovima...Tiče se izvesnog apsurda, a to je da često, od pojedinih ljudi, koji su "navijači", možeš čuti komentar, tipa: "Boli me ... za rezultat, danas je navijanje bilo odlično, grmeli smo, tribina je super izgledala".

Ne bih da banalizujem stvari i da bilo koga uvredim, ali postaviću jedno logično pitanje: "Da li ti pojedinci navijaju za klub ili za navijačku grupu?"

Sa druge strane, opet, postoji još jedna krajnost: neko će ti prebaciti da nisi navijač zato, što ne znaš kako se zove svekrva od našeg desnog beka ili gde je i sa kim sinoć bio kapiten, šta je za neku lokalnu krš-stanicu (npr.intervju sa Milošem Grbićem) rekao pomoćni trener golmana i slično...Drugi apsurd! Ja nisam agent državne bezbednosti, imam svoj život i svoje probleme, ne pada mi na pamet da 24 sata dnevno istražujem ko-gde-kad-šta-kako...

Pozdrav svim navijačima, simpatizerima, ultrasima, kežualcima, poklonicima (bla, bla, bla...)jednog i jedinog razloga, zbog kojeg smo svi mi ovde - F.K. "Vojvodine" iz Novog Sada. :wink:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Marcello wrote:Pozdrav svim navijačima, simpatizerima, ultrasima, kežualcima, poklonicima (bla, bla, bla...)jednog i jedinog razloga, zbog kojeg smo svi mi ovde - F.K. "Vojvodine" iz Novog Sada. :wink:
Bravo :!: :!: :!:
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Marcello wrote:Ne bih da banalizujem stvari i da bilo koga uvredim, ali postaviću jedno logično pitanje: "Da li ti pojedinci navijaju za klub ili za navijačku grupu?"
:mrgreen: 8)
Moram da se nasmejem na ovo zapazanje, ali ne tebi Marcello, nego iz prostog razloga sto sam i u poslednje vreme shvatio da takvo pitanje uopste nije naivno.

I na kraju, samo da kazem da delim i kompletno razmisljanje izneseno u postu 8)
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Ne mogu se stvari bas tako pojednostaviti, dal pojedinci navijaju za grupu ili za klub...Moramo znati da su svi ti ljudi prvi put na stadion dosli zbog iste stvari-iste ljubavi FK VOJVODINA!U pocetku si tamo da navijas za klub,ali sa vremenom sto vise provodis na toj tribini tako bolje upoznajes neke ljude a sa nekim prvim odlascima na gostovanja otvaraju se i neka nova drugarstva...Gostovanje je posebna prica,te emocije, taj ponos sto si deo svega toga i sto navijas za taj klub dok koracas kroz neki drugi gradi ne moze da se oseti ni na jednoj utakmici kod kuce, i ne moze ni jednom recju da se opise...Dakle zajedno sa tim ljudima delis neke lepe momente, postajete drugari pa se tako radujete svakoj sledecoj utakmici i druzenju sa tim ljudima, da zajedno pevate klubu koji volite,da ucestvujete u celoj toj prici koja se zove FK VOJVODINA...E sad uvek imate onih ekstrema i uvek ce ih biti(ali ih je na nasoj tribini izuzetno malo da ne kazem da ih nema) , i sa tim ljudima danas sve drzave sveta muku muce pa cak i Englezi,samo sto se kod njih to preselilo van stadiona i na nize lige!Polako i taj nas Sever i ljudi koji ga danas cini ce se vremenom preseliti na Zapad, i pocece da dolaze na utakmice samo zbog dva casa fudbala, a na Sever ce doci neke nove snage koje ce nastaviti njihovim stopama i tako iznova...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Grba_NS wrote:Ne mogu se stvari bas tako pojednostaviti, dal pojedinci navijaju za grupu ili za klub...Moramo znati da su svi ti ljudi prvi put na stadion dosli zbog iste stvari-iste ljubavi FK VOJVODINA!U pocetku si tamo da navijas za klub,ali sa vremenom sto vise provodis na toj tribini tako bolje upoznajes neke ljude a sa nekim prvim odlascima na gostovanja otvaraju se i neka nova drugarstva...Gostovanje je posebna prica,te emocije, taj ponos sto si deo svega toga i sto navijas za taj klub dok koracas kroz neki drugi gradi ne moze da se oseti ni na jednoj utakmici kod kuce, i ne moze ni jednom recju da se opise...Dakle zajedno sa tim ljudima delis neke lepe momente, postajete drugari pa se tako radujete svakoj sledecoj utakmici i druzenju sa tim ljudima, da zajedno pevate klubu koji volite,da ucestvujete u celoj toj prici koja se zove FK VOJVODINA...E sad uvek imate onih ekstrema i uvek ce ih biti(ali ih je na nasoj tribini izuzetno malo da ne kazem da ih nema) , i sa tim ljudima danas sve drzave sveta muku muce pa cak i Englezi,samo sto se kod njih to preselilo van stadiona i na nize lige!Polako i taj nas Sever i ljudi koji ga danas cini ce se vremenom preseliti na Zapad, i pocece da dolaze na utakmice samo zbog dva casa fudbala, a na Sever ce doci neke nove snage koje ce nastaviti njihovim stopama i tako iznova...
Upravo tako :!:
Napred Voso!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Somborac wrote:
A ti Vojo bi mogao malo da se ugledas na te krusevljane, poslednji su na tabeli, radi im u klubu ko sta hoce, ali o5 ljudi dolaze na stadion! U subotu lepo put NS-a, pa na utakmicu, ne samo ti vec svi koji pricaju da im je Vosa u srcu...A te price i razlozi ko koga, i zbog cega nece da gleda, okaci te macku o rep Nista licno, samo eto ti prilike da unucima pricas kako si i redovno odlazio na stadion Karadjordje iz ljubavi, iako si znao da ljudi iz uprave vuku pogresne korake. Kako je covek zbog ljubavi u stanju svasta da uradi, pa i da se zadovolji da gleda Brkica, Buaca i Smiljanica kako pored ostalih olosa igraju srcem za klub! Kako su ljudi i pored svega sa puno ljubavi redovno pratili voljeni klub, a ne unucima da pricas kada dodje do prepreke da odustanes od najvece ljubavi zbog nekih prolaznih i ne bitnih likova



