Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Locked
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by budababa »

Rabba wrote:Teška srca, nema tu penala, karton zaslužen, kapa dole Mažiću na ovome. Ne znam kako je sudio ostatak tekme, nisam bio zainteresovan za istu.
+1

Koliko god bi mi drago bilo da je Radnički dobio iz nepostojećeg penala...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by gospodinFKV »

Ostrasceni jesmo, s razlogom, ali i dalje nismo slepi. Ljudi, kakav crni penal, pao je kao da mu je Brus Li uleteo nogama. Mozda bi i svirao Mazic, da ovaj nije pao da je bomba eksplodirala pored njega...

To da je isao od gola, lapo metra od gol aut linije, sa vrlo malim sansama da postigne gol, da i ne spominjem...to ga samo dodatno odaje da je isao na penal, nije Mazic glupav, sudi Ligu Sampiona pored ovog naseg mulja. Ume da prepozna i mnogo prefinjenije glumce od ovog djidjana...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9894
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Voja »

Ponovo ispadoh kontras :)
Image
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by trelos gia fcv »

Molim vas i preklinjem da shvatite jednu rečenicu koju ćete svi odobriti s tom razlikom što će neko ovde priznati da je tako a neko ne. Rečenica je sledeća:

KOLIKOGOD DVA BG BLIZANCA BILA SLABA, MI ĆEMO UVEK BAR ZA NIJANSU BITI SLABIJI!

To je jako surova istina, ali je ISTINA!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by borrissey »

srkins wrote:http://www.mozzartsport.com/vesti/argen ... raca/98045 ne znam sta bi rekao,strasno
Mislim da je ovo klasična novinarska patka sa jasnom političkom pozadinom. Nažalost, i dalje se zakuvava, psi rata nikad ne spavaju...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by borrissey »

http://www.sportal.rs/news.php?news=140868" onclick="window.open(this.href);return false; Ovde je garantovano bilo i lokalnih navijača, koji su mudro uništavali sopstveni stadion. Glupost je neuništiva!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by laki »

A ne, nego su sektor za gostujuce navijace i veci deo ostalih tribina popunili cigani iz Beograda! Ako je doslo 500 ljudi iz BGa secem penis! Ostala ciganska bagra na stadionu je malogradjanstina iz Nisa i ostalih gradova i sela blizu Nisu. Standardna pojava...
Image
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by Turija »

Salvador wrote:Neizbežan mi je utisak da smo u ovakvoj ligi ove godine komotno mogli ići na prvo mesto, samo da je pristup trenera, igrača i uprave bio malo ozbiljniji. Najluđe je što mi se čini da i dalje imamo realne šanse :mrgreen:
Delim mišljenje.
Klub ne treba medijski to da najavljuje, ali treba interno da projektuje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by trelos gia fcv »

laki wrote:Ako bilo ko od fudbalera cita ovo neka zapamti: Ako protiv crvenih govana budete igrali kao sto ste igrali protiv oba govneta u prvom delu sezone, i ako umesto muda na laznu marakanu ponesete picku, pardon vaginu, kao sto ste to uradili, ponavljam, u 3. i ako se ne varam, 11. kolu u prom delu sezone, vredjacu vas sve ponaosob do kraja prvenstva sa ograde Karadjordja, kunem vam se u to! BOLI ME PATKA ZA REZULTAT, ALI OVOJ ZVEZDI DA SE PRUZI BILO KAKAV RESPEKT?! Danas sam pogledao kako su igrali u Nisu i mogu samo da kazem da je to skup invalida i ljudi sa posebnim potrebama. Nemoj slucajno da se neko izvinjavao nekom zbog pregrubog starta ili slicno. Nek sudija navlaci za njih, neka izgubimo ako treba, ali ponesite MUDA i pokazite zelju.

I ne, nije prerano da se kaze ovako nesto za crveno go**o iako imamo utakmicu pre te. Vidimo se za vikend na Karadjordju, gde ocekujem da svi poprave ucinak sto se tice voljnog momenta, taman da se jaja povecaju do one velicine koja nam je potrebna da u kolu koje sledi posle tog, ispenetriramo crveno go**o po sred one smesne guzice njihove.

Ju, koji je to ispodprosecni tim, njima bi svaki tim u ligi ladno mogao da otkine bar dva boda, samo da zele!
http://www.telegraf.rs/sport/1449449-pi ... suza-video" onclick="window.open(this.href);return false;

Jel će ovi da nas pobede iduće nedelje?
Jao majko mila! :beg:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by laki »

U tome i jeste fora, gari! O tome sam i pisao, nadam se da si shvatio poentu pog posta. To je najsmesniji tim ikada koja su crvena go**a imala u svojoj istoriji. A ovi nasi su protiv oba blizanca u prvom delu sezone odigrali kao da su ih ustrojili pre utakmice. Ako izadjemo sa mudima razvalicemo p***e u svakom pogledu. Ali kad znam kakav karakter ima vecina igraca... Strasno se bojim.
Za Nastu, Vanju ( Kordu ), Pekaru se ne bojim. Ali za ostale ne moguda kazem da li ce taj dan izgledati kao da su anemicni ili ce izaci sa zeljom da pokidaju go**a i polome ih u svakom pogledu.
Ponavljam: Meni rezultat nije bitan, samo da ne izgledamo kao grupa bezmudasa na terenu. Tad me je jedino sramota.
Image
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4855
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by gospodinFKV »

Mozda sam dju**e, ali uzivam sto pucaju polako, sav po sav...

Ne bi ni upola zanimljivo bilo da su ih samo tako odjednom izbacili...
srkins
Posts: 1455
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by srkins »

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -191865028" onclick="window.open(this.href);return false; nema nas na listi :cheers:
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by vosa do groba »

http://fudbal.hotsport.rs/2015/02/27/so ... superlige/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2014/15

Post by мализека »

Требали су још летос да их избаце...ваљда УЕФА неће попустити. :mrgreen: :whistler:
Locked