Liga Evrope - sezona 2011/2012

Locked
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Camel wrote:Kocka je bacena! Od svih firma hejtera,ocekujem da prestanu da budu misevi koji se kriju iza tastature i da preuzmu barem deo odgovornosti u danima koji slede! Jedinstvo je jedina stvar koja nas moze izvuci iz trenutne situacije!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Tvrdim da nas je Mojsov sabotirao kod drugog ako i ne i kod treceg primljenog gola! Cenio sam mnogo tog igraca, ali onaj "kiks" protiv ciganije pa sada ovo u cetvrtak...stvarno previse! Vidim da je na FB namestio da mu ne mozes poslati poruku ako mu nisi prijatelj..jbga, hteo sam kulturno da mu saopstim da me je duboko razocarao. Sto se mene tice, taj igrac moze koliko sutra da napusti FKV i za DZ ako treba. A kakva je tek rupa ovaj Supic, to cemo tek da vidimo...pa nije covek dzaba promenio 10 klubova za 10 godina! EJ!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

One and only wrote:I zaista ne mogu da verujem da neki stariji forumasi mogu da sude ko koliko voli Vosu, samo na osnovu broja postova i datuma registrovanja. Pa onda slede one price da mozemo da se obratimo severu ili klovnu licno, a znaju, da ja kao pojedinac, bi verovatno bio fizicki napadnut. Jeste krijem se iza tastature kao i svi vi. Nikom ovde ne pise ime i prezime, niti ja bilo koga licno znam sa foruma. I zabole me za to. Svestan sam da je ulozeno dosta truda kako bi forum dobio na visokom kvalitetu, ali pojedini pisu o ostalim forumasima kako se skrivaju iza "niza latiničnih karaktera" i kako smo imaginarni likovi. Sta ste vi?
Pošto se verovatno odnosi na moj prethodni post, da ti odgovorim. Sve ovo što si spomenuo, nije se odnosilo na tebe, već na neke druge forumaše. Jedino što je bilo vezano za tebe u prethodnom postu je poslednja moja rečenica i citat koji ispod toga sledi, gde su tvoje reči apostrofirane kao loš primer odnosa prema kolegama sa foruma. Tako teške reči nisu način da iskažeš svoje mišljenje prema nekome koga, sam si rekao, lično ne poznaješ, a uz to nemaš nikakve konkretne činjenice koje idu u prilog toj tvrdnji, već se vodiš nekim pisanjima sa drugih foruma ili komentarima sa raznih sportskih portala. I na konto pisanja iza nikova, vraćam se još jednom na ono što sam već napisao u ranijem postu. Ako ti, recimo, smatraš da bi bio napadnut fizički, zašto bi drugačiji odnos bio prema ljudima koji u sklopu rada na sajtu posećuju SCVB? Zato sam i poveo priču u tom pravcu, jer nije isto kada gledaš u ekran i vidiš nečiji nik i avatar, a sa druge strane imaš jednog ili dva čoveka koji su fizički prisutni u sali za konferencije. U četvrtak na zapadu je bio samo jedan nutter (a la Rambo) koji je stisao petlju sredinom prvog poluvremena, ustao i obratio se Bati rečima "alo, bre, šta je ovo jbt" ili nešto slično. Gde su ostali nezadovoljni, jel' ih nije bilo? Ili čekaju da se neko drugi zaleće dok oni viču "juriš!!!"? Napisao sam ovo na Firminom forumu, ponoviću i ovde.
Ко мисли да Фирма нешто треба да предузме, тај има прилику да својим радом постане члан групе чије се мишљење цени и који може да утиче на неке ствари. Ко мисли да иде алтернативним путем, има слободу избора, али самим тим губи право да сугерише Фирми шта и како треба да ради.
I za kraj, a tiče se nikova... Ja sam svoj uzeo tako da praktično nisam ni sakrio svoj identitet. Zna me dosta ljudi na Severu, zna me dosta na Zapadu, nemam od koga da se krijem. Ne kažem da sve treba da bude potpuno transparentno, ali nije korektno da neko pod velom anonimnosti (niko ne zna ko sam, mogu da pišem šta hoću) lepi ljudima etikete i postupke koje nisu počinili. Ali, to je internet i izlazi iz okvira ove diskusije...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Epilog:
Sutra "neiznudjene" ostavke Ristovskog i Pantelica
i "kazne" igracima koji su podbacili...
Zivi bili, pa videli!
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

TomaNS wrote:Epilog:
Sutra "neiznudjene" ostavke Ristovskog i Pantelica
i "kazne" igracima koji su podbacili...
Zivi bili, pa videli!
Apsolutno ne treba da nas interesuje sve i da se desi.
Nasa "misija" je da ocistimo bagru iz kluba, a na kraj krajeva Pantelic je jedan od njih...
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

ЈЕДЕ БУЉА ГАЋЕ !!!!!!! Ако се то и деси, не сме никако да прође само на томе и некога да задовољи.

МОРАТЕ БИТИ НИКАД СЛОЖНИЈИ И ДОСЛЕДНИЈИ, И МНОГО МОБИЛНИ ЗА БИЛО КАКАВ ПРОБЛЕМ И МОМЕНАТ АКО ТРЕБАТЕ НЕКОМ (макар га и непознавали) - ВИ СТЕ САДА ФК ВОЈВОДИНА ПА САД И ПОКАЖИТЕ ТУ ЉУБАВ И ТАЈ ПОЗИТИВАН БЕС, САДА НЕМА НАЗАД, ЈЕР ЊИМА ЈАДОВИМА ЈЕ ОДЗВОНИЛО !!!!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

TomaNS wrote:Epilog:
Sutra "neiznudjene" ostavke Ristovskog i Pantelica
i "kazne" igracima koji su podbacili...
Zivi bili, pa videli!
To su tako sitne ribe da je to presmešno.
Hoćemo da iz kluba ode glavna štetočina, neka se posveti modnim kreacijama i praćenju najnovijih modnih trendova.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Ama akcija i samo akcija!! Vreme su pare a to Bata najbolje zna zar ne?
SAmo recite gde se nalazimo i sta treba da radimo i idemo svi!
Sad je i na Firmi da se pokaze koliko "voli" klub ,klub se ne voli tako sto ces da navijas za njega bez obzira na sve sta se desava.
Sto puta sam govorio STRAH je jedina stvar koja tera ljude da se vise trude i da im je stalo do onog sto rade pa makar bilo i protiv volje!
Dok god se uprava i igraci ne boje navijaca nece biti ni promena ,a ako ista ta uprava drzi deo navijaca onda je jasno ko dan sta nam sledi.
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Добро је шеки, полако, нема шта више да се дода, све је речено и коначно је свима све јасно. Битно је да ето и на тебе може да се рачуна у сваком погледу, а сад се од сваког другог и навијача и симпатизера очекује велика подршка и јединство и да буду ту.
Бићете обавештени како даље, једно је сигурно - ГОТОВО ЈЕ.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

KoKanidja wrote:Битно је да ето и на тебе може да се рачуна у сваком погледу
Шта год да се ради, рачунајте и на мене . 8)
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

novosadjanin wrote: Pokusacu da subjektivno unapred ocenim nas eventualni ucinak na Evro sceni:
Ispadanje u drugom kolu kvalifikacija- katastrofa
Prolazak u trece kolo kvalifikacija- ocekivano
Prolazak u cetvrto kolo kvalifikacija- uspeh
Prolazak u grupe- veliki uspeh

Tog 21. jula, oko podneva, mastali smo o tome koga bi bilo dobro da izvucemo u 4. kolu kvalifikacija, nakon sto izbacimo neugodni Hapoel...
Ovu utakmicu protiv Vaduza jednostavno nismo smeli da izgubimo. Da smo ispali od Hapoela, nekako bih preboleo i nastavio dalje. Ali protiv Vaduza...
Sto je najgore, nisam se previse potresao. Stojao sam skamenjen i gledao u prazno. Posle finala kupa sam se tresao, a sada sam bio miran...
Uspeli su da me ubede da posle dugo godina ne uzmem godisnju kartu. Jednostavno nemam vise snage. Svih ovih dvadesetak godina sam bio tu... Iz ovog ugla mi postaje jasna prvobitna odluka da za Vaduz ne vaze stare sezonske ulaznice.
Jedino sto mogu da obecam onima koji sada likuju je to da se ne nadaju da tog 1. oktobra ja necu biti prisutan! I nadam se da ce se neki zalutali pacov tog dana naci meni na putu do Karadjordja!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

@budababa

Mislim da na pravi način gledaš na forum i sajt. Ili ako već nije "pravi" način, onda je vrlo sličan onome kako ja gledam na stvari. U klubu se dešava šta se dešava, ali mislim da ne bismo smeli da dozvolimo da se "kriza" po sistemu spojenih sudova preseli i na ovu web adresu. Ako se godinama negovao i gradio jedan način komunikacije ovde, ne vidim zašto bi se sada to narušavalo. Ako optužujemo upravu i konkretno Batu da se ponašaju bahato, prostački, seljački i da nikog i ništa ne poštuju, zašto onda mi sve ovo pretvaramo u bife "Orao" kod "Jugoalata".

Nemam nameru da ikome govorim šta da radi (posebno ko je stariji od mene i mnogo je više uradio za sve ovo od mene), ali ovako lično želim da kažem da bi mi bilo izrazito žao kada bi Ti ili Podbara ili bilo ko od ljudi koji puno znače za sajt/forum odlučili da se na bilo koji način "razočaraju", "povuku" ili "primire". Bio sam deo nekoliko medijskoh "projekata" koji su dugo sticali ugled da bi neko na kraju odlučio da ih pusti niz vodu. To je put bez povratka i zna biti veoma bolan.

S druge strane, ne vidim ništa loše ukoliko neki od ljudi koji vole Vošu požele da se na bilo koji način organizuju i pri tom iskoriste ovaj forum (pm ili kakogod već...), naravno pri tom vodeći računa o njegovoj ulozi i smislu.

Slično razmišljamo i kada je Firma u pitanju. Mislim da oni nisu tema za ovaj forum, al' nekako se uvek vraćamo na njih. Već sam pisao ovde da je naivno pomisliti da oni mogu menjati i dovoditi rukovodstva kako im se ćefne, samo treba da čekamo da im se - ćefne. Ni mi na forumu nekad ne možemo da se dogovorimo oko nekih glupavih stvari (da li je gol Mojsova Gol sezone il' ne...), a očekujemo da Firma kao mnogo veća i heterogenija skupina sve reši za pet minuta. Istina, možda se meni ne sviđaju neki njihovi potezi iz prethodnih sezona zbog čega sam i prešao na Zapad svojevremeno (ne kažem da sam ikada tamo bio neko preterano mudo, ali ostavio sam na Severu/Jugu/Istoku solidan broj godina) i možda imam zamerke na stepen "demokratičnosti" na njihovom forumu, ali je isto tako činjenica da su oni uvek prvi na udaru i da su, što se mene tiče, jedina "strana" u celom ovom kurcšlusu oko kluba u čiju dobronamernost ne sumnjam (ili barem još nisam počeo da sumnjam).

@Ice

Često sam mislio da u nekim stvarima preteruješ i da si ponekad previše teatralan za moj ukus, ali mislim da kada je u pitanju ovaj "najnoviji razvoj događaja" razmišljaš u dobrom smeru. I to nema veze s činjenicom da si jedini pogodio ishod dvomeča s Vaduzom :)

Neću zato sad ponavljati ono u čemu se slažemo, već samo reći da mislim da je jedan deo tvojim postova i razmišljanja bespotrebno rasipanje energije. Ne kažem da nisi u pravu i da nema poente u onome što pišeš, nego da je to jednostavno on što Englezi zovu Barking at the wrong tree. Pri tom mislim na problematiku lika i dela Bate Butorovića. Da su sve priče o njemu tačne, pa sve još na kvadrat, opet je Majka Tereza za rukovodioce "onih", kojima to opet ne smeta da u Srbiji budu "ugledni sportski radnici" i opet nas to ne dovodi nigde.

Da li je neko kriminalac i da li neko pere pare - ne znam i iskreno ne zanima me. Nemam iluziju da ću dokazati nešto što za 20 godina nijedno tužilaštvo nije moglo (htelo, smelo...). Mene ne zanima Bata kao vlasnik hotela, tržnih centara čega već i ne zanima me Bata kao vlasnik najružnije garderobe u poznatom delu univerzuma, mene zanima on isključivo kao predsednik kluba koji volim.

Predsednik je svojevremeno obećao da Vojvodina nikome više neće biti dužna, da će sportski centar i omladinska škola biti baza planskog razvoja, da će poslovanje kluba biti transparentno i da nikad nećemo biti u podaničkom odnosu prema blizancima. Uprava je pala na sva četiri velika ispita i zbog toga mislim da bi bilo bolje da odu. To je po meni argumentacija koje se treba držati. Izgubićemo snagu pokušavajući da nateramo predsednika da se oblači k'o svet, a naša Voša će se i dalje brukati... :?
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

the Gari,

Kao i obično poprilično kvalitetan post i presek stanja datog momenta u kojem se nalazimo.
Što se mene tiče, lagaću ako neću reći da u početku nisam i ja podržao odluku da nas Butorović vodi (iako sam tada strahovao od Arkan scenarija) znajući sasvim dobru njegovu biografiju.Ubrzo sam shvatio da sa njim na čelu nikako neće valjati, ali uspeo je još jednom na kratko da me zavede kada je krivicu za lošu situaciju svalio na Gajića i Dubroju pa su moje kritike privremeno otupele.
Ali ono što sam shvatio i što svi mi treba da shvatimo je da takvim ljudima nikada ne sme biti mesto u našoj Voši i da osim možda privremeno i lažno, nikada od toga ništa dobro nećemo imati.Kao što sam napisao, ko sa đavolom tikve sadi o glavu mu se obiju.Mi jednostavno ne smemo preći preko činjenice ko je i šta je naš predsednik bez obzira ako to nema veze sa fudbalom.Ne smemo zarad naše Voše jer se pokazalo da je ipak sve to itekako povezano.Ne smemo više NIKADA takve ljude pustiti u klub.Ako smo do kraja devedesetih barem uvek imali jedan adut i argument na koji smo mogli da se pozovemo pred drugima to je bio naš neukaljani obraz i svetla tradicija našeg slavnog kluba.Ali, eto izgubili smo možda nešto najdragocenije što smo imali.Da li bi neke lažne titule i trofeji mogli to da nadomeste i da li bi smo sa time bili srećni?Sumnjam.
Nikada ne smemo da se poredimo sa onim zlom iz dva komunistička kluba iz Beograda.Nikada ne smemo da budemo kao oni.Za njih je sasvim prirodno da im kriminalci, političari i zelenaši sede u upravama i vode klubove.Tako je kod njih uvek bilo.Ali zato kod nas nije.Nije bilo za vreme svih onih slavnih generacija koje su i proslavile naš klub i pre svega bile poznate po ljudskom poštenju i integritetu.
Zarad svega toga i mi imamo obavezu da se vratimo na pravi put, da našu Vošu vratimo na pravi put i osvetlamo joj obraz pred stogodišnjicu.

Borba za to tek počinje i ne sme stati, svako od nas mora da da svoj puni doprinos.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Zeleop bih da cujem vasa misljenja o tome sta raditi ako se ispostavi tacna moja prognoza da bata da ostavku i zameni ga neko njegov. Sto je, slozicete se, prilicno verovatno. Znam da na ovom forumu svi cekaju da neko drugi da odgovor, da neko drugi ponudi kvalitetno resenje, i moram priznati da sam ja jedan od njih, ali zaista me interesuje misljenje ostalih forumasa u ovom trenunku u nedostatku sopstvenih ideja.

edit vidim da je slicna rasprava pokrenuta u temi Uprava, tako da cu tamo da se presaltam...
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Laki, odlazak prešjednika podrazumeva i odlazak svih njegovih saradnika i podređenih.Pitanje je šta ćemo nakon toga (a mislim da ćemo se snaći) , a ne šta ćemo ako ga neko njegov zameni.Isti nam je to đavo i kao što smo za promene sada, bili bi isto i tada.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Locked