22. kolo: partizan-Vojvodina 1:2

Locked

Kako ćemo proći?

Poll ended at Sun Apr 07, 2013 11:21 am

Pobeda
25
58%
Remi
10
23%
Poraz
8
19%
 
Total votes: 43

DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by DekiFirma »

Upravo stigoh kuci... Upalim Arenu, kad vidim u izboru za najlepsi pogodak, broj jedan Enver Alivodic :devil: ... A da, pogodio sam ipak :lol: ... Eto racunajte 2-1= 1 gol Alivodica i bum pobedismo.. :lol:

Inace, primeti li neko da su se ovi sa Arene opametili,pa stalno prenose i nase utakmice? U subotu prenose i utakmicu sa Slobodom. Aj ziveli :cheers:
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Tony Starks »

Nevernik wrote:Jeste da ove pobede vrede vise nego protiv Javora ali mene sad jos vise pece glupi poraz od OFK-e. Bili bi na -4.
Slažem se, i mene to večeras jede do bola, pokazalo se koliko je loše razmišljanje "Evropa obezbeđena, sve snage na kup" koje je zahvatilo i klub i navijače. Totalno pogrešan pristup. Ja se ne zanosim titulom i ne mislim da bismo je osvojili, ali da nije bilo takvog pristupa utakmici sa OFK i da nije bezvezno prosuto par bodova jesenas, mi bismo sad bili u borbi za sam vrh tabele, to samo pokazuje koliko nam zapravo malo fali.

Što se tekme tiče - :klanjanje:, isprskali smo ološ kako treba, vrlo dobra partija svih. :klanjanje: Doduše, stegao sam se prilično nakon njihovog gola, plašio sam se da ne uđe voda u uši, ali ipak smo rutinski priveli tekmu kraju i to mi se sviđa. Trajko zaista igrač utakmice, njihovi napadači totalno neutralisani, a i Luka, kog sam se pribojavao, poptuno izbačen iz igre na desnoj strani, tako da pohvale i za Paju, Vuleta i Đurića. Golovi :klanjanje: Abu kao kroz sir prolazi, a šta tek reći za Enverovu bombu, bravo majstori!

DA JEBEMOOOOO!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by DUB »

Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Helm »

Da li neko slučajno zna podatak koliko je Abu dao golova blizancima otkad je stigao kod nas? Mislim da im se nadavao golova.
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by lazarr »

Kada je sudjenje ovako dobro i realno, uopšte se ne plašim ni jednih ni drugih. Skoro pa da je bilo rutinski.
Smeta mi samo što posle 2:0 počnemo da igramo kao seljačka ekipa i da se panično branimo, a kao posledica dodje onako naivan gol. Sa malo više hrabrosti trebalo bi ovako lošu i bezidejnu ekipu da napunimo nasred lavora.
Gostujuće utakmice protiv blizanaca na žalost gledam preko tv i to u lokalnim limanskim kafanama. Iako kafane menjam bez ikakvog plana, simptomatično je da smo u svakoj u velikoj većini. Danas je bilo prisutno oko 15 gostiju od kojih je 13 ljudi navijalo za Vošu a 2 lika su bili zvezdasi koji su naravno iz svojih razloga ipak navijali za nas. Samo je konobar bio partizanovac i koga su svi od reda zezali. To je uz postignut rezultat ono što me je najviše obradovalo.
Sad me još više boli poraz od OFK jer malo je reći da bisa tom pobedom bili aktivni učesnik u borbi i za titulu.
Morali bi pod hitno da se rešimo tog kompleksa i gubljenja bodova od ekipa iz donjeg doma tabele. Uvek tu izgubimo previše bodova.
Sve u svemu, lepo fudbalsko veče. Živeli. :cheers:
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by playmaker »

Svaka cast momcima na pobedi!

A sto se tice Mazica sudio bi taj isto kao i sto je sudio dok nije dosao tu gde je sada.
Treba li da vas podsecam na cuvene faulove Partizanima u Subotice cini mi se prosle sezone itd.
Sada ga posmatraju iz sveta a oce u Brazil na prvenstvo pa nesme da se glupira inace...
1892
Posts: 1087
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by 1892 »

Ono sto mi se posebno svidelo je da nismo igrali onaj seljacki fudbal posle vodstva koje sve ekipe praktikuju u jsl, nije bilo valjanja po travi, branili smo se momacki i zasluzili pobedu. Naravno sad kad se setim OFKe padne mi mrak na oci, ali to smo mi....treba da sam vec oguglao. Mazic izuzetan, a vidim ovde negativne komentare vezane za arenu, sa kojima se ne bih slozio...imao je komentator par bisera npr na poluvremenu kad nisuu poslali pomocnog da da izjavu, kaze covek, eto da se poluvreme igra 43min mozda bi i poslali nekog :greenbutt:
Come on you Reds!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Radoye »

1892 wrote:...vidim ovde negativne komentare vezane za arenu, sa kojima se ne bih slozio...imao je komentator par bisera npr na poluvremenu kad nisuu poslali pomocnog da da izjavu, kaze covek, eto da se poluvreme igra 43min mozda bi i poslali nekog :greenbutt:
Mislim da je komentator cigan :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
1892
Posts: 1087
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by 1892 »

Radoye wrote:
1892 wrote:...vidim ovde negativne komentare vezane za arenu, sa kojima se ne bih slozio...imao je komentator par bisera npr na poluvremenu kad nisuu poslali pomocnog da da izjavu, kaze covek, eto da se poluvreme igra 43min mozda bi i poslali nekog :greenbutt:
Mislim da je komentator cigan :deal:
Nije naš sigurno al` ne marim :cheers:
Come on you Reds!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by nboya »

Helm wrote:Da li neko slučajno zna podatak koliko je Abu dao golova blizancima otkad je stigao kod nas? Mislim da im se nadavao golova.
Prebrojao sam sest golova i u tim utakmicama nijednom nismo izgubili.

2010/11
CZ - Vosa 2:2, izjednacio u 80. minutu
Par - Vosa 0:1, jedini gol u 77. minutu

2011/12
Vosa - CZ 2:1, dao gol u nadoknadi vremena

2012/13
CZ - Vosa 0:3, dva gola i asistencija
Par - Vosa 1:2, majstorski prvi gol
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by borrissey »

Kowalski, Kej, kada će trčanje? Nemojte nas uskratiti da gledamo uživo! :cheers:

PS: naslov na smeću od b92 sajta "Partizan očajan, Zvezda na -4". Niste se udostojili da u naslovu pomenete pobednika utakmice. Mora da je pola redakcije doživelo nervni slom, moroni govnjivi...
Last edited by borrissey on Sun Apr 07, 2013 11:04 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Turija »

Otišao sam malo na sajtove, ne da pročitam o utakmici, već da vidim komentare.Naiđem i na ovakav:
Ali ljudi, zašto se u naslovu nigde ne pominje Vojvodina!!!

Čestitke za Vojvodinu iz Kragujevca.
(VladanKG, 7. april 2013 21:08)
# Link komentara

Preporučujem (+91)Ne preporučujem (-6)Šta je ovo
Čak su i oni ljudi, koji ne prate Vošu, kao što je na primer ovaj čovek iz Kragujevca, primetili kako se izveštava.Pa ,,objektivni b92, a i drugi, u naslovima, ako negde i stoji da je Voša danas pobedila, to je nebitno, već je najbitnije sa te utakmice na koliko je bodova drugi blizanac u zaostatku (koji je danas ,,pobedio" u Smederevu, gde domaćima nije sviran penal, a oni ga dali u 89om).Tim temama se novinari ne bave - šta onda reći o našem novinarstvu i stanju morala u njemu, kao nekoj avangardi društva?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
fkvislife
Posts: 167
Joined: Mon Jul 23, 2012 2:19 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by fkvislife »

molio bih ako neko ima snimak cele utakmice da stavi :) hvala
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodinaa..
WeAreTheFirm
Posts: 84
Joined: Tue Jan 17, 2012 11:51 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by WeAreTheFirm »

Trajče :klanjanje:
Elem štoperski par konačno po mojoj želji i odmah se vidi rezultat.
Svaka čast celom timu, vec su razmazili nas mlađe navijače sa pobedama protiv :shit:
Bilo da pomisliš da sve oko tebe je tama...
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by DUB »

Turija wrote:koji je danas ,,pobedio" u Smederevu, gde domaćima nije sviran penal, a oni ga dali u 89om
Posle faula nad golmanom Smedereva!
Identicna situacija onoj sa nase utakmice kad su crni trazili penal za ono naguravanje u 5-ercu, pa jos i navalise na Mazica sto im nije svirao.
Svaki kontakt sa golmanom u 5m je faul nad golmanom!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Locked