Vase misljenje o Damiru Kahrimanu

Da li treba prihvatiti ponudu?

Da,naravno.
22
81%
Ne,nikako.
1
4%
Treba dobro razmisliti.
4
15%
 
Total votes: 27

Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

ice wrote: Uglavnom i pozeljno je cak i u slucaju da se svi slazu oko neke teme da se nadje bar jedan koji misli drugacije,jer iz kompletnije polemike se i radjaju konkretnije stvari. :wink:
.
Hmm... Mislim da se ne slazem sa tobom u vezi ovoga...

:D:D 8) :roll: :P
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

I, opet, Kahriman sebe stavio na dnevni red.
Ja i dalje ne mogu da se čudom načudim kako neko još uvek može da priča da se radi o dobrom golmanu, samo što je kikser.Jedno s drugim ne ide, a, mi još zbog tih kikseva gubimo ključne utakmice.
Hajde, da ispoštujemo i takvo mišljenje, ali da se kaže:
Dobar si Damire, ali posle 10 ili 20 kikseva staje Brkić ili Kesić na naš gol.Pa i najbolji igrač u košarci posle 5 ličnih mora da ode sa terena i pusti na njega drugog.A, mi treba samo da preciziramo:
da li se broje i oni kiksevi kad ne dobijemo gol ili samo oni kad lopta uđe u mrežu?

PS
Po meni, Kahriman je morao biti prodat čim je završio misiju u mladoj reprezentaciji, a naročito posle utakmice u Madridu, gde je sasvim solidno branio.
Trebao je biti prodat i Despotović, ali to nije ni nalik priča ovoj.Ja sam očekivao da su oni, obojica, već kaparisani. Zato sam govorio da će stvari biti jasne 31 avgusta.
Sad će to sve ići daleko teže.Baš mi je žao Despota, što će njegov put povratka biti izuzetno težak.Teži nego uspona.Čovek je dao Voši zaista puno i treba mu omogućiti maksimalne uslove da se što pre vrati u formu koja se od njega očekuje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ono sto je takodje bitno spomenuti je i to da mi pored Kahrimana imamo jos dobrih i mladih golmana poput Brkica koji brani za mladu reprezentaciju i 86. je godiste,zatim Kesica koji je 87.,pa Drincica koji je 89.,a posebno bih spomenuo mladog Ristica koji je 90.godiste(znaci generacija Smiljanica i Medojevica sa kojima je bio clan kadetske reprezentacije),a koji je veliki talenat.Momak nam je prosle sezone doneo kadetski kup Srbije posto je u finalu protiv Zemuna odbranio u regularnom toku svasta,a zatim na penalima nam doneo trofej.Branio je takodje i za kadetsku reprezentaciju ciji je prvi golman bio.Sa njim su igrali u reprezentaciji i Smiljanic i Medojevic,svi su 90.godiste i vise nemaju pravo da igraju za kadete,nadam se da ce ih Krmpotic zvati u omladinsku reprezentaciju do 18 godina,ali tu vidim problem posto ce tamo dominirati igraci 89.godiste koje forsira Krmpotic,a ovim nasima bi bilo mnogo lakse kada bi tu i tamo igrali za nas prvi tim,jer je Krmpotic rekao da ce zvati samo najtalentovanije iz 90.godista.Eh bojim se da ce ovi u klubu upropastiti tu nasu talentovanu decu.Inace trenutno je na sceni nova kadetska reprezentacija koja zapocinje kvalifikacije i njeni clanovi su Mitosevic i Aleksic koji su 91.godiste i to je velika cast za nas klub.Nadam se da ce kadeti ovog puta imati vise srece sa zrebom i da ce u drugom krugu kvalifikacija dobiti nekog lakseg protivnika a ne opet nekog poput Engleza,ali dobro prvo treba proci prvi krug.Ali da se vratim Kahrimanu,zaista mislim da bi smo ga trebali prodati,eto potencijalnom kupcu pokazivati kasete sa evropskog prvenstva u Holandiji. :lol:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Sport:

KAHRIMAN SUSPENDOVAN!

