21. kolo: Vojvodina-Jagodina 0:0

Locked
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by laki »

Ovi sto spominju bojkot su mi najjaci! :roll: Niste vredni komentarisanja uopste.

Rekoh da necu da komentarisem sta je bilo na istoku jer me je bilo sramota da o tome napisem i jednu rec, ali evo sta je bilo, osim onog pomenutog: Bata je dosao i vidno ljut je govorio nekim momcima, koji uopste nisu ni vikali nista protiv njega: Sta me gledas?! Nemoj da me gledas... Ne znam zasto, ali tako je bilo. Onda sledi to samaranje, koje nisam video od guzve. Onda su Batu smirili ljudi oko njega, i tad je poceo da komunicira sa ljudima na tribini. Rekao je kako je svoj zivot dao Vojvodini i kako, ako je on problem, ce on jako lako otici. Tada mu niko nista nije rekao. Zatim je jos Bata rekao da pojedinci sa istoka primaju novac, 20 evra konkeretno je spominjao, kako bi se ponasali tako, tj da rade protiv uprave.
Dosao je i Vukicevic i rekao nesto sto nisam bas najbolje cuo ni ja, niti iko od mojih drugara.

Eto, to je to, ljudi! Meni u svemu ovome nije jasna Batina reakcija i to sta je njom hteo da postigne. Bolje da je otisao u svlacionicu i rekao igracima: Ako ne budete igrali kako zahtevamo od vas, imacete 5 treninga dnevno pa da onda znate zasto ne mozete da pobedite nikog! I da je Vukicevicu rekao: Ako na sledecih 5 utakmica ne budes ostvario 5 pobeda, pakujes kofere momentalno!
Last edited by laki on Sun Apr 01, 2012 9:57 am, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by Radoye »

Sezona koja je pocela pokazivanjem srednjaka navijacima se sada na pola nastavila samaranjem. Sta li nas jos ceka do kraja? :oops:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by PanonskiFantom »

laki wrote:Ovi sto spominju bojkot su mi najjaci! :roll: Niste vredni komentarisanja uopste.

Rekoh da necu da komentarisem sta je bilo na istoku jer me je bilo sramota da o tome napisem i jednu rec, ali evo sta je bilo, osim onog pomenutog: Bata je dosao i vidno ljut je govorio nekim momcima, koji uopste nisu ni vikali nista protiv njega: Sta me gledas?! Nemoj da me gledas... Ne znam zasto, ali tako je bilo. Onda sledi to samaranje, koje nisam video od guzve. Onda su Batu smirili ljudi oko njega, i tad je poceo da komunicira sa ljudima na tribini. Rekao je kako je svoj zivot dao Vojvodini i kako, ako je on problem, ce on jako lako otici. Tada mu niko nista nije rekao. Ah, da, zaboravih da napomenem da je jedan od navijaca sa dugim stazom na tribini, pripadnik Stare garde, rekao Bati: Nismo mi vikali, to su oni levo vikali, pritom misleci na mene i moje drugare, koji ni nisu vikali nista, nego aplaudirali fudbalerima i pevali: Da j***mo, da j***mo, grobare da j***mo... Ne znam kako tog coveka nije sramota da nam zamalo napravi problem za situaciju u kojoj nismo ni ucestvovali. Ako cita ovaj forum, naka ga bude sramota! Zatim je jos Bata rekao da pojedinci sa istoka primaju novac, 20 evra konkeretno je spominjao, kako bi se ponasali tako, tj da rade protiv uprave.
Dosao je i Vukicevic i rekao nesto sto nisam bas najbolje cuo ni ja, niti iko od mojih drugara.

Eto, to je to, ljudi! Meni u svemu ovome nije jasna Batina reakcija i to sta je njom hteo da postigne. Bolje da je otisao u svlacionicu i rekao igracima: Ako ne budete igrali kako zahtevamo od vas, imacete 5 treninga dnevno pa da onda znate zasto ne mozete da pobedite nikog! I da je Vukicevicu rekao: Ako na sledecih 5 utakmica ne budes ostvario 5 pobeda, pakujes kofere momentalno!
Sta Bata radi?Jednostavna jednacina : Stvara sebi atmosferu zastitnika tj, da samo on moze da nas postedi maltretiranja njegovog obezbedjenja.Glumi emotivca i nekog kome je stalo do Vojvodine.Prvo posalje gorile da samaraju i onda dodje i kao " ja lepo a vi tako samnom.Evo otici cu ako me ne volite toliko". Namazan je to lik ali sta sad.Steta sto dozvoljava sebi da mu se smeje pola drzave sto drzi klub koji svi J''BU u bulju koji nije ni za K;;RCINU!!!!!
Vise nista nije isto!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2087
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by churguzijanac »

Isti smo k'o Oblic s kraja 90-tih. Jedina razlika je estradna pevaljka!
________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by shecky »

Nzm sta se desilo na istoku ,obicno ostanem skroz do kraja al sada sam otiso cim je sviran kraj...
Mozda je sve ovo samo izolovan incident..ali bilo kako bilo NIKO nema prava da bije nekog jer nesto peva!! Ako je klub kaznio Supica jer se "kacio" sa Pazarcima onda sad neka kazne sami sebe!!

A svaka cast i staroj gardi koja nema muda da kaze ono sto zaista misli..
Iskreno.. kontam da u svakoj grupi ima placenih navijaca!

Da se razumemo.. ja sam hvalio Vukicevica jer mi se svidja stil koji zeli ali covek ne konta da nemamo takve igrace za to sto on zeli!
Sa ovim timom jebali bi kevu kada bi igrali na kontre jer imamo brzog Abua Bosketa Moa i jednu lucidnu lenjcugu zvanu 69.
Jos kada bi se ijedan trener setio ponekad Novakovica ....

I kad smo kod Bate.. meni zaista nije jasno..covek sredio FCVB,nabavio brendiran autobus,imamo skolu u FC..itd znaci puno dobrih stvari koje cine jedan klub velikim,a sa druge strane imamo prebijanje sopstvenih navijaca,ajs masj,zabranu fotografa da udje na teren,pretnje sa UEFAom zbog kupa pa od jednom se ucutali mis pojeo jezik..msm ko tu koga zajebava!
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by ssnigd »

Posle onoga sto se desilo na istoku i onoga sto je usvojeno u petak trener je najmanje bitna stvar trenutno.

SRAMOTA :!: :!: :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
milans
Posts: 63
Joined: Mon Nov 01, 2010 9:53 pm
Location: Liman Novi Sad

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by milans »

Eee moja Voso, pre oko pola godine ja sam pokusao da pokrenem neke stvari, i uspeo sam kod prilicne grupe ljudi, ali na ovom forumu sam obelezen kao anonimni pucista koji ima previse vremena i pokusava da narusi autorittet onoga cije me ne sme da se spominje, a danas smo doziveli da taj isti samara ljude na tribini....o stanju u kom se klub nalazi ne bih ni trosio reci, pa uvazeni clanovi ovog foruma i posle ovih desavanja nastaviete da polemisete o svemu kao da je sve ok :-) sve najbolje!
Ti si moj grad, moj Novi Sad, kad sve je crno uz tebe sam.........
vdn slaninar
Posts: 1036
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by vdn slaninar »

pa prodali smo dusu djavolu,to je i ocekivano.svi smo dobro znali ko je ON kad smo ga dovodili na celo kluba.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by laki »

Kad su se stvari navodno malo slegle, rekao bih rec dve o desavanjima na terenu: Kad sam video sasav koji je juce Vukicevic izveo na teren, pomislio sam nesto u fazonu "Fala kurcu da se urazumio". Igrali smo 4 5 1 i to sa svakim igracem na onoj poziciji koju i treba da igra. Moreira centralni vezni malo istureniji, Apija zadnji vezni, ispred njega Poletanovic a oko njega Boske i 69. Kontao sam da cemo razvaliti Jagodinu sa jedno 3 0. I dobro smo krenuli, sto se mene tice. Usli u 100%tu sansu, lepo gradili igru... Onda se sve to u neom 35. minutu raspalo i vise se nije znalo ko pije ko placa. Zasto se sve to tako raspalo, ja ne znam, ali mislim da ovu formaciju treba da forsiramo do daljeg.

Da sam u mogucnosti da delim savete, savetovao bih trenera da Bobu Novakovica, momka koji provereno zna da igra fudbal, borben je i voli Vosu i sve ovo je vec pokazao na delima, stavi umesto 69. Znam da je Boba desnjak, ali prilicno se dobro sluzi levom nogom. Ne znam zasto jedan 69 dobija toliko sansi i ima toliko kredita kod trenera koji je naglasavao da ga takvog mlohavog nece trpeti! Ne znam zasto jedan Skuletic ima toliko kredita kad nista na terenu ne pokazuje?! Zasto jedan borbeni Novakoic ne dobije sansu u formaciji od juce?!

I za kraj, slozio bih se sa nekim ko je malo pre mene postovao: Ne kontam kako to... Ides po skolama i radis na marketingu kluba. Trudis se da radis pozitivne stvari vezane za marketing i onda to uprskas onim od juce. Bas bzv.

EDIT U svom prethodnom postu sam rekao da se jedan pripadnik Stare garde sramno poneo prema nama, desetak navijaca, i ovom prilikom bih se izvinio Staroj gardi jer sam u medjuvremenu od njih samih saznao da taj "gospodin" nije nikad bio pripadnik te grupe, samo je sticajem okolnosti tad stajao sa njima ili pored njih a meni je receno da je on iz njihove grupe. Znam da sam nacinio stetu jednoj grupi pisanjem neistine o njima i nadam se da se ne ljute, i izvinjavam se takodje svima ostalima na dezinformaciji. Ono sto sam napisao o tome u prethodnom postu sam izbrisao, tako da ko ne zna o cemu se radi nek tako i ostane.
Last edited by laki on Sun Apr 01, 2012 10:04 am, edited 1 time in total.
Image
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by Brick Liman »

U poslednje vreme, opčinjen razvojem situacije na terenu, redovno ne dočekam kraj tekme jer pobegnem ranije da bih koliko-toliko održao telesni pritisak u okvirima normale. Ovoga puta sam utek'o već oko 60. minuta na "treće poluvreme", te sam tek uveče saznao za mafijanje po završetku tekme. Šta reći?! Kap koja mora da prelije čašu kod svakog iskrenog navijača. Onaj ko bude pokušao da ovo ignoriše ili, ne daj bože opravdava, je kita mekana bez ikakvog ultra mentaliteta i dostojanstva, a ne navijač. Ukoliko, povrh svih sranja koja nam razni priređuju u poslednje vreme, i preko ovoga pređemo, mi ubrzo nećemo postojati kao navijači, a klub nam neće značiti ništa. Toga posebno neka bude svesna grupa, oni koji su na "curvi". Ako se ovo bude ignorisalo vrlo brzo će i Firma biti prošlost. Verujem da to niko sem policije i hohštaplera i stokupljevine okupljene u koaliciju protiv nas ne bi voleo da dočeka. Ako mislimo da opstanemo moramo se dići. Vreme je da opet svi Slaninari stanu pod istu zastavu, zarad nas samih i kluba koji je stvorio narod ovog grada u poslednjem veku. Ovaj klub nije nikom tata ostavio u nasledstvo, ovaj klub nije, niti će ikada biti ničije privatno vlasništvo, ovo je klub naroda Novog Sada i Vojvodine. Ako smo ljudi, ako imamo iole svesti i dostojanstva, borićemo se da ovo i dalje bude naš klub i naš grad. U suprotnom - ko nas j**e - nismo ni zaslužili da postojimo. Ukoliko nismo sposobni da održimo ono što su nam generacije predaka stvarale, onda smo crvi, a ne ljudi.
Došli smo u situacije da od nečega što je pretilo da postane pokret Vojvodinaša dođemo do toga da smo 1000 malih, beznačajnih klika koje se, uglavnom, ne podnose. Ljudi, to je mokri san svakog brkatog komandira policije i naših "navijačkih" neprijatelja. Moramo se mobilisati. To ne može da povede niko drugi nego stara dobra Firma u kojoj i dalje itekako ima kvalitetnih ljudi sa navijačkim mentalitetom + more dece koja vape za pravim navijačkim usmerenjem. Stoga, nadvladajmo naše sitne sujete, svoje male egoe za rad cilja koji ne može biti veći, a to je Vojvodina.
Ko god misli da će njegov stav izražen kroz nedolaženje na utakmice (bojkot kluba) uticati da se bilo šta promeni - taj se grdno vara. Mogu da razumem da su ljudi zgađeni i da im se ne dolazi zato što će njima lično biti lakše. Ali, prijatelji moji slaninarski, tako je lakše i time će sve ostati isto, ako ne postane i gore. Lakše je tako za svakog od nas lično, ali loše po ono što nam je svima opšte - a to je Stari Klub. Nadam se da će se većina od vas odlučiti na aktivnu borbu za vojvodinaške ideale i da neće nemo posmatrati situaciju.
Namerno neću napisati ni sada niti ikad u buduće "uprava napolje" ili neku sličnu parolu ovde, jer znam da parolama i besnim glistama na forumima još uvek ništa nije promenjeno u realitetu. Vreme je za stari dobri underground i ulicu. Nekad smo bili majstori u tome i želim da verujem da se to, poput vožnje bajsa, nikad ne zaboravlja.
Molim boga za što veću brojku u sredu na stadionu cska i za jasno izražavanje stava o ovom pišanju u facu svima nama. Grupa je na potezu.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by Владика »

ssnigd wrote:Posle onoga sto se desilo na istoku i onoga sto je usvojeno u petak trener je najmanje bitna stvar trenutno.

SRAMOTA :!: :!: :!:
У центар! Немам речи! :oops: :oops: :oops:
[video]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... nRoS_1o_xU[/video]
rotacija
Posts: 69
Joined: Wed Feb 01, 2012 2:23 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by rotacija »

Ja sam bio na istoku , i otisao cim je sviran kraj . To sto je Bata radio nije uopste sramota jer se covek takvim stvarima bavi , ali SRAMOTA je sto ljudi koji su to videli i gledali nisu uleteli da brane navijaca nego su nemo posmatrali. Da su krenuli da brane , nastala bi galama i verovatno bi i mi koji smo krenuli napolje culi i pritekli u pomoc i sasvim drugaciji scenario bi bio.
Trebamo svi da se skupimo i da mi sacekamo njega sledecu utakmicu ispred zapada....Ali to je ne moguce jer jajare ko je bi to trebalo da organizuju primaju pare....
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by lazarr »

Povodom jucerasnjih dogadjaja na istoku, mogu samo da kazem:
Svi smo mi Ice Mice!!!
Pitanje je samo da li cemo cutati ili uciniti nesto?????
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by kej »

Juče su udarili na Navijača. Ne poznajem momka koji je dobijao udarce, ali sigurno spada u najvernije pošto su juče na stadionu bili samo oni najverniji koji dolaze i dalje uprkos nizu tragikomičnih izdanja. Zvuči kao fraza, ali to je stvarno mogao biti BILO KO od nas, jer ne verujem da je taj momak vikao nešto što nismo vikali i mi ostali. Jednostavno su izabrali jednog od nas i izmaltretirali ga pred svima nama. Valjda da svi vidimo šta ubuduće čeka svakoga ko ružno podvikne. Dakle, čista demonstracija sile. Lako je sad reći: '' Zašto ste svi ćutali i gledali, da sam ja bio tamo stao bih u odbranu tog momka..'' Ne bi!! Sad misliš da bi, ali veruj da ne bi. Žalosno, ali istinito.
Gledao sam i lošiji fudbal na tom stadionu, ali ovo sam sad prvi put video i zaista su tačne tvrdnje da sve pada u drugi plan i nije više važno da li se igra 4-5-1 ili 4-3-3, da li je Katai igračina ili balvan, da li je Vukićević Jašar ili Ferguson itd itd... Nikakve veze ovo sa fudbalom više nema, apsolutno nikakve.
Zato navijači moraju na neki način da odgovore na ovo, moraju nekako da se postave pred ovim kaljanjem dostojanstva Navijača.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 21. kolo: Vojvodina-Jagodina, subota 15h

Post by Mare »

Ako dopustimo da ovo tek tako prođe, onda smo nule i gori od onih što tako hrabro ovaj sraman čin uradiše!
Zar je dotle došlo da simpatizer ne može ni da izrazi svoje mišljenje na stadionu...
Nažalost Firma je u velikom padu, a ono što je ostalo izgleda da nema ni snage ni želje (a možda postoje i neki drugi razlozi) da se suprostavi ovakvim sramnim postupcima ljudi (jedne osobe) koja nam vodi klub!Najmanje što može da se uradi jeste bar jedna parola osude tog bljutavog čina i to već na sledećoj utakmici. Teško stečeno poštovanje kao grupa gubi se i na ovakvim stvarima, ne mislm samo na ovaj događaj, tu je i finale kupa, čestitanje Barija, puštanje pesme sa razlgasa ... Ti si naše zlato, Ice-Mice, statut... reakcije nigde
Sramota je blaga reč za to što se desilo, zanimljivo da niko od medija ni jednu jedinu reč ne napiše o ovom incidentu, a naslov bi mogao biti Uprava šamara navijače dok policija nemo posmatra, a fudbala ni od korova!
Locked