He,he... eto vidis koliko nas ima,toliko izgleda ima i razlicitih pogleda na svet.Svaka tebi cast,ali ja to nekako sve gledam iz nekog drugog ugla.
Evo,pokusacu iz dva (svoja) ugla da ti docaram moja osecanja:
Recimo da postoji neko sveto mesto,koje neizmerno volis,koji ti mnogo znaci,i ajd recimo,za koje bi i zivot dao.I sad,pojavi se 50-60 ljudi dodje na to mesto i pocne da ga rusi.Da li bi tvoja podrska njima sacuvala to mesto ili bi te napravila saucesnikom??? Eto,jbg,ja tako razmisljam.

Ne znam koliko godina imas,ali recimo... zaljubljen sam (ili ti,ili bilo ko od nas) u devojku,strasno je volim,i ona voli mene,velika je ljubav u pitanju.Devojci se nesto desi,i treba joj pomoc i to recimo donacija organa ili nesto slicno... da li bi pristao?Evo... u toj verziji,ja bih... bez sekunda razmisljanja!!!
A u drugoj verziji,se devojka samo pretvara da te voli,a ustvari te vara i iskoristava,da li bi i tada dao donaciju!?

Dakle... kao sto rekoh,nije u pitanju nikakvo dokazivanje ljubavi,vec samo neko uzajamno postovanje.Cinio je Voja i mnogo vece stvari od dolaska na utakmicu,ali iz respecta,a raditi nesto iz ljubavi,da bi bio namagarcen... ma daaaaaj.... ustvari,ja ti ne branim... idi na utakmice.
Voja ce doci sa lepsim fudbalom!!!
Da li si se ikad zapitao zasto je meni Barsa najdrazi strani klub na svetu,zasto dok cela Evropa gleda desetine dostupnih meceva vikendom Voja juri Standard koji je do pre mesec dana bilo nemoguce naci na satelitu,zasto je pre nekoliko godina jurio utakmice Utrechta,iliti recimo devedesetih godina Burgosa (ako si i cuo ikad) u Spaniji ,i za vreme stare Juge simpatisao Velez iz Mostara.... odgovor je prost,VOLIM SAMO FUDBAL i nista vise (ko razume,shvatice)
Prebacio sam vest ovde, bez namere da ikog uvredi! Samo da ne kvarimo temu o prvenstvenoj utakmici.

Da postoji neko sveto mesto koje neizmerno volim, branio bih ga svim silama! Moze da pokusa da uradi ko sta hoce, ako ga zaista toliko volim ne bih mogao niko nista da ucini, da se ne nadjem na utakmici, dovoljna je ljubav prema Vojvodini, prema fudbalskom klubu za koji su toliki velikani krv i znoj ostavljali na terenu!Kada je toliko velika ljubav, uvek je lako pronaci motiv, tj neku sitnicu koja nadomesti neke nedostatke!

