Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

churguzijanac wrote:
Milan wrote:Meni se fudbal pod Dzimijevom palicom nije ni najmanje svidjao. Cak mi je bio uzasan.

Sta li se upravi dogodilo, pa naprasno menjaju kurs.
Upravi se dogodilo da je dekintirana, sto i nije tsko lose!
Delim Milanovo misljenje.
Ako cemo da gledamo posle druge nase Titule, onda je to fudbal koji smo igrali, kada su treneri bili:
Milorad Kosanovic, Tosa Manojlovic, Bobe Pavkovic, Ivica Brzic, Sosa Babic - tada smo igrali leprsavo.
Mozda sam jos nekog trenera ispustio, s obzirom koliko smo ih promenili?
A sto se tice promene kursa uprave, videcemo koliko dugo ce taj kurs da ih drzi? A drugo, koliko je Vosa, sada, u minusu?
Srecno Krivokapicu i Vasiljevicu i nasoj deci na Banjici. :cheers:
PS
Pa i Vasiljevic nije ostavio los utisak, za ono malo utakmica, sto je bio na klupi. Pustio je da se igra fudbal, bez velike ,,filozofije" i trenerskih fraza. Cak je, neocekivano, imao i dobre rezultate.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Фирма Српска Атина
Posts: 14
Joined: Wed Jun 24, 2015 11:20 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Фирма Српска Атина »

Djisa wrote:
Cane wrote:Svi koji ovih dana pomiju Džimija Marića kao opciju za trenera treba prvo da se sete kako je taj pošteni čova po smeni u FKV otišao u Pazar gde je prijavio da radi za 300 ili 500 evra, kako bi od Vojvodine na taj način čistom prevarom i dalje naplaćivao razliku. Upravo za te prevarne pare je potom tužio klub i ucenjivao nedobijanjem licence za Evropu.
Čisto da se ne zaboravi, kad se već priča o odnosu koji su pojedini bivši treneri imali prema klubu.
Mo'š misliti, oštetio klub preko svoje plate, za koliko, 10 000 evra, 20 ooo evra ili manje. U prvi tim ubacio i probio Gacinovica, Babica i mnoge druge od kojih je klub prihodovao milione. Da je postenja trebali su ga castiti sa jos toliko. Ja bih svakom treneru dao minimum 2-5 posto od zarade na svakom omladincu kojeg on promoviše u prvom timu, pa da vidis kad kapne lova kako ce se utrkivati ko ce ubaciti klinca, ali naravno i zadržati istorg trenera makar 3 godine. Sa Dzimijem smo u svakom mandatu imali igru, a uvek je dolazio kad bas i nije bilo novca u klubu za pojačanja i kad smo bili dosta slabiji.
Gacinovica, Babica i mnoge druge u tim je ubacio Sosa Babic, kakav crni Dzimi.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Stavise, u trenutku kad je dosao Dzimi, oni vise i nisu bili u klubu tj. prodati su investicionom fondu, pa nisu ni igrali u kvalifikacijama protiv Trencina.
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Протомајстор »

Џими је мислим пре тога био шеф омладинске школе, што га је и кандидовало за место првог тренера.
Можда је то било и у његовом првом мандату, брка ми се пошто су он и Соса двапут смењивали један другог.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1282
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Zar nije Novaković bio direktor oš?
Inače da li Vasiljević i Krivokapić imaju mogućnosti da izvuku sezonu do kraja? Tj da li imaju potrebnu licencu.
Pustiti ih, da vidimo ima li tu materijala. A sigurno su jeftiniji od Lalat & co.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Trebalo bi. Krivokapic zavrsava licencu (ne znam da li i on takav podleze pravilu da ne sme vise od dve), a Vasiljevic je i poseduje ako se ne varam.

Ako je plan da oni samo izvuku sezonu do kraja, onda nema smisla da sad vode ekipu. Tako se opet upada u to vrzino kolo. Ako im se daje sansa, neka im se sansa da na neodredjeno...
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1282
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Pa to sam mislio, na neodređeno, a na kraju sezone da se da ocena i vidi imali smisla da nastavljaju ili ne.
Pričam o kraju sezone, ne o kraju godine.
Tako je i Zaga počeo, kao zamena pa ima najbolji evropski rezultat u poslednjih 20 godina.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Sto se mene tice postoje igraci cija cu imena bez obzira na njihovu karijeru uvek vezati za jedan klub... Za mene ce uvek recimo biti Jozef Kizito = Vojvodina,a Leo Lerinc i Radovan Krivokapic = Zvezda. Mozda gresim,mozda ne,ali to su moja osecanja
Image
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1282
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Voja wrote:Sto se mene tice postoje igraci cija cu imena bez obzira na njihovu karijeru uvek vezati za jedan klub... Za mene ce uvek recimo biti Jozef Kizito = Vojvodina,a Leo Lerinc i Radovan Krivokapic = Zvezda. Mozda gresim,mozda ne,ali to su moja osecanja
A za Lalata? :mrgreen:

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest ... sto/313100" onclick="window.open(this.href);return false;
„Partizan je pošten klub i vode ga pošteni ljudi, Radnički je pošten klub i vode ga pošteni ljudi. Mogu slobodno da kažem da Ivica Tončev jako voli Radnički i Niš i da je jedan od najpoštenijih ljudi u srpskom fudbalu“, kaže strateg Nišlija
User avatar
Djisa
Posts: 1215
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

MiSmoFKV! wrote:
Voja wrote:Sto se mene tice postoje igraci cija cu imena bez obzira na njihovu karijeru uvek vezati za jedan klub... Za mene ce uvek recimo biti Jozef Kizito = Vojvodina,a Leo Lerinc i Radovan Krivokapic = Zvezda. Mozda gresim,mozda ne,ali to su moja osecanja
A za Lalata? :mrgreen:

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest ... sto/313100" onclick="window.open(this.href);return false;
„Partizan je pošten klub i vode ga pošteni ljudi, Radnički je pošten klub i vode ga pošteni ljudi. Mogu slobodno da kažem da Ivica Tončev jako voli Radnički i Niš i da je jedan od najpoštenijih ljudi u srpskom fudbalu“, kaže strateg Nišlija

Sve jasno, samo navodnici fale!
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Minja wrote:
Voja wrote:Sto se mene tice postoje igraci cija cu imena bez obzira na njihovu karijeru uvek vezati za jedan klub... Za mene ce uvek recimo biti Jozef Kizito = Vojvodina,a Leo Lerinc i Radovan Krivokapic = Zvezda. Mozda gresim,mozda ne,ali to su moja osecanja
Ne gresis.
Krivokapic je dobio sansu za popravni u srednjim godinama, a mislim da je Kosan prizeljkuje u poznijim, kad u zivotu sve, realno, sabere.
Nije lako ziveti s dugom, ako covek ima i malo morala. Mnogi su, mnogo, duzni Vojvodini.
Kad tad, sresce se sa svojom savescu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Nikada ne dobijemo drugu sansu da ostavimo prvi utisak. Vosa je sada u takvoj fazi da apsolutno bilo ko moze da je vodi,da je trenira,da igra za nju,tako da sa te tacke gledista moze i Radovan,moze i Kosan. Ali sa neke moje tacke,za Radovana rekoh,a sto se Kosana tice... Prvo,sa ovakvim timovima u ligi,sa ovakvim Partizanom,da sam trener Napretka borio bih se za drugo mesto. Jer izuzimajuci tim sastavljen od poskupljenja goriva i impulsa,Napredak uz Nis ima najkompaktniji tim,a oni kao ekipa nastupaju totalno rezultatski nepouzdano. Takav trenerski vuk bi trebalo da se seta ovom ligom sa takvim timom,i takvim finansijerom ;) I ono sto je mozda i najvaznije,svi nasi igraci od recimo '92 koji su presli u blizance i nisu odneli mnogo iz Vose,a Kosan je odneo titulu,istoriju... Kosan je trebalo da bude mit i ponos Vose. A danas kome god kazes Kosanovic,reci ce Zvezda. Devalvirao se maksimalno,i sto se mene tice moze i bez njega
Image
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Душан »

Васиљевићу треба дати шансу, он је и створио ову генерацију омладинаца.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by borrissey »

MiSmoFKV! wrote:
Voja wrote:Sto se mene tice postoje igraci cija cu imena bez obzira na njihovu karijeru uvek vezati za jedan klub... Za mene ce uvek recimo biti Jozef Kizito = Vojvodina,a Leo Lerinc i Radovan Krivokapic = Zvezda. Mozda gresim,mozda ne,ali to su moja osecanja
A za Lalata? :mrgreen:

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vest ... sto/313100" onclick="window.open(this.href);return false;
„Partizan je pošten klub i vode ga pošteni ljudi, Radnički je pošten klub i vode ga pošteni ljudi. Mogu slobodno da kažem da Ivica Tončev jako voli Radnički i Niš i da je jedan od najpoštenijih ljudi u srpskom fudbalu“, kaže strateg Nišlija
Ma stvarno, evo suzu ću pustiti. Mislim, eeeeeej, koji mozak može da izgovori ovako nešto? Daleko ti lepa kuća, sinak.
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Suvise brzo je uklonjena tema o utakmici sa Macvom, pa bih samo ovde kratko rekao kako nisam nezadovoljan. Video se neki mali napredak i zelja, sto je najbitnije. Tesko da ova ekipa moze igrati drasticno bolje, ali treba pokusati i iscediti iz njih maksimum...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply