Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3981
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Jedino je pozitivno to što priča 3-4 jezika. Koliko sam primetio Španski, Engleski i Nemački uz maternji. I to na visokom nivou. Deluje mi da je kvalitetna budala po onome što sam odslušao :mrgreen:






Last edited by Deep Purple on Wed Aug 09, 2023 11:28 am, edited 4 times in total.
VošaNS
Posts: 854
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VošaNS »

Ranko Popović novi trener.
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Pojma nemam iskreno ko je ovaj.
A vidim da je dugo radio u Japanu. Tamo je disciplina na vrhunskom nivou, pa ako dodje, nadam se da ce makar deo te discipline uneti u nas tim... to nam najvise i treba.

O trenerskim kvalitetima cemo moci pricati tek kad ga vidimo na delu.
Marko93
Posts: 555
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Marko93 »

Ne znamo ko je ovaj a

Cutimo a cutimo :D :D

:greenbutt: :P
VošaNS
Posts: 854
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VošaNS »

Svakako bolje novo ime nego Ilić,Tumbaković,Deki,pa i oni što se stalno vrte u krug Gaćinović,Okuka,Radojičić,Rastavac,Sivić.
Vladimir
Posts: 125
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Vladimir »

Прави тренер, није из нашег муља....
Надам се озбиљном заокрету. Срећно тренеру.
Телеп
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Wed Aug 09, 2023 11:10 am

Ko ima vremena neka posluša novog trenera pa neka mam u nekim kraktim crtama kaže kako razmišlja.
Ima da trcimo ko japanci, da ne padamo ni posle najgrubljih faulova, da se potpisuju autogrami i da publika pravi feste na tribinama. :mrgreen: Ja volim ovakve, rekao bih ljude iz naroda, jos ako bude nesto znao :cheers:
Image
hvylarn
Posts: 426
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by hvylarn »

Ako je zaista dotični rešenje, jedina pozitivna stvar što je neka nova ličnost na ovim prostorima.
Nije imao neku preteranu igračku karijeriju, a ni trenersku ali ih je makar gradio uglavnom preko pa je možda nešto i naučio. Vidim da mu je prosek zadržavanja u klubu nešto iznad godinu dana i forsira 4-4-2 formaciju. Isto još jedan bivši štoper u nizu, pa se nadam da nećemo igrati neki defanzivan i dosadan fudbal.
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Hoću da vidim igru i ako vidim njegov pečat u istoj imaće moju podršku. Samo me kopka ko ga se setio?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Mozda zida zgrade po Srbiji, pa da bude u blizini :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
hvylarn
Posts: 426
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by hvylarn »

Први пик за тренера Војводине Ранко Поповић, после смене Радослава Батака са чела стручног штаба, ипак је на крају добио поверење Управног одбора новосадског суперлигаша.

Прва информација ишла је у смеру Љубише Тумбаковића јер Поповић, који живи у Сарагоси у Шпанији, наводно, није био вољан да прихвати понуду Новосађана. Опоненти решењу са Тумбаковићем, ноћас у послепоноћним сатима, успели су да ресетују поступак и преговоре врате у Поповићевом смеру. Српски стручњак, који је својевремено седео на клупи суботичког Спартака пре 15 година, дефинитивно је понуду прихватио, пакује кофере и колико сутра биће на теренима ФЦ „Вујадин Бошков“ у Ветернику. До његовог доласка тренинге сениорског тима водиће Батакови помоћници Милан Степанов и Бојан Незири.
https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... nog-bataka
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Djisa wrote: Wed Aug 09, 2023 11:16 am Prvi izbace Tumbakovica kao opciju, pa onda Stankovica i Flasu Ilica, i na kraju ko god cetvrti dodje posle njih mi zadovoljni, u fazonu, samo kad nisu oni! A o ovom liku nemamo pojma, ali smo ipak zadovljni jer nisu bas ona :shit: . E to je marketing!
+1

Upravo sam to došao da napišem. Samo kad nisu blizanački šusteri. :mrgreen:
User avatar
Maki
Posts: 1178
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Kakav teror ovih 24 sata, na kraju olakšanje. Sada se pokazalo kakvom medijskom SNS mašinerijom vlada Zbiljić. Bukvalno je svuda dozirano plasirao (dez)informacije i na kraju imamo ovo. Nikada nećemo saznati da li je Batak otpisao Kabića, i da li je Firma to aminovala, kao i šta je do vraga rekla o Tumbakoviću!

Nemam nikakvu emociju prema novom treneru, da nešto valja ne bi došao u Zbiljićevu Vojvodinu, jer prema njoj ne oseća ništa, a i ne vidim kakav mu ona može biti izazov.
Zato sam uvek pre za one koji vole ovaj klub. Iz te ljubavi se može razviti i neki napredak.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Uvek sa tobom »

Таман се мало Сланобарац смирио и не мрачи, кад почео Маки... Батак је као наш и воли клуб и шта смо са њим добили, да се брани против близанаца.

Можда буде и нешто добро са овим тренером и надам се да Степанов остаје на клупи.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Ни ја не знам ко је, и не сећам га се ни из Спартака. Али кад је био у Јапану и Сарагоси ваљда нешто и зна. У сваком случају, срећно!
Post Reply