Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Svaka cast igracima i strucnom stabu Spartaka. Odigrali su muski protiv realno mnogo boljeg protivnika,dali su svoj maksimum i nijednog trenutka se nisu namenski povlacili vec su koristili svaku mogucnost u okviru svojih sposobnosti da krenu napred. Neko ce reci,provukli se u Ceskoj,sreca... prisetite se samo zadnjih 20 minuta u Novom Sadu,nije li se Sparta provukla da ne ide za Prag sa 3 ili cak 4:0!?
Tacno se videlo da ceo kolektiv ima samo jedan cilj i kada si tako istrajan i posten u svojoj borbi nagrada jednostavno ne moze izmaci.
Mozda mi je malo zao sto danas nisu imali i Nikolica u timu,jer im je ocajncki trebao igrac koji ce stati na loptu i dati malo vremena odbrani da predahne,ali sve se super zavrsilo.

Radnicki!?
Ekipa je pruzila upravo onoliko koliko sam i ocekivao od nje. Kada im oduzmes 20 postignutih golova iz penala u toku prethodnog prvenstva,dobijes bas ovakvu igru kakvu su imali danas.Pun stadion,aktivan rezultat i rutinsku igru gostiju,bez da se oznoje.
Inace,gledam im lozu i kontam nesto da me uopste ne bi iznenadilo da Radnik iz Surdulice izadje u Evropu ove godine. Ajde,laku noc :mrgreen:
Image
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Душан »

Voja wrote:Svaka cast igracima i strucnom stabu Spartaka. Odigrali su muski protiv realno mnogo boljeg protivnika,dali su svoj maksimum i nijednog trenutka se nisu namenski povlacili vec su koristili svaku mogucnost u okviru svojih sposobnosti da krenu napred. Neko ce reci,provukli se u Ceskoj,sreca... prisetite se samo zadnjih 20 minuta u Novom Sadu,nije li se Sparta provukla da ne ide za Prag sa 3 ili cak 4:0!?
Tacno se videlo da ceo kolektiv ima samo jedan cilj i kada si tako istrajan i posten u svojoj borbi nagrada jednostavno ne moze izmaci.
Mozda mi je malo zao sto danas nisu imali i Nikolica u timu,jer im je ocajncki trebao igrac koji ce stati na loptu i dati malo vremena odbrani da predahne,ali sve se super zavrsilo.

Radnicki!?
Ekipa je pruzila upravo onoliko koliko sam i ocekivao od nje. Kada im oduzmes 20 postignutih golova iz penala u toku prethodnog prvenstva,dobijes bas ovakvu igru kakvu su imali danas.Pun stadion,aktivan rezultat i rutinsku igru gostiju,bez da se oznoje.
Inace,gledam im lozu i kontam nesto da me uopste ne bi iznenadilo da Radnik iz Surdulice izadje u Evropu ove godine. Ajde,laku noc :mrgreen:
Како год, али против овог Макабија се нико не би наиграо ни Војводина ни Чукарички, ни Напредак. Спартаку свака част, изгледа да само Војводина има фобију од чешких клубова. Мада Плзењ ми изгледа много јачи од ове Спарте. Али Спартак је јако занимљива екипа кад изађе у Европу. Победи Дњепар у Новом Саду, победи Спарту. Лежи им Карађорђе :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Spartak je u Pragu imao izuzetno postenog i objektivnog sudiju.
Realno, koji bi sudija dosudio, za anonimni Spartak u Evropi, penal u onom trenutku, pri onom rezultatu protiv poznatog i bogatog tima na domacem terenu, za gosta i odlucio ko ide u sledece kolo.
Malo ko, iako je penal opravdano dosudjen.
A Cecaricu se noge odsekle i jedva je lopta usla u mrezu.
Sreca prati hrabre i veoma mi je drago zbog Spartaka.
Sto se tice Makabija, mislim da se preuvelicava njegov kvalitet. Vise je problem u kvalitetu Radnickog i nasih klubova..
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2185
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Karlsson »

Turija, komentator na RTSu je rekao da Makabi ima budžet 50 miliona evra, dok ne verujem da Radnički ima veći od nas (1,5 miliona).

