Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Koral wrote:Ovo je jedna "šamarčina" svima koji su ovaj forum pretvorili u zavod za zapošljavanje dotičnog.
Zasto samarcina,pa evo zaposlili smo coveka,kao i mnoge preporucene fudbalere sto smo prodali putem foruma. A nismo mi krivi sto nas i drugi citaju i angazuju ih na osnovu nasih preporuka :mrgreen:

Djumi,srecno.... zelim ti da ih unistis sto pre,pa da potpises za Zvezdu i nastavis misiju :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
N13
Posts: 2101
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Polako ljudi... ja u ovo i dalje ne verujem.
User avatar
PelezinhoFkv
Posts: 210
Joined: Tue Aug 19, 2014 8:57 am
Location: Liman, Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by PelezinhoFkv »

N13 wrote:Polako ljudi... ja u ovo i dalje ne verujem.
Ni ja.
Djumi wrote: JA SAM ODBIO JEDNOG OD BEOGRADSKIH BLIZANACA DA BUDEM DIREKTOR NJIHOVE ŠKOLE....(da tako udjem kod njih i posle.....MENE ONI U TOM KONTEKSTU NE ZANIMAJU)
Djumi wrote: ps.Ljudi ajde da gledamo ovo realno a kome ja trebam ovakav kad nepravim kombinacije sa menadzerima.Realno tesko da mogu da dodjem,prosto veliki je otpor....
"Zvezda i Partizan uvek bile političke organizacije koje su se bavile sportom"
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4864
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

http://zurnal.rs/fudbal/partizan/77678/ ... foto-video" onclick="window.open(this.href);return false;

:( :( :(
User avatar
Turija
Posts: 10812
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Na sve gornje komentare, mogu reci da nije isto kad predje trener, koji nije na klupi Vojvodine i nema trenerski angazman, u odnosu na igraca koji ima aktuelni angazman u Vojvodimi ili negde u inostranstvu.
Kad ga ova uprava Vojvodine nece, ima ko hoce.
S obzirom da nam je uprava blizanacka, sada ce mu vrtoglavo skociti rejting i postace pozeljan u Vosi.
Djumi, srecno i da razuveris sve neverne Tome u Tvoju strucnost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanina
Posts: 815
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanina »

Nadam se danije tačno,ali više ništa ne čudi,otišlo sve u racku.Totalno smo srozani i mislim da se skoro nećemo oporaviti.Čoveka ne poznajem(nikad ga nisam ni smatrao pravim slaninarom) ali da mi je izlistati kad se pojavio na forumu pitao sam ga da se javno izjasni za koga navija nisam dobio odgovor.Imali smo svi poštovanje prema njemu i eto nema tu razlike Vuličević,Panta...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Juzni Banat
Posts: 33
Joined: Tue Oct 07, 2014 12:51 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Juzni Banat »

Za početak da kažem da se nadam da nije tačno, jer nije potvrđeno i dok ne bude ne treba ovde ulaziti u prepirke.

Đumi je mnogima među nama u ovim groznim vremenima bio nada da može biti bolje. Sad je to naše bolje izgleda otišlo kod blizanaca, očitom direktivom FSS (pogledati ostale članove s. štaba)

Zbog toga, veliko je pitanje da li se (i koliko) Đumi tu išta pita. A nadam se da znam gde bi on voleo da radi.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Јужни Банат јел си ти свестан шта си написао?Да се он ништа не пита!? Не иде у конц логор па да се не пита. Већини људи је ова вест смешна, он да буде помоћник Милошевићу!? :D Али било би лепо да се г.Ђуричић јави овде, и каже шта има. Толико ваљда може.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Idealna prilika da i mi imamo nekog kod bi na konferenciji pred mec ili posle meca javno mogao da kaze (kao sto Lalat kaze da je zvezdas) da je navijac Vose :cheers:
Image
Rotkvarijanac
Posts: 26
Joined: Wed Aug 30, 2017 7:28 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rotkvarijanac »

da da u pravu si, sigurno ce to da uradi... pa ima da prica kako je ceo zivot grobar, da brani taj klub kao da mu je sve, da ih ljubi u dupe...

kao i pojedini sto njega ovde ljube u isto mesto... strasno sta smo docekali kao klub

svi ce nam se smejati, daj boze da niko ne sazna da nam je toliko znacio... na prste jedne ruke je ostalo jos ljudi koji nas nizu zajbali, a i to iz ovog ugla deluje kao pitanje trenutka...
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by AntonioKasano »

Taman dolazi za koju nedelju sa svojim novim klubom pa moze da mahne navijacima i okaci sal oko vrata ako ne bude bas jako toplo :mrgreen:
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... -partizana" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

Ha-ha!
Ja sam bio jedan od onih koji su se nadali njegovom dolasku, pre svega jer nama treba neko ko voli Vosu, a i zna po nesto.
Sta reci na ovaj neocekivan obrt - necu da ga previse pljujem jer svako mora nekako da zaradi za rucak (iako je meni licno ovo neprihvatljivo), ali ako covek ima stomak da mu sef bude ono stvorenje zvano 'ivica iliev' i da se raduje zajedno sa janjicarima i slicnom zgadijom, onda neka uziva.

Kako god, dusmana ocigledno imamo puno i spolja a i iznutra, a onih koji zele i mogu da ucine dobro klubu ocigledno premalo,
te u toj situaciji meni zaista deluje bolje da se naprave neki ozbiljni rezovi, jer ovako se potpuno gubi poenta i samo se mrcvari.
CRD FCV
Posts: 1719
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Сачекао бих закључак ових преговора или Ђумија да се изјасни поводом овога пре било каквог коментарисања. Потписао бих само оно што је Воја рекао:
Voja wrote:Idealna prilika da i mi imamo nekog kod bi na konferenciji pred mec ili posle meca javno mogao da kaze (kao sto Lalat kaze da je zvezdas) da je navijac Vose
То би био највећи маркетиншки потез у последњих ко зна колико година.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9902
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Ako je Partizan veliki klub,ne verujem da ce Djumi za vreme mandata tamo imati priliku da se javlja ovde :)
Image
Post Reply