Zbog kršenja profesionalnih obaveza UO Vojvodine odlučio.
Reprezentativni golman pred Bežaniju odbio da sedne na klupu rekavši treneru
Brziću da mu je mesto među stativama ili da ga u suprotnom ne poziva

Zbog neizvršavanja profesionalnih obeveza, Upravni odbor Vojvodine suspendovao je golmana Damira Kahrimana i on, do okončanja disciplinskog postupka, neće trenirati sa prvim timom, saopštila je juče informativna služba našeg najstarijeg superligaša.

Šta se, zapravo, krije iza ove (ne)očekivane odluke najvišeg klupskog tela „stare dame“ srpskog fudbala, pretočene u više nego šturo saopštenje u svega dva reda?

-Kahriman je u meču protiv Bežanije trebalo da bude rezerva, ali je treneru Ivici Brziću saopštio da misli da mu je mesto među stativama i da ga, u suprotnom, ne poziva – kratko je razloge za suspenziju, do ove sezone standardnog čuvara mreže, za „Sport“ obrazložio sportski direktor „lala“ Radisav Rabrenović.

To je, za sada, sve što žele da kažu u upravi Vojvodine, a još manje raspoložen za razgovor bio je momak koji će za manje od mesec dana (19. novembra) napuniti 23 leta i koji je, da podsetimo, pre samo tri-četiri meseca, u Holandiji, izabran u idealan tim Evropskog prvenstva za igrače do 21 godine.

-Razumem interesovanje javnosti za sve što se oko mene dešava, ali, u ovom trenutku, ne želim da dajem bilo kakve izjave – rekao nam je, potpuno smireno, ali i vrlo odlučno Kahriman.

Iz startne postave „lala“ on je, da podsetimo, prvi put ispao 1. septembra, u meču 4. kola Meridijan super lige, u kojem su Novosađani gostovali u Kruševcu. Već u narednoj utakmici, protiv Mladost, ponovo je bio među stativama i tu ostao i u prvenstvenom meču sa Crvenom zvezdom, odnosno kobnoj utakmici u Inđiji, u kojoj je Vojvodina, od istoimenog trećeligaša, eliminisana iz Lavu kupa Srbije. Posle toga, mesto je ustupio mladom reprezentativcu Željku Brkiću. Od tada ga, štaviše, nije ga bilo ni na klupi za rezerve.

-Kahrimanu se desilo najgore što golmanu može da se desi, a to je da izgubi sigurnost u sebe – obrazložio je takvu odluku trener Brzić. - Stoga smo odlučili da preskoči mečeve sa Smederevom i Hajdukom, da se dobro odmori i učvrsti poljuljano samopouzdanje, a potom i da se vrati u tim.

Taj povratak je očekivan upravo protiv Bežanije, ali se, očigledno, nije dogodio. Do završetka disciplinskog postupka, Kahriman će, inače, sa trenerom golmana Vojvodine Draganom Vasićem da radi odvojeno od ekipe. Prema, doduše nezvaničnim informacijama, on je angažovao još dva trenera golmana sa kojima će raditi u Zemunu iz kojeg je, inače, pre otprilike godinu i po dana, stigao u Novi Sad.

Đ. VUKMIROVIĆ 23.10.2007 16:16:28
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

nabedjeni magarac!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Ne Mogu da verujem!
Upravo je izgubio to malo simpatije sto je od mene imao...
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Velika steta!
A mogli smo ga prodati za LEEEPE pare posle tog EP. Cak sta vise, sve cinjenice i govore da je to bio plan. Doveden je dobar i mlad golman. Sta se desilo?
Da li smo trazili puno? Da li je uopste bilo ponuda iz inostranstva?
Mi imamo problem sa prodajom nasih igraca. Da su cigani imali najboljeg golmana EP, od njega se ne bi moglo disati po stampi i zavsio bi u seriji A. Jebi ga. Zato mi i strepimo da ce nam najbolji igraci otici u bg. Kad ne znam sami da im resimo existenciju. Pa kapitena nam gledaju rumuni, ej, rumuni?! bivsi kapiten je morao preko turske do evrope. Krasic ce morati preko rusije.
ALO direktori slepci - to je vas posao!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Pa tu je problem i neigranje naseg kluba u Evropi. Beogradski blizanci imaju (iz raznih razloga, jel'te) zagarantovan prolaz i konstantno su tu pred ocima evropskih menadzera, pa jos kad se prilepi prica o silnim domacim trofejima (za koje mi znamo kako su osvojeni ali stranci mozda i ne znaju) i golovima u domacim (namestenim) utakmicama, ispada da je za igraca jedini nacin da se izadje napolje bas preko ta dva kluba. Ili na mala vrata - preko Rusije, Turske, Ukrajine...

Ali kvalitet ce da nadje nacina da ispliva, tako da 90% cigansko-grobarskog djubreta sto je imalo zvucne transfere vrlo brzo zavrsi po Kinama, bliskom istoku i bivsem SSSR dok igraci poput Stepija i Krasica (sto se tice nasih), pa i Vidica i drugih na kraju nadju svoj put.

Da bi se situacija promenila, da bi nasi igraci imali prolaz direktno u Italiju, Spaniju, Nemacku, Englesku i ostale najjace lige, mi moramo napraviti jedan niz igranja u Evro-kupovima. Nema nam druge.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Problem je sto i iz ofk idu direkt u Italiju,Spaniju...
Napred Voso!
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Dnevnik

Zbog svega što je preživljavala u proteklih petnaestak godina, za FK Vojvodinu može se reći da je i sezona i po dug period spokoja. Mir je trajao od renoviranja FC “Vujadin Boškov” kada su igrači najzad dobili, za naše prilike, izvanredne uslove za izvršavanje profesionalnih obaveza. Ipak, očigledno nenaviknuti na idilu, u redovima crveno-belih kao da su morali da otvore novo žarište.
Suspendovan je Damir Kahriman, do pre dva kola standardni golman, koji je, uzgred, bio najbolji čuvar mreže Evropskog prvenstva za mlade u Holandiji minulog leta i kao takav bio u idealnom sastavu Starog kontinenta u konkurenciji “ispod 21”.

U Vojvodini su se dičili, s pravom, da imaju poker kečeva u Kahrimanu, Brkiću, Kesiću i treneru Vasiću. Kako i ne bi kada je pored već apostrofiranog Kahrimana Brkić počeo novi ciklus kvalifikacija za EP kao prvi golman Krčmarevićeve generacije, dok je Kesić stigao iz Apatina s oreolom rezervnog čuvara mreže Đukićevih srebrnih momaka. I upravo njih trojica bili su povereni treneru Vasiću, koji je takođe imao udela u holandskom srebru, jer je bio zadužen za golmanski tandem o kom sada brine i u novosadskom superligašu.

Staro je pravilo među golmanima da “jednom obično svane kada drugom smrkne”. Dogodilo se to i u Vojvodini. Brkić je strpljivo čekao svoju šansu, prigrabio je i sada je on crveno-bela “jedinica”. No, Brkića ne treba da interesuje Kahrimanova sudbina, njegovo je da se skoncentriše na svoje obaveze i doprinese dobrim rezultatima Vojvodine.

Kada je o Kahrimanu reč, čudno i brzo desio se njegov sunovrat - od prvog golmana EP za mlade do suspendovanog prvotimca Vojvodine. Ništa, međutim, nije navodilo na ovakav rasplet. Kada je uoči prvenstvene pauze došlo do smene na golu Vojvodine, a desilo se to posle poraza u Lav kupu od Inđije, novi šef stručnog štaba Ivica Brzić ovako je obrazložio odluku:
- Kahriman je u krizi. Za njega je najbolje da pauzira, da predstojeću pauzu dobro iskoristi, vrati se u formu i spreman fizički i psihički stane na gol.

Nema slova zamerke na ovakav rezon, jer je on pre svega u interesu kluba. U međuvremenu prošle su i mini-pripreme u Kanjiži, a pred meč s Bežanijom novinari su podsetili Brzića na ono što je rekao.
- Brkić je prvi golman do daljnjeg - bez detaljnijeg obrazloženja, što je takođe njegovo puno pravo, rekao je trener Novosađana.

Naravno da je novinare zaintrigiralo to što je na klupi u nedeljnom meču sedeo Kesić, a ne Kahriman. Zato su novinari otišli korak dalje i na konferenciji za štampu posle utakmice zamolili Brzića za objašnjenje.
- U razgovoru s Kahrimanom procenili smo da bi on teže podneo da sedne na klupu nego da ne bude uopšte u kombinaciji za sastav – pojasnio je Brzić.

