Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1441
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Uvek sa tobom »

киза милинковић и марко николић се спомињу, ми онда имамо памћење ко риба, а они образ као ђон...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Realno, trener Nikolićevog kalibra bi nam legao kao budali šamar, ali sam siguran da on konkretno nema nameru da se vraća u naš fudbal. Pritom je i teško đubre!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Maki wrote: Mon Oct 03, 2022 7:48 pm Kosan jeste 70+, ali viđam ga stalno kako šparta tartan stazom na keju. Šta da radimo kada nemamo mlađe trenere sa imenom.
Najbolji fudbal koji pamtim igrali smo kada nas je vodio Bobe Pavković. On ima 66 godina, što da ne?
Osim ovih fosila rado bih video i ovde pominjanog Kizu Milinkovića, a kao prelazno rešenje do pauze za SP ostajem pri Šauli. Zaslužio je šansu.
(Molim Voju i Turiju da ne dobacuju)
Ne brini, Maki. :cheers:
Od sutra opusteno. Nema jeda.
Pogledacu tv prenose Vose, kao sto sam ih gledao prosle godine, tj. bez neke nade u bolje dane, jer bitne razlike nema.
Kad izgube OK - ocekivano; kad pobede osecacu se nesto malo bolje, nego kad izgube. Kad njima nije stalo, sto bi meni?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

A Kiza Milinković je još veće đubre (blaga reč za sve koji su nakon finala '11. otišli u crne), koji još usput nema veze sa modernim shvatanjima ove igre. Nama je ostao u rezultatski dobrom sećanju, ali sa njim sad ne bi bilo fudbala. Nikad ništa nije uradio nakon nas...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

Jel ono Tuhel ostao bez tezge? :mrgreen:
Mislim da su kod nas treneri samo paravan. Nisu važni, kao ni igrači. Važna je uprava i tribina, tj. pranje para i sigurni glasovi plus potencijal za reket i zastrašivanje.
Pa samo kad se vidi koji amateri vode blizance, sve je jasno. Tako da, jbg.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Nevernik II
Posts: 468
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Nevernik II »

Sampaoli /Bielsa. Srpska/Balkanska verzija :D

Tako neki ludak da prodrma ceo klub. Generalno nam trebaju, na svim nivoima, ljudi koji poseduju neku energiju...dakle verovatno niko iz Novog Sada.

Ionako očekujem da uprava neće ništa menjati još neko vreme.
CRD FCV
Posts: 1719
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Ја бих још причекао са сменом тренера. Можда делује све црно али није баш тако. Гледано резултатски, са екипама које су трнеутно на плеј оф позицијама имамо скор две победе и два пораза уз још 3 текме које треба да одиграмо. Против циганије немамо шта да очекујемо тако да ове две са ТСЦ и НП треба видети како се спремити и извући минимум 2 бода. Директни дуели ће постати битни у плеј оф фази, морамо се фокусирати да не губимо поене на оним мањим текмама.
Чука је данас играла нерешено са Нишлијама код куће. Да ли је то Лалатова ренесанса или шта ли је али нама иде у корист.

Зашто још нисам за смену тренера тренутно - ми смо људи били у озбиљном каналу проетклих 6 година а могло би се рећи и дуже, од смрти Бате. Нас су црни ономад морали да пусте на Карађорђу да не бисмо испали у плеј аут. У клубу нам играли играчи који нису ни за други ранг такмичења. Ми смо са Батом били сила за ову лигу и данас се увек присећамо те силне екипе из 2011.
Пад који смо ми доживели се не исправља у једној сезони и 13. колу. Играче које тренутно имамо би могли видети на клупи те екипе из 2011 и то можда два играча. Треба ту још доста рада, треба доводити играче а треба и прилагођавати тактику.
Други део је на тренеру. Нажалост нису нам сви играчи физички спремни и здрави тако да се игра са оним што имамо.
Циљ је отићи у Европу пошто пото да се домогнемо тих финансија и можда онога још битније - реномеа. Који то играч тренутно жели да дође код нас пре него у рецимо Чуку или неки други наш клуб који игра Европу макар у месецу Јулу. Нисмо интересантни играчима и самим тим ћемо ми тешко довести некога док не буде сигуран да имамо позицију која ће нам омогућити да играмо пар европских текми.

