Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Djumi, srecno!
Mozda nam i skautira nekog valjanog igraca za zimski prelazni rok.
PS
Nego hoce li nas pojacati neki kvalitetan igrac, dok se Veselinovic ne vrati sa godisnjeg odmora ili cemo cekati 31 avgust da saznamo ko ce doci u Vosu? Tj. ko ne bude nigde nasao angazman, pa hajde da ne ostane bez kluba?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Del_Boske
Posts: 365
Joined: Sun Apr 25, 2010 1:30 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Del_Boske »

Хм, чудне неке стварчице око Ђумија... кога занима:

http://sportdc.net/vest/94541/milan-uri ... oga-oterao" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Mislim da u zivotu gori tekst na nekom portalu nisam procitao. Razmaci gde ne treba, gutanje slova, nedostatak znakova interpunkcije. Kao da je neko facom lupao o tastaturu, a ne prekucavao vest.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

gospodinFKV wrote:Mislim da u zivotu gori tekst na nekom portalu nisam procitao. Razmaci gde ne treba, gutanje slova, nedostatak znakova interpunkcije. Kao da je neko facom lupao o tastaturu, a ne prekucavao vest.
Kakva grozota od teksta, kao da je pisao neko od mladjih zabavistanaca.
Ali si me iskreno nasmejao komentarom :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

Ljudi opusteno .Ovo je ista prica kao i u Srbiji,Napravili smo 15 pobeda i jedan remi ali to nevredi nista,Sklonili smo starije igrace i to je problem.Sreca je jedino da gazda ima veliko poverenje u moju ekipu ali i neki od njih su oterani ali o tome drugom prilikom.
Zvijezda09 radi po mom programu vecc 2 godine i sve selekcije od pionira do prvog tima su usle u Premijer ligu.
ps.Za neke ljude ste bili u pravu i ja vam se izvinjavam.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4832
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Drzite se, cika Djumi, kretena ima svuda, nisu samo pretplaceni na Srbiju, a kad vam dojade te Zvijezde, Kine i ostali, nadam se da ce konacno neko u upravi poceti da dela u interesu Vojvodine. :cheers:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djumi »

https://sportdc.net/vest/94558/luka-ase ... alski-klub" onclick="window.open(this.href);return false;

zao mi je sto nije dosao u Vosu ali ovi tamo su brzo dobili odgovor .Zivi bili
ps .jedan treba da doje u Vosu i to veoma dobar
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Sve se plasim da mi pocetak sezone necemo docekati sa Veselinovicem ako ga ovi budu toliko zavlacili za pojacanja otice covek sto posto po 2 put sa klupe .
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/ale ... 07-08-2018" onclick="window.open(this.href);return false;

Uredu je prica trenera, ali nije uredu da deci Vojvodine ne da ni minut u Novom Sadu, pogotovo kad nema pokrica za to. Tu mislim na one mlade igrace koji uopste nisu dobili sansu, a bodovi se prosipaju.
Najocitiji primer da treba dati sansu je mali Gojkov. Ko zna kako bi bilo sa mladjim Zlicicem, Gajicem, Neskovicem, Mirkovim...
Da nema prostora ni na klupi, nema opravdanja.
Mozemo da verujemo treneru da igraju najbolji, ali i ne moramo, posto nisu pruzeni dokazi navijacima, osim za Mesarovica i delom starijeg Zlicica.
Ovako je neposteno prema tim igracima najvise, a i prema navijacima i rezultatima Vojvodine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2075
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

2 boda iz 3 kola, ako to nije znak da se vide 2-3 nova igraca u prvoj postavi, onda ne znam sta jeste.Veselinovic ima kredita, ali ne sme da bude tvrdoglav u svojim naumima i mora da ispravlja greske i da trazi boljih 11.
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

churguzijanac wrote:2 boda iz 3 kola, ako to nije znak da se vide 2-3 nova igraca u prvoj postavi, onda ne znam sta jeste.Veselinovic ima kredita, ali ne sme da bude tvrdoglav u svojim naumima i mora da ispravlja greske i da trazi boljih 11.
Potpis.
Treba znati, kada stati. Nije kraj sveta ako neki prvotimac bude na klupi i da se sansa drugom. Uvek moze da se vrati u postavu svojim radom i partijama.
Svaka utakmica je dokazivanje, opravdavanje poverenja, ali i posledica okolnosti, ucinka i rezultata.
Inat (trenera) je los zanat i skup.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Evo ga nije se dugo čekalo http://www.novisadinfo.info/2018/08/nov ... e.html?m=1" onclick="window.open(this.href);return false; :o
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Samo kad se Drakulic javio. Ako mi je dobro receno, nas sportski direktor je drugu godinu za redom isao na godisnji u toku prelaznog roka. Dobro, i onako se nista ne pita, ali stvarno nema smisla...
POŠTO OBRAZ ???!!!
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by мализека »

Ја бих човека пустио да ради до краја ове сезоне па тек онда да се гледа резултат. Сада је стварно прерано, ово је потпуно нови састав и слажем се да треба времена, да се упознају сви међусобно и да почну да функционишу као тим. Верујем да ће после прве паузе у шампионату све изгледати много боље. :)
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by 021 »

Promena trenera ne bi donela ništa, a njegov ostanak takođe neće doneti ništa, jer od igrača koje Veselinović trenutno forsira (ako se on uopšte pita) dobar tim ni u ludilu ne može da se napravi. Da, rezultati će doći – bićemo osmi (u najboljem slučaju), upravo tamo gde neprijatelji Vojvodine žele da ona bude – klinički mrtva, na aparatima, održavana taman toliko da ne ispadne iz lige, a opet suviše slabašna da se ikome ozbiljnije suprotstavi. Prosto je neverovatno sa kolikom se doslednošću sprovodi negativna selekcija igrača i uništavanje svega vojvodinaškog u ekipi (a bogami i van ekipe). S obzirom na trenutne okolnosti, jednostavno, besmisleno je raspravljati o timu, kada se zna da uzrok svih problema leži u načinu na koji se vodi ovaj klub i ljudima koji ga vode. ČIJI JE OVO KLUB? ČEMU I KOME ON UOPŠTE SLUŽI?

Nažalost, situacija je potpuno beznadežna. FK Vojvodina je pod okupacijom – većini je (valjda) ovo jasno, a opet, potpuno smo nemoćni da išta promenimo, pa radije biramo da mudrujemo oko taktike i trenera, biramo igrača sezone, pretvarajući se da je ovo normalan fudbalski klub, a zapravo je sve osim toga... Nadam se da će se klub što pre ugasiti i time prekratiti svoje i muke svih nas. Nakon toga, možemo osnovati novu Vošu i krenuti ispočetka – ako uopšte bude imao ko da je osnuje.
Post Reply