I na kraju, usledilo je (ne)očekivano finale u kratkom, da kraće ne može biti, cirkularnom obaveštenju koje je juče podeljeno redakcijama: “ Na osnovu odluke UO FK Vojvodina igrač Damir Kahriman je suspendovan zbog neizvršavanja profesionalnih obaveza i do okončanja postupka neće trenirati s prvim timom.”

Klub ispred pojedinca
Predsednik FK Vojvodina Ratko Butorović ovako je prokomentarisao novonastalu situaciju:
- Nema tog pojedinca koji je preči od kluba. Svako ko u Vojvodini ne bude izvršavao profesionalne obaveze, biće suspendovan.

Pitali smo odmah tehničkog direktora Radisava Rabrenovića šta znači “neizvršavanje profesionalnih obaveza”?
- Kahriman je odbio da bude rezerva u meču sa Bežanijom. To se dogodilo u petak – rekao je Rabrenović.
I upravo dolazimo do onog što “ne štima” u celoj hronologiji događaja, jer se kategorična izjava gospodina Rabrenovića u velikoj meri kosi sa onim što je rekao trener Brzić posle Bežanije, ali i još neki klupski čelnici, a što ni po čemu nije nagoveštavalo buru.

A šta o svemu kaže Kahriman?
- Pokušajte da me shvatite. Ne bih da komentarišem odluke kluba i trenera. Ponašam se kao profesionalac i prihvatam svaku odluku – rekao je Kahriman, očigledno i sam začuđen onim što ga je snašlo.

Za Kahrimana klupa sigurno nije strano telo. Sedeo je na njoj i u Zemunu, a i u Vojvodini prošle jeseni kada je mesto u tri meča uoči zimske pauze prepustio Babalju, da bi se na proleća ponovo vratio međ stative. Imao je kao i svaki sportista dobrih i loših trenutaka, a takvih će, bez sumnje kako mu se bude razvijala karijera, imati i ubuduće. Imaće ih i Brkić i Kesić, kao što ih imaju i Stojković, Van der Sar, Dida... Jedno je sigurno, nespreman golman, ni fizički, ni psihički, ako nije za teren – nije ni za klupu, pogotovo ako na raspolaganju stručni štab još ima Brkića i Kesića.

Nije poenta u Damiru Kahrimanu već u lošoj klupskoj proceni. Ako je u FK Vojvodina bilo nezadovoljstva i nedoumice u vezi s golmanskim kvalitetima Damira Kahrimana, a bilo ih je, idealna prilika za obostrano koristan rastanak moralo je da bude leto. Kahrimana verovatno nikada lakše nije bilo prodati nego tada, samo je pitanje koliko je iznosilo obeštećenje za najboljeg mladog golmana Evrope? Vojvodina je propustila priliku da zaradi, a Kahriman da u karijeri načini stepenik više i možda već sada obezbedi egzistenciju.
Ovako, Vojvodina ima nezadovoljnog golmana pod ugovorom koji ne brani. Gde je tu računica i kome ide u prilog?

S. Savić

PS
Moj je utisak da je Vojvodina samo prividno izgubila pare i da ona te iste pare može i dan danas dobiti za Kahrimana.Možda je tu letos i pala neka mizerna ponuda koju Vojvodina nije mogla i smela prihvatiti zbog svog rejtinga i ondašnjeg statusa Kahrimana kao reprezentativca U21.
Vidite kako igrač koji vredi osvane i na naslovnoj strani žurnala i traže ga nama omraženi klubovi.Zašto zvezda i partizan nisu ni pitali za zvanično najboljeg mladog golmana Evrope?Partizan bio bez golmana, a zvezda nezadovoljna Ranđelovićem i NIŠTA.Ni K od Kahrimana u svim svojim glasilima.A, Kačar bez evropskog oreola, odmah ispod Bajerna :?:
Pozdravljam Odluku Predsednika i Upravnog odbora, jer su je doneli u interesu Kluba.
Međutim, slažem se sa Branetom da nam teško ide prodaja igrača i da se time moramo ozbiljno pozabaviti.Zvezda ugura nikakvog Purovića za 2 miliona (ako im je verovati), a mi ne možemo najboljeg strelca Lige za milion.Ili da nam Stepi ode za 450.000 a posle godinu ipo turci ga prodju 10 puta skuplje. Nadam se da se to više neće dešavati, jer klub nije u buli, pa da prodaje u bescenje.A, ima i rezultat.Pozicija na Tabeli itekako podiže cenu igračima.Zato je jako važno biti prvi, drugi ili treći.Ide se na prvo mesto, pa koji se bude.Mi to danas možemo i ne treba da strepimo i ako Kahriman napusti Vojvodinu. U ovako kvalitetnoj golmanskoj konkurenciji klub će imati više koristi nego štete.Neka čovek potraži sreću na drugoj strani.Ja mu one (ključne, po naš plasman) golove nikad zaboraviti ne mogu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ili da nam Stepi ode za 450.000 a posle godinu ipo turci ga prodju 10 puta skuplje.
Ma problem je u tome sto je Stepi otisao za 800.000, bar su toliko Turci platili, ali klub je dobio samo 450.000... A Cvetko se samo smeska :wink:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Apsolutno se slazem sa Turijom u vezi konstatacije o Kahrimanu.Da je on vredeo,vec bi se interesovali za njega mnogo vise,ali ne brinite nisu Evropljanima promakli ni njegovi kiksevi kojih je bilo podosta.Nisu ni oni ljudi blesavi,amateri ili slicno.
No,sto se tice price o tome zasto iz naseg kluba teze odlaze igrace,razlozi koji su neki naveli su samo delimicno tacni.
Jeste da su Zvezda i Partizan zvucnija imena(mada to kod prodaje jedva nesto vise pomaze) i da igraju konstantno u Evropi(ovo vec vise pomaze) i da im to daje vecu prodju da za bolje pare prodaju svoje igrace i to cak direktno u najjace lige,ali glavni uzrok za to lezi u necemu drugome.Sta je to drugo?
Pa to drugo su nasi menadzeri koji su bogami opasni mufljuzi i medju najpoznatijim i najboljim u Evropi.Zamislite!A gde bas tu da budemo najbolji?I ti doticni menadzeri su blisko vezani za dva beogradska kluba,cak ulaze i u njihove uprave,saradjuju dalje sa opasnim mafijasima i tajkunima tipa Miskovica i kompanije,imaju par svojih novinara preko kojih uvek mogu da naruce tekstove o pojedinim igracima,i kada je tako zaista i nije tesko prodati nekog igraca pa cak i u Real ili Mancester za recimo par miliona evra sto njima nije nista jer pojedine igrace placaju i deset puta vise.Ono sto tada bude problem jeste to da ti igraci zatim ne igraju u tim klubovima i osetno nazaduju u karijeri sto se potvrdilo na primerima Perice Ognjenovica,Cirica,Vukica,Lazovica,Delibasica,Pjanovica,Vukcevica,Gvozdenovica,Lalatovica,Boskovica i ostalih.Kako su se dalje razvijale njihove karijere?Nikako,eto slicno ce biti i sa Joveticem.Momak je jos pre 2 godine bio toliko proteziran u medijima,pisu epove o njemu,ima par menadzera na celu sa Albancem Ramadanijem u timu ga trpe uprkos svemu,izvodi sve penale i slobodne udarce,veliki je potrosac lopti,ukratko guraju ga sa svih strana,a pogledajte ko gura naseg Gojka?Niko,a momak je za Jovetica izmislio fudbal.Ja sam jako zahvalan Djumiju sto je Gojka stavio u prvi tim i prava je steta sto sad u istoj situaciji nisu i Vukobratovic i Pavlovic jer su takodje vredeli,a takodje i vec zaboravljeni Kovacevic i Magoc kojima je Djumi takodje davao povremeno sansu a sad su svi totalno zaboravili na njih i ovi tavore u CSk-u i na Slanoj Bari gde doduse igraju solidno.E to je vec nas problem sto mi stvorimo dobre mlade igrace,a niko ih ne gura u prvi tim ili kao ima vremena mladi su jos,pa sta onda igraca i treba gurnuti u vatru da se pece i kali.Kasnije im se sansa ni ne da jer kao vise nisu mladi.A eto grobari i cigani na silu ubacuju mlade igrace i voleli bi da neko od njih zablista.Pa kako mi da prodamo igrace kad mladima ne dajemo sansu,a zna se da su u Evropi najvise na ceni mladi igraci,pa ko jos zeli da kupi igraca koji je vec usao u neke godine?Pazite kupuju oni i nase igrace iznad 21 godine,ali njima osetno pada cena,eto nijedan od takvih nije nesto previse placen osim eventualno Zigica a i za njega je prava cena postignuta tek kad ga je Rasing prodao Valensiji i Zvezda dobila deo.Za Jovetica nude dobre pare,ali samo zato sto je momak mlad i sto znaju da jos mogu da ga oblikuju ako se uopste ispostavi da vredi za zapadno-evropsko trziste.
Neko je spomenuo OFk,e sa njima je posebna situacija jer je tu na delu trgovina igracima na veliko u sprezi sa Terzicem i jos nekim pojedincima.OFK drzi sve mladje selekcije koje mu jako pomazu pri prodaji igraca,a takodje ima mnogo vise medijskog prostora nego svi ostli klubovi izuzev Zvezde i Partizana.Inace OFK totalno na silu ponekad ubacuje mlade igrace i sa 15 godina cisto da bi se ubelezilo kao rekord a doticni igraci uopste nisu tog kalibra izuzev Rajkovica koji doduse takodje polako krece silaznom putanjom.Mladje kategorije OFK-a u zadnjih par godine i vise nista nisu uradile,bolje ima na primer Rad,a o nama da ne govorim i to bi trebalo nesto da govori.Ali ipak uprkos svemu tome,ipak ti mladi igraci dobijaju priliku sto i nije tako lose
Kada se sve ovo uzme u obzir,jasno je da mi ne mozemo da tezimo onome sto rade cigani i grobari,ali ni ne trebamo,trebamo da se okrenemo sebi i nasoj odlicnoj omladinskoj skoli punoj talentovane dece,ali i da ta deca konacno dobiju svoju priliku u prvom timu.
Sto se Kahrimana opet tice,nadam se ipak da ce uspeti da se nadje neki angazman za njega,ipak mi je zao momka,ali jednostavno nije vise za naseg broja jedan.Treba mu naci transfer i da niko ne cepidlaci pritom,ni ljudi iz uprave,a ni on.
I na kraju tesko je zaobici i nas dvojac 2R koji takodje vuce pogresne poteze i u njima takodje lezi deo problema.
Last edited by ice on Tue Oct 23, 2007 11:32 pm, edited 1 time in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Radoye wrote:
Ili da nam Stepi ode za 450.000 a posle godinu ipo turci ga prodju 10 puta skuplje.
Ma problem je u tome sto je Stepi otisao za 800.000, bar su toliko Turci platili, ali klub je dobio samo 450.000... A Cvetko se samo smeska :wink:
Nemoj tako,a onaj drugi se ne smeska,jel? :P
Napred Voso!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

mihailov wrote:
Radoye wrote:
Ili da nam Stepi ode za 450.000 a posle godinu ipo turci ga prodju 10 puta skuplje.
Ma problem je u tome sto je Stepi otisao za 800.000, bar su toliko Turci platili, ali klub je dobio samo 450.000... A Cvetko se samo smeska :wink:
Nemoj tako,a onaj drugi se ne smeska,jel? :P
Onom drugom poigravaju brci :P
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Iz Dnevnika

U VOJVODINI REAGOVALI MUNJEVITO

Poučeni iskustvom, u FK Vojvodina, čini se, reagovali su ovog puta munjevito i na pravi način. Nisu dozvolili da suspenzija Damira Kahrimana preraste u slučaj i dobije priču u nastavcima.

-Disciplinska komisija odlučila je da golmana Damira Kahrimana kazni sa 600 evra zbog neispunjavanja profesionalnih obaveza. Isto tako, Damir Kahriman vraćen je u takmičarski pogon, ponovo trenira zajedno s ostalim prvotimcima i bori se za mesto u timu – saopštio je tehnički direktor Radisav Rabrenović.

Posle ovakve odluke izvesno je da priča o mogućem otkupu Damira Kahrimana od strane njegovog menadžera (pominjana je suma od 150.000 evra) nema realnu osnovu. S. S.


I šta sad :?:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked