Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3615
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

ernesto wrote:Naucio novu prostoprosirenu recenicu i samo je na repeat vrti.
Covek je uspesan i ispunjen.
Mozemo samo da mu zavidimo![/quote]

:popa:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Toliko vas Lalat uzbudi da ne umete ni citirati jedan drugog :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sto se Lalatove uspesnosti tice,a i tih prostoprosirenih recenica,nije on tu nista kriv,nego mi kao narod koji smo... ma bolje da cutim
Image
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by torrente »

Voja wrote:Toliko vas Lalat uzbudi da ne umete ni citirati jedan drugog :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sto se Lalatove uspesnosti tice,a i tih prostoprosirenih recenica,nije on tu nista kriv,nego mi kao narod koji smo... ma bolje da cutim
vec si rekao...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
slanobarac
Posts: 3615
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Čestitke našem bivšem treneru na uspešnom startu. Predaja nije opcija!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Jedino iskusan i trener od imena, koji voli Vosu, moze izvuci maksimum od ovog tima.
Mislim da bi Cika Misa bio taj covek, koji to moze uciniti odmah.
Najbolje poznaje Klub, Novi Sad i igrace Vose.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Ja ne znam ali za manje neuspehe smo menjali trenere ko ovome čuva leđa? Vežeš 2 poraza od toga 1 kući igraš ko baba pa da imaš malo poštovanja prema pravim navijačima dao bi otkaz ali izgleda ćemo se mi još dugo ćerati :evil:.
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Putuj go**o smrdljivo pokvareno beogradsko cigansko ako imaš imalo obraza otićićeš :evil: :evil:
User avatar
slanobarac
Posts: 3615
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Ne bih da vređam čoveka ali njegove izjave pre i posle meča bi trebao neko stručan da pogleda. Valjda je ostao neki doktor, nisu svi otišli u Nemačku.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4856
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Ma kakvi, nije to nista za posmatranje. On je samo trenerska prevara koja vrti izlizane floskule iznova. ''Pa dobro'', protivnik nam iz jedne sanse dao gol, imamo igru, nemamo srece, idemo dalje, Bog nas danas nije pogledao,...
Mi smo za posmatranje, koji jos uvek stojimo uz ovo...sta god ovo bilo...fudbalski klub svakako nije...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Svaki dan otvorim forum sa samo jednom željom, da vidim da je dao otkaz. I još ništa.
Io odio Belgrado
fare
Posts: 2843
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Lalat veže 3 pobede sa zadnjim timom u ligi bez primljenog gola a ovaj naš mag veže 3 poraza i nikom ništa idemo dalje nije nas Bog pogledao oni iz jedine šanse daju gol imali smo igru čak i stativu bla, bla, bla.....
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4856
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Treba uzeti info s rezervom, ali sam nacuo da mu daju sezonu da izgura do kraja, odnosno da mozemo i 10 poraza da vezemo, politika je politika, i tu price nema. Koga u toj barustini muljavoj i zanima FKV uopste? Cuo sam da su juce otisli iz loze posle primljenog gola. Kad ne odgledas utakmicu do kraja, a vodis klub, sta ocekivati od takvog sljama? Obraz? Da ih dotice ''uprava napolje''? Tacno su se potresli.
Istocno stajanje
Posts: 553
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Istocno stajanje »

Kakva je uprava takav je i trener. Mi kao ocekujemo da ga smene jos gori od njega. Njima su sad bitniji izbori od FKV. Secate se onih obecanja o stadionu? Vise se ne pominju. Slusam pre neki dan clana uprave tj. bivseg clana foruma, koliko sekta utice na nacin razmisljanja, a bio je ok lik.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

У почетку је изгледало да ће афирмисати играче из наше школе. Да је наставио тако, клинци би у другом делу сезоне експлодирали или би у најгорем били на нивоу садашњих резултата. Нико му не би ништа приговорио.
User avatar
slanobarac
Posts: 3615
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Протомајстор wrote:У почетку је изгледало да ће афирмисати играче из наше школе. Да је наставио тако, клинци би у другом делу сезоне експлодирали или би у најгорем били на нивоу садашњих резултата. Нико му не би ништа приговорио.
Mogao je staviti svih 11 naših poniklih sa Vujadina i opet bi bilo ovako. Ne znam kako ne vidite još od početka da čovek nema veze sa fudbalom. Šta on donosi kao svoj pečat, ima li bar neka akcija za koju možemo reći "da, to je to!" Ljudi moji on je zalutao u ovaj sport. Ovu godinu što je vodio klub bi trebalo izbaciti iz istorije Voše. Toliki amaterizam u vođenju tima ja još nisam video nikad a istovremeno nadobudan i prepotentan.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply