Kup Srbije 2019/2020 - KUP JE NAŠ!!!

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Mladost, sreda 20h

Post by Voja »

Pre meca razmisljam svi rezultati sa jedan gol razlike,sad mi ocetkamo ove 3:0 i ulazimo kao glavni favoriti u polufinale,kad ono....
Kad se sve na kraju sabere i oduzme,ipak ocekivan epilog,tvrd mec u kojem mi nemamo krstenog napadaca,a Mladost ne zeli da napada. Rodjeno za 0:0.
Kao sto rekoh u glasanju,Djordjevic,Sanicanin,Arandjel i Drincic izneli mec. Bralic i Andric se dosta trude,ali nekako nikad nacisto sa njima kad imaju loptu u posedu :) Ofanziva katastrofa,sa ovakvom igrom i ovim igracima bojim se da cemo i mi u Evropi imati svoju Floru. Zna li se zasto Neskovic vise ne dobija sansu? Sve u svemu u duelu dva bivsa kratkotrajna selektora :mrgreen: pobedio za nijansu bolji :cheers:

p.s.cije je ono dete na kraju meca,u prenosu svi otisli sa terena,mali ostao sam u kadru :mrgreen:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Mladost, sreda 20h

Post by gospodinFKV »

Slazemo se u svemu, Vojo, osim za Bralica. Covek iznese loptu do protivnickog kaznenog. Po meni, kad se namesti 100% u ekipu, mislim da ce biti u top 5 stopera lige.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Mladost, sreda 20h

Post by Voja »

gospodinFKV wrote:Slazemo se u svemu, Vojo, osim za Bralica. Covek iznese loptu do protivnickog kaznenog. Po meni, kad se namesti 100% u ekipu, mislim da ce biti u top 5 stopera lige.
Vidi,nista lose ne rekoh o njemu :mrgreen: Njega sam zavoleo odmah na prvom mecu,rekoh da me podseca na Supermena i da ce nam sa njim i odbrana biti kao da je sa Kriptona 8) Ali kazem trenutno je nepouzdan,nisam nasigurno dokle ce ga "terati maler".A da zna fucu,slazem(o) se :cheers:

p.s.ako ti nesto znaci,ja ni sa Kocarom i Govedaricom nisam bio nikad nacisto kad imaju loptu u posedu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Mladost 0:0 (pen 5:4

Post by Turija »

Verujem Lalatovicu da mu Simic odbrani vise penala od Rockova i podrzavam tu izmenu.
Mislim da je Simica ,,ubilo" veliko ocekivanje od njega na penalima, pa je zurio da odabere stranu. Inace, mislim da kad se ispruzi u dobru stranu, lopta je njegova.
Izgleda mi da je Rockov popravio degazman sa peterca. Lopta ide na protivnicku polovinu i tacnija je, a Covic se jako dobro pozicipnira za skok.
Sto se penala tice, svaka cast Gemovicu. Najsigurniji dati gol. Drincic za njim, a ostali su precizno sutirali, inace bilo je ,,gusto".
Takodje mislim da svaka lopta Drincicu, kod zacetka akcije i prekida, ubija nasu igru. Nema njegova lopta vise tu brzinu i snagu i bio bi mnogo korisniji sa drugacijom ulogom. Na to sam mislio kada sam napisao da mi je muka od Lalatoviceve taktike.
Recimo, Djordjebic ima fantasticnu levu nogu, tu je i Covic, Gemovic, Stojkovic, pa i Bojic... mislim da bi svi oni opasnije centrirali iz prekida. Jer, sada imamo visoke igrace u protivnickih 16, fali samo dobar centarsut.
Idemo dalje.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2690
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Mladost 0:0 (pen 5:4

Post by Grof Žekula »

Журнал wrote:У петак жреб парова полуфинала Купа


Жреб полуфиналних мецева Купа Србије биће одржан сутра у 13 сати у просторијама Фудбалског савеза Србије на Теразијама, саопштио је ФСС.

У полуфинале Купа Србије за сезону 2019/20 пласирали су се фудбалери Црвене звезде, Чукаричког, Партизана и Војводине.

Датум одигравања полуфиналних утакмица је 10. јун, док је финале на програму 24. јуна.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Mladost 0:0 (pen 5:4

Post by gospodinFKV »

Koga god da dobijemo, optimista nisam, ali ajde...

Cigani hoce duplu krunu, tako da ce biti sklanjanja ako dobiju nas ili Cukaricki. Protiv partizana cemo morati stravicno da poradimo na pozicioniranju zadnje cetvorke, jer su ovi brzi u pm...
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Mladost, sreda 20h

Post by Brane »

gospodinFKV wrote:Je l' ima neko link za dijasporu :oops:

Edit: Nasao, hvala. Evo, kome treba.

https://www.stream2watch.ws/live/free-a ... t-1-online" onclick="window.open(this.href);return false;
Hvala za link!!!
Gledao sam drugo poluvreme. Bili smo neuporedivo bolji tim. Da je ušla jedna, ušle bi i tri. A onda bi se i drugačije pisalo. Samopouzdanje pred penale je bilo visoko a to je prilično teško kad se ima osećaj da smo propustili šansu za pobedom u regularnom toku. Za to slidam kapu Lalatu. Vidi se da apsolutno drži kontrolu nad timom i da igrači veruju u sebe do poslednjeg momenta.
Mislim da ovaj tim moze da pobedi sve sem sklanjalice tako da se nadam da nećemo izvući Zvezdu. U stvari verujem da ćemo 'izvuci' crne i probati da obezbedimo ciganima šetnju to trofeja.
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: VOJVODINA - Mladost 0:0 (pen 5:4

Post by Baltazar »

Cuka na brdu. Imamo sanse.
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda 10.

Post by gospodinFKV »

Nije lose. Tesko jeste, ali mislim da ce u velikoj meri presuditi rezultat u Ivanjici.

Pobeda tamo ce nas gurnuti ka Evropi, a ako izbacimo Cukaricki iz kupa i teoretski bismo obezbedili Evropu, bez obzira na ishod finala. Mislim da ulaze polako u neki polukrsten ritam, na momente to ume da izgleda lepo, a sad su verovatno i dobili puno na samopouzdanju kad su dobili penal seriju.

Sve u svemu, utakmica u kojoj se necemo skloniti, a sve ostalo je stvar fudbala. :cheers:
1892
Posts: 1079
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, 10. jun u

Post by 1892 »

Pošto je naš bivši a sadašnji trener Čuke izjavio da od Voše još nema poraz (a sa Vošom nije mogao nikog da pobedi), mislim da je dodatno motivisao momke da mu se u sredu useru u izjavu. Objektivno smo bolja ekipa i smatram da je prednost što igramo u gostima jer se Čuka neće zabunkerisati tako da ćemo moći da igramo našu igru.
Come on you Reds!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, 10. jun u

Post by gospodinFKV »

Jedina stvar koje se bojim je to da se mozda Cukaricki ne progura preko Kupa da bude u Evropi, kako bi se TSC zaobisao. Nemam nikakvih insajderskih informacija, samo smo vec toliko dugo deo tog mulja, kojem se ne nazire kraj, da vec vise nikom nista ne verujem kad je nas fudbal u pitanju.
User avatar
Stexman
Posts: 2591
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, 10. jun u

Post by Stexman »

gospodinFKV wrote:..., da vec vise nikom nista ne verujem kad je nas fudbal u pitanju.
Prvo sto treba uraditi posle odgledane utakmice je otići na Sofascore ili sličan sajt jer ne sme se više verovati sopstvenim očima. Eto, onomad saznasmo da je bilo milion gledalaca i da smo dali 5,4 gola iz penala.
A taman sam mislio da sam gledao utakmicu. :mrgreen: :rolll:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3877
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, 10. jun u

Post by Red Marquis »

gospodinFKV wrote:Jedina stvar koje se bojim je to da se mozda Cukaricki ne progura preko Kupa da bude u Evropi, kako bi se TSC zaobisao. Nemam nikakvih insajderskih informacija, samo smo vec toliko dugo deo tog mulja, kojem se ne nazire kraj, da vec vise nikom nista ne verujem kad je nas fudbal u pitanju.
Stoji, ali mogu oni realno nas i ovako da dobiju. Mi smo tim bez napadača, i daleko od toga da smo sad u nekoj formi, Javor ne znači ništa.
Io odio Belgrado
Istocno stajanje
Posts: 548
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, 10. jun u

Post by Istocno stajanje »

Ne bih ja toliko zalio TSC, oni ce sledece godine biti medju 3 sigurno. Gledao sam ih nedavno protiv Proletera, sudija ih je pogurao u stilu blizanackih sudija.
Nismo bili u finalu kupa 6 godina...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/2 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, 10. jun u

Post by gospodinFKV »

Red Marquis wrote:Stoji, ali mogu oni realno nas i ovako da dobiju. Mi smo tim bez napadača, i daleko od toga da smo sad u nekoj formi, Javor ne znači ništa.
Imaju oni napadaca, ali to je Kup. Jedan amaterski potez Mrkaica moze resiti utakmicu. :greenbutt:
Locked