Imaju više reprezentativaca, što svoje i što drugih zemalja. Igrače sa zavidnim iskustvom igranja u španskoj, francuskoj i turskoj ligi, a ovaj Kjartanson je bukvalno mašina za davanje golova. Bio je najbolji strelac norveške i izraelske lige koje su opet barem jedno koplje iznad naše.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by naseljekolumbija »

Могли би и те беле столице на западу да замене, да господи не буде непријатно док седе
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Marcello »

Dobro, ovo je bio samo pokušaj. Nije im prošlo i dato im je do znanja da nikad više ne probaju šta slično.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
miskovojvodic
Posts: 3
Joined: Sat Aug 04, 2018 4:49 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by miskovojvodic »

Dobro je za Proleter da je usao u Super Ligu da se razbudi malo uspavana novosadska publika
a i zbog samog derbija sa nama!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Душан wrote:
Voja wrote: Radnicki!?
Како год, али против овог Макабија се нико не би наиграо ни Војводина ни Чукарички, ни Напредак.
Nisam rekao da je Makabi los tim i da je Radnicki trebao da ga pobedi,ali setimo se sa koliko elana svaka Lalatova ekipa ulazi u meceve,sa koliko zelje za pobedom,a mislim da nislije nisu imale tim tokom celog prvenstva,a ni na tom mecu,tim koji je spreman da igra brz,napadacki i atraktivan fudbal. Vise je to stihijski fudbal u kojem je cilj (u prvenstvu) bio ubaciti loptu u protivnickih 16m gde su nalazio napadacki tandem (sudija-Pavkov) :mrgreen:,i zato kazem da su protiv Makabija pokazali upravo onoliko koliko i vrede kada im se oduzmu golovi iz nepostojecih penala tokom prosle sezone. 2:0 je aktivan rezultat i svaki pravi klub ce izaci na revans i svom snagom pojuriti taj rezultat. Radnicki nije imao snage i znanja za tako nesto
Voja wrote: Inace,gledam im lozu i kontam nesto da me uopste ne bi iznenadilo da Radnik iz Surdulice izadje u Evropu ove godine.
Danas najsigurniji kec u evropi :wink: Videcemo,da li ce istrajati u borbi za istu.Ako se ne varam vec su treci :mrgreen:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by gospodinFKV »

Minja wrote:Kod kog kluba nije bilo tako?
Pa upravo kod Proletera. Proleter je od sezone 2009/10 stabilan drugoligas. Kakve su sve ekipe ulazile, realno je bio red na njih. Sa tim da nece nista posebno doneti novosadskoj publici se slazem skroz... :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

U Srbiji su mediji ubedljivo najjace oruzje i prava je steta sto ne umemo da ih iskoristimo na previ nacin nego i tu gotovo uvek sami sebe sapletemo. Evo juce Vozdovac prepusti Zvezdi pobedu,stoper im pokloni dva gola i sta na sva zvona i u svim medjima pise!? Samuilova kardinalna greska u 59.minutu :mrgreen:
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Dragojlo »

Eto ga sad.... Proleter uradi ono što mi ne bi uspeli nikada, pa čak i da Spartak igra sa trećepozivcima i veteranima... :frown:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1633
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by ogi »

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Milan_Mirosavljev" onclick="window.open(this.href);return false;

Danas momak dva gola.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Karlsson
Posts: 2185
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Karlsson »

Mirosavljev ako ovako nastavi uskoro će se ponoviti slučaj Pavkova. Nama ne valja, pa završi kod blizanaca.
User avatar
Ken mahniti
Posts: 310
Joined: Thu Jun 09, 2011 9:15 pm
Location: Salajka

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Ken mahniti »

Spartak je igrao sa 7 klinaca,čuva se za Brondbi.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Dragojlo »

Eto onda i primera kako prođe tim kad ima toliko klinaca u prvoj postavi... :deal:
Post Reply