Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Uprava

Post by Djumi »

Meni ovde ništa nije jasno.Prvo se banuje matador i ovde malte ne niko ne reaguje.Naravno da je sledeća stvar banovanje više ljudi i na kraju će biti svi banovani.Bravo ovo je fenomenalno.U čemu je problem?
Pa ovaj forum je uvek imao velike oportuniste ali tu i jeste bila draž foruma.Nemojte da brukate ovu instituciju koja je postala toliko autentična da je postalo normalno preuzimanje vesti.Akoo se ljudi koji su banovani ne vrate na forum evo i ja ću sebe privremeno banovati. :(
Reči i dela nisu za jednokratnu upotrebu, ali jasno je da treba biti obazriv u njihovom korišćenju.

ps.Voleo bih da Zoka Šćepanović dokaže da je nevin i želim mu od sveg srca da tako bude.
Predlažem kodeks časti koji bi se odnosio na to da ne komentarišemo hapšenje Zokino ni u jednom kontekstu a da ljudi koji su banovani dobiju svoje pravo na pisanje.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

:thankyou:

Djumi,ne znam da li zalazis u ovaj deo foruma,ali prozvao sam te tamo

http://www.fkvojvodina.com/forum/viewto ... 13#p146813" onclick="window.open(this.href);return false;

Godinama vec se zalazem protiv banovanja forumasa koji ne pisu lose reci,vec samo stvari koje nekom ne odgovaraju. Hvala Bogu pa bar na forumu imamo dosta mudrih glava koje znaju da prepoznaju foliranta od forumasa koji je iskreno zaljubljen u FK Vojvodna,ne treba da smo zatvoren skup ljudi... smesno je i tuzno,a ustvari i mnogo edukativno u istom trenutku
Image
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Uprava

Post by Sasa1969 »

I ja sam cuo da su neki ljudi banovani ? (ne znam da li je tacna informacija )
Ja nisam procitao da je bilo nekog vredjanja ili slicno ?
Bilo bi lepo kad ne bi bilo cenzure da svako iznese ono sto zna ili ono sto ga muci.Uostalom zato forum i treba da sluzi.
Podrzavam Djumijev predlog da se sada predsednik ne komentarise.....
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Milan wrote: Ako je, na primer, recni galeb (kog licno ne poznajem, ali znam ko je) imao neki interes ili je imao dupli nalog, ja cu golisav stati ispred Miletica.
Zasto je banovan recni galeb? Ja recimo znam licno coveka, on kako pise takav je i privatno - otkacen skroz. Ali pozitivan lik koji voli ovaj klub.
Sta god da je napisao(a cesto pise izuzetno ironicno) ne verujem da je bilo za ban!
Pridruzio bih se Milanu u nudistickoj egzibiciji, ali samo kad otopli! :mrgreen:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Uprava

Post by ogi »

Stexman wrote:
Milan wrote: Ako je, na primer, recni galeb (kog licno ne poznajem, ali znam ko je) imao neki interes ili je imao dupli nalog, ja cu golisav stati ispred Miletica.
Zasto je banovan recni galeb? Ja recimo znam licno coveka, on kako pise takav je i privatno - otkacen skroz. Ali pozitivan lik koji voli ovaj klub.
Sta god da je napisao(a cesto pise izuzetno ironicno) ne verujem da je bilo za ban!
Pridruzio bih se Milanu u nudistickoj egzibiciji, ali samo kad otopli! :mrgreen:
Doslo je do nesporazuma. Javi mu da mu je skinut ban i poslao sam mu pm.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Uprava

Post by ogi »