Prica o devojci je veoma zanimljiva, ali u ovom slucaju pogresna! Mi Vojvodinu volimo svim srcem, mi smo svi tu zbog nje, nase svetinje! Treba sve i maksimalno da joj damo, a meni je potpuno nepojmivo da ti izjednacavas nekog igraca ili trenera, clana uprave sa imenom Vojvodine!?Ako se na to odnosi varanje "devojke"!? Oni su svi prolazni, i ne preterano bitni! Kada vidis Brkica, Buaca, Smiljanica, Aleksica sa koliko zara i srcanosti igraju za svoju Vojvodinu, prosto te obuzme neka milina, kada vidis sve Firmase, Staru Gardu, i ljude sa zapada, koji su tu vec godinama i godinama, da li i jedan od njih nece doci da gleda svoju Vosu zbog nekog Dubroje, Cvetka, Petka, Lazetica?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Sve to druze stoji,ali gledano (ovaj put) iz naseg ugla,ko brani to nase sveto mesto?Ni ti me ne zoves da dodjem i da dignem glas protiv onih u klubu,nego da navijam i aplaudiram posle utakmice.
A i ta prica,"ne zanimaju me ljudi u Vojvodini,vec Vojvodina" je vidim zazivela medju mnogima,ali ne i kod mene.
To dozivljavam kao tvrdnju,ne zanimaju me go**a s kojima je pita napravljena,ali cu jesti to,jer volim pite.
Izvini,ja to ne mogu,niti zelim.Kao sto nikad ne bih zeleo ferarijevu skoljku sa jugicevim motorom unutra.
Za mene je svaki clan Vojvodine jedan njen deo,i ne mogu da se pomirim da su oni prolazni,jer da nije njih,ne bi bilo ni Vojvodine,oni ustvari i pisu istoriju,njihova imena ostaju u almanasima,a ne sigurno moje ili tvoje.
Tako da ja volim Vojvodinu,ali dok je ona sacinjena od losih komponenti,distanciracu se,da se moja ljubav ne bi ugasila i da bi gorela kad dodju i srecnija vremena
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Voja wrote:Sve to druze stoji,ali gledano (ovaj put) iz naseg ugla,ko brani to nase sveto mesto?Ni ti me ne zoves da dodjem i da dignem glas protiv onih u klubu,nego da navijam i aplaudiram posle utakmice.
A i ta prica,"ne zanimaju me ljudi u Vojvodini,vec Vojvodina" je vidim zazivela medju mnogima,ali ne i kod mene.
To dozivljavam kao tvrdnju,ne zanimaju me go**a s kojima je pita napravljena,ali cu jesti to,jer volim pite.
Izvini,ja to ne mogu,niti zelim.Kao sto nikad ne bih zeleo ferarijevu skoljku sa jugicevim motorom unutra.
Za mene je svaki clan Vojvodine jedan njen deo,i ne mogu da se pomirim da su oni prolazni,jer da nije njih,ne bi bilo ni Vojvodine,oni ustvari i pisu istoriju,njihova imena ostaju u almanasima,a ne sigurno moje ili tvoje.
Tako da ja volim Vojvodinu,ali dok je ona sacinjena od losih komponenti,distanciracu se,da se moja ljubav ne bi ugasila i da bi gorela kad dodju i srecnija vremena
I ja slicno mislim.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

ice wrote:
Voja wrote:Sve to druze stoji,ali gledano (ovaj put) iz naseg ugla,ko brani to nase sveto mesto?Ni ti me ne zoves da dodjem i da dignem glas protiv onih u klubu,nego da navijam i aplaudiram posle utakmice.
A i ta prica,"ne zanimaju me ljudi u Vojvodini,vec Vojvodina" je vidim zazivela medju mnogima,ali ne i kod mene.
To dozivljavam kao tvrdnju,ne zanimaju me go**a s kojima je pita napravljena,ali cu jesti to,jer volim pite.
Izvini,ja to ne mogu,niti zelim.Kao sto nikad ne bih zeleo ferarijevu skoljku sa jugicevim motorom unutra.
Za mene je svaki clan Vojvodine jedan njen deo,i ne mogu da se pomirim da su oni prolazni,jer da nije njih,ne bi bilo ni Vojvodine,oni ustvari i pisu istoriju,njihova imena ostaju u almanasima,a ne sigurno moje ili tvoje.
Tako da ja volim Vojvodinu,ali dok je ona sacinjena od losih komponenti,distanciracu se,da se moja ljubav ne bi ugasila i da bi gorela kad dodju i srecnija vremena
I ja slicno mislim.
Zbog cega svi ocekuju da drugi organizuju i urade nesto umesto njih? Svako ima pravo da iskaze svoje misljenje i niko nije prisiljen da razmislja u ime neke vecine! Cudno mi je da moze te da dozivljavate Vosu toliko lose, zbog nekoliko ljudi koji vam se ne svidjaju! Evo skupstine, pa svi nezadovoljni imaju da postave pitanja koja ih zanimaju, ako toliko vole svoju Vosu, ne vidim razlog zbog kojeg se ovo ne bih ucinilo? I mnogi veci klubovi imaju mnogo vece probleme sa upravom! Liverpul, Mancester, pa njihovi navijaci su i pored protesta i neslaganja ostali uz SVOJ klub :idea:

