Traka i poštovanje - KAPITEN

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Post Reply
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Zeljafcv wrote:
Voja wrote:Umesto da mu se kvalitet igara digne grejanjem klupe,on ce dobiti status "nezamenjiv".
Мислим да ће та трака да служи за подизање цене Дући. Уосталом видећемо можда му то и подигне ниво игре, ипак трака није мала ствар, можда га мало раздрма и уозбиљи. :wink: Уосталом боље дати траку Тадићу, него Мрђи...
Onda predlazem da bude koji cm sira od ostalih traka i obavezno zute boje :lol:
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Jedan je Mijat kapitan! :lol:
Ja ne mislim da je bolje dati Tadiću traku. Kakav je pa on autoritet?
U čitavom igračkom kadru Vojvodine postoje maksimalno tri solucije.Kiza, Brka i Mrđa.
Prvi otpada iako je dugo ovde i naš je najbolji igrač, Brka je sve objasnio u onom intervjuu oko njegovog ponašanja...i ostaju ova dvojica.
Mrđa očigledno ima povlašćeni status u timu, pa ne bi me čudilo da traka ostane kod njega iako je ovde tek drugu sezonu, iskusniji je od većine.
Naravno da kapiten treba da bude Brkić, ali ako se to nije desilo do sad, ne verujem ni da će.

I kakvo je to šaltanje te trake kroz pripreme? Jel to Stepijev način da ih motiviše? Ako je pravi pedagog, daće tu traku Brki, to bi mu mnogo pomoglo da zaboravi Beč.
No, ko god bude, od prošle sezone i one idiotarije od kapitena, niže nećemo potonuti...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Ne mogu reći baš da ima neke direktne veze, ali cela Ta priča sa Tadićem kao kapitenom me jako podseća na trenutak kada je posle odlaska Joce Tanasijevića, Bataka, Bogdanovića etc. traka data Milošu Krasiću koji je tada (ako mi se dobro čini) još bio maloletan. Nije baš ni bitno. Princip je isti i već pomenut ovde - nabiti još malo cenu igrača koji će se uskoro prodati. Sa Krasićem je uspelo, sad...
Duća baš ne bi bio moja prva opcija, ali u poređenju s Mrđom... Mislim ne znam ni čemu sva ta poređenja, jasno je da ova generacija ima jednog pravog kapitena, jednog pravog vođu i jednog igrača koji je PRAVI SLANINAR. To vidi svako ko dođe na utakmicu sad što taj ne nosi i traku - j..i ga!
Nego ja imam jednu drugu ideju. Stadion "Karađorđe" se 60 godina nije tako zvanično zvao, ali smo mi sačuvali to ime i tako ga uvek nazivali. Na kraju je nekome palo na pamet i da vrati stadionu ono ime koje zaslužuje. Ako mene pitate, mi imamo kapitena, njegovo ime je Željko Brkić i tako treba i da ga oslovljavamo. Barem nam ovde to niko ne može zabraniti!
JEDAN JE BRKA KAPITEN!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Sa zadovoljstvom bih citirao sve iznad napisano (u vezi novog kapitena), koliko se slažem sa svakim od vas.
Kapitenska farsa se nastavlja.Ne mogu da verujem da se time u Klubu bave mesec dana, i onda izvučemo Tadića kapitena.Ne znam kada je situacija oko izbora kapitena bila kristalisanija, nego danas.Želja reče bolje Tadić, nego Mrđa.Ne znam? Meni je isto.Nijedan ne zaslužuje i obojicu je briga za Vošu, koliko za lanjski sneg.
Apsolutno se slažem sa Red Marqisom:
Naravno da kapiten treba da bude Brkić, ali ako se to nije desilo do sad, ne verujem ni da će. To je žalosna stina i neviđena bruka za Klub.
Brka je jedini A reprezentativac iz ovog našeg sastava, sa sigurnom perspektivom da to bude i puno narednih godina.
Brka je jedini igrač koji je odrastao na ovom Stadionu, prošao sve njegove tribine (nadam se da Sever to neće tek tako zaboraviti i da će osvanuti npr Jedan je Brka Kapiten).
Brka je jedini igrač za kojeg sam siguran da mu srce kuca kao naše: za Vojvodinu.Brka je jedan od nas i on je za nas jedini istinski Kapiten FK Vojvodine, bez obzira kome se traka sprema od strane onih koji trenutno odlučuju o tome :oops:
Tadića ne može motivisati ništa; ni traka, ni novac, ni ime kluba, ni klupa, ni.....Jednostavno, od onog što pruža, momak više ne može.Plafon.
Gledam ga već 4 godine istog.Dakle, bio je samo jedan od hiljade perspektivne dece kojima se lopta lepila za nogu i ništa više od toga.A fudbal, odavno nije samo prijem lopte i finta u mestu.
Da se rodio pre 50 godina, možda bi nešto i moglo. Pa, da stane pored linije i čeka da jedna (lopta) na utakmici prođe i da je neka centarforska balvančina zakuca u mrežu (a možda su neki u FK Vojvodini, još uvek nostalgični za tim danima, pa ne daju Brki traku, il se Brka samo ne uklapa u račun) .
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija,nema ti druge,nego u drugom kolu da razvijes transparent na onaj zid ispod svecane loze BRKA KAPITEN
Image
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:Turija,nema ti druge,nego u drugom kolu da razvijes transparent na onaj zid ispod svecane loze BRKA KAPITEN
Ja još uvek nisam odlučio da li ću uopšte ići na naše utakmice?
(Najverovatnije da ću kao Ti uz TV).
Možda i uz RTV, ako ih je Beč probudio iz zimskog sna, pa zaista postanu BLIŽI NAMA.
Nemam više nerava.Stepanović mi je bio poslednja nada da će se na travnatom terenu nešto značajno promeniti. Ali (za sada) i moje veliko razočarenje, što je na klupi još jedan Resavac (koji prepisuje sastav i taktiku od predhodnika, a predhodnik od svog predhodnika ..i sve tako do 2002 i Bobeta Pavkovića).U timu danas nema samo onih igrača koji fizički ne mogu biti na terenu, jer su u međuvremenu napustili Vošu.
Da je npr danas tu Ljubiša Vukelja, možda bi momak poneo i Kapitensku traku FK Vojvodine :?: Zašto da ne, s obzirom, kome je dosad sve nisu stavljali oko ruke.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

некад кад читам овај форум, сморим се скроз, као да су вам све лађе потонуле, па јеботе живните мало сад ће сезона, нисмо још ниједан званичан меч одиграли (а ова два европска меча смо одиграли сасвим коректно) тако да не капирам одакле толко песимизма и негативне енергије, ајде сви у Кулу па да видимо како ће то да изгледа...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

masta_ace wrote:некад кад читам овај форум, сморим се скроз, као да су вам све лађе потонуле, па јеботе живните мало сад ће сезона, нисмо још ниједан званичан меч одиграли (а ова два европска меча смо одиграли сасвим коректно) тако да не капирам одакле толко песимизма и негативне енергије, ајде сви у Кулу па да видимо како ће то да изгледа...
Slažem se u potpunosti. Ne znam za ostale, ali moj post uopšte nije trebao da zvuči negativno. I sorry što sam te smorio :D Uopšte nisam želeo da zvučim kao neki mudroser. Takvih je po internetu previše (naravno ovde mnogo manje zbog čega smo svi ponosni) Samo sam kazao da je za mene Brka kapiten i to je to.
Meni ne pada na pamet da prestanem da idem na utakmice Voše, i kad malo bolje razmislim cela ova priča mi se i ne čini tako loše. Kanda smo mi bili opijeni Rabrenovim bezecovanjem pavaljki za proslavu titule i sličnim zajebavancijama pa smo zaboravili kako nam je Voša izgledala pre četiri ili pet godina.
I da se vratim na problematiku ovog topika: Kad smo izdržali Mijata izguraćemo i Mrđu.
Vidimo se u Kuli!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Turija wrote:Sa zadovoljstvom bih citirao sve iznad napisano (u vezi novog kapitena), koliko se slažem sa svakim od vas.
Kapitenska farsa se nastavlja.Ne mogu da verujem da se time u Klubu bave mesec dana, i onda izvučemo Tadića kapitena.Ne znam kada je situacija oko izbora kapitena bila kristalisanija, nego danas.Želja reče bolje Tadić, nego Mrđa.Ne znam? Meni je isto.Nijedan ne zaslužuje i obojicu je briga za Vošu, koliko za lanjski sneg.
Apsolutno se slažem sa Red Marqisom:
Naravno da kapiten treba da bude Brkić, ali ako se to nije desilo do sad, ne verujem ni da će. To je žalosna stina i neviđena bruka za Klub.
Brka je jedini A reprezentativac iz ovog našeg sastava, sa sigurnom perspektivom da to bude i puno narednih godina.
Brka je jedini igrač koji je odrastao na ovom Stadionu, prošao sve njegove tribine (nadam se da Sever to neće tek tako zaboraviti i da će osvanuti npr Jedan je Brka Kapiten).
Brka je jedini igrač za kojeg sam siguran da mu srce kuca kao naše: za Vojvodinu.Brka je jedan od nas i on je za nas jedini istinski Kapiten FK Vojvodine, bez obzira kome se traka sprema od strane onih koji trenutno odlučuju o tome :oops:
Tadića ne može motivisati ništa; ni traka, ni novac, ni ime kluba, ni klupa, ni.....Jednostavno, od onog što pruža, momak više ne može.Plafon.
Gledam ga već 4 godine istog.Dakle, bio je samo jedan od hiljade perspektivne dece kojima se lopta lepila za nogu i ništa više od toga.A fudbal, odavno nije samo prijem lopte i finta u mestu.
Da se rodio pre 50 godina, možda bi nešto i moglo. Pa, da stane pored linije i čeka da jedna (lopta) na utakmici prođe i da je neka centarforska balvančina zakuca u mrežu (a možda su neki u FK Vojvodini, još uvek nostalgični za tim danima, pa ne daju Brki traku, il se Brka samo ne uklapa u račun) .

Bravo!!!



Ovde bih napomenuo samo jednu stvar koja me već duže vreme muči. Radi se o razgovoru Stepanovića sa uvaženim predstavnicima ovog sajta. Naime, jedina stvar koju zameram autorima je olako prelaženje preko pitanja u vezi sa kapitenom FK Vojvodine. Postavljeno je pitanje, Stepi je odgovorio i tu je stavljena tačka, a smatram da mu nije ni približno prenešen i objašnjen stav svih nas sa ovog foruma. A bila je to lepa prilika, jer mislim da niko nije u svojim pitanjima izostavio tu nama jako bitnu stvar...


Jedan je Brka kapiten!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Vidim da se ljudi vec dvoume oko toga da li ce da dolaze na utakmice ili ne.Ako takva dilema postoji kod clanova ovog foruma,sta se moze ocekivati od ostatka uspavanog Novog Sada?Ja se slazem da uprava donosi neke lose odluke,ali dajte,kakve to veze ima sa vasim dolazenjem na stadion?
Cak i ako je sve to daleko od Vojvodine kakvu biste zeleli da gledate(kapitenska traka na Brkicevoj ruci,jedan dobar stoper u odbrani,energicni Tadic..),to je ipak i dalje Vojvodina,zar ne?I taj stav:''Sa mnom ili bez mene,isto je,jedan vise-manje..''MA NIJE ISTO!!Na nekim utakmicama stvarno samo publika donosi bodove,bilo da su to navijaci sa severa ili neki penzioner sa zapada koji ce usred uspavanke na terenu viknuti:''Izuj ga,Kizo!''
Tako cete i u 6.kolu,kad nam dolazi Zvezda,ostati kod kuce,pa cemo opet biti gosti na domacem terenu!!!A zbog cega-zbog neke greske uprave tokom prelaznog roka?Zbog jednog igraca koji se ne trudi?Zbog 20 tuznih godina?
U svaku sezonu treba uci sa razmisljanjem:ovo je ta godina.Zato sto vise treba da nas ode u Kulu,a jos vise u 2.kolu kad igramo kuci!Ajmo bre!
Alexandar
Posts: 194
Joined: Thu Jan 22, 2009 3:37 pm

Post by Alexandar »

kej wrote:Vidim da se ljudi vec dvoume oko toga da li ce da dolaze na utakmice ili ne.Ako takva dilema postoji kod clanova ovog foruma,sta se moze ocekivati od ostatka uspavanog Novog Sada?Ja se slazem da uprava donosi neke lose odluke,ali dajte,kakve to veze ima sa vasim dolazenjem na stadion?
Cak i ako je sve to daleko od Vojvodine kakvu biste zeleli da gledate(kapitenska traka na Brkicevoj ruci,jedan dobar stoper u odbrani,energicni Tadic..),to je ipak i dalje Vojvodina,zar ne?I taj stav:''Sa mnom ili bez mene,isto je,jedan vise-manje..''MA NIJE ISTO!!Na nekim utakmicama stvarno samo publika donosi bodove,bilo da su to navijaci sa severa ili neki penzioner sa zapada koji ce usred uspavanke na terenu viknuti:''Izuj ga,Kizo!''
Tako cete i u 6.kolu,kad nam dolazi Zvezda,ostati kod kuce,pa cemo opet biti gosti na domacem terenu!!!A zbog cega-zbog neke greske uprave tokom prelaznog roka?Zbog jednog igraca koji se ne trudi?Zbog 20 tuznih godina?
U svaku sezonu treba uci sa razmisljanjem:ovo je ta godina.Zato sto vise treba da nas ode u Kulu,a jos vise u 2.kolu kad igramo kuci!Ajmo bre!
Bravo!
Kada budemo imali pun stadion onda možemo i da tražimo nešto a ovako smo samo mala šačica zaljubljenika u crveno belu boju koja se okuplja svake druge nedelje na Karađorđu i gotovo niko ne želi ni da čuje naš glas. Kada bude bio pun sever Firmaša, pa pun istok i zapad ljudi koji bi sve dali za Vošine crveno bele boje e tada će i na sve nas drugačije da se gleda! Umesto da ovih dana pričamo o pravoj invaziji Slaninara na Kulu mi par dana pred početak prvenstva se dvoumimo da li da pratimo klub u prvenstvu koje je pred nama ili ne!!!??? Strašno!!! Posle se svi kunemo u tu Vojvodinu!
Sve dok pojedinci ne shvate da na stadion ne odlaze zbog Bate, Rabrena, Mrđe, Bekvalca, Dubroje, Kostića, Tadića, Lazetića, Gajića, Riđošića... već zbog ljubavi prema Vojvodini nema sreće za sve nas!!!
Žalosno je što moram ovo da kažem ali mislim da smo po tom pitanju prema našoj privrženosti klubu daleko iza onih koje smatramo za najveće rivale. Dokle god bude tako oni će uvek biti veliki a mi jako, jako mali pa će nam posle biti krivi RTV, RTS, država, komunisti...
SAMO NAPRED VOJVODINA!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Milan wrote: Ovde bih napomenuo samo jednu stvar koja me već duže vreme muči. Radi se o razgovoru Stepanovića sa uvaženim predstavnicima ovog sajta. Naime, jedina stvar koju zameram autorima je olako prelaženje preko pitanja u vezi sa kapitenom FK Vojvodine. Postavljeno je pitanje, Stepi je odgovorio i tu je stavljena tačka, a smatram da mu nije ni približno prenešen i objašnjen stav svih nas sa ovog foruma.
Пренет је став учесника форума од речи до речи.Степановића је рекао шта је рекао,али смо све то написали у једној "питкијој" форми због свих нас. Не разумем инсистирање на капитенској траци? Она је од давно девалвирала. Да ли је било уреду да Красић и Степанов(голобради дечаци) буду капитени Тодићу? Капитен Поповић? Кога хоћемо да продајемо он носи траку и тако је у задњих 10 година. Последњи прави капитен на терену је био Јоца Танасијевић.
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Bolje da Duca bude kapiten nego jedan Dragan Mrdja ili jos gore jedan Mario Djurovski :!: Ja podrzavam da Brka bude kapiten ali nemam bas nista protiv da Duca bude kapiten :!:
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Milan wrote:Ovde bih napomenuo samo jednu stvar koja me već duže vreme muči. Radi se o razgovoru Stepanovića sa uvaženim predstavnicima ovog sajta. Naime, jedina stvar koju zameram autorima je olako prelaženje preko pitanja u vezi sa kapitenom FK Vojvodine. Postavljeno je pitanje, Stepi je odgovorio i tu je stavljena tačka, a smatram da mu nije ni približno prenešen i objašnjen stav svih nas sa ovog foruma. A bila je to lepa prilika, jer mislim da niko nije u svojim pitanjima izostavio tu nama jako bitnu stvar...


Jedan je Brka kapiten!!!
'Ajde sada da razgranicimo neke stvari. Stepiju je jasno predoceno kakav je stav navijaca, mada sam siguran da i on to jasno zna od samog pocetka. Sta to znaci "olako prelazenje"? Jel' ti mislis da smo trebali da odemo na Veternik sa fantomkama i motkama, da ga cupamo za brkove i ponavljamo mu nas stav dok ne promeni odluku? Ja tamo odlazim kao gost kluba i ne mogu se ponasati kao siledzija, niti nekome nametati misljenje. Bahatim ponasanjem mozemo samo rizikovati da izgubimo gostoprimstvo u klubu, pa i da pokvarimo dobre odnose koje trenutno imamo (inace, tamo nas sajt apostrofiraju kao veliki pomak u popularisanju kluba). Moj posao NIJE da Stepiju govorim ko treba da bude kapiten ili da vucem Stojku za usi ako nece da trenira, vec da prenesem informaciju. Audio zapis postoji, i ako vec ne verujes podbari i meni na rec da je misljenje forumasa preneseno, dobices ga da se svojim usima uveris. I za kraj: SIVA EMINENCIJA je rekao da je Veternik otvoren za sve, pa tako i za one koji imaju primedbe na formu i akcenat postavljenih pitanja. Kada odete tamo, ne predstavljate samo sajt www.fkvojvodina.com, vec i sebe imenom i prezimenom, pa ko smatra da moze da se stavi u takvu situaciju... samo napred.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

budababa wrote:
Milan wrote:Ovde bih napomenuo samo jednu stvar koja me već duže vreme muči. Radi se o razgovoru Stepanovića sa uvaženim predstavnicima ovog sajta. Naime, jedina stvar koju zameram autorima je olako prelaženje preko pitanja u vezi sa kapitenom FK Vojvodine. Postavljeno je pitanje, Stepi je odgovorio i tu je stavljena tačka, a smatram da mu nije ni približno prenešen i objašnjen stav svih nas sa ovog foruma. A bila je to lepa prilika, jer mislim da niko nije u svojim pitanjima izostavio tu nama jako bitnu stvar...


Jedan je Brka kapiten!!!
'Ajde sada da razgranicimo neke stvari. Stepiju je jasno predoceno kakav je stav navijaca, mada sam siguran da i on to jasno zna od samog pocetka. Sta to znaci "olako prelazenje"? Jel' ti mislis da smo trebali da odemo na Veternik sa fantomkama i motkama, da ga cupamo za brkove i ponavljamo mu nas stav dok ne promeni odluku? Ja tamo odlazim kao gost kluba i ne mogu se ponasati kao siledzija, niti nekome nametati misljenje. Bahatim ponasanjem mozemo samo rizikovati da izgubimo gostoprimstvo u klubu, pa i da pokvarimo dobre odnose koje trenutno imamo (inace, tamo nas sajt apostrofiraju kao veliki pomak u popularisanju kluba). Moj posao NIJE da Stepiju govorim ko treba da bude kapiten ili da vucem Stojku za usi ako nece da trenira, vec da prenesem informaciju. Audio zapis postoji, i ako vec ne verujes podbari i meni na rec da je misljenje forumasa preneseno, dobices ga da se svojim usima uveris. I za kraj: SIVA EMINENCIJA je rekao da je Veternik otvoren za sve, pa tako i za one koji imaju primedbe na formu i akcenat postavljenih pitanja. Kada odete tamo, ne predstavljate samo sajt www.fkvojvodina.com, vec i sebe imenom i prezimenom, pa ko smatra da moze da se stavi u takvu situaciju... samo napred.
Da li ću doživeti da na ovom forumu iznesem primedbu a da se to odmah ne protumači kao atak na dignitet pojedinaca. Pročitajte još jednom moj post. Šta sam ja to tako strašno napisao? Gde sam rekao da "olako prelaženje" treba da podrazumeva vandalizam ili bahato ponašanje?
Dosta kontroverzi izazvalo je postavljanje Maria Đurovskog za kapitena, jer javnost je očekivala da to bude neki igrač koji je ostavio dublji trag u Vojvodini. Da li je ta odluka konačna?
Ovo pitanje je postavljeno Stepiju, i na tome se završilo(bar je tako nama preneto), i verujem da je većina očekivala da se postavi još koje pitanje ili da se bar iznesu stavovi forumaša o tom pitanju. Ako je to urađeno, a nama nije prenešeno... ja se izvinjavam.

Ponavljam, ni u kom slučaju mi nije bila namera da potkopavam trud i energiju najaktivnijih članova našeg foruma (koje sam nebrojeno puta hvalio, kako na sajtu tako i lično), ali ako je iznošenje i po koje kritike ovde postao problem... e onda smo krenuli u pogrešnom pravcu!
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply