23. kolo: Vojvodina-Sloboda 2:2

Ko je jači, Era ili Lala? (iz našeg ugla)

Poll ended at Sat Apr 13, 2013 10:02 am

Lala, što bi u sredu do finala (pobeda)
32
86%
Ta podjednaki su... (remi)
3
8%
Era od mermera (poraz)
2
5%
 
Total votes: 37

User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 23. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 19h

Post by Boske87 »

Kritikujemo Piskavca a imamo jednog Supića u timu, pametnom dosta.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 23. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 19h

Post by Tony Starks »

User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 23. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 19h

Post by Passion »

И ако на крају нисмо победили, мислим да смо играли прилично добро. Имали смо пад у игри тачно кад смо и примили голове...значи крај полувремена и почетак другог. Изузетно ме радује то што можемо да правимо дар мар и кад смо у окрњеном саставу, а данас је свакако био. Ђурић прилично подбацио, морам нагласити. Али добро, и он је човек од крви и меса. Атмосфера за чисту десетку! Неко је споменуо оно око Милијашевог хет трика и да је било доста залуталих, а ја баш мислим да није. У почетку сам мислио исто тако, али кад је кренула песма са све три трибине и кад сам видео како сви певају из свег гласа, знао сам да су наши! И изузетно ми је драго да се Сланинари напокон враћају својој Кући! Битно је стварати екипу, јебеш бодове. И онако ми ништа не значе...они који су дуго на стадиону, знају шта се дешава када ми кренемо да освајамо бодове и како нас спусте на земљу. Зато сви на Карабурму да покажемо ко је најстарији у овој земљи! :cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 23. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 19h

Post by shecky »

Sto se Piskavca tice nema tu mnogo da se pametuje.. svideo se nekom ili ne covek zna posao!
Meni je on simpatican ali eto npr zbog loseg rez me je juce iznervirao pa sam ga tero u 3 lepe..
Neko ree da Enver davi loptu.. pa pazi druze.. imas igraca koji jedva ceka da ne primi loptu i imas igraca koji je zeli i koji preuzima na sebe odgovornost.. kontas razliku?
Kad malo bolje pogledamo mi smo igrali sa igracem manje jer upravo pomenuti Susnjar bukvalno nista zivo nije uradio na terenu,stim u vezi me i ne cudi sto mu je ludi Enver skinuo loptu :)

Elem zamislite kakva bi ludnica nastala da smo dali treci gol tamo negde u zadnjoj minuti? :)
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 23. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 19h

Post by Passion »

Не желим ни да замишљам :mrgreen:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: 23. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 19h

Post by zukenp »

Vidim da nesto hvalite golmana.Po meni je on krivac za oba gola,ne direktni,vec na onaj nacin kao Brkic u Zg.Cini mi se da se covek vrlo lose postavlja prilikom suteva,mozda zna da izleti ali dzaba.Supic je po meni bolji,i sigurno bi vi dobili da je on branio.E sad drugo su njegovi ljudski "kvaliteti".Te kvalitete je pokazao i prosle godine kad ste gostovali nama,provocirajuci sve vreme i igrace i publiku.Ali kao golman, mislim da je u 2 najbolja u ligi!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 23. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 19h

Post by Radoye »

zukenp wrote:Cini mi se da se covek vrlo lose postavlja prilikom suteva...
I meni se isto cini.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 23. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 19h

Post by kafe bagdad »

Милане морам да признам да си у праву и пошто сам ја угавном агитовао против бесплатних карата. По први пут ми се чини да је дошло више војводинаша него ликова из кафића по дунавској и змај јовиној (лети) и кладионица што је за сваку похвалу.
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 23. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 19h

Post by lazarr »

http://www.sportal.rs/news.php?news=98618" onclick="window.open(this.href);return false;

Znajući u kakvim smo odnosima sa FSS, uopšte me ne bi čudilo da zbog ovoga sledeću utakmicu kao domaćini gledamo preko Arena Sport 1.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 23. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 19h

Post by Nevernik »

Opsti konsenzus na forumu da je osvajanje bodova prevazidjena disciplina :)
Bata i ekipa ce biti odusevljeni. Moci ce da nastave svoju politiku presipanja iz supljeg u prazno jos 10 godina.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 23. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 19h

Post by Helm »

Radoye wrote:
zukenp wrote:Cini mi se da se covek vrlo lose postavlja prilikom suteva...
I meni se isto cini.
Slican utisak sam i ja stekao. Pogledacu snimak drugog gola kad stignem, ali mi se cini da je popio u blizi ugao sto je iz date pozicije nedopustivo.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3890
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 23. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 19h

Post by Red Marquis »

Nevernik wrote:Opsti konsenzus na forumu da je osvajanje bodova prevazidjena disciplina :)
Bata i ekipa ce biti odusevljeni. Moci ce da nastave svoju politiku presipanja iz supljeg u prazno jos 10 godina.
Ma mi smo avangarda uvek bili. Nije gospodski cimati se za bodove :mrgreen:
Ja mislim da su Bata i ekipa odavno nama zadovoljni. Daš nam malo bolji fudbal, poneku pobedu u Beogradu i koga briga za nestale milione, za saopštenja i čestitanja...
Io odio Belgrado
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 23. kolo: Vojvodina-Sloboda 2:2

Post by budababa »

Sa starim dobrim Šedvelom ništa nije izvesno, u to smo se uverili mali milion puta. Kako objasniti to da u gostima tučeš Jagodinu i crnog blizanca, a kući osvojiš bod iz dva meča sa slabije plasiranim timovima? Ipak, na igru nemam nikakvih zamerki, ako ovako budemo odigrali u sredu rezultat ne može izostati. Složio bih se sa konstatacijom onih forumaša koji su ovu utakmicu istakli kao jednu od najboljih u poslednjih par godina. Šteta što nismo uspeli da postignemo taj treći gol, jer je samo to falilo da Zapad eksplodira. Ovakav fudbal može samo da privuče gledaoce, a ako prođemo u finale kupa i dobar glas o Vošinoj igri se raširi, nije nemoguće da već u nekoj od narednih nedelja imamo pun stadion na nekoj "običnoj" utakmici. Utisak dana je, pored šoumena Piskavca, ova slika:

Image

Ostatak Camel-ovih slika pogledajte u GALERIJI.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: 23. kolo: Vojvodina-Sloboda 2:2

Post by Drina »

Moramo samo da poradim na realizacija. Mi jednostavno ako hocemo da igramo ovoliko ofanzivno moracemo da se pomirimo
i sa tim da cemo primati golove. Ipak, nemamo mi toliki kvalitet u zadnjem redu da moze da izdrzi to bez posledica... U svakom slucaju tu moze
da se poradi ali ne moze nesto mnogo stvari da se promene... Mada po meni to nije ni bitno da li cemo primiti jedan ili dva gola
kad cemo dati tri-cetri ako popravimo realizaciju.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 23. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 19h

Post by borrissey »

kafe bagdad wrote:Милане морам да признам да си у праву и пошто сам ја угавном агитовао против бесплатних карата. По први пут ми се чини да је дошло више војводинаша него ликова из кафића по дунавској и змај јовиној (лети) и кладионица што је за сваку похвалу.
Ja sam se zaledio na istoku kad sam čuo kako je zapad grmeo. Ne znam kako je vama sa zapada istok zvučao, ali meni se činilo da je bilo dosta tanko, iako su pored mene svi bili naši. No, napredak je vidan, čini mi se da ima sve više pravih navijača na stadionu.
Locked