Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Rabba »

Nema naših letnjih večeri, to treba i u ovoj i ovakvoj ligi da se zasluži :) Čestitke Spartaku, nisam imao priliku da ispratim utakmicu, pogledah skraćeni snimak, Spartak je odlična ekipa.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Cane
Posts: 1097
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Cane »

Bravo za Spartak, drago mi je zbog njih iz više razloga i nadam se da će odigrati isto ovako i u Pragu i da ćemo ih još gledati na Karađorđu.
Što se tiče nas ostaje nam seta, kao i tužan i gorak utisak dok gledamo Spartak i Radnički, kojima i pored svega želim da prođu što dalje. Blizanačke igrarije me ne interesuju, odnosno želim im sve najgore.
A mi bi mogli da se probamo bar malo uzeti u pamet, prestati da se bavimo jalovim pričama i sami sobom do besmisla i slično, shvatiti i prihvatiti realnost i konačno početi nešto raditi, jedino tako imamo neke šanse i nade. Pun nam je klub nekih filozofa i mudraca koji uvek imaju objašnjenja zašto nešto ne ide i ne može, a jako je malo onih koji umeju i koji bi nešto zaista i radili. U tom smislu puna podrška Aci da po svaku cenu proba izgurati ono što je zamislio i da se ne obazire na razne prodavce magle i dokazano nesposobne likove koji se večito guraju a rezultata nigde.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Pitanje za nekog ko poznaje situaciju oko prenosa ove utakmice Spartaka i za RTV:
Zasto je RTV ustupila prenos areni i uskratila prenos ove utakmice gradjanima Vojvodine koji nemaju kablovsku televiziju, a placaju rtv pretplatu za radio difuzni signal????
Zasto :?:
Zasto javni servis Vojvodine nije prenosio ovu utakmicu? Bruka i sramota.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stexman
Posts: 2599
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Stexman »

A ko kaze da je RTV imala prava prenosa? Ja nisam nigde procitao da oni imaju pravo prenosa. Ne branim Arenu daleko bilo... A da su mogli da prenose ovi sa RTV, mogli su.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Stex, ako je RTV prenosila prvu Spartakovu evropsku utakmicu u NS, zasto nije i drugu?
U cemu je razlika izmedju prve i druge? Ja, bar, ne vidim?
Otkud sad arena, koja je onomad najavila prenos Vojvodina- Mladost iz NS, pa odustala, u stili puj pike ne vazi, a Vojvodina morala da igra utakmucu u petak, umesto subote i umanjila posetu na tribinama?
Arena pravi haos. Ne postuje ni ono sto sama odabere i najavi. Ne postuje nicije navijace i klubove, osim bg dvojca. I to se zove sportska televizija. Ni S od sporta i sportskog duha i vitestva.
U cetvrtak je ostetila mnoge ljubitelje sporta u Vojvodini.
PS
I na kraju, ono sto napisa Voja, poletela je da pita rezervnog igraca Sparte, a ne igraca pobednickog tima. Recimo Simuru, Savkovica ili bilo koga drugog iz nase ekipe.
Ali, mora bivsi igrac zvezde, iako se momak, iskreno, nasao u nebranom grozdju, sta da kaze? Tako da nije nista ni rekao. Tamo je rezerva, a ovde se igralo i jos izgubili. Treba posle otici u Prag, posle date izjave.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by salefkv »

Teracemo se mi jos sa arenom...
http://fudbal.hotsport.rs/2018/07/27/sv ... gu-srbije/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Душан »

Утисак јучерашњих утакмица. Жао ми је што то морам да кажем, али Мачва је најсељачкија екипа у лиги, оно нема ни у петом рангу такмичења, фудбал који игају је очај живи, публика убацује лопте у терен, ваљају се по терену...Рад ће се канда опет борити за опстанак, и гле чуда спасиће се у последња три кола. Вечерас звезда има да спакује Радничком једно два, три лака комада. И то је то, већ виђено.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1479
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Neizlecivi »

Hahahahha kakav gol cigana, iz ofsajda da jasnije ne moze biti :D i na sve to komentator objasnjava i tumaci pravila i kaze nema ofsajda. DAJTE BRE BATALITE CELU LIGU OLOSI I CIGANI!

@edit
Lalatu kazu pozlilo, pa nije na klupi... Da li je stvarno lose ili samo nije mogao da gleda kako ga kradu miljenici u ciji dres oblaci decu ne znam...
User avatar
slanina
Posts: 814
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by slanina »

Jbt kako se sudi ciganima to svet nije video.Od prve tekme kradu evo sa Radničkim gol iz čistog ofsajda a na kraju penal kriminal,ko nas j**e kad gledamo ovo đubre. :frown:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Душан »

slanina wrote:Jbt kako se sudi ciganima to svet nije video.Od prve tekme kradu evo sa Radničkim gol iz čistog ofsajda a na kraju penal kriminal,ko nas j**e kad gledamo ovo đubre. :frown:
Да стварно ,,јадан" Раднички. А сад да ли је офсајд јако је дискутабилно пошто је Бондаренко играо задњи лоптом. Додуше у моменту упућивања Родић је био у офсајду. Драго ми је што је Мелег замењен на полувремену, пошто се чак ни у славарошким екипама које цигани изведу неће играти.
User avatar
slanina
Posts: 814
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by slanina »

Душан wrote:
slanina wrote:Jbt kako se sudi ciganima to svet nije video.Od prve tekme kradu evo sa Radničkim gol iz čistog ofsajda a na kraju penal kriminal,ko nas j**e kad gledamo ovo đubre. :frown:
Да стварно ,,јадан" Раднички. А сад да ли је офсајд јако је дискутабилно пошто је Бондаренко играо задњи лоптом. Додуше у моменту упућивања Родић је био у офсајду. Драго ми је што је Мелег замењен на полувремену, пошто се чак ни у славарошким екипама које цигани изведу неће играти.
Ne radi se o tome da li je ,,jadan" Radnički(znaju i vrapci na grani kako Radnički uzima bodove i kako im se sviraju penali) nego kako ovi daju golove od samog starrta prvenstva i ko kršten može da im se približi,čim naiđu na iole organizovaniju ekipu može biti tećerazredna evropska ekipa(Ludogorec...) budu izbačeni bez problema.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Cane
Posts: 1097
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Cane »

Da li još nekome smetaju prešarani bilbordi Proletera po gradu? Nemam pojma ko je to učinio, ali ako je neko od "naših" izveo ovaj "herojski" čin, nekako mi je utisak jadan.
Jer eto sad se snaga dokazuje na "silnom" Proleteru, baš moćno, nema se šta reći. :frown:
Znamo mi svi vrlo dobro ko su nam neprijatelji i protivnici u ovom gradu, a naravno i šire, a takođe znamo da to nikako ne može biti nikakav Proleter. Pa ako se trenutno nema snage za pokazivanje i dokazivanje tamo gde treba, onda se svakako ne treba blamirati "ratovanjem" s Proleterom.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by naseljekolumbija »

Нема никакве логике да неко од "наших" то уради, кад се све сагледа то може бити само позитивно за Војводину. Мени је драго да су они ушли него да је ушао нпр. металац или бежанија
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

http://www.butasport.rs/fudbal/obezbede ... a-spartak/" onclick="window.open(this.href);return false;
Da, Prag je u nedodjiji :oops:
Gde je sad arena?
Lepo sam ja pitao zasto nije prenosila RTV utakmicu iz Novog Sada?
Sada bi imali reciprocitet sa Ceskom televizijom. Ovako, treba sad platiti prenos, pa niko nece da se dzepuje.
I, sledi natezanje i neizvesnost oko prenosa - nama dobro poznato.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by salefkv »

Cane wrote:Jer eto sad se snaga dokazuje na "silnom" Proleteru, baš moćno, nema se šta reći. :frown:
Ne branim one koji su sarali bilborde, al zato i "silni" Proleter dokazuje snagu na "nasem" stadionu uklanjanjem NASIH grbova.
Kako to da Spartaku i Backoj nisu smetali detalji FKV a eto Proleter fudbalska velesila tu zeli da se dokazuje...
Image
Image
Image
Post Reply