Пробали смо са мењањем тренера, пробали са мењањем играча. Сада на папиру имамо бољег тренера него раније и на папиру боље играче него раније. Дајте да се то истрпи сезону, сезону и по па да видимо иде ли то ка нечему јер још једна пропала сезона мање више у серији никаквих.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

CRD FCV wrote: Mon Oct 03, 2022 10:29 pm Сада на папиру имамо бољег тренера него раније и на папиру боље играче него раније.
Ne bih da se mesam,al sta Rastavac nudi "na papiru"? Djordjevic recimo polufinale kupa sa Radnikom i to neizvesno protiv Zvezde,a Lalat ima rezultata na pretek.
Mada... kad bolje razmislim u pravu si,sila smo mi... na papiru.


Pazar je trpeo Gacinovica jer je imao igru,i samo spletom nesrecnih okolnosti je gubio meceve,Napredak je trpeo svog trenera (jbt ne znam mu prezime) jer je on bukvalno sklapao tim u hodu,svako kolo dolazio neko novi.... i sad im se vraca. A mi od prvog dana imamo u timu 5 igraca,prosli su pripreme... a nemamo igru... mislim,na osnovu kog argumenta da cekamo trenera!? Sve ekipe rastu kako prvenstvo odmice,samo mi sve gori i gori.... pre svega igrom
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dragojlo »

Pa da li je konačno jasno da nam trener ne može biti mlakonja i "gospodin" po karakteru, ma koliki Slaninar bio (ako je)!!??? Jbt, nas će na terenu kaišiti bez respekta ko god nas vidi, ako ima i minimum sposobnosti za to!! Leptejebo, pa više ja podivljam u svojoj sobi kad igram FM sa Nantom i ostvarim loš rezultat protiv nekoga, nego što se ovaj štreca vodeći klub za koji navija u stvarnom životu!!! :frown:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Sto drugar ima obicaj da kaze "i u go**o kad igram,igram da pobedim,da ga osvojim,pojedem" :mrgreen:
Image
CRD FCV
Posts: 1719
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Voja wrote: Mon Oct 03, 2022 10:35 pm
CRD FCV wrote: Mon Oct 03, 2022 10:29 pm Сада на папиру имамо бољег тренера него раније и на папиру боље играче него раније.
Ne bih da se mesam,al sta Rastavac nudi "na papiru"? Djordjevic recimo polufinale kupa sa Radnikom i to neizvesno protiv Zvezde,a Lalat ima rezultata na pretek.
Mada... kad bolje razmislim u pravu si,sila smo mi... na papiru.
Има то искуство из Грчке па је на папиру богатији за то искуство од Лалата и Ђорђевића. Понашање какво је тражено од стране већег дела чланова форума а и наводно је наш.
User avatar
slanobarac
Posts: 3616
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Što bi ovi iz auto industrije rekli - trener nam niža srednja klasa. Pedala što pre dok smo još u kakvoj takvoj igri za Evropu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

Ovo je deo izjave trenera FK Vojvodine, posle utakmice sa partizanom:
"Moramo da naučimo da je fudbal jedno takmičenje i više da poštujemo takmičarske aktivnosti tokom meča”, rekao je posle meča šef struke Milan Rastavac kritikujući svoje igrače.

Da imam pravo glasa moj izbor za novog trenera bi bio Milorad Kosanović, nema veze što ima 70 godina, čovek je vitalan i mislim da je akumulirao puno fudbalskog znanja.

Ako je to ne moguće tu je i Šaula, čovek iz fudbala, a već radi sa ekipom.

Možda bi njih dvojica zajedno bili najbolje rešenje.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Moz tu da se teoretise kolko oces, al suština je da se ekipa namesti i spremi za fajt mentalno i fizicki. Mi smo mentalno debelo u autu, teski zent kad naletimo na bolje.
User avatar
slanobarac
Posts: 3616
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Čovek se uči dok je živ. Mislio sam da imamo trenera kad ono mi imamo Trenera. :cheers:
Videćemo sutra.....
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply