5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by mihailov »

Nastavljamo da igramo potpuno isto kao što smo igrali i pod vodstvom Zagorčića, jednostavno od odlaska Kize apsolutno ništa se ne menja. Mučno je gledati ovakav fudbal, kao da svakog vikenda gledamo istu utakmicu, jedino ponekad sa drugačijim krajem. Zanima me kako bi ekipa izgledala bez Moreire, s obzirom da je on jedini igrač trenutno(uz sada već polako odsutnog Abua)koji ume da igra fudbal.
Igrači se uopšte ne kreću bez lopte, kao da jedva čekaju da je se otarase i proslede je sledećem mučeniku koji ima zadatak da pronađe slobodnog saigrača.
Skupilo se dosta gledalaca večeras i tradicionalno smo usrali motku i najverovatnije oterali bar trećinu tih ljudi totalno bezidejnom igrom. Pred gostovanje na Karaburmi nisam optimista, pogotovo imajući u vidu naš učinak tamo prethodnih godina. Ako nastavimo da igramo ovako "ofanzivno", smeši nam se i prvi ovosezonski poraz...
Napred Voso!
milancl
Posts: 485
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by milancl »

Došao sam na stadion tačno na poluvremenu, jer sam imao utakmicu i nisam mogao da stignem na vreme. Šta reći za ovo drugo poluvreme... Mučno i bezidejno, sem one šanse Moreire i Bilbije (tako ne bi šutnuo igrač iz beton lige, uz dužno poštovanje da ne vređam igrače beton lige). Vule se zabije sa tom loptom po desnoj strani i ne mogu da verujem da čovek ne može ni da centrira ni da probije nekog 1 na 1. Ali na to sam navikao već godinama. Ne znam koga bih izdvojio, možda malog Nastića i Đurića koji su mi nekako jedino konstantni. Abu totalno van forme... Jednostavno, bezopasni smo po gol protivnika.
Što se tiče postavke igre, kao što rekoste sve je prepisano kao kod Zagorčića. Ne želim da branim Vignjevića i da opravdam sraman potez uprave, ali mislim da bi do ovog došlo pre ili kasnije i pod Zagorčićem. Ako su već menjali trenera morao je da dođe provereni stručnjak. Ipak, ovo je definitivno najlošija partija, odgledavši 4,5 od 5 utakmica takvog sam mišljenja. Mislim da Škuletu nije smeo da uvede, bojao se reakcije publike, ali već u sledećem kolu očekujmo ubojitog i rastrčanog Škuletinja u prvoj postavi. Još kad mu se pridruži Sale 69, tek ćemo da se nerviramo, ovo je samo početak...
I pored svega, neću prestajati da dolazim i podržim moj klub, ma šta se dešavalo i ma kakvi rezultati bili.
Pošto je Vignjević najavio ofanzivnu igru i igru na gol više, kako li će tek izgledati kad budemo zatvoreno igrali.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
limanfkv
Posts: 2850
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by limanfkv »

Cemer. Odlicno se mi kotiramo na tabeli s obzirom na nase partije. Sledi Karaburma i verovatno prvi poraz. Bolji raspored necemo imati godinama unapred, tek nam slede teske utakmice.
User avatar
Go west
Posts: 203
Joined: Fri Jan 28, 2005 5:50 pm
Location: Novi Sad Stari Grad

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Go west »

Ukratko ...

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Yg_2WNJobcg[/video]

Parafrazirao bih jednog sugrađanina, ko je ćuran a ko je bio gost ???
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Grof Žekula »

--Osim gola kog dadosmo nakon prekida, prvi put smo ka golmanu (Vuk preko gola) gostiju šutirali u 75. minutu??? Ofanziva?
--Mi smo "svoj" gol dali kao i do sad, ali ga i primismo...Dovoljno za bod.
--Mada, da sam navijač Jagodine, posle prikazanog, bio bih nezadovoljan bodom.
--Slede nam takve tri utakmice u 7 dana u kojima bi, po prikazanom, još jedan X bio plafon, s tim što sa tim još možemo i penale izvoditi...
--Sa druge strane - ovaj rez je ODLIČAN za novog trenera - "Videli ste da ne može(mo), moram vršiti korekcije u postavi" (Trajković, Škuletić...).
--Da li je većina (neki koji su do juče bili i više nego dobri) podbacili jer znaju da gube mesto u postavi?
--Smederevo i Jagodina su odneli (zasluženo) 4 boda sa "Karađorđa". Idemo dalje...

Pojedinačno da ne pominjem igrače. Ne znaš ko je bio gori. To je, ipak, deo nečeg "većeg"...
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by johnny »

Nikola wrote:
Dvadeset i tri susne godine i sada nezadovoljstvo.

Ovako nas je Ferguson vredjao kada smo izgubili u polufinalu Kupa prosle godine.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Владика »

Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Brick Liman »

Već treću utakmicu u nizu nisam otišao na stadion. To mi se nije desilo godinama. Do pred samu tekmu kontam da odem, kako se sve više bliži to sve više kontam koji ću ja k**** tamo?
Jednostavno ne mogu da dođem i da sedim kao da se ništa nije desilo, kao da nam se nisu popišali na glavu i ponizili nas kao niko nikad. Nikad u životu nisam mogao baš toliko da savijem kičmu.
Od kad sedim na zapadu, verovatno sam 70% vremena provodio gledajući u pravcu severa, a ne u teren. Sada ne mogu ni da pogledam tamo. Da rezimiram, i poslednja stvar koja je davala smisao odlasku na stadion više ne postoji.
Odlazak na stadion će ponovo dobiti smisao ako ikada krenu da se izbacuju iz kluba levati koji ga vode. Do tada, zabavljajte se sami sa sobom.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Salvador »

Meni se sve cini da nas je db onako fino razjebao, sto u klubu, sto na tribinama.
Ocigledno je da se onakva mobilizacija slaninara kao iz maja 2011-te vise ne sme dozvoliti.
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Brick Liman »

Neusatzer wrote:Meni se sve cini da nas je db onako fino razjebao, sto u klubu, sto na tribinama.
Ocigledno je da se onakva mobilizacija slaninara kao iz maja 2011-te vise ne sme dozvoliti.
U potpunosti se slažem sa iskazanim mišljenjem, o tome pričam u internim krugovima već nekoliko godina, nije zgoreg to reći i javno.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by trelos gia fcv »

Mislili ste da je proleće 2012 jedno od najgorih u zadnjih nekoliko godina?
Obratite pažnju na narednih nekoliko kola koje ćemo igrati...
Kažem, OBRATITE PAŽNJU...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by novosadjanin »

"Pobedili smo"! (Mi?) Ova promena trenera je najgluplji potez ikada!

Vredi li komentarisati igru? Ne! Ali ipak cu jedno reci. Jokic pojma nema, nizak je za skok, a uz to ne zna ni da se postavi, prestao sam juce da mu brojim greske... U odbrani duva promaja cim naidje neka malo visa lopta. Ne moze Djuric sve sam, podhitno vratiti Trajkovica.
Grba_NS wrote:Ne verujem da "uprava" moze sebi da priusti poraz, posle ovoliko glupog poteza. Sto dalje implicira ubedjen sam u pobedu, da ne zalazim dublje :wink:
Helm wrote:Da znaš da je to i neko moje razmišljanje :D Planiram i da zaradim na istom. :deal:
I sta cemo sad? Nista licno, ali muka mi je od ovakvih insinuacija bez osnova. Da je Bilbija pogodio ono pred kraj sto je teze bilo promasiti, bilo bi "sta sam vam rekao?" :roll:
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
milancl
Posts: 485
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by milancl »

@ novosadjanin

Drago mi je da je još neko to isto primetio za Jokića. To govorim od starta sezone. Nesiguran je, nizak za štopera a nema ni neki odraz pa da to nadoknadi. I što me najviše boli, čovek ne zna ni da se postavi. Da ne spominjemo njegova dodavanja u aut, naročito na levu stranu, naročito protiv Donjeg Srema i sinoć protiv Jagodine. Jadan Đurić obavlja svoj posao besprekorno i plus krpi njegove rupe i ispravlja greške. Đurić je jedino prvu utakmicu kući protiv Suduve u paru sa Trajkom odigrao loše, a sve ostale utakmice odlično i mislim da je naš najstandardniji igrač. Tužno je kada to mora da bude štoper.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Nikola »

novosadjanin wrote:"Pobedili smo"! (Mi?) Ova promena trenera je najgluplji potez ikada!

Vredi li komentarisati igru? Ne! Ali ipak cu jedno reci. Jokic pojma nema, nizak je za skok, a uz to ne zna ni da se postavi, prestao sam juce da mu brojim greske... U odbrani duva promaja cim naidje neka malo visa lopta. Ne moze Djuric sve sam, podhitno vratiti Trajkovica.
Grba_NS wrote:Ne verujem da "uprava" moze sebi da priusti poraz, posle ovoliko glupog poteza. Sto dalje implicira ubedjen sam u pobedu, da ne zalazim dublje :wink:
Helm wrote:Da znaš da je to i neko moje razmišljanje :D Planiram i da zaradim na istom. :deal:
I sta cemo sad? Nista licno, ali muka mi je od ovakvih insinuacija bez osnova. Da je Bilbija pogodio ono pred kraj sto je teze bilo promasiti, bilo bi "sta sam vam rekao?" :roll:
Upravo tako. Krompir protiv Smedereva, srecna pobeda u Subotici, Bsk masi zicer na 0-0, faul nad Supicem na 0-0 sa Donjim Sremom i sada tragedija zbog 1-1. Da su igrali Traks i Skulinjo, tek bi leteli postovi "sta sam vam reko". Ovde se svi ili odusevljavaju ili ubedace, nema sredine. Zadovoljan sam izmenama i pored slabe igre.
ПУШТАМ КИШУ!
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Uroš »

Људи су избедачени с правом,али једноставно ова екипа не уме да игра нападачки и то је то.Направљена је лоша селекција,и оно што немаш надокнађујеш са оним што имаш.А кад још имаш зихерашке тренере који ће пре да ставе штопера на бека,или два задња везна,уместо да убаце неког омладинца на позицији која фали,онда је то комплетна слика.А оно што највише иритира је то да нам бод по бод односе екипе које могу да се назову ФК -,,Шест сигурних бодова близанаца''.Опет мислим ако су победили Рапид да могу да победе сваког у овој крш лиги.
Locked