Auu cika Djumi, uz sve postovanje, vucete me za jezik. Kakva promena srca u tako kratkom roku.
Djumi wrote:ps.Voleo bih da Zoka Šćepanović dokaže da je nevin i želim mu od sveg srca da tako bude.
Predlažem kodeks časti koji bi se odnosio na to da ne komentarišemo hapšenje Zokino ni u jednom kontekstu a da ljudi koji su banovani dobiju svoje pravo na pisanje.
A pre nekoliko dana...
Djumi wrote: Dobri moj Zoko treba da izvadis iz kluba tvojih 150 hiljada evra koje si ulozio u klub(meni si kukao kako si toliko ulozio u Vosu).Nemoj da slucajno ulozis ni dinara vise i cim prodate Stanisavljevica u Partizan odmah uzmi svoje novce da bar ti budes na nuli.
Pricas kako ja necu da saradjujem sa Lalatovicem sto u usnovi nije tacno.Moras da znas da je Lalatovic kod mene polagao PRO Licencu i da ga ja dobro poznajem.Podseticu te jos samo jednu stvar moj i tvoj razgovor u decembru mesecu je bio sa moje strane iskren a koliko vidim sa tvoje strane sibicarski.
Olaksacu ti ovu pricu koja nije niti korektna niti dobronamerna za Vosu.Ja cu se u Vosu vratiti ali kad ti do leta odes.
Moja procena je tu negde oko juna meseca.Bice opet Vosa u Evropi ali ti znas ko ce za to biti zasluzan.Sve mogu da podnesem ali lazove nikako.
Eto, ipak vam se otvora put za povratak u Vosu.
Djumi wrote:Meni ovde ništa nije jasno.Prvo se banuje matador i ovde malte ne niko ne reaguje.Naravno da je sledeća stvar banovanje više ljudi i na kraju će biti svi banovani.Bravo ovo je fenomenalno.U čemu je problem?
Pa ovaj forum je uvek imao velike oportuniste ali tu i jeste bila draž foruma.Nemojte da brukate ovu instituciju koja je postala toliko autentična da je postalo normalno preuzimanje vesti.Akoo se ljudi koji su banovani ne vrate na forum evo i ja ću sebe privremeno banovati.
Cekajte, ako sam vas dobro razumeo, vi ste toliko opsednuti virtuelnom podrskom da pretite svojom prisutnoscu? Matador je banovan, da i on je jedini u skorije vreme i to zasluzeno. To je bila odluka administracije i objasnjenje sam dao ovde (http://www.fkvojvodina.com/forum/viewto ... 62#p145862" onclick="window.open(this.href);return false;) i ne zelim da se ponavljam. Dodao bih da smo 100% sigurni da Matador i dalje pise na ovom forumu pod jos jednim nalogom, ako ne i vise od jednog. Tako da, on je jos uvek tu. :) Iako je jedno od pravila foruma...
14) Ukoliko se ustanovi da jedan korisnik ima više od jednog naloga na forumu, sledi automatski ban za svaki nalog.
I naravno, nije on jedini ali da nam ne bi delili etikete kako se banuje po nalogu necijem, kako vlada strahovlada i tako dalje, ne sprovodimo ga u praksi.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

Bas bi bilo zanimljivo da vidim onaj performans nudista, kod onog mog seljaka a vaseg najpoznatijeg gradonaceonika, ali ajde da to bude ipak kada malo vise zima zagudi... :D
Hvala njima i onom odvratnom i zlom a debelo banovanom Freaksu na informaciji... :lala:
Usput njega nemojte ni slucajno odbanovati jer ce opet nesto srati bzv. a ko ce to ponovo da cita... :shock:
A za ubuduce da biramo predsednika sa vec odlezanom kaznom i tom stavkom u CV-u, a ne da nas ovi svaki cas trzaju i zajebavaju, a i njih ljude radi cega svega cimaju a nikada nista ne dokazu?! Garant ovi nasminkani radikali imaju takvog nekakvog na lageru da nam uvale, pa davaj da ne kuburimo!
I davaj jedan nick da napravim za butasport i ostale citace, eto neka se kosi sa pravilima ali da im izmisljam informacije da imaju sta da pisu. :mrgreen: Uspesno lazem decu mogu vala i njih!
Najnovija vest za njih je tipa da dovodimo Babovica i sponzora tatu im!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

ogi wrote: Cekajte, ako sam vas dobro razumeo, vi ste toliko opsednuti virtuelnom podrskom da pretite svojom prisutnoscu?
Mislim da ova recenica nije u redu,jer koliko god da se ne slazem sa odredjenim Djumijevim misljenjima,taktikama,postovima... covek se javno deklarisao kao Vojvodinas i na forum dosao pod punim imenom i prezimenom,i podigao forum na mnoooogo visi nivo nego sto je to bio pre njegovog dolaska.Mislim da nam je najekskluzivniji aktivni clan foruma i da kao takav i on i njegovo pisanje zasluzuju mnogo vise postovanja nego sto je izneseno u gornjoj recenici.
14) Ukoliko se ustanovi da jedan korisnik ima više od jednog naloga na forumu, sledi automatski ban za svaki nalog.
ogi wrote: I naravno, nije on jedini ali da nam ne bi delili etikete kako se banuje po nalogu necijem, kako vlada strahovlada i tako dalje, ne sprovodimo ga u praksi.
Ovde je stvar prosta,da se pridrzavate pravila,ko bi moderirao forum!? :wink: :cheers:
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

recni galeb wrote: Najnovija vest za njih je tipa da dovodimo Babovica i sponzora tatu im!
Samo se ti zajebavaj, ja se plasim da to stvarno ne bude vest!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Stexman wrote:
recni galeb wrote: Najnovija vest za njih je tipa da dovodimo Babovica i sponzora tatu im!
Samo se ti zajebavaj, ja se plasim da to stvarno ne bude vest!
Ja sam vec pisao da je u stampi bilo da Babovic trazi raskid ugovora.

Babovic-Gavric-Trujic-Ozegovic Ala bi to bio napad :mrgreen:
Image
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Uprava

Post by Baltazar »

Većina sadašnjih imućnih biznismena je u procesu sticanja imetka radilo kriminalne radnje. Neki su bili u zatvoru, neki će biti, neki neće, zavisi od gomile faktora ali najmanje od pravde. Te kriminalne radnje nisu radili sami, inače bi ih nazivali lopovima. Ovako su "kontraverzni". Ko je sve predsednik u Srbiji, ne treba se mnogo štrecati zbog našeg Zoke i njegovog hapšenja. I nije me čak ni stid. Nažalost.
P.S. Tanka je linija između ambasadora i prdekane
Vojvodina, jedna jedina!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Uprava

Post by recni galeb »

Stexman wrote:
recni galeb wrote: Najnovija vest za njih je tipa da dovodimo Babovica i sponzora tatu im!
Samo se ti zajebavaj, ja se plasim da to stvarno ne bude vest!
Samo pratim logicki niz i eto ga vest!
Pazi kada se ovi nasi biseri i ne trude da mi zakomplikuju...

Dakle, taste i sure, dobro mi, a i nam, dosli...:lala:
Sogor vam je vec tu, eno ga za valovom... i ako je. :D
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Kaubojstina od drzave. Hapse se ljudi pod parolom borbe protiv korupcije, a ona septicka jama od coveka u jos vecoj septickoj jami od kluba na slobodi.
User avatar
Лампард
Posts: 118
Joined: Tue Aug 25, 2015 5:22 pm

Re: Uprava

Post by Лампард »

recni galeb wrote:
Stexman wrote:
recni galeb wrote: Najnovija vest za njih je tipa da dovodimo Babovica i sponzora tatu im!
Samo se ti zajebavaj, ja se plasim da to stvarno ne bude vest!
Samo pratim logicki niz i eto ga vest!
Pazi kada se ovi nasi biseri i ne trude da mi zakomplikuju...

Dakle, taste i sure, dobro mi, a i nam, dosli...:lala:
Sogor vam je vec tu, eno ga za valovom... i ako je. :D
http://www.butasport.rs/fudbal/ekskluzi ... artizanom/" onclick="window.open(this.href);return false; Samo se vi za*ebavajte :mrgreen:

У сада већ два века дугој историји, Војводина је постала и остала један од највећих клубова у Панонској равници, са значајем који је надрастао њен првобитни, једнонационални карактер.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Vest je tako srocena,da smo verovatno mi opet glavni uzork iste :mrgreen:
Image
Post Reply