17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by DUB »

Au druze Turija, pa kud bas tebi da se desi bliski susret trece vrste?! Sto bi rekao g-din Bata Stojkovic, kako mene ni jedna naparfemisana ne pita za put do plaze? :D
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by johnny »

Nas niz pobeda (10?) se nastavio sto je svakako lepo.
U dva kola cetiri razlicita strelca od kojih dvojica novajlija.
Da li je bolje 1500 redovnih ili 6000 medju kojima dosta indijanaca?

Ovi iz SU ako nisu imali petlju da napadnu nisu trebali bacati kamenje na istok, to je pilićarski i jadno...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by shecky »

Dodao bih jos da Boba kanda jako dobro zna Pajine mane i to je maximalno koristio.
Paja nikad nije smesnije izgledao na tekmi.
Inace ... ali bukvalno 5sec pre neg` sto je Boba dosao 1 na 1 sa Supom ,dok je lopta bila u nasem posedu , u glavi mi je proslo "koji k***c stojimo tako visoko" .. ,i onda vidim loptu koja ide prema Bobi Kasperu ..
Inace ono sto se takodje moze uociti je da je Adjuru dosta dosta poboljsao tehnicku stranu fudbala , i to se videlo i u jesenjem delu pogotovo na cmarakani.
Svaka mu cast na zelji da uci i da napreduje.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by Boske87 »

Turija wrote:Ja sam danas kupio šal, sticajem okolnosti (slučajnosti) iz prve ruke, od Šefice marketinga, g-đice Nuše Šenk, koja je bila aktivna oko prodajnih štandova.
I zbog ovoga sam veoma zadovoljan.
Turija zna znanje :cheers:
shecky wrote:Dodao bih jos da Boba kanda jako dobro zna Pajine mane i to je maximalno koristio.
Paja nikad nije smesnije izgledao na tekmi.
Stalno ponavljam kao papagaj o limitiranosti Pavlovića, pomisliće neko da ima nešta lično protiv njega ali nije tako. I Bilbiju sam često kritikovao ali taj je barem imao šlifa i potencijala. Pavlović osim svoje borbenosti i britkosti nema ništa pozitivno u igri, niti je posebno brz, taktički neobučen, u napadu totalno beskoristan i bez centaršuta. Posebno me iritira ona njegova čuvena poza kada ima loptu u nogama, stoji na ivici terena i onda se zarotira u kukovima pod uglom od 45 stepeni prema sredini terena i kao gleda kome će predati loptu, obično u tom trenutku ugasimo svaku akciju ili lopta ide unazad do štopera. Nastić mora biti starter, jednostavno mora. U napadu je milion puta bolji, u odbrani je još zelen i verovatno trenutno slabiji od Pavlovića ali to je zanemarljivo jer ima potencijal da izraste u igrača kakav Pavlović nikada neće biti. Pa nek i kiksa svaku petu utakmicu i neka primimo gol po toj strani opet Nastića treba gurnuti u vatru pa nek se uči. Tako to rade ozbiljni klubovi.
johnny wrote:Da li je bolje 1500 redovnih ili 6000 medju kojima dosta indijanaca?
Neka indijanaca na zapadu, ipak je bolja puna tribina od prazne, nekoga možda i prevarimo pa se navuče na Vošu.
I dodao bih da je bolja ovakva ,,nekvalitetna utakmica sa 3 gola,, (parafraziram mozzartsport) nego kvalitetna utakmica u kojoj je Voša pobedila sa 1-0 golom u drugom poluvremenu uz kontrolisanu igru :D
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by Turija »

DUB wrote:Au druze Turija, pa kud bas tebi da se desi bliski susret trece vrste?! Sto bi rekao g-din Bata Stojkovic, kako mene ni jedna naparfemisana ne pita za put do plaze? :D
E pa... dođeš ranije na utakmicu (k'o i na plažu), dok nije gužva :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by borrissey »

Boske87 wrote: Nastić mora biti starter, jednostavno mora. U napadu je milion puta bolji, u odbrani je još zelen i verovatno trenutno slabiji od Pavlovića ali to je zanemarljivo jer ima potencijal da izraste u igrača kakav Pavlović nikada neće biti. Pa nek i kiksa svaku petu utakmicu i neka primimo gol po toj strani opet Nastića treba gurnuti u vatru pa nek se uči. Tako to rade ozbiljni klubovi.
+1
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by Tony Starks »

milancl wrote:Njihov cigan dao gol, niti navijači slave, niti mu igrači čestitaju, bruka, a onda ga mi dokrajčismo, falio je samo Jokić jednim grubljim faulom da ga dokrajči, ali ga zameniše na vreme...
Najjače je bilo na kraju svega toga, nakon što su ga celo prvo poluvreme jebali u mozak Marinci i naš istok, a onda ga u drugom poluvremenu dokrajčio severozapad, on odlazi na klupu onako sav popišan i pokisao pod salvama uvreda, seda na klupu, a sa zapada se prolama jedan glas: "Niko te ne voli!". :rolll:

P.S. Zapad juče:

Image

Ostale slike:

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 483&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by djape_ns »

Turija wrote: PS
Ja sam danas kupio šal, sticajem okolnosti (slučajnosti) iz prve ruke, od Šefice marketinga, g-đice Nuše Šenk, koja je bila aktivna oko prodajnih štandova.
I zbog ovoga sam veoma zadovoljan. :cheers:
:lol: Mislim da niko ne bi tek tako zaobisao te ''prelepe'' saleve, pogotovo ako je za pultom G-djica Senk... Turija cenim da si upotpunio kolekciju Vosinih asesoara, al ti je ovaj najdrazi.

I dalje mislim da to polje marketinga mora mnogo bolje. Ne kazem nista za cene i ne ocekujem da dres bude 1200 dinosaurusa, al trenutno ti na tezgama i ne vrede vise... Uzgred mislim da za te dreseve one devojcice traze tricavih 3,5 tisuca.

Vosina igra obecava da cemo napokon gledati, bar malo zanimljiviji fudbal. Nije problem primiti ga, al ZABIJ dva komada i resio si problem. To je ta ciribu-ciriba filozofija, jos samo malo da se nameste Abu, Alivodic i Vranjes. Bice tu golova...
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by Firmin mali »

User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by the Gari »

DUB wrote:Au druze Turija, pa kud bas tebi da se desi bliski susret trece vrste?! Sto bi rekao g-din Bata Stojkovic, kako mene ni jedna naparfemisana ne pita za put do plaze? :D
Ako je gospon Turija in vivo šarmantan koliko i na forumu (u šta ne sumnjam), mislim ta ništa u vezi s njim nije slučajno :D
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by kowalski »

Ali ona scena dok Despotovic siri ruke kad vidi kako ga ne j**e niko od saigraca, ne mogu adekvatno ni da je opisem. Takve situacije govore vise o "brendu" iz kog je potekao, nego sva moguca njihova saopstenja, halabuka, hvalospevi i "rezultati" kojima se dice. Valjda i spartakovce sramota sto takav igra za njih, kao do nedavno onaj arkanov i cecin potrcko za nas.
Image
1914
Posts: 16
Joined: Thu Nov 08, 2012 3:37 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by 1914 »

Mene je Alivodic odusevio i ocekujem da ce sa uspehom igrati za Vosu.
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by Ljubomir1996 »

Ako zelimo da napravimo nesto veliko ove sezone moramo da verujemo u uspeh i podrzimo tim maksimalno. Atmosfera u timu je odlicno, a podrska mora da bude taj tas na vagi koji ce prevagnuti u nasu korist. Treba ici postepeno od utakmice do utakmice i sad su ostvareni svi preduslovi da odradimo jedno lepo gostovanje u Borci i DONESEMO tri boda u Novi Sad. Mnogo toga nam se "otvara" ove sezone i u ligi i u kupu, ali hajde za pocetak da svi Slaninari stanu jedan pored drugog i u velikom broju odemo na ovo gostovanje gde je teren blizu tribine i odlicno je za navijanje.

Apelujem na urednistvo da sto pre otvori temu za utakmicu sa BSK Borcom!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by trelos gia fcv »

Alivodić = Lane Jovanović :!:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Milan
Posts: 4260
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

Post by Milan »

DUB wrote:Au druze Turija, pa kud bas tebi da se desi bliski susret trece vrste?! Sto bi rekao g-din Bata Stojkovic, kako mene ni jedna naparfemisana ne pita za put do plaze? :D
:klanjanje: :gospodin:

Cini mi se da je bas Turija komentarisao njenu visinu na snimcima konferencija za stampu, pa eto prilike da sa nama podeli utiske susreta "uzivo"...


:cheers:

Odlicna fotka! Posto Minja vise ne slika, sugerisao bih ti kao i njemu onomad, da ti preraste u praksu da fotkas tribine (sve tri) svaku utakmicu i ovde objavis. Bila bi to interesantna hronologija poseta nasem Karadjordju...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Locked