Sada mi kazi da nije kog clana iz kluba, da ne bi bilo nase Vojvodine!? To je apsolutno besmisleno! Naravno da nece nasa imena stajati u istoriji kluba, to je nasa svetinja koju mi volimo i za koju navijamo!

Zasto se ne borite da bude sacinjena od boljih komponenata, zasto ne iskazete svoje nezadovoljstvo, zasto uvek samo cekati sa strane i biiti nezadovoljan :?: Da li su to dovoljni razlozi koji mogu da prevazidju vasu ljubav prema klubu, ili samo mozda izgovori za nedovoljno truda i zelje da se prati neka tamo Vosu u srpskom fudbalu? Bolje ziveti u vecnim iluzijama i gledati iz udobne fotelje i toplog doma neki inostrani klub!?

Preko tv-a ili neta odgledati svaku pet Vosinu tekmu ili videti golove i pljuvati po igracima i ostalim iz kluba! Zasto je Napredak igrao srcem protiv nas, zato sto je bilo nekoliko hiljada krusevljana koji su dali jasnu i bezrezervnu podrsku svom klubu, iako skoro niko ne voli novog predsednika i poteze rukovodstva kluba! Oni su jasno protiv uprave, ali jos jasnije za svoj klub!

Ovakvim razmisljanjem samo jos vise mozete da date legitimitet ljudima koji vam smetaju!


Ovo nije upuceno samo Voji i nema nikakve lose namere u pisanju!
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Vojo, da li mislis da je uredu sto danas nisi bio na stadionu, da sa ostalim navijacima izvizdis manekene na terenu i izlapelog trenera? Upravo one sto ne razumes kako mogu da aplaudiraju su salvom gromoglasnih zvizduka i uvreda ispratili igrace, trenera i upravu sa terena i svecane loze! Posloli su im i Firmasi i istok i zapad svima jasnu poruku, i oni su sa navijacke strane ispisali istoriju! Pokazali im da hocemo pitu bez gov###, da hocemo nasu Vosu, nasu decu na terenu! Mislim da se sada kajes!?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Somborac wrote:Vojo, da li mislis da je uredu sto danas nisi bio na stadionu, da sa ostalim navijacima izvizdis manekene na terenu i izlapelog trenera? Upravo one sto ne razumes kako mogu da aplaudiraju su salvom gromoglasnih zvizduka i uvreda ispratili igrace, trenera i upravu sa terena i svecane loze! Posloli su im i Firmasi i istok i zapad svima jasnu poruku, i oni su sa navijacke strane ispisali istoriju! Pokazali im da hocemo pitu bez gov###, da hocemo nasu Vosu, nasu decu na terenu! Mislim da se sada kajes!?
Sto se nekih tice dovoljno,a sto nekih drugih koji su i clanovi skupstine-nedovoljno.Umesto da se stvari slegnu i ovi iz uprave ponovo izglade stvar i prikazu neku harmoniju i dovedu nekog novog trenera navodnog cudotvorca,treba zahtevati od trenutnih glavesina u nasem klubu da momentalno napuste klub jer ne znaju da ga vode.I dosta vec vise one price kako je klub bio pred gasenjem i kako je spasen,a sad smo cak drugi.Drugi smo samo trenutno(na kraju necemo biti),ugasili se ne bi,sada smo gori nego kad smo se borili za opstanak a ne zaboravite koliko je tada bila jaca konkurencija sa Zetom,Buducnoscu,Zeleznikom,kasnije Vozdovcem,pa i mnogom jacim OFK-om nego sto je danas,a bogami i Sartidom koji je postepeno pucao po savovima.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ova podela definitivno nije pravljena na 2. Memorijalnom turniru "Dejan Dimitrijević - Lonac" koji je odrzan za vikend na starom mestu. Lepo vreme, puno sveta, dobra atmosfera, a rezultat je bio u drugom planu. Uostalom, uverite se i sami.

Image

Image

Image

Image

Image
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Post Reply