21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

A u sredu...

Poll ended at Wed Apr 03, 2013 8:56 am

...pobediće klub osnovan 1914.
44
100%
...po bod svakome.
0
No votes
...pobediće klub osnovan 1957.
0
No votes
 
Total votes: 44

User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by nboya »

Molim vas da nesporazume resavate preko pm-a, ako bas mora a ne ovako.
UPRAVA NAPOLJE!!!
1892
Posts: 1079
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by 1892 »

Evidentno je da su mali Radoja i Poletanovic u velikom padu forme ali opet ne treba generalizovati, jedino sto mi nije jasno je kako vec poslednjih 5 godina mi samo zadnje vezne izbacujemo iz omladinske skole, nemoguce je da se samo na toj poziciji pruza sansa nasim omladincima.

Sa druge strane ono govedo od Supica ne vredi vise ni komentarisati, jednostavno covek ocigledno pati od manjka inteligencije i na zalost u njegovom slucaju se to manifestuje kroz izuzetan prostakluk i ulicarsko ponasanje, sramota je sto ce mu se po stoti put progledati kroz prste, ali kad pogledamo ko nam sve sedi u klubu stice se utisak da se izuzetno lepo uklopio. Na zalost u ovoj situaciji samo pomislim sta bi se istom desilo da je na golu crvenog blizanca i tako se ponasa...mrak bi ga pojeo.
Come on you Reds!
ciribuciriba
Posts: 67
Joined: Mon Apr 01, 2013 1:49 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by ciribuciriba »

Da sam ja trener ovo bi Supicu bila poslednja utakmica u Vojvodini.Nasi omladinci su skolovani igraci koji mogu da igraju brz fudbal, jer su tehnicki obuceni.Klub mora imati B tim koji ce igrati drugu ili trecu ligu.Sledece sezone klub ce dobiti pojacanje iz svojih redova, kada se sa pozajmice vrati Ivanic koji igra u kontinuitetu ovu sezonu.Susnjar jos uvek nije dobio pravu sansu, jer je "zrtva" Vignjeviceve taktike.Poletanovic jos uvek nije dosao do zeljene form i trebace mu vreme posle pauze zvog povrede. I tu nikome nije jasno zasto u ovom trenutku Poletanovic ima prednost u odnosu na Kosovica.
Suma sumarum:Vignjevic pojma nema.I napraviti B tim pod hitno.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by the Gari »

Lepa akcija Firme. Sve ostalo potpuni krš. Toliko.

PS Nisam uživo video gol Vojvodine od septembra 2010. godine. :frown:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by Tony Starks »

1892 wrote:Na zalost u ovoj situaciji samo pomislim sta bi se istom desilo da je na golu crvenog blizanca i tako se ponasa...mrak bi ga pojeo.
Nikola Petković je pre mesec dana onako sočno pokazao kurčine obema rukama ciganskim navijačima na tribinama, čak je javno rekao da se ne kaje, eno ni dlaka mu s glave ne fali, igra najnormalnije i dalje. Na stranu što ja mislim da se na cigane ama baš ni po čemu ne možemo ugledati, ali ne znam zašto ih stalno idealizujete po ovom pitanju, kad očigledno nema osnova za to.
Sima Strahota
Posts: 74
Joined: Sat Aug 04, 2012 7:12 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by Sima Strahota »

Posto sam bio u blizini tog dela koji se dovikivao sa Supicem, malo se osecam pozvanim da prokomentarisem.

Koliko sam ja mogao da primetim, pocelo je nakon njegovog prvog kiksa, kada mu je nekih 4-5 likova počelo vikati da je majmun, i kako bi da opšti sa njegovom mamom. Meni je evo iskreno, tu manje zasmetalo Supicevo ponasanje.

Gari je ocigledno ogranicen i mentalno i igracki, i to uopste ne krije. Ali nije on kriv sto je tu. Zvizdite mu kolko treba, aplaudirajte mu sarkasticno, i to je kolko tolko ok, ali ne morate mu j... majku za svaku gresku, mucno je za gledati i slusati.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by laki »

Slazem se da se u potpunosti nmoramo suzdrzavati od primitivizama upucenim nasim igracima. Sarkasticno aplaudiranje ima stila, zvizduci su u redu isto tako, ali psovanje majke nasim igracima je nedopustivo!! Bar sa moje tacke gledista. Koliki neko primitivac treba da bude da bi to radio?!
Image
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by Milan »

Friend wrote:Da više rešimo dilemu zvano :shit: na golu.Juče je :shit: počelo da provocira navijače posle ironičnog aplauza koji je dobio za prvu uhvaćenu loptu posle dva kiksa koji je napravio a jedan od njih je primljen gol dok je drugi bio onaj pokušaj hvatanja lopte koji opet umalo nije završio u golu.Tek tada je počelo vređanje :shit:
:!: :!: :!:

Niko mu nista nije viknuo dok on nije iskazao svoj primitivizam nakon upucenih ovacija celog jugozapada za prvu uhvacenu loptu! Naravno da su svi rekli majmune nakon primljenog gola, ali sebi u bradu. Nakon njegovog napusavanja je dobio porciju uvreda, sto je i zasluzio. Mada, najvise mu je sugerisano da uhvati loptu i nista vise... :mrgreen:

Sve u svemu, klub je na potezu. Predsednik je iz kucice morao videti sta se dogodilo...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3877
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by Red Marquis »

Stvarno mnogo puta se ne slažem sa nečijim mišljenjem, i potpuno je normalno, ali da ima i dalje ljudi koji tog lika brane ne mogu nikako da shvatim :roll:
Jel razumete vi da su njegove limitirane golmanske mogućnosti i kiksevi najmanji problem ovde?
Io odio Belgrado
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by Nevernik »

Nije bas tako bilo.
Odmah posle primljenog gola, nakon nekih 10 do 15 sekundi nasi jos nisu ni krenuli sa centra, sa severnog dela zapada su krenuli povici Supicu majmune. Posle je krenulo ironicno tapsanje i povici sa juznog dela zapada.

Najveci problem kod Supica je to sto mi navijaci Vose nemamo muda da se suprostavimo onima koje najvise mrzimo (Bata + uprava) pa onda svake sezone nadjemo nekog igraca na kome iskaljujemo svoje frustracije (Lazetic, Mrdja, drugi Lazetic, Supic, Skuletic).
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by kowalski »

Mogu omladinci na utakmicama mladjih kategorija da igraju bolje od Barselone, ali buduceg kvalitetnog igraca iznad proseka ove go**o lige do sada medju Radojama, Poletanovicima, Susnjarima, Kosovicima i Nasticima jos ne primetismo. A i imaju od koga da uce, od iskusnijih koji se od Jagodine useru u gace, pa napucavaju lopte kao slepci. To sto su oni nadmocniji u odnosu na neke svoje vrsnjake iz Donjeg Brijanja, irelevantno je potpuno.
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by borrissey »

Milan wrote: Predsednik je iz kucice morao videti sta se dogodilo...
Misliš, precijednik? :)
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3877
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by Red Marquis »

borrissey wrote:
Milan wrote: Predsednik je iz kucice morao videti sta se dogodilo...
Misliš, precijednik? :)
Ne, misli prešjednik :wink:
Io odio Belgrado
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by borrissey »

Red Marquis wrote:
borrissey wrote:
Milan wrote: Predsednik je iz kucice morao videti sta se dogodilo...
Misliš, precijednik? :)
Ne, misli prešjednik :wink:
:cheers:
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by kej »

Nevernik wrote:Nije bas tako bilo.
Odmah posle primljenog gola, nakon nekih 10 do 15 sekundi nasi jos nisu ni krenuli sa centra, sa severnog dela zapada su krenuli povici Supicu majmune. Posle je krenulo ironicno tapsanje i povici sa juznog dela zapada.
Ovo je istina. Razumem da navijači imaju neraščišćene račune sa njim, ali ovo nije bilo u redu. Odmah posle gola je krenulo to skandiranje, potpuno bezveze. Ne opravdavam njega što ulazi u raspravu sa navijačima(lik je teška paljevina), ali nazivati ga majmunom posle greške je nepotrebno. Generalno, po mom mišljenju, on uopšte nije loše branio ove sezone. Možda je kriv za 2-3 gola od tih 13 koliko smo primili. Al' voleo bih da ode, jer je sasvim sigurno da će mu se na svakoj sledećoj utakmici ironično aplaudirati, pogrdno skandirati itd.. Ne podnosim te sukobe navijača i igrača, nerviralo me je čak i kad se zviždalo ciganšturi Lazetiću.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Locked