Kriminal u srpskom fudbalu

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Deep Purple »



“Bio sam nešto van Beograda”
User avatar
rykerfcv
Posts: 853
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by rykerfcv »

Deep Purple wrote: Tue Jul 04, 2023 12:04 am

“Bio sam nešto van Beograda”
Ceka te tvorza terzicuuu terzicuuuu.
Neverovatno da je on slobodan covek u nasoj zemlji pored Interpolove poternice.
Drzava Srbija u samo jednom primeru.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Voja »

rykerfcv wrote: Tue Jul 04, 2023 12:21 am
Deep Purple wrote: Tue Jul 04, 2023 12:04 am

“Bio sam nešto van Beograda”
Ceka te tvorza terzicuuu terzicuuuu.
Neverovatno da je on slobodan covek u nasoj zemlji pored Interpolove poternice.
Drzava Srbija u samo jednom primeru.
Evo ga kompletan video :mrgreen:

Image
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Turija »

https://www.maxbetsport.rs/halilhodzic- ... ni-447541/

Kako su se samo namestale titule zvezdi i hajduku.
'74 oteta Velezu, a '75 Vojvodini i to od dva bg kluba, samo da se ne ugroze interesi, imidz tkzv velike cetvorke. Kad nisu bili najbolji na terenu, onda ja tebi, ti meni; bratstvo-jedinstvo na delu, ali danas ne bi da se to spominje, nego se dice i otetim trofejima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Radoye »

Turija wrote: Wed Jul 05, 2023 4:01 pm https://www.maxbetsport.rs/halilhodzic- ... ni-447541/

Kako su se samo namestale titule zvezdi i hajduku.
'74 oteta Velezu, a '75 Vojvodini i to od dva bg kluba, samo da se ne ugroze interesi, imidz tkzv velike cetvorke. Kad nisu bili najbolji na terenu, onda ja tebi, ti meni; bratstvo-jedinstvo na delu, ali danas ne bi da se to spominje, nego se dice i otetim trofejima.
Ajd' to nego sto se proglasavaju nacionalnim sampionima i u sezonama kad nije bilo nacionalnog sampionata (a na teritoriji sadasnje drzave su igrana dva odvojena prvenstva, od kojih su u jednom oni bili pobednik)... Sto se grbo rodi to vreme ne ispravi...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Firma kej
Posts: 181
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Firma kej »

Bukari i Ado iz Zvezde za koji dan(sedmicu) postaće državljani Srbije i tako neće biti stranci.

PIŠAJ PO OSTATKU LIGE
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Rabba »

Firma kej wrote: Thu Jul 06, 2023 12:41 pm Bukari i Ado iz Zvezde za koji dan(sedmicu) postaće državljani Srbije i tako neće biti stranci.

PIŠAJ PO OSTATKU LIGE
Ova liga, ovaj savez i ova država su toliko kriminogeni, da nemam pojma šta bih rekao... Sređuju im se državljanstva po kratkom postupku, dobijaju ih likovi koji su u Srbiji manje od dve godine, u slučaju Ada nepunih godinu dana...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Cane
Posts: 1098
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Cane »

Ko li je to u ovoj zemlji mogao da obezbedi i sredi ovim zaslužnim fudbalskim pregaocima? :?:
Pitam se, pitam se 8)
Ali opet verujem da je sve redovno i regularno tu :lol:
Firma kej
Posts: 181
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Firma kej »

Od danas igrači rođeni na teritoriji EU nisu stranci u Srbiji !!!!
Sramota i bruka sve samo da se udovolji mezimici :evil:
Nedimoviću i Džajiću sve najgore i da ne dočekaju sledeću godinu kako na funkciji tako i na kugli zemaljskoj
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by N13 »

Po meni je vise besmisleno to pravilo za nasu ligu, nego sto ce se puno udovoljiti blizancima.
Nema puno igraca u nasoj ligi sa EU drzavljanstvom, cak ni kod blizanaca. Oni su vise fokusirani na Afrikance.
Pravilo samo po sebi bi bilo ok da mi jesmo clanica EU. Jer isto to pravilo ima puno liga u EU. Ovako kod nas primenjivati je besmisleno. Nas igrac u Italiji se vodi kao stranac, a Italijan kod nas se ne vodi kao stranac :D
milancl
Posts: 485
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by milancl »

N13 wrote: Mon Jul 10, 2023 9:36 pm Po meni je vise besmisleno to pravilo za nasu ligu, nego sto ce se puno udovoljiti blizancima.
Nema puno igraca u nasoj ligi sa EU drzavljanstvom, cak ni kod blizanaca. Oni su vise fokusirani na Afrikance.
Pravilo samo po sebi bi bilo ok da mi jesmo clanica EU. Jer isto to pravilo ima puno liga u EU. Ovako kod nas primenjivati je besmisleno. Nas igrac u Italiji se vodi kao stranac, a Italijan kod nas se ne vodi kao stranac :D
Imaju oni Afrikanaca, ali dosta njih ima dupla državljanstva (od nekih zemalja iz EU).

Evo taj golman Glazer npr ima osim izraelskog i rumunsko...

I sad znači Carević je stranac, a Baraj nije. Totalna glupost...
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Radoye »

Jbg onomad su grobusima igrace strance naprecac uvodili u nase drzavljanstvo pa se cak pricalo da ce da zaigraju i za reprezentaciju... Sad je tehnika uznapredovala, da se ne smaraju pojedinacno nego lepo sve djuture. A ako se bas omakne neki bez duplog EU pasosa njega ce vec pred salter za srpski, nije beg cicija...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Deep Purple »



Koliko god da pravi budalu od sebe ima ovde dosta istine.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Rabba »

Deep, to što on priča se dešava odavno. Samo što su u poslednje vreme njegovi spali sa sise, pa mu smeta. Slično kao onaj Anđus polupani svojevremeno. Njima ne valja samo kad oni nisu blanko korsinici benefita vladajuće stranke. Kad jesu, onda je sve super.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Firma kej
Posts: 181
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Firma kej »

Kolubara izbačena u Beton ligu
Kakav uticaj imaju selo Surdulica sa gazdom Tončev gradnja (Socijalista) i Loznica mesto od prve dame naše države :evil:
Post Reply