26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by Telep »

Mare wrote:
Firmas iz medicinske wrote:
Minja wrote:
Prošli put na meti je bio navijač sa istoka, ovaj put sa zapada, šta nas još čeka...
Voleo bih da vidim dal bi se zajebali nekog ispred severa da sacekaju...gamad.

Rezultati su za mene sada nebitni, bitno da se bagra otera, sto nece biti lako kao sto se vidi.
Klub od skoro 100 godina tradicije u ovakvim trenucima ima podrsku od 500-700 ljudi. Iako nisam vise ocekivao opet sam jako razocaran, i ne vidim da ce se tu nesto promeniti...
Sremac, Sremac Špricer Boys!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by shecky »

Zato sto smo jadni.. receno je ne jednom..
Mi smo sami sebi velik klub.. ljudi ..kada drugi budu to govorili e onda cemo biti veliki klub.
Jedini nacin da ode uprava ,je da ispadnemo iz lige!! Jer boze moj ko ce onda dati 2-3-4 mil eura za nekog naseg igraca...a samim tim i interes uprave da ostane na celu bledi.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by kej »

shecky wrote:Pa dobro ja ne znam nisam video ni prvi ni drugi slucaj da budem iskren , ali recmo da smo danas svi bili na zapadu ,bas me zanima dal bi se nesto desilo..
Ne vidim razlog zašto se ne bi desilo. Isto je 100, 200 ili 1000 ljudi. To su kriminalci i niko ne želi da se uvaljuje u ko zna kakve nevolje. Oni su posao za policiju, ali ni policija im ne može ništa(što se vrlo dobro videlo na istoku onda).
Bolje bi bilo da svi sa zapada pređu na istok, jer je sa ovim šljamom grehota i tribinu deliti. To bi imalo neku simboliku. Oni sami u loži na pustom zapadu, a preko mi. Može i neka parola sa istoka, na temu ovog terora nad navijačima . No, sudeći po stepenu organizovanosti i solidarnosti među navijačima, teško da ćemo na ovo odgovoriti drugačije nego ovakvim osudama na forumu.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by Uvek sa tobom »

rotacija wrote:**.
Tako je opet po Firmi :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by borrissey »

Teško je bilo šta komentarisati u ovakvim okolnostima. Strašno je sve ovo u šta se pretvorio naš klub. Postao je leglo mafijašenja i nema nikakve veze nisa Vojvodinom ni sa fudbalom. Strašno je takođe i to što nas je u ovakvim teškim vremenima toliko malo da pružimo podršku svom klubu. To zaista govori o karakteru ljudi i meni to lično najteže pada.
Što se uprave tiče, teško se može nešto promeniti dok se viče sa bezbedne udaljenosti. Ako nešto hoćemo da uradimo - slažem se da se moramo svi preseliti i sa severa i sa istoka na zapad i telima braniti ulaz i izlaz sa stadiona. Inače, očigledno je da je murija na njegovoj strani, jer kako inače objasniti da se ne meša kada treba da brani nas na istoku, ali zato kada treba da brani njega od navijača sa severa, onda ih ima u velikom broju.

Što se igre tiče, ne znam šta bih rekao. Ista je kao što je i bila, nema kreative i gotovo. Ne znam zašto Vuk nije igrao ni minuta. Ja bih lično sve više davao šansu mladima i gradio tim za sledeće sezone. Samo - ništa se neće desiti od sledećih sezona, dok ova mafijaška bagra iz lože ne ode što dalje.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1438
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by Uvek sa tobom »

Idi na Firmin forum,zali se i za to :wink:

Da prokomentarisem malo i utakmicu,jer je ovaj forum prvestveno tome namenjen,bolja igra nego u subotici,videlo se vise zalaganja na terenu,neko htenje daleko je to od dobrog ali vidan je neki minimalni napredak,pa cak i sa ovim trenerom,Moreira nije trebao da nastupi uopste na ovoj utakmici...

UPRAVA NAPOLJE !

shecky cu odgovoriti na pm,da ne gusimo temu.
Last edited by Uvek sa tobom on Thu Apr 26, 2012 1:33 am, edited 1 time in total.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by shecky »

A koja je poenta sad tvog posta?
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by Avangarda »

Какво је то јединство међу Војводинашима кад једног вијају да бију, а остали гледају и дају моралну подршку?
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by Владика »

Avangarda wrote:Какво је то јединство међу Војводинашима кад једног вијају да бију, а остали гледају и дају моралну подршку?
Ко гледа? Шта причате? Ја сам остао до краја утакмице и нисам видео било какав инцидент? Не кажем да га није било, али баш због тога што га готово нико није видео(не знам које извор за ову причу)немојте лупати олако етикете свим навијачима Војводине!
У суштини, почели смо да играмо када су "зли дедаци" напустили игру(Апија и Мореира) мада се и Јавор без разлога повукао. Могли смо данас и победити али кад не знамо да дамо гол. Судија је пропустио да свира чист пенал за нас, све у свему очајно поподне на Карађорђу. Главни утисак, Север је грмео у првом полувремену :cheers: и више милиције него навијача на стадиону. :oops:
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by Brick Liman »

Iskreno sam zgađen svime.
ACAB 1312
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by AntonioKasano »

podbara wrote:
Avangarda wrote:Какво је то јединство међу Војводинашима кад једног вијају да бију, а остали гледају и дају моралну подршку?
Ко гледа? Шта причате? Ја сам остао до краја утакмице и нисам видео било какав инцидент? Не кажем да га није било, али баш због тога што га готово нико није видео(не знам које извор за ову причу)немојте лупати олако етикете свим навијачима Војводине!
У суштини, почели смо да играмо када су "зли дедаци" напустили игру(Апија и Мореира) мада се и Јавор без разлога повукао. Могли смо данас и победити али кад не знамо да дамо гол. Судија је пропустио да свира чист пенал за нас, све у свему очајно поподне на Карађорђу. Главни утисак, Север је грмео у првом полувремену :cheers: и више милиције него навијача на стадиону. :oops:
Izvor za pricu je stariji forumas koji pise na oba foruma i mislim da je prilicno verodostojan. Mozete se informisati kod njega ne verujem da on izmislja takve stvari. To je forumas koji je pisao onaj tekst sto je Dnevnik hteo da mazne pre finala kupa.
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by Minja »

Image

Image

Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by Владика »

AntonioKasano wrote:Izvor za pricu je stariji forumas koji pise na oba foruma i mislim da je prilicno verodostojan. Mozete se informisati kod njega ne verujem da on izmislja takve stvari. To je forumas koji je pisao onaj tekst sto je Dnevnik hteo da mazne pre finala kupa.
:oops:
Brick Liman wrote:Iskreno sam zgađen svime.
:!:
Немам речи, где је овоме крај?
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: 26. kolo: Vojvodina-Javor 1:1

Post by uporan »

Glupo je i komentarisati ovu utakmicu (gledao sam kraj prvog i celo drugo poluvreme).
Jedino vredno pomena je da nam nisu suđena 2 čista penala.
POMOĆNI ĐUBRE!!! :argue:
